17 lutego 2024, 15:003. Liga, sezon 4WBAWBA ARENA - BOISKO B
GRZECHOTNIKI LOMIANKIgospodarzwynik 59 do 61
SZERY 18gość
Statystyki
| Zawodnik | #Numer na koszulce | MINMinuty na parkiecie | PTSPunkty | FGMRzuty z gry trafione | FGARzuty z gry oddane | FG%Skuteczność rzutów z gry | 2PMRzuty za dwa trafione | 2PARzuty za dwa oddane | 3PMRzuty za trzy trafione | 3PARzuty za trzy oddane | 3P%Skuteczność rzutów za trzy | FTMRzuty wolne trafione | FTARzuty wolne oddane | FT%Skuteczność rzutów wolnych | REBZbiórki razem | OREBZbiórki w ataku | DREBZbiórki w obronie | ASTAsysty | STLPrzechwyty | BLKBloki | TOStraty | PFPrzewinienia własne | PFDPrzewinienia wymuszone na przeciwniku | EFFWskaźnik skuteczności | +/-Różnica punktowa przy tym zawodniku na parkiecie |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Dominik Leszczynski | 0 | 50:46 | 18 | 7 | 13 | 53,8% | 6 | 10 | 1 | 3 | 33,3% | 3 | 6 | 50,0% | 8 | 2 | 6 | 7 | 4 | 0 | 2 | 2 | 5 | 26 | 0 |
| Pawel Kaczmarczyk | 17 | 33:23 | 11 | 5 | 9 | 55,6% | 5 | 8 | 0 | 1 | 0,0% | 1 | 2 | 50,0% | 5 | 4 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 2 | 1 | 10 | -3 |
| Mateusz Bielinski | 8 | 28:49 | 9 | 4 | 13 | 30,8% | 3 | 5 | 1 | 8 | 12,5% | 0 | 0 | — | 5 | 1 | 4 | 0 | 1 | 0 | 3 | 5 | 0 | 3 | 0 |
| Marcin Tutakowski | 99 | 40:45 | 9 | 4 | 9 | 44,4% | 3 | 7 | 1 | 2 | 50,0% | 0 | 0 | — | 6 | 0 | 6 | 2 | 0 | 0 | 2 | 2 | 1 | 10 | -3 |
| Kamil Bauer | 23 | 41:37 | 8 | 2 | 10 | 20,0% | 2 | 6 | 0 | 4 | 0,0% | 4 | 8 | 50,0% | 11 | 6 | 5 | 3 | 0 | 0 | 7 | 2 | 5 | 3 | -7 |
| Michal Karaszewski | 37 | 34:55 | 2 | 1 | 5 | 20,0% | 1 | 3 | 0 | 2 | 0,0% | 0 | 2 | 0,0% | 5 | 3 | 2 | 2 | 0 | 0 | 1 | 2 | 1 | 2 | 1 |
| Daniel Palka | 4 | 34:43 | 2 | 0 | 4 | 0,0% | 0 | 2 | 0 | 2 | 0,0% | 2 | 4 | 50,0% | 5 | 2 | 3 | 2 | 0 | 0 | 1 | 0 | 3 | 2 | 2 |
| Razem | — | 264:58 | 59 | 23 | 63 | 36,5% | 20 | 41 | 3 | 22 | 13,6% | 10 | 22 | 45,5% | 45 | 18 | 27 | 16 | 5 | 0 | 17 | 15 | 16 | 56 | — |
| Zawodnik | #Numer na koszulce | MINMinuty na parkiecie | PTSPunkty | FGMRzuty z gry trafione | FGARzuty z gry oddane | FG%Skuteczność rzutów z gry | 2PMRzuty za dwa trafione | 2PARzuty za dwa oddane | 3PMRzuty za trzy trafione | 3PARzuty za trzy oddane | 3P%Skuteczność rzutów za trzy | FTMRzuty wolne trafione | FTARzuty wolne oddane | FT%Skuteczność rzutów wolnych | REBZbiórki razem | OREBZbiórki w ataku | DREBZbiórki w obronie | ASTAsysty | STLPrzechwyty | BLKBloki | TOStraty | PFPrzewinienia własne | PFDPrzewinienia wymuszone na przeciwniku | EFFWskaźnik skuteczności | +/-Różnica punktowa przy tym zawodniku na parkiecie |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Piotr Leszczynski | 5 | 36:23 | 13 | 5 | 10 | 50,0% | 5 | 9 | 0 | 1 | 0,0% | 3 | 6 | 50,0% | 5 | 2 | 3 | 3 | 0 | 0 | 2 | 1 | 6 | 11 | 1 |
| Pawel Tarnowski | 17 | 39:40 | 11 | 4 | 9 | 44,4% | 3 | 6 | 1 | 3 | 33,3% | 2 | 2 | 100,0% | 5 | 0 | 5 | 3 | 4 | 0 | 3 | 0 | 1 | 15 | 3 |
| Bartosz Zagozdzon | 33 | 29:03 | 11 | 4 | 10 | 40,0% | 4 | 9 | 0 | 1 | 0,0% | 3 | 3 | 100,0% | 6 | 2 | 4 | 2 | 0 | 0 | 1 | 5 | 2 | 12 | 3 |
| Dariusz Stefanski | 23 | 53:00 | 10 | 3 | 17 | 17,6% | 2 | 8 | 1 | 9 | 11,1% | 3 | 4 | 75,0% | 8 | 1 | 7 | 4 | 3 | 0 | 2 | 0 | 3 | 8 | 2 |
| Mariusz Jaczerkowski | 12 | 30:33 | 6 | 3 | 8 | 37,5% | 3 | 8 | 0 | 0 | — | 0 | 2 | 0,0% | 4 | 2 | 2 | 3 | 0 | 0 | 2 | 5 | 0 | 4 | -3 |
| Bartlomiej Zalewski | 91 | 35:25 | 6 | 2 | 5 | 40,0% | 2 | 5 | 0 | 0 | — | 2 | 2 | 100,0% | 6 | 2 | 4 | 1 | 0 | 0 | 1 | 5 | 1 | 9 | 0 |
| Przemyslaw Zawadzki | 14 | 18:16 | 4 | 2 | 2 | 100,0% | 2 | 2 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 6 | 3 |
| Kamil Branicki | 1 | 22:37 | 0 | 0 | 2 | 0,0% | 0 | 1 | 0 | 1 | 0,0% | 0 | 0 | — | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 1 |
| Razem | — | 264:57 | 61 | 23 | 63 | 36,5% | 21 | 48 | 2 | 15 | 13,3% | 13 | 19 | 68,4% | 38 | 11 | 27 | 17 | 8 | 0 | 13 | 17 | 14 | 65 | — |
- #
- Numer na koszulce
- MIN
- Minuty na parkiecie
- PTS
- Punkty
- FGM
- Rzuty z gry trafione
- FGA
- Rzuty z gry oddane
- FG%
- Skuteczność rzutów z gry
- 2PM
- Rzuty za dwa trafione
- 2PA
- Rzuty za dwa oddane
- 3PM
- Rzuty za trzy trafione
- 3PA
- Rzuty za trzy oddane
- 3P%
- Skuteczność rzutów za trzy
- FTM
- Rzuty wolne trafione
- FTA
- Rzuty wolne oddane
- FT%
- Skuteczność rzutów wolnych
- REB
- Zbiórki razem
- OREB
- Zbiórki w ataku
- DREB
- Zbiórki w obronie
- AST
- Asysty
- STL
- Przechwyty
- BLK
- Bloki
- TO
- Straty
- PF
- Przewinienia własne
- PFD
- Przewinienia wymuszone na przeciwniku
- EFF
- Wskaźnik skuteczności: punkty, zbiórki, asysty, przechwyty i bloki na plus, niecelne rzuty z gry, niecelne rzuty wolne i straty na minus. Przewinienia nie wchodzą do wzoru — ani własne, ani wymuszone.
- +/-
- Różnica punktowa przy tym zawodniku na parkiecie
Porównanie drużyn
| Statystyka | GRZECHOTNIKI LOMIANKI | SZERY 18 |
|---|---|---|
| Punkty za 2 wyższy % = lepiej | 4020/41 · 48,8%, lepszy wynik | 4221/48 · 43,8% |
| Punkty za 3 wyższy % = lepiej | 93/22 · 13,6%, lepszy wynik | 62/15 · 13,3% |
| Punkty z wolnych wyższy % = lepiej | 1010/22 · 45,5% | 1313/19 · 68,4%, lepszy wynik |
| Zbiórki w obronie | 27 | 27 |
| Zbiórki w ataku | 18, lepszy wynik | 11 |
| Asysty | 16 | 17, lepszy wynik |
| Przechwyty | 5 | 8, lepszy wynik |
| Straty mniej = lepiej | 17 | 13, lepszy wynik |
Długość paska to udział w parze, liczony osobno w każdym wierszu — wiersze mają różne jednostki i nie leżą na wspólnej skali. Pogrubiona jest ta liczba, która w danym wierszu wypadła lepiej. W trzech wierszach punktowych pasek rysuje zdobyte punkty, a porównywana jest skuteczność, więc pogrubiony procent bywa przy krótszym pasku; przy stratach lepszy jest wynik mniejszy.
Skuteczności nie ma w bazie — liczy się z trafionych i oddanych rzutów przy każdym wyświetleniu. Kreska w kolumnie skuteczności znaczy „nie rzucał”, a nie „nie trafił”. Wiersz „Razem” liczy skuteczność z sum drużyny, nie jako średnią skuteczności zawodników, a kolumny „+/-” nie sumuje wcale: okna gry zawodników nakładają się, więc suma liczyłaby te same punkty po kilka razy.
Przebieg meczu
Zapisu zdarzeń i mapy rzutów tego meczu nie mamy jeszcze w bazie. Możemy je teraz pobrać ze źródła — potrwa to kilkanaście sekund, a potem zostaną tu na stałe.






