18 lutego 2024, 13:151. Liga, sezon 4WBAWBA ARENA - BOISKO A
PIASECZUSETSgospodarzwynik 78 do 73
MDM SERWISgość
Transmisja
1 Liga: MDM Serwis vs. MB Motors Piaseczusets — otwórz na YouTube. Nagranie startuje samo i jest wyciszone — dźwięk włączasz w odtwarzaczu.Nagranie wczytuje się z YouTube’a po kliknięciu kadru.
Statystyki
| Zawodnik | #Numer na koszulce | MINMinuty na parkiecie | PTSPunkty | FGMRzuty z gry trafione | FGARzuty z gry oddane | FG%Skuteczność rzutów z gry | 2PMRzuty za dwa trafione | 2PARzuty za dwa oddane | 3PMRzuty za trzy trafione | 3PARzuty za trzy oddane | 3P%Skuteczność rzutów za trzy | FTMRzuty wolne trafione | FTARzuty wolne oddane | FT%Skuteczność rzutów wolnych | REBZbiórki razem | OREBZbiórki w ataku | DREBZbiórki w obronie | ASTAsysty | STLPrzechwyty | BLKBloki | TOStraty | PFPrzewinienia własne | PFDPrzewinienia wymuszone na przeciwniku | EFFWskaźnik skuteczności | +/-Różnica punktowa przy tym zawodniku na parkiecie |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Aleksander Lyczka | 1 | 40:28 | 17 | 7 | 12 | 58,3% | 6 | 7 | 1 | 5 | 20,0% | 2 | 4 | 50,0% | 3 | 0 | 3 | 3 | 2 | 0 | 3 | 5 | 3 | 15 | 4 |
| Piotr Lazarek | 42 | 38:00 | 15 | 5 | 9 | 55,6% | 5 | 9 | 0 | 0 | — | 5 | 8 | 62,5% | 3 | 0 | 3 | 5 | 2 | 1 | 0 | 3 | 4 | 19 | -3 |
| Tomasz Wojcikowski | 17 | 41:07 | 12 | 5 | 10 | 50,0% | 4 | 6 | 1 | 4 | 25,0% | 1 | 2 | 50,0% | 7 | 0 | 7 | 11 | 1 | 0 | 2 | 1 | 1 | 23 | 5 |
| Nikodem Starosiak | 8 | 24:25 | 10 | 4 | 8 | 50,0% | 4 | 5 | 0 | 3 | 0,0% | 2 | 3 | 66,7% | 3 | 0 | 3 | 1 | 1 | 0 | 2 | 3 | 2 | 8 | 13 |
| Lukasz Szlazak | 55 | 41:38 | 10 | 3 | 8 | 37,5% | 1 | 2 | 2 | 6 | 33,3% | 2 | 3 | 66,7% | 1 | 0 | 1 | 4 | 2 | 0 | 3 | 1 | 3 | 8 | 4 |
| Pawel Kosiarz | 69 | 16:01 | 8 | 3 | 3 | 100,0% | 1 | 1 | 2 | 2 | 100,0% | 0 | 0 | — | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 10 | 9 |
| Andrzej Baginski | 6 | 38:16 | 6 | 3 | 7 | 42,9% | 3 | 5 | 0 | 2 | 0,0% | 0 | 0 | — | 8 | 1 | 7 | 3 | 0 | 1 | 2 | 2 | 1 | 12 | -7 |
| Razem | — | 239:55 | 78 | 30 | 57 | 52,6% | 24 | 35 | 6 | 22 | 27,3% | 12 | 20 | 60,0% | 26 | 2 | 24 | 27 | 8 | 3 | 12 | 16 | 14 | 95 | — |
| Zawodnik | #Numer na koszulce | MINMinuty na parkiecie | PTSPunkty | FGMRzuty z gry trafione | FGARzuty z gry oddane | FG%Skuteczność rzutów z gry | 2PMRzuty za dwa trafione | 2PARzuty za dwa oddane | 3PMRzuty za trzy trafione | 3PARzuty za trzy oddane | 3P%Skuteczność rzutów za trzy | FTMRzuty wolne trafione | FTARzuty wolne oddane | FT%Skuteczność rzutów wolnych | REBZbiórki razem | OREBZbiórki w ataku | DREBZbiórki w obronie | ASTAsysty | STLPrzechwyty | BLKBloki | TOStraty | PFPrzewinienia własne | PFDPrzewinienia wymuszone na przeciwniku | EFFWskaźnik skuteczności | +/-Różnica punktowa przy tym zawodniku na parkiecie |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lukasz Kubicki | 20 | 37:12 | 23 | 8 | 15 | 53,3% | 8 | 14 | 0 | 1 | 0,0% | 7 | 8 | 87,5% | 3 | 0 | 3 | 5 | 1 | 2 | 6 | 1 | 5 | 20 | -3 |
| Igor Zajac | 17 | 24:07 | 17 | 7 | 9 | 77,8% | 4 | 6 | 3 | 3 | 100,0% | 0 | 0 | — | 6 | 0 | 6 | 2 | 2 | 0 | 2 | 3 | 0 | 23 | -2 |
| Tomasz Zakrzewski | 11 | 35:49 | 14 | 5 | 7 | 71,4% | 5 | 7 | 0 | 0 | — | 4 | 8 | 50,0% | 6 | 3 | 3 | 2 | 0 | 0 | 3 | 2 | 5 | 13 | -2 |
| Piotr Kostur | 10 | 37:30 | 7 | 3 | 10 | 30,0% | 2 | 3 | 1 | 7 | 14,3% | 0 | 0 | — | 1 | 0 | 1 | 1 | 2 | 0 | 1 | 3 | 1 | 3 | 6 |
| Marcin Ejsmont | 25 | 33:27 | 6 | 3 | 8 | 37,5% | 3 | 8 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | 8 | 3 | 5 | 3 | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | 14 | -6 |
| Marcin Cetnarowicz | 23 | 29:28 | 3 | 1 | 4 | 25,0% | 1 | 1 | 0 | 3 | 0,0% | 1 | 1 | 100,0% | 3 | 0 | 3 | 3 | 0 | 0 | 2 | 1 | 1 | 4 | -10 |
| Pawel Serocki | 3 | 21:16 | 3 | 1 | 6 | 16,7% | 1 | 6 | 0 | 0 | — | 1 | 2 | 50,0% | 7 | 2 | 5 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4 | 5 | -4 |
| Lukasz Sadlek | 33 | 21:10 | 0 | 0 | 2 | 0,0% | 0 | 2 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | 2 | 1 | 1 | 2 | 0 | 0 | 1 | 2 | 0 | 1 | -4 |
| Razem | — | 239:59 | 73 | 28 | 61 | 45,9% | 24 | 47 | 4 | 14 | 28,6% | 13 | 19 | 68,4% | 36 | 9 | 27 | 19 | 7 | 2 | 15 | 14 | 16 | 83 | — |
- #
- Numer na koszulce
- MIN
- Minuty na parkiecie
- PTS
- Punkty
- FGM
- Rzuty z gry trafione
- FGA
- Rzuty z gry oddane
- FG%
- Skuteczność rzutów z gry
- 2PM
- Rzuty za dwa trafione
- 2PA
- Rzuty za dwa oddane
- 3PM
- Rzuty za trzy trafione
- 3PA
- Rzuty za trzy oddane
- 3P%
- Skuteczność rzutów za trzy
- FTM
- Rzuty wolne trafione
- FTA
- Rzuty wolne oddane
- FT%
- Skuteczność rzutów wolnych
- REB
- Zbiórki razem
- OREB
- Zbiórki w ataku
- DREB
- Zbiórki w obronie
- AST
- Asysty
- STL
- Przechwyty
- BLK
- Bloki
- TO
- Straty
- PF
- Przewinienia własne
- PFD
- Przewinienia wymuszone na przeciwniku
- EFF
- Wskaźnik skuteczności: punkty, zbiórki, asysty, przechwyty i bloki na plus, niecelne rzuty z gry, niecelne rzuty wolne i straty na minus. Przewinienia nie wchodzą do wzoru — ani własne, ani wymuszone.
- +/-
- Różnica punktowa przy tym zawodniku na parkiecie
Porównanie drużyn
| Statystyka | PIASECZUSETS | MDM SERWIS |
|---|---|---|
| Punkty za 2 wyższy % = lepiej | 4824/35 · 68,6%, lepszy wynik | 4824/47 · 51,1% |
| Punkty za 3 wyższy % = lepiej | 186/22 · 27,3% | 124/14 · 28,6%, lepszy wynik |
| Punkty z wolnych wyższy % = lepiej | 1212/20 · 60,0% | 1313/19 · 68,4%, lepszy wynik |
| Zbiórki w obronie | 24 | 27, lepszy wynik |
| Zbiórki w ataku | 2 | 9, lepszy wynik |
| Asysty | 27, lepszy wynik | 19 |
| Przechwyty | 8, lepszy wynik | 7 |
| Straty mniej = lepiej | 12, lepszy wynik | 15 |
Długość paska to udział w parze, liczony osobno w każdym wierszu — wiersze mają różne jednostki i nie leżą na wspólnej skali. Pogrubiona jest ta liczba, która w danym wierszu wypadła lepiej. W trzech wierszach punktowych pasek rysuje zdobyte punkty, a porównywana jest skuteczność, więc pogrubiony procent bywa przy krótszym pasku; przy stratach lepszy jest wynik mniejszy.
Skuteczności nie ma w bazie — liczy się z trafionych i oddanych rzutów przy każdym wyświetleniu. Kreska w kolumnie skuteczności znaczy „nie rzucał”, a nie „nie trafił”. Wiersz „Razem” liczy skuteczność z sum drużyny, nie jako średnią skuteczności zawodników, a kolumny „+/-” nie sumuje wcale: okna gry zawodników nakładają się, więc suma liczyłaby te same punkty po kilka razy.
Przebieg meczu
Zapisu zdarzeń i mapy rzutów tego meczu nie mamy jeszcze w bazie. Możemy je teraz pobrać ze źródła — potrwa to kilkanaście sekund, a potem zostaną tu na stałe.
Pozostałe mecze 18 lutego 2024
- 10:45
MSJ VISION
KK WARSZAWA66:70 - 12:00
POLIBUDA
BLAZERS67:77 - 12:00
THAISTY TIGERS
PUMY BETONU43:71 - 13:15
ORLY TEMIDY
HANTLE I GARY59:38 - 14:30
FASOLKI
TARGOWEK51:71 - 14:30
GKS TACHIMETR
FOR THE WIN63:70 - 15:45
BC LITUANICA
POST PRIME45:51 - 15:45
BASKET KOCJANA
HOMIES62:68 - 17:00
BANKSTERS
HUTNICZE WILKI58:65 - 17:00
SPORTOWA WARSZAWA
INIEMAMOCNI57:71 - 18:15
OSTAP RUSZTOWANIA
AVENGA79:81 - 18:15
VABANK
RUN'N GUN59:105 - 19:30
HUTNIK WARSZAWA
NTL76:54 - 20:45
GET WOW TEAM
INDEX MOCY54:63






