2 grudnia 2023, 17:453. Liga, sezon 3WBAWBA ARENA - BOISKO A
WOLVESgospodarzwynik 59 do 55
HOMIESgość
Statystyki
| Zawodnik | #Numer na koszulce | MINMinuty na parkiecie | PTSPunkty | FGMRzuty z gry trafione | FGARzuty z gry oddane | FG%Skuteczność rzutów z gry | 2PMRzuty za dwa trafione | 2PARzuty za dwa oddane | 3PMRzuty za trzy trafione | 3PARzuty za trzy oddane | 3P%Skuteczność rzutów za trzy | FTMRzuty wolne trafione | FTARzuty wolne oddane | FT%Skuteczność rzutów wolnych | REBZbiórki razem | OREBZbiórki w ataku | DREBZbiórki w obronie | ASTAsysty | STLPrzechwyty | BLKBloki | TOStraty | PFPrzewinienia własne | PFDPrzewinienia wymuszone na przeciwniku | EFFWskaźnik skuteczności | +/-Różnica punktowa przy tym zawodniku na parkiecie |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kamil Jastak | 3 | 44:22 | 20 | 7 | 18 | 38,9% | 4 | 11 | 3 | 7 | 42,9% | 3 | 3 | 100,0% | 4 | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 1 | 2 | 2 | 12 | 2 |
| Maciej Koziol | 1 | 40:28 | 12 | 5 | 11 | 45,5% | 5 | 11 | 0 | 0 | — | 2 | 4 | 50,0% | 14 | 2 | 12 | 2 | 1 | 1 | 3 | 4 | 4 | 19 | 11 |
| Szymon Bak | 35 | 23:38 | 8 | 1 | 3 | 33,3% | 1 | 3 | 0 | 0 | — | 6 | 6 | 100,0% | 5 | 2 | 3 | 0 | 1 | 1 | 1 | 3 | 3 | 12 | -5 |
| Pawel Galazka | 14 | 24:16 | 6 | 2 | 5 | 40,0% | 0 | 0 | 2 | 5 | 40,0% | 0 | 0 | — | 5 | 2 | 3 | 2 | 1 | 0 | 2 | 1 | 0 | 9 | -1 |
| Lukasz Beresinski | 31 | 26:23 | 5 | 1 | 5 | 20,0% | 0 | 3 | 1 | 2 | 50,0% | 2 | 2 | 100,0% | 4 | 0 | 4 | 6 | 0 | 0 | 2 | 0 | 1 | 9 | 9 |
| Tomasz Sypitkowski | 9 | 24:38 | 5 | 2 | 7 | 28,6% | 1 | 1 | 1 | 6 | 16,7% | 0 | 0 | — | 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | -10 |
| Dariusz Rodziewicz | 45 | 24:16 | 3 | 1 | 1 | 100,0% | 0 | 0 | 1 | 1 | 100,0% | 0 | 0 | — | 1 | 0 | 1 | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 4 | 12 |
| Marcin Lyp | 24 | 0:00 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Jacek Packo | 50 | 31:52 | 0 | 0 | 6 | 0,0% | 0 | 0 | 0 | 6 | 0,0% | 0 | 0 | — | 2 | 0 | 2 | 1 | 1 | 0 | 1 | 4 | 2 | -3 | 2 |
| Razem | — | 239:53 | 59 | 19 | 56 | 33,9% | 11 | 29 | 8 | 27 | 29,6% | 13 | 15 | 86,7% | 37 | 9 | 28 | 13 | 4 | 2 | 14 | 15 | 12 | 62 | — |
| Zawodnik | #Numer na koszulce | MINMinuty na parkiecie | PTSPunkty | FGMRzuty z gry trafione | FGARzuty z gry oddane | FG%Skuteczność rzutów z gry | 2PMRzuty za dwa trafione | 2PARzuty za dwa oddane | 3PMRzuty za trzy trafione | 3PARzuty za trzy oddane | 3P%Skuteczność rzutów za trzy | FTMRzuty wolne trafione | FTARzuty wolne oddane | FT%Skuteczność rzutów wolnych | REBZbiórki razem | OREBZbiórki w ataku | DREBZbiórki w obronie | ASTAsysty | STLPrzechwyty | BLKBloki | TOStraty | PFPrzewinienia własne | PFDPrzewinienia wymuszone na przeciwniku | EFFWskaźnik skuteczności | +/-Różnica punktowa przy tym zawodniku na parkiecie |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Radoslaw Blachno | 7 | 41:15 | 17 | 6 | 11 | 54,5% | 5 | 8 | 1 | 3 | 33,3% | 4 | 6 | 66,7% | 1 | 0 | 1 | 4 | 6 | 0 | 1 | 0 | 3 | 20 | 3 |
| Michal Lupienko | 16 | 40:58 | 12 | 6 | 11 | 54,5% | 6 | 11 | 0 | 0 | — | 0 | 2 | 0,0% | 7 | 3 | 4 | 0 | 1 | 0 | 0 | 2 | 1 | 13 | -7 |
| Maciej Truszkowski | 24 | 41:36 | 9 | 2 | 6 | 33,3% | 1 | 4 | 1 | 2 | 50,0% | 4 | 4 | 100,0% | 2 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | 1 | 2 | 6 | -5 |
| Wojciech Rybak | 45 | 35:04 | 6 | 2 | 7 | 28,6% | 2 | 6 | 0 | 1 | 0,0% | 2 | 7 | 28,6% | 6 | 1 | 5 | 2 | 1 | 0 | 3 | 5 | 6 | 2 | 2 |
| Bartlomiej Skoczny | 15 | 42:21 | 5 | 2 | 7 | 28,6% | 1 | 4 | 1 | 3 | 33,3% | 0 | 0 | — | 7 | 0 | 7 | 2 | 0 | 0 | 1 | 4 | 1 | 8 | -3 |
| Ireneusz Gornicki | 21 | 19:19 | 4 | 1 | 5 | 20,0% | 1 | 5 | 0 | 0 | — | 2 | 2 | 100,0% | 2 | 0 | 2 | 2 | 0 | 0 | 3 | 1 | 2 | 1 | -5 |
| Andrzej Zych | 3 | 13:46 | 2 | 1 | 3 | 33,3% | 1 | 3 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | 4 | 0 | 4 | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 8 | -4 |
| Marek Luto | 10 | 5:39 | 0 | 0 | 1 | 0,0% | 0 | 1 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | -1 |
| Razem | — | 239:58 | 55 | 20 | 51 | 39,2% | 17 | 42 | 3 | 9 | 33,3% | 12 | 21 | 57,1% | 30 | 5 | 25 | 15 | 9 | 0 | 10 | 13 | 15 | 59 | — |
- #
- Numer na koszulce
- MIN
- Minuty na parkiecie
- PTS
- Punkty
- FGM
- Rzuty z gry trafione
- FGA
- Rzuty z gry oddane
- FG%
- Skuteczność rzutów z gry
- 2PM
- Rzuty za dwa trafione
- 2PA
- Rzuty za dwa oddane
- 3PM
- Rzuty za trzy trafione
- 3PA
- Rzuty za trzy oddane
- 3P%
- Skuteczność rzutów za trzy
- FTM
- Rzuty wolne trafione
- FTA
- Rzuty wolne oddane
- FT%
- Skuteczność rzutów wolnych
- REB
- Zbiórki razem
- OREB
- Zbiórki w ataku
- DREB
- Zbiórki w obronie
- AST
- Asysty
- STL
- Przechwyty
- BLK
- Bloki
- TO
- Straty
- PF
- Przewinienia własne
- PFD
- Przewinienia wymuszone na przeciwniku
- EFF
- Wskaźnik skuteczności: punkty, zbiórki, asysty, przechwyty i bloki na plus, niecelne rzuty z gry, niecelne rzuty wolne i straty na minus. Przewinienia nie wchodzą do wzoru — ani własne, ani wymuszone.
- +/-
- Różnica punktowa przy tym zawodniku na parkiecie
Porównanie drużyn
| Statystyka | WOLVES | HOMIES |
|---|---|---|
| Punkty za 2 wyższy % = lepiej | 2211/29 · 37,9% | 3417/42 · 40,5%, lepszy wynik |
| Punkty za 3 wyższy % = lepiej | 248/27 · 29,6% | 93/9 · 33,3%, lepszy wynik |
| Punkty z wolnych wyższy % = lepiej | 1313/15 · 86,7%, lepszy wynik | 1212/21 · 57,1% |
| Zbiórki w obronie | 28, lepszy wynik | 25 |
| Zbiórki w ataku | 9, lepszy wynik | 5 |
| Asysty | 13 | 15, lepszy wynik |
| Przechwyty | 4 | 9, lepszy wynik |
| Straty mniej = lepiej | 14 | 10, lepszy wynik |
Długość paska to udział w parze, liczony osobno w każdym wierszu — wiersze mają różne jednostki i nie leżą na wspólnej skali. Pogrubiona jest ta liczba, która w danym wierszu wypadła lepiej. W trzech wierszach punktowych pasek rysuje zdobyte punkty, a porównywana jest skuteczność, więc pogrubiony procent bywa przy krótszym pasku; przy stratach lepszy jest wynik mniejszy.
Skuteczności nie ma w bazie — liczy się z trafionych i oddanych rzutów przy każdym wyświetleniu. Kreska w kolumnie skuteczności znaczy „nie rzucał”, a nie „nie trafił”. Wiersz „Razem” liczy skuteczność z sum drużyny, nie jako średnią skuteczności zawodników, a kolumny „+/-” nie sumuje wcale: okna gry zawodników nakładają się, więc suma liczyłaby te same punkty po kilka razy.
Przebieg meczu
Zapisu zdarzeń i mapy rzutów tego meczu nie mamy jeszcze w bazie. Możemy je teraz pobrać ze źródła — potrwa to kilkanaście sekund, a potem zostaną tu na stałe.






