15 października 2023, 15:452. Liga, sezon 3WBAWBA ARENA - BOISKO A
VABANKgospodarzwynik 101 do 88
BAT MOCYgość
Statystyki
| Zawodnik | #Numer na koszulce | MINMinuty na parkiecie | PTSPunkty | FGMRzuty z gry trafione | FGARzuty z gry oddane | FG%Skuteczność rzutów z gry | 2PMRzuty za dwa trafione | 2PARzuty za dwa oddane | 3PMRzuty za trzy trafione | 3PARzuty za trzy oddane | 3P%Skuteczność rzutów za trzy | FTMRzuty wolne trafione | FTARzuty wolne oddane | FT%Skuteczność rzutów wolnych | REBZbiórki razem | OREBZbiórki w ataku | DREBZbiórki w obronie | ASTAsysty | STLPrzechwyty | BLKBloki | TOStraty | PFPrzewinienia własne | PFDPrzewinienia wymuszone na przeciwniku | EFFWskaźnik skuteczności | +/-Różnica punktowa przy tym zawodniku na parkiecie |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ivan Rudakov | 14 | 30:34 | 21 | 7 | 8 | 87,5% | 3 | 4 | 4 | 4 | 100,0% | 3 | 3 | 100,0% | 5 | 0 | 5 | 7 | 1 | 3 | 0 | 1 | 1 | 36 | 18 |
| Mikolaj Kazmierczak | 0 | 24:40 | 18 | 8 | 15 | 53,3% | 6 | 13 | 2 | 2 | 100,0% | 0 | 0 | — | 3 | 2 | 1 | 2 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 16 | 9 |
| Michal Kowalczyk | 1 | 24:06 | 14 | 7 | 8 | 87,5% | 7 | 8 | 0 | 0 | — | 0 | 3 | 0,0% | 7 | 1 | 6 | 6 | 0 | 0 | 4 | 3 | 2 | 19 | 11 |
| Kamil Michalowicz | 8 | 23:53 | 14 | 5 | 11 | 45,5% | 1 | 2 | 4 | 9 | 44,4% | 0 | 0 | — | 3 | 0 | 3 | 3 | 1 | 0 | 2 | 1 | 0 | 13 | 2 |
| Daniel Jastrzebski | 22 | 24:13 | 11 | 4 | 10 | 40,0% | 4 | 8 | 0 | 2 | 0,0% | 3 | 3 | 100,0% | 2 | 1 | 1 | 1 | 2 | 0 | 1 | 0 | 2 | 9 | -1 |
| Yauheni Biazruchanka | 9 | 23:53 | 6 | 3 | 7 | 42,9% | 3 | 7 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 3 | 2 |
| Krzysztof Ladynski | 5 | 27:45 | 6 | 2 | 9 | 22,2% | 0 | 2 | 2 | 7 | 28,6% | 0 | 0 | — | 3 | 1 | 2 | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6 | 15 |
| Grzegorz Biniecki | 13 | 23:25 | 4 | 2 | 6 | 33,3% | 2 | 5 | 0 | 1 | 0,0% | 0 | 0 | — | 9 | 3 | 6 | 0 | 1 | 1 | 0 | 5 | 0 | 11 | 13 |
| Wojciech Sulek | 21 | 20:15 | 4 | 2 | 2 | 100,0% | 2 | 2 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | 0 | 0 | 0 | 2 | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 6 | -2 |
| Tomasz Piotrowski | 32 | 17:10 | 3 | 1 | 3 | 33,3% | 0 | 1 | 1 | 2 | 50,0% | 0 | 0 | — | 2 | 1 | 1 | 2 | 1 | 0 | 1 | 0 | 3 | 5 | -2 |
| Razem | — | 239:54 | 101 | 41 | 79 | 51,9% | 28 | 52 | 13 | 27 | 48,1% | 6 | 9 | 66,7% | 35 | 10 | 25 | 27 | 7 | 4 | 9 | 13 | 8 | 124 | — |
| Zawodnik | #Numer na koszulce | MINMinuty na parkiecie | PTSPunkty | FGMRzuty z gry trafione | FGARzuty z gry oddane | FG%Skuteczność rzutów z gry | 2PMRzuty za dwa trafione | 2PARzuty za dwa oddane | 3PMRzuty za trzy trafione | 3PARzuty za trzy oddane | 3P%Skuteczność rzutów za trzy | FTMRzuty wolne trafione | FTARzuty wolne oddane | FT%Skuteczność rzutów wolnych | REBZbiórki razem | OREBZbiórki w ataku | DREBZbiórki w obronie | ASTAsysty | STLPrzechwyty | BLKBloki | TOStraty | PFPrzewinienia własne | PFDPrzewinienia wymuszone na przeciwniku | EFFWskaźnik skuteczności | +/-Różnica punktowa przy tym zawodniku na parkiecie |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pawel Rutczynski | 15 | 42:27 | 30 | 14 | 17 | 82,4% | 14 | 16 | 0 | 1 | 0,0% | 2 | 2 | 100,0% | 10 | 3 | 7 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 2 | 37 | -21 |
| Daniel Sterniczuk | 73 | 35:12 | 20 | 8 | 13 | 61,5% | 6 | 6 | 2 | 7 | 28,6% | 2 | 2 | 100,0% | 1 | 1 | 0 | 3 | 1 | 0 | 0 | 3 | 1 | 20 | 3 |
| Artur Jastrzab | 45 | 23:43 | 16 | 5 | 11 | 45,5% | 4 | 9 | 1 | 2 | 50,0% | 5 | 5 | 100,0% | 4 | 3 | 1 | 2 | 1 | 0 | 3 | 3 | 5 | 14 | -15 |
| Krzysztof Mroz | 81 | 45:55 | 10 | 3 | 13 | 23,1% | 2 | 8 | 1 | 5 | 20,0% | 3 | 3 | 100,0% | 7 | 1 | 6 | 3 | 1 | 1 | 4 | 0 | 3 | 8 | -16 |
| Pawel Stypulkowski | 34 | 46:10 | 10 | 4 | 9 | 44,4% | 2 | 2 | 2 | 7 | 28,6% | 0 | 0 | — | 7 | 2 | 5 | 4 | 1 | 0 | 0 | 1 | 2 | 17 | -5 |
| Tomasz Suska | 0 | 46:31 | 2 | 1 | 12 | 8,3% | 1 | 9 | 0 | 3 | 0,0% | 0 | 0 | — | 7 | 0 | 7 | 11 | 1 | 0 | 7 | 2 | 0 | 3 | -11 |
| Razem | — | 239:58 | 88 | 35 | 75 | 46,7% | 29 | 50 | 6 | 25 | 24,0% | 12 | 12 | 100,0% | 36 | 10 | 26 | 23 | 5 | 1 | 14 | 10 | 13 | 99 | — |
- #
- Numer na koszulce
- MIN
- Minuty na parkiecie
- PTS
- Punkty
- FGM
- Rzuty z gry trafione
- FGA
- Rzuty z gry oddane
- FG%
- Skuteczność rzutów z gry
- 2PM
- Rzuty za dwa trafione
- 2PA
- Rzuty za dwa oddane
- 3PM
- Rzuty za trzy trafione
- 3PA
- Rzuty za trzy oddane
- 3P%
- Skuteczność rzutów za trzy
- FTM
- Rzuty wolne trafione
- FTA
- Rzuty wolne oddane
- FT%
- Skuteczność rzutów wolnych
- REB
- Zbiórki razem
- OREB
- Zbiórki w ataku
- DREB
- Zbiórki w obronie
- AST
- Asysty
- STL
- Przechwyty
- BLK
- Bloki
- TO
- Straty
- PF
- Przewinienia własne
- PFD
- Przewinienia wymuszone na przeciwniku
- EFF
- Wskaźnik skuteczności: punkty, zbiórki, asysty, przechwyty i bloki na plus, niecelne rzuty z gry, niecelne rzuty wolne i straty na minus. Przewinienia nie wchodzą do wzoru — ani własne, ani wymuszone.
- +/-
- Różnica punktowa przy tym zawodniku na parkiecie
Porównanie drużyn
| Statystyka | VABANK | BAT MOCY |
|---|---|---|
| Punkty za 2 wyższy % = lepiej | 5628/52 · 53,8% | 5829/50 · 58,0%, lepszy wynik |
| Punkty za 3 wyższy % = lepiej | 3913/27 · 48,1%, lepszy wynik | 186/25 · 24,0% |
| Punkty z wolnych wyższy % = lepiej | 66/9 · 66,7% | 1212/12 · 100,0%, lepszy wynik |
| Zbiórki w obronie | 25 | 26, lepszy wynik |
| Zbiórki w ataku | 10 | 10 |
| Asysty | 27, lepszy wynik | 23 |
| Przechwyty | 7, lepszy wynik | 5 |
| Straty mniej = lepiej | 9, lepszy wynik | 14 |
Długość paska to udział w parze, liczony osobno w każdym wierszu — wiersze mają różne jednostki i nie leżą na wspólnej skali. Pogrubiona jest ta liczba, która w danym wierszu wypadła lepiej. W trzech wierszach punktowych pasek rysuje zdobyte punkty, a porównywana jest skuteczność, więc pogrubiony procent bywa przy krótszym pasku; przy stratach lepszy jest wynik mniejszy.
Skuteczności nie ma w bazie — liczy się z trafionych i oddanych rzutów przy każdym wyświetleniu. Kreska w kolumnie skuteczności znaczy „nie rzucał”, a nie „nie trafił”. Wiersz „Razem” liczy skuteczność z sum drużyny, nie jako średnią skuteczności zawodników, a kolumny „+/-” nie sumuje wcale: okna gry zawodników nakładają się, więc suma liczyłaby te same punkty po kilka razy.
Przebieg meczu
Zapisu zdarzeń i mapy rzutów tego meczu nie mamy jeszcze w bazie. Możemy je teraz pobrać ze źródła — potrwa to kilkanaście sekund, a potem zostaną tu na stałe.
Pozostałe mecze 15 października 2023
- 12:00
FOR THE WIN
MSJ VISION46:70 - 12:00
TEAM EUROPE
KOMANDOSI JEDZA GWOZDZIE51:63 - 13:15
PIASECZUSETS
NIE DAJ ZA TRZY89:57 - 13:15
RUN'N GUN
TARCHO TERROR69:71 - 14:30
AVENGA
HUTNIK WARSZAWA106:68 - 14:30
AMBITNI AMATORZY
TEKOpro52:99 - 15:45
ORLY TEMIDY
NLB66:53 - 17:00
GKS TACHIMETR
THAISTY TIGERS63:57 - 18:15
MDM SERWIS
NTL45:51 - 18:15
INIEMAMOCNI
HANTLE I GARY61:65 - 20:00
OSTAP RUSZTOWANIA
POLIBUDA63:97






