26 listopada 2023, 11:301. Liga, sezon 3WBAWBA ARENA - BOISKO A
OSTAP RUSZTOWANIAgospodarzwynik 70 do 94
PIASECZUSETSgość
Transmisja
1 Liga: Ostap Rusztowania vs. MB Motors Piaseczusets — otwórz na YouTube. Nagranie startuje samo i jest wyciszone — dźwięk włączasz w odtwarzaczu.Nagranie wczytuje się z YouTube’a po kliknięciu kadru.
Statystyki
| Zawodnik | #Numer na koszulce | MINMinuty na parkiecie | PTSPunkty | FGMRzuty z gry trafione | FGARzuty z gry oddane | FG%Skuteczność rzutów z gry | 2PMRzuty za dwa trafione | 2PARzuty za dwa oddane | 3PMRzuty za trzy trafione | 3PARzuty za trzy oddane | 3P%Skuteczność rzutów za trzy | FTMRzuty wolne trafione | FTARzuty wolne oddane | FT%Skuteczność rzutów wolnych | REBZbiórki razem | OREBZbiórki w ataku | DREBZbiórki w obronie | ASTAsysty | STLPrzechwyty | BLKBloki | TOStraty | PFPrzewinienia własne | PFDPrzewinienia wymuszone na przeciwniku | EFFWskaźnik skuteczności | +/-Różnica punktowa przy tym zawodniku na parkiecie |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kamil Stachowski | 4 | 45:57 | 18 | 8 | 12 | 66,7% | 8 | 11 | 0 | 1 | 0,0% | 2 | 3 | 66,7% | 12 | 6 | 6 | 3 | 0 | 1 | 4 | 0 | 5 | 25 | -17 |
| Robert Kasprzak | 10 | 42:34 | 16 | 4 | 12 | 33,3% | 1 | 5 | 3 | 7 | 42,9% | 5 | 5 | 100,0% | 0 | 0 | 0 | 2 | 4 | 0 | 0 | 4 | 4 | 14 | -24 |
| Aleksander Marciniak | 77 | 45:25 | 12 | 5 | 18 | 27,8% | 4 | 13 | 1 | 5 | 20,0% | 1 | 1 | 100,0% | 6 | 4 | 2 | 4 | 2 | 0 | 3 | 1 | 2 | 8 | -18 |
| Lukasz Biernacki | 34 | 36:27 | 10 | 3 | 12 | 25,0% | 2 | 6 | 1 | 6 | 16,7% | 3 | 4 | 75,0% | 1 | 1 | 0 | 3 | 2 | 0 | 3 | 4 | 1 | 3 | -28 |
| Krzysztof Gajos | 44 | 24:46 | 7 | 2 | 4 | 50,0% | 1 | 1 | 1 | 3 | 33,3% | 2 | 2 | 100,0% | 4 | 1 | 3 | 1 | 3 | 0 | 1 | 0 | 1 | 12 | -10 |
| Sebastain Lukasik | 11 | 44:49 | 7 | 2 | 8 | 25,0% | 2 | 6 | 0 | 2 | 0,0% | 3 | 6 | 50,0% | 5 | 2 | 3 | 2 | 0 | 0 | 4 | 2 | 4 | 1 | -23 |
| Razem | — | 239:58 | 70 | 24 | 66 | 36,4% | 18 | 42 | 6 | 24 | 25,0% | 16 | 21 | 76,2% | 28 | 14 | 14 | 15 | 11 | 1 | 15 | 11 | 17 | 63 | — |
| Zawodnik | #Numer na koszulce | MINMinuty na parkiecie | PTSPunkty | FGMRzuty z gry trafione | FGARzuty z gry oddane | FG%Skuteczność rzutów z gry | 2PMRzuty za dwa trafione | 2PARzuty za dwa oddane | 3PMRzuty za trzy trafione | 3PARzuty za trzy oddane | 3P%Skuteczność rzutów za trzy | FTMRzuty wolne trafione | FTARzuty wolne oddane | FT%Skuteczność rzutów wolnych | REBZbiórki razem | OREBZbiórki w ataku | DREBZbiórki w obronie | ASTAsysty | STLPrzechwyty | BLKBloki | TOStraty | PFPrzewinienia własne | PFDPrzewinienia wymuszone na przeciwniku | EFFWskaźnik skuteczności | +/-Różnica punktowa przy tym zawodniku na parkiecie |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Piotr Lazarek | 42 | 27:26 | 23 | 10 | 11 | 90,9% | 10 | 11 | 0 | 0 | — | 3 | 3 | 100,0% | 5 | 3 | 2 | 1 | 2 | 3 | 1 | 3 | 5 | 32 | 23 |
| Piotr Dabrowski | 45 | 33:40 | 19 | 6 | 9 | 66,7% | 1 | 2 | 5 | 7 | 71,4% | 2 | 2 | 100,0% | 2 | 1 | 1 | 8 | 0 | 0 | 3 | 1 | 1 | 23 | 9 |
| Mikolaj Jesionek | 1 | 30:43 | 18 | 8 | 14 | 57,1% | 6 | 6 | 2 | 8 | 25,0% | 0 | 0 | — | 10 | 2 | 8 | 5 | 1 | 0 | 4 | 2 | 2 | 24 | 14 |
| Aleksander Lyczka | 2 | 24:40 | 12 | 5 | 10 | 50,0% | 4 | 5 | 1 | 5 | 20,0% | 1 | 2 | 50,0% | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 | 0 | 3 | 2 | 2 | 7 | 10 |
| Pawel Migo | 34 | 22:10 | 7 | 2 | 4 | 50,0% | 1 | 3 | 1 | 1 | 100,0% | 2 | 2 | 100,0% | 2 | 1 | 1 | 2 | 2 | 0 | 0 | 1 | 1 | 11 | 12 |
| Lukasz Szlazak | 55 | 31:51 | 6 | 2 | 8 | 25,0% | 0 | 2 | 2 | 6 | 33,3% | 0 | 0 | — | 3 | 1 | 2 | 8 | 1 | 0 | 3 | 1 | 0 | 9 | 28 |
| Andrzej Baginski | 6 | 24:55 | 5 | 2 | 3 | 66,7% | 1 | 1 | 1 | 2 | 50,0% | 0 | 0 | — | 5 | 0 | 5 | 0 | 0 | 0 | 2 | 3 | 0 | 7 | 19 |
| Karol Denysenko | 0 | 26:28 | 2 | 1 | 3 | 33,3% | 1 | 3 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | 0 | 0 | 0 | 2 | 1 | 0 | 1 | 3 | 0 | 2 | 9 |
| Marcin Tuz | 9 | 18:06 | 2 | 1 | 2 | 50,0% | 1 | 2 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | 6 | 3 | 3 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 7 | -4 |
| Razem | — | 239:59 | 94 | 37 | 64 | 57,8% | 25 | 35 | 12 | 29 | 41,4% | 8 | 9 | 88,9% | 35 | 12 | 23 | 28 | 8 | 3 | 18 | 17 | 11 | 122 | — |
- #
- Numer na koszulce
- MIN
- Minuty na parkiecie
- PTS
- Punkty
- FGM
- Rzuty z gry trafione
- FGA
- Rzuty z gry oddane
- FG%
- Skuteczność rzutów z gry
- 2PM
- Rzuty za dwa trafione
- 2PA
- Rzuty za dwa oddane
- 3PM
- Rzuty za trzy trafione
- 3PA
- Rzuty za trzy oddane
- 3P%
- Skuteczność rzutów za trzy
- FTM
- Rzuty wolne trafione
- FTA
- Rzuty wolne oddane
- FT%
- Skuteczność rzutów wolnych
- REB
- Zbiórki razem
- OREB
- Zbiórki w ataku
- DREB
- Zbiórki w obronie
- AST
- Asysty
- STL
- Przechwyty
- BLK
- Bloki
- TO
- Straty
- PF
- Przewinienia własne
- PFD
- Przewinienia wymuszone na przeciwniku
- EFF
- Wskaźnik skuteczności: punkty, zbiórki, asysty, przechwyty i bloki na plus, niecelne rzuty z gry, niecelne rzuty wolne i straty na minus. Przewinienia nie wchodzą do wzoru — ani własne, ani wymuszone.
- +/-
- Różnica punktowa przy tym zawodniku na parkiecie
Porównanie drużyn
| Statystyka | OSTAP RUSZTOWANIA | PIASECZUSETS |
|---|---|---|
| Punkty za 2 wyższy % = lepiej | 3618/42 · 42,9% | 5025/35 · 71,4%, lepszy wynik |
| Punkty za 3 wyższy % = lepiej | 186/24 · 25,0% | 3612/29 · 41,4%, lepszy wynik |
| Punkty z wolnych wyższy % = lepiej | 1616/21 · 76,2% | 88/9 · 88,9%, lepszy wynik |
| Zbiórki w obronie | 14 | 23, lepszy wynik |
| Zbiórki w ataku | 14, lepszy wynik | 12 |
| Asysty | 15 | 28, lepszy wynik |
| Przechwyty | 11, lepszy wynik | 8 |
| Straty mniej = lepiej | 15, lepszy wynik | 18 |
Długość paska to udział w parze, liczony osobno w każdym wierszu — wiersze mają różne jednostki i nie leżą na wspólnej skali. Pogrubiona jest ta liczba, która w danym wierszu wypadła lepiej. W trzech wierszach punktowych pasek rysuje zdobyte punkty, a porównywana jest skuteczność, więc pogrubiony procent bywa przy krótszym pasku; przy stratach lepszy jest wynik mniejszy.
Skuteczności nie ma w bazie — liczy się z trafionych i oddanych rzutów przy każdym wyświetleniu. Kreska w kolumnie skuteczności znaczy „nie rzucał”, a nie „nie trafił”. Wiersz „Razem” liczy skuteczność z sum drużyny, nie jako średnią skuteczności zawodników, a kolumny „+/-” nie sumuje wcale: okna gry zawodników nakładają się, więc suma liczyłaby te same punkty po kilka razy.
Przebieg meczu
Zapisu zdarzeń i mapy rzutów tego meczu nie mamy jeszcze w bazie. Możemy je teraz pobrać ze źródła — potrwa to kilkanaście sekund, a potem zostaną tu na stałe.






