22 października 2023, 17:001. Liga, sezon 3WBAWBA ARENA - BOISKO A
HUTNIK WARSZAWAgospodarzwynik 85 do 79
NIE DAJ ZA TRZYgość
Transmisja
1 Liga: Hutnik Warszawa vs. Post Prime — otwórz na YouTube. Nagranie startuje samo i jest wyciszone — dźwięk włączasz w odtwarzaczu.Nagranie wczytuje się z YouTube’a po kliknięciu kadru.
Statystyki
| Zawodnik | #Numer na koszulce | MINMinuty na parkiecie | PTSPunkty | FGMRzuty z gry trafione | FGARzuty z gry oddane | FG%Skuteczność rzutów z gry | 2PMRzuty za dwa trafione | 2PARzuty za dwa oddane | 3PMRzuty za trzy trafione | 3PARzuty za trzy oddane | 3P%Skuteczność rzutów za trzy | FTMRzuty wolne trafione | FTARzuty wolne oddane | FT%Skuteczność rzutów wolnych | REBZbiórki razem | OREBZbiórki w ataku | DREBZbiórki w obronie | ASTAsysty | STLPrzechwyty | BLKBloki | TOStraty | PFPrzewinienia własne | PFDPrzewinienia wymuszone na przeciwniku | EFFWskaźnik skuteczności | +/-Różnica punktowa przy tym zawodniku na parkiecie |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Michal Hausner | 12 | 44:31 | 24 | 11 | 19 | 57,9% | 10 | 14 | 1 | 5 | 20,0% | 1 | 1 | 100,0% | 2 | 1 | 1 | 3 | 0 | 0 | 3 | 1 | 2 | 18 | 9 |
| Tomasz Przedlacki | 4 | 48:00 | 22 | 9 | 17 | 52,9% | 7 | 12 | 2 | 5 | 40,0% | 2 | 3 | 66,7% | 8 | 2 | 6 | 3 | 1 | 0 | 2 | 4 | 3 | 23 | 6 |
| Michal Kawczynski | 23 | 25:04 | 12 | 4 | 12 | 33,3% | 3 | 7 | 1 | 5 | 20,0% | 3 | 3 | 100,0% | 3 | 1 | 2 | 2 | 0 | 0 | 3 | 1 | 1 | 6 | -5 |
| Marcin Bakula | 77 | 33:10 | 9 | 3 | 6 | 50,0% | 0 | 0 | 3 | 6 | 50,0% | 0 | 0 | — | 7 | 2 | 5 | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | 0 | 15 | 3 |
| Artur Kobialko | 6 | 27:40 | 7 | 3 | 10 | 30,0% | 2 | 7 | 1 | 3 | 33,3% | 0 | 0 | — | 5 | 2 | 3 | 2 | 2 | 2 | 1 | 0 | 0 | 10 | 2 |
| Marek Rucinski | 2 | 8:16 | 7 | 2 | 4 | 50,0% | 1 | 1 | 1 | 3 | 33,3% | 2 | 2 | 100,0% | 2 | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 8 | 8 |
| Lukasz Beresinski | 3 | 10:45 | 2 | 1 | 4 | 25,0% | 1 | 2 | 0 | 2 | 0,0% | 0 | 0 | — | 7 | 2 | 5 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 6 | 7 |
| Michal Konior | 7 | 42:31 | 2 | 1 | 4 | 25,0% | 1 | 4 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | 9 | 0 | 9 | 11 | 2 | 1 | 1 | 2 | 0 | 21 | 0 |
| Jedrzej Karasek | 0 | 0:00 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Razem | — | 239:57 | 85 | 34 | 76 | 44,7% | 25 | 47 | 9 | 29 | 31,0% | 8 | 9 | 88,9% | 43 | 10 | 33 | 23 | 6 | 3 | 10 | 11 | 8 | 107 | — |
| Zawodnik | #Numer na koszulce | MINMinuty na parkiecie | PTSPunkty | FGMRzuty z gry trafione | FGARzuty z gry oddane | FG%Skuteczność rzutów z gry | 2PMRzuty za dwa trafione | 2PARzuty za dwa oddane | 3PMRzuty za trzy trafione | 3PARzuty za trzy oddane | 3P%Skuteczność rzutów za trzy | FTMRzuty wolne trafione | FTARzuty wolne oddane | FT%Skuteczność rzutów wolnych | REBZbiórki razem | OREBZbiórki w ataku | DREBZbiórki w obronie | ASTAsysty | STLPrzechwyty | BLKBloki | TOStraty | PFPrzewinienia własne | PFDPrzewinienia wymuszone na przeciwniku | EFFWskaźnik skuteczności | +/-Różnica punktowa przy tym zawodniku na parkiecie |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Maciej Staszewski | 13 | 42:52 | 20 | 8 | 19 | 42,1% | 8 | 19 | 0 | 0 | — | 4 | 6 | 66,7% | 9 | 3 | 6 | 6 | 0 | 1 | 2 | 3 | 5 | 21 | 0 |
| Andrzej Klimkiewicz | 47 | 24:40 | 18 | 7 | 9 | 77,8% | 3 | 5 | 4 | 4 | 100,0% | 0 | 0 | — | 2 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | 2 | 2 | 17 | 5 |
| Patryk Baranowski | 4 | 41:25 | 14 | 5 | 13 | 38,5% | 2 | 7 | 3 | 6 | 50,0% | 1 | 2 | 50,0% | 8 | 2 | 6 | 7 | 2 | 1 | 2 | 0 | 2 | 21 | 2 |
| Lukasz Baszczak | 22 | 35:22 | 13 | 5 | 9 | 55,6% | 4 | 5 | 1 | 4 | 25,0% | 2 | 2 | 100,0% | 11 | 4 | 7 | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 21 | 10 |
| Pawel Kostjan | 9 | 35:08 | 12 | 5 | 12 | 41,7% | 4 | 6 | 1 | 6 | 16,7% | 1 | 1 | 100,0% | 4 | 1 | 3 | 5 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 14 | -4 |
| Adam Nowakowski | 21 | 19:33 | 2 | 1 | 5 | 20,0% | 1 | 3 | 0 | 2 | 0,0% | 0 | 0 | — | 2 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | -1 | -11 |
| Robert Bulik | 0 | 27:13 | 0 | 0 | 4 | 0,0% | 0 | 2 | 0 | 2 | 0,0% | 0 | 0 | — | 2 | 0 | 2 | 0 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0 | -1 | -9 |
| Tomasz Butkiewicz | 99 | 13:43 | 0 | 0 | 5 | 0,0% | 0 | 2 | 0 | 3 | 0,0% | 0 | 0 | — | 2 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 1 | 2 | 0 | -4 | -23 |
| Razem | — | 239:56 | 79 | 31 | 76 | 40,8% | 22 | 49 | 9 | 27 | 33,3% | 8 | 11 | 72,7% | 40 | 11 | 29 | 20 | 5 | 2 | 10 | 8 | 11 | 88 | — |
- #
- Numer na koszulce
- MIN
- Minuty na parkiecie
- PTS
- Punkty
- FGM
- Rzuty z gry trafione
- FGA
- Rzuty z gry oddane
- FG%
- Skuteczność rzutów z gry
- 2PM
- Rzuty za dwa trafione
- 2PA
- Rzuty za dwa oddane
- 3PM
- Rzuty za trzy trafione
- 3PA
- Rzuty za trzy oddane
- 3P%
- Skuteczność rzutów za trzy
- FTM
- Rzuty wolne trafione
- FTA
- Rzuty wolne oddane
- FT%
- Skuteczność rzutów wolnych
- REB
- Zbiórki razem
- OREB
- Zbiórki w ataku
- DREB
- Zbiórki w obronie
- AST
- Asysty
- STL
- Przechwyty
- BLK
- Bloki
- TO
- Straty
- PF
- Przewinienia własne
- PFD
- Przewinienia wymuszone na przeciwniku
- EFF
- Wskaźnik skuteczności: punkty, zbiórki, asysty, przechwyty i bloki na plus, niecelne rzuty z gry, niecelne rzuty wolne i straty na minus. Przewinienia nie wchodzą do wzoru — ani własne, ani wymuszone.
- +/-
- Różnica punktowa przy tym zawodniku na parkiecie
Porównanie drużyn
| Statystyka | HUTNIK WARSZAWA | NIE DAJ ZA TRZY |
|---|---|---|
| Punkty za 2 wyższy % = lepiej | 5025/47 · 53,2%, lepszy wynik | 4422/49 · 44,9% |
| Punkty za 3 wyższy % = lepiej | 279/29 · 31,0% | 279/27 · 33,3%, lepszy wynik |
| Punkty z wolnych wyższy % = lepiej | 88/9 · 88,9%, lepszy wynik | 88/11 · 72,7% |
| Zbiórki w obronie | 33, lepszy wynik | 29 |
| Zbiórki w ataku | 10 | 11, lepszy wynik |
| Asysty | 23, lepszy wynik | 20 |
| Przechwyty | 6, lepszy wynik | 5 |
| Straty mniej = lepiej | 10 | 10 |
Długość paska to udział w parze, liczony osobno w każdym wierszu — wiersze mają różne jednostki i nie leżą na wspólnej skali. Pogrubiona jest ta liczba, która w danym wierszu wypadła lepiej. W trzech wierszach punktowych pasek rysuje zdobyte punkty, a porównywana jest skuteczność, więc pogrubiony procent bywa przy krótszym pasku; przy stratach lepszy jest wynik mniejszy.
Skuteczności nie ma w bazie — liczy się z trafionych i oddanych rzutów przy każdym wyświetleniu. Kreska w kolumnie skuteczności znaczy „nie rzucał”, a nie „nie trafił”. Wiersz „Razem” liczy skuteczność z sum drużyny, nie jako średnią skuteczności zawodników, a kolumny „+/-” nie sumuje wcale: okna gry zawodników nakładają się, więc suma liczyłaby te same punkty po kilka razy.
Przebieg meczu
Zapisu zdarzeń i mapy rzutów tego meczu nie mamy jeszcze w bazie. Możemy je teraz pobrać ze źródła — potrwa to kilkanaście sekund, a potem zostaną tu na stałe.
Pozostałe mecze 22 października 2023
- 12:00
MDM SERWIS
HUTNICZE WILKI65:68 - 12:00
FASOLKI
INIEMAMOCNI91:70 - 13:15
OSTAP RUSZTOWANIA
AVENGA61:77 - 13:15
MSJ VISION
HAWAJSKI SNIEG54:71 - 14:30
ORLY TEMIDY
VABANK76:44 - 14:30
WARSAW GREEN GOOSE
GKS TACHIMETR61:78 - 15:45
BLAZERS
PIASECZUSETS68:82 - 15:45
THAISTY TIGERS
AMBITNI AMATORZY77:41 - 17:00
TEKOpro
CROSS JEANS LIT40:53 - 18:15
BANKSTERS
NTL56:47 - 18:15
KOMANDOSI JEDZA GWOZDZIE
RUN'N GUN67:83 - 19:30
NLB
TARCHO TERROR79:56 - 20:45
POLIBUDA
GET WOW TEAM91:64






