19 listopada 2023, 17:001. Liga, sezon 3WBAWBA ARENA - BOISKO A
BANKSTERSgospodarzwynik 70 do 92
HUTNICZE WILKIgość
Transmisja
1 Liga: Hutnicze Wilki vs. Banksters — otwórz na YouTube. Nagranie startuje samo i jest wyciszone — dźwięk włączasz w odtwarzaczu.Nagranie wczytuje się z YouTube’a po kliknięciu kadru.
Statystyki
| Zawodnik | #Numer na koszulce | MINMinuty na parkiecie | PTSPunkty | FGMRzuty z gry trafione | FGARzuty z gry oddane | FG%Skuteczność rzutów z gry | 2PMRzuty za dwa trafione | 2PARzuty za dwa oddane | 3PMRzuty za trzy trafione | 3PARzuty za trzy oddane | 3P%Skuteczność rzutów za trzy | FTMRzuty wolne trafione | FTARzuty wolne oddane | FT%Skuteczność rzutów wolnych | REBZbiórki razem | OREBZbiórki w ataku | DREBZbiórki w obronie | ASTAsysty | STLPrzechwyty | BLKBloki | TOStraty | PFPrzewinienia własne | PFDPrzewinienia wymuszone na przeciwniku | EFFWskaźnik skuteczności | +/-Różnica punktowa przy tym zawodniku na parkiecie |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Maciek Szkup | 41 | 38:19 | 19 | 7 | 18 | 38,9% | 7 | 15 | 0 | 3 | 0,0% | 5 | 6 | 83,3% | 10 | 6 | 4 | 0 | 1 | 0 | 1 | 3 | 6 | 17 | -9 |
| Michal Rokicki | 1 | 39:01 | 17 | 7 | 16 | 43,8% | 5 | 10 | 2 | 6 | 33,3% | 1 | 1 | 100,0% | 5 | 0 | 5 | 3 | 1 | 1 | 5 | 2 | 0 | 13 | -18 |
| Hydyr Mammetgurbanow | 77 | 30:48 | 10 | 4 | 9 | 44,4% | 4 | 9 | 0 | 0 | — | 2 | 4 | 50,0% | 1 | 1 | 0 | 3 | 2 | 0 | 1 | 2 | 2 | 8 | -11 |
| Aleks Zagula | 20 | 39:57 | 10 | 4 | 11 | 36,4% | 2 | 6 | 2 | 5 | 40,0% | 0 | 0 | — | 11 | 3 | 8 | 3 | 0 | 0 | 1 | 4 | 0 | 16 | -24 |
| Przemyslaw Moscicki | 17 | 32:10 | 7 | 3 | 6 | 50,0% | 2 | 3 | 1 | 3 | 33,3% | 0 | 0 | — | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 2 | 1 | 5 | -14 |
| Vitalik Aksenchik | 15 | 37:43 | 5 | 2 | 6 | 33,3% | 2 | 5 | 0 | 1 | 0,0% | 1 | 2 | 50,0% | 6 | 1 | 5 | 4 | 1 | 0 | 2 | 1 | 1 | 9 | -20 |
| Krystian Banaszczak | 6 | 22:01 | 2 | 1 | 10 | 10,0% | 1 | 5 | 0 | 5 | 0,0% | 0 | 0 | — | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 2 | 1 | -4 | -14 |
| Razem | — | 239:59 | 70 | 28 | 76 | 36,8% | 23 | 53 | 5 | 23 | 21,7% | 9 | 13 | 69,2% | 36 | 14 | 22 | 13 | 6 | 2 | 11 | 16 | 11 | 64 | — |
| Zawodnik | #Numer na koszulce | MINMinuty na parkiecie | PTSPunkty | FGMRzuty z gry trafione | FGARzuty z gry oddane | FG%Skuteczność rzutów z gry | 2PMRzuty za dwa trafione | 2PARzuty za dwa oddane | 3PMRzuty za trzy trafione | 3PARzuty za trzy oddane | 3P%Skuteczność rzutów za trzy | FTMRzuty wolne trafione | FTARzuty wolne oddane | FT%Skuteczność rzutów wolnych | REBZbiórki razem | OREBZbiórki w ataku | DREBZbiórki w obronie | ASTAsysty | STLPrzechwyty | BLKBloki | TOStraty | PFPrzewinienia własne | PFDPrzewinienia wymuszone na przeciwniku | EFFWskaźnik skuteczności | +/-Różnica punktowa przy tym zawodniku na parkiecie |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kiryl Dziatchuk | 17 | 43:42 | 34 | 11 | 20 | 55,0% | 10 | 16 | 1 | 4 | 25,0% | 11 | 14 | 78,6% | 10 | 4 | 6 | 2 | 1 | 0 | 6 | 4 | 9 | 29 | 17 |
| Kaan Arsoy | 34 | 43:16 | 20 | 8 | 13 | 61,5% | 7 | 8 | 1 | 5 | 20,0% | 3 | 3 | 100,0% | 5 | 0 | 5 | 8 | 3 | 0 | 2 | 1 | 3 | 29 | 26 |
| Adam Olczak | 15 | 44:36 | 12 | 4 | 7 | 57,1% | 3 | 5 | 1 | 2 | 50,0% | 3 | 4 | 75,0% | 4 | 3 | 1 | 8 | 2 | 2 | 3 | 3 | 2 | 21 | 20 |
| Maksim Chyruk | 45 | 37:01 | 11 | 4 | 9 | 44,4% | 2 | 3 | 2 | 6 | 33,3% | 1 | 2 | 50,0% | 15 | 4 | 11 | 2 | 0 | 2 | 1 | 3 | 1 | 23 | 18 |
| Dariusz Regula | 6 | 44:02 | 11 | 4 | 14 | 28,6% | 2 | 2 | 2 | 12 | 16,7% | 1 | 1 | 100,0% | 3 | 0 | 3 | 2 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 | 3 | 18 |
| Oleg Sokolov | 16 | 27:19 | 4 | 2 | 7 | 28,6% | 2 | 4 | 0 | 3 | 0,0% | 0 | 0 | — | 10 | 5 | 5 | 2 | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 13 | 11 |
| Razem | — | 239:56 | 92 | 33 | 70 | 47,1% | 26 | 38 | 7 | 32 | 21,9% | 19 | 24 | 79,2% | 47 | 16 | 31 | 24 | 7 | 5 | 15 | 12 | 15 | 118 | — |
- #
- Numer na koszulce
- MIN
- Minuty na parkiecie
- PTS
- Punkty
- FGM
- Rzuty z gry trafione
- FGA
- Rzuty z gry oddane
- FG%
- Skuteczność rzutów z gry
- 2PM
- Rzuty za dwa trafione
- 2PA
- Rzuty za dwa oddane
- 3PM
- Rzuty za trzy trafione
- 3PA
- Rzuty za trzy oddane
- 3P%
- Skuteczność rzutów za trzy
- FTM
- Rzuty wolne trafione
- FTA
- Rzuty wolne oddane
- FT%
- Skuteczność rzutów wolnych
- REB
- Zbiórki razem
- OREB
- Zbiórki w ataku
- DREB
- Zbiórki w obronie
- AST
- Asysty
- STL
- Przechwyty
- BLK
- Bloki
- TO
- Straty
- PF
- Przewinienia własne
- PFD
- Przewinienia wymuszone na przeciwniku
- EFF
- Wskaźnik skuteczności: punkty, zbiórki, asysty, przechwyty i bloki na plus, niecelne rzuty z gry, niecelne rzuty wolne i straty na minus. Przewinienia nie wchodzą do wzoru — ani własne, ani wymuszone.
- +/-
- Różnica punktowa przy tym zawodniku na parkiecie
Porównanie drużyn
| Statystyka | BANKSTERS | HUTNICZE WILKI |
|---|---|---|
| Punkty za 2 wyższy % = lepiej | 4623/53 · 43,4% | 5226/38 · 68,4%, lepszy wynik |
| Punkty za 3 wyższy % = lepiej | 155/23 · 21,7% | 217/32 · 21,9%, lepszy wynik |
| Punkty z wolnych wyższy % = lepiej | 99/13 · 69,2% | 1919/24 · 79,2%, lepszy wynik |
| Zbiórki w obronie | 22 | 31, lepszy wynik |
| Zbiórki w ataku | 14 | 16, lepszy wynik |
| Asysty | 13 | 24, lepszy wynik |
| Przechwyty | 6 | 7, lepszy wynik |
| Straty mniej = lepiej | 11, lepszy wynik | 15 |
Długość paska to udział w parze, liczony osobno w każdym wierszu — wiersze mają różne jednostki i nie leżą na wspólnej skali. Pogrubiona jest ta liczba, która w danym wierszu wypadła lepiej. W trzech wierszach punktowych pasek rysuje zdobyte punkty, a porównywana jest skuteczność, więc pogrubiony procent bywa przy krótszym pasku; przy stratach lepszy jest wynik mniejszy.
Skuteczności nie ma w bazie — liczy się z trafionych i oddanych rzutów przy każdym wyświetleniu. Kreska w kolumnie skuteczności znaczy „nie rzucał”, a nie „nie trafił”. Wiersz „Razem” liczy skuteczność z sum drużyny, nie jako średnią skuteczności zawodników, a kolumny „+/-” nie sumuje wcale: okna gry zawodników nakładają się, więc suma liczyłaby te same punkty po kilka razy.
Przebieg meczu
Zapisu zdarzeń i mapy rzutów tego meczu nie mamy jeszcze w bazie. Możemy je teraz pobrać ze źródła — potrwa to kilkanaście sekund, a potem zostaną tu na stałe.
Pozostałe mecze 19 listopada 2023
- 12:00
MSJ VISION
KOMANDOSI JEDZA GWOZDZIE76:70 - 12:00
HOMIES
WARSAW GREEN GOOSE112:58 - 13:15
BC LITUANICA
VABANK59:54 - 14:30
NTL
BLAZERS63:50 - 14:30
AMATORZY
CROSS JEANS LIT65:92 - 15:45
NIE DAJ ZA TRZY
MDM SERWIS71:59 - 15:45
HANTLE I GARY
BAT MOCY62:67 - 17:00
INIEMAMOCNI
RUN'N GUN63:67 - 18:15
POLIBUDA
PIASECZUSETS69:75 - 18:15
FASOLKI
ORLY TEMIDY46:44 - 19:30
OSTAP RUSZTOWANIA
HUTNIK WARSZAWA72:110 - 20:45
GET WOW TEAM
AVENGA66:71






