4 lutego 2024, 15:45Baraże, sezon 3WBAWBA ARENA - BOISKO A
TARCHO TERRORgospodarzwynik 59 do 73
OBRONCY Z TOBRUKUgość
Statystyki
| Zawodnik | #Numer na koszulce | MINMinuty na parkiecie | PTSPunkty | FGMRzuty z gry trafione | FGARzuty z gry oddane | FG%Skuteczność rzutów z gry | 2PMRzuty za dwa trafione | 2PARzuty za dwa oddane | 3PMRzuty za trzy trafione | 3PARzuty za trzy oddane | 3P%Skuteczność rzutów za trzy | FTMRzuty wolne trafione | FTARzuty wolne oddane | FT%Skuteczność rzutów wolnych | REBZbiórki razem | OREBZbiórki w ataku | DREBZbiórki w obronie | ASTAsysty | STLPrzechwyty | BLKBloki | TOStraty | PFPrzewinienia własne | PFDPrzewinienia wymuszone na przeciwniku | EFFWskaźnik skuteczności | +/-Różnica punktowa przy tym zawodniku na parkiecie |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Igor Kocielnik | 31 | 39:41 | 26 | 11 | 21 | 52,4% | 7 | 9 | 4 | 12 | 33,3% | 0 | 0 | — | 1 | 1 | 0 | 3 | 5 | 0 | 3 | 0 | 0 | 22 | -4 |
| Wiktor Smich | 0 | 31:32 | 10 | 3 | 10 | 30,0% | 1 | 2 | 2 | 8 | 25,0% | 2 | 3 | 66,7% | 0 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 | 1 | 2 | 4 | 4 | -8 |
| Dominik Klusek | 3 | 40:16 | 8 | 2 | 6 | 33,3% | 1 | 4 | 1 | 2 | 50,0% | 3 | 4 | 75,0% | 5 | 1 | 4 | 6 | 1 | 0 | 3 | 5 | 4 | 12 | -15 |
| Jakub Tarach | 4 | 25:50 | 7 | 3 | 5 | 60,0% | 2 | 2 | 1 | 3 | 33,3% | 0 | 0 | — | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 3 | 4 | 1 | 3 | 2 |
| Maciej Jamorski | 12 | 23:07 | 3 | 1 | 1 | 100,0% | 0 | 0 | 1 | 1 | 100,0% | 0 | 0 | — | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 3 | 2 | 1 | 1 | -1 |
| Tymon Peplawski | 6 | 40:51 | 3 | 1 | 7 | 14,3% | 0 | 1 | 1 | 6 | 16,7% | 0 | 0 | — | 8 | 1 | 7 | 0 | 1 | 0 | 2 | 0 | 1 | 4 | -19 |
| Adrian Pyk | 5 | 23:01 | 2 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | 0 | 0 | — | 2 | 2 | 100,0% | 3 | 0 | 3 | 3 | 0 | 0 | 0 | 3 | 1 | 8 | -13 |
| Franciszek Jakubowski | 30 | 15:38 | 0 | 0 | 1 | 0,0% | 0 | 0 | 0 | 1 | 0,0% | 0 | 0 | — | 3 | 0 | 3 | 1 | 0 | 0 | 2 | 1 | 0 | 1 | -12 |
| Razem | — | 239:56 | 59 | 21 | 51 | 41,2% | 11 | 18 | 10 | 33 | 30,3% | 7 | 9 | 77,8% | 22 | 3 | 19 | 16 | 7 | 0 | 17 | 17 | 12 | 55 | — |
| Zawodnik | #Numer na koszulce | MINMinuty na parkiecie | PTSPunkty | FGMRzuty z gry trafione | FGARzuty z gry oddane | FG%Skuteczność rzutów z gry | 2PMRzuty za dwa trafione | 2PARzuty za dwa oddane | 3PMRzuty za trzy trafione | 3PARzuty za trzy oddane | 3P%Skuteczność rzutów za trzy | FTMRzuty wolne trafione | FTARzuty wolne oddane | FT%Skuteczność rzutów wolnych | REBZbiórki razem | OREBZbiórki w ataku | DREBZbiórki w obronie | ASTAsysty | STLPrzechwyty | BLKBloki | TOStraty | PFPrzewinienia własne | PFDPrzewinienia wymuszone na przeciwniku | EFFWskaźnik skuteczności | +/-Różnica punktowa przy tym zawodniku na parkiecie |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Aleksander Nuszel | 8 | 41:28 | 33 | 12 | 25 | 48,0% | 9 | 18 | 3 | 7 | 42,9% | 6 | 8 | 75,0% | 6 | 4 | 2 | 2 | 5 | 0 | 7 | 3 | 6 | 24 | 20 |
| Pawel Ratkowski | 95 | 35:46 | 13 | 5 | 9 | 55,6% | 5 | 9 | 0 | 0 | — | 3 | 5 | 60,0% | 12 | 6 | 6 | 5 | 2 | 1 | 2 | 2 | 6 | 25 | 12 |
| Pawel Kaminski | 7 | 36:15 | 12 | 6 | 11 | 54,5% | 6 | 10 | 0 | 1 | 0,0% | 0 | 2 | 0,0% | 4 | 1 | 3 | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 2 | 11 | 11 |
| Kacper Marczak | 3 | 29:37 | 8 | 3 | 5 | 60,0% | 3 | 5 | 0 | 0 | — | 2 | 2 | 100,0% | 6 | 2 | 4 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 14 | 11 |
| Marek Jaworski | 16 | 24:10 | 6 | 3 | 7 | 42,9% | 3 | 7 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 2 | 0 | 0 | 3 | 8 |
| Adam Orlikowski | 6 | 36:51 | 1 | 0 | 2 | 0,0% | 0 | 1 | 0 | 1 | 0,0% | 1 | 2 | 50,0% | 6 | 1 | 5 | 2 | 2 | 0 | 0 | 2 | 2 | 8 | 10 |
| Jakub Rusak | 5 | 23:49 | 0 | 0 | 3 | 0,0% | 0 | 0 | 0 | 3 | 0,0% | 0 | 0 | — | 2 | 2 | 0 | 6 | 3 | 0 | 2 | 2 | 0 | 6 | 6 |
| Kacper Zygarski | 20 | 12:01 | 0 | 0 | 1 | 0,0% | 0 | 1 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | 2 | 0 | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 3 | -8 |
| Razem | — | 239:57 | 73 | 29 | 63 | 46,0% | 26 | 51 | 3 | 12 | 25,0% | 12 | 19 | 63,2% | 40 | 17 | 23 | 18 | 14 | 3 | 13 | 12 | 17 | 94 | — |
- #
- Numer na koszulce
- MIN
- Minuty na parkiecie
- PTS
- Punkty
- FGM
- Rzuty z gry trafione
- FGA
- Rzuty z gry oddane
- FG%
- Skuteczność rzutów z gry
- 2PM
- Rzuty za dwa trafione
- 2PA
- Rzuty za dwa oddane
- 3PM
- Rzuty za trzy trafione
- 3PA
- Rzuty za trzy oddane
- 3P%
- Skuteczność rzutów za trzy
- FTM
- Rzuty wolne trafione
- FTA
- Rzuty wolne oddane
- FT%
- Skuteczność rzutów wolnych
- REB
- Zbiórki razem
- OREB
- Zbiórki w ataku
- DREB
- Zbiórki w obronie
- AST
- Asysty
- STL
- Przechwyty
- BLK
- Bloki
- TO
- Straty
- PF
- Przewinienia własne
- PFD
- Przewinienia wymuszone na przeciwniku
- EFF
- Wskaźnik skuteczności: punkty, zbiórki, asysty, przechwyty i bloki na plus, niecelne rzuty z gry, niecelne rzuty wolne i straty na minus. Przewinienia nie wchodzą do wzoru — ani własne, ani wymuszone.
- +/-
- Różnica punktowa przy tym zawodniku na parkiecie
Porównanie drużyn
| Statystyka | TARCHO TERROR | OBRONCY Z TOBRUKU |
|---|---|---|
| Punkty za 2 wyższy % = lepiej | 2211/18 · 61,1%, lepszy wynik | 5226/51 · 51,0% |
| Punkty za 3 wyższy % = lepiej | 3010/33 · 30,3%, lepszy wynik | 93/12 · 25,0% |
| Punkty z wolnych wyższy % = lepiej | 77/9 · 77,8%, lepszy wynik | 1212/19 · 63,2% |
| Zbiórki w obronie | 19 | 23, lepszy wynik |
| Zbiórki w ataku | 3 | 17, lepszy wynik |
| Asysty | 16 | 18, lepszy wynik |
| Przechwyty | 7 | 14, lepszy wynik |
| Straty mniej = lepiej | 17 | 13, lepszy wynik |
Długość paska to udział w parze, liczony osobno w każdym wierszu — wiersze mają różne jednostki i nie leżą na wspólnej skali. Pogrubiona jest ta liczba, która w danym wierszu wypadła lepiej. W trzech wierszach punktowych pasek rysuje zdobyte punkty, a porównywana jest skuteczność, więc pogrubiony procent bywa przy krótszym pasku; przy stratach lepszy jest wynik mniejszy.
Skuteczności nie ma w bazie — liczy się z trafionych i oddanych rzutów przy każdym wyświetleniu. Kreska w kolumnie skuteczności znaczy „nie rzucał”, a nie „nie trafił”. Wiersz „Razem” liczy skuteczność z sum drużyny, nie jako średnią skuteczności zawodników, a kolumny „+/-” nie sumuje wcale: okna gry zawodników nakładają się, więc suma liczyłaby te same punkty po kilka razy.
Przebieg meczu
Zapisu zdarzeń i mapy rzutów tego meczu nie mamy jeszcze w bazie. Możemy je teraz pobrać ze źródła — potrwa to kilkanaście sekund, a potem zostaną tu na stałe.






