24 lutego 2024, 20:002. Liga, sezon 4WBAWBA ARENA - BOISKO A
OBRONCY Z TOBRUKUgospodarzwynik 82 do 85
VABANKgość
Statystyki
| Zawodnik | #Numer na koszulce | MINMinuty na parkiecie | PTSPunkty | FGMRzuty z gry trafione | FGARzuty z gry oddane | FG%Skuteczność rzutów z gry | 2PMRzuty za dwa trafione | 2PARzuty za dwa oddane | 3PMRzuty za trzy trafione | 3PARzuty za trzy oddane | 3P%Skuteczność rzutów za trzy | FTMRzuty wolne trafione | FTARzuty wolne oddane | FT%Skuteczność rzutów wolnych | REBZbiórki razem | OREBZbiórki w ataku | DREBZbiórki w obronie | ASTAsysty | STLPrzechwyty | BLKBloki | TOStraty | PFPrzewinienia własne | PFDPrzewinienia wymuszone na przeciwniku | EFFWskaźnik skuteczności | +/-Różnica punktowa przy tym zawodniku na parkiecie |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Aleksander Nuszel | 8 | 25:43 | 21 | 9 | 18 | 50,0% | 9 | 13 | 0 | 5 | 0,0% | 3 | 3 | 100,0% | 0 | 0 | 0 | 3 | 3 | 0 | 3 | 5 | 3 | 15 | -1 |
| Wiktor Sirko | 65 | 53:01 | 20 | 7 | 17 | 41,2% | 3 | 9 | 4 | 8 | 50,0% | 2 | 4 | 50,0% | 4 | 0 | 4 | 3 | 1 | 0 | 6 | 1 | 2 | 10 | -4 |
| Kacper Marczak | 3 | 52:36 | 14 | 6 | 13 | 46,2% | 6 | 12 | 0 | 1 | 0,0% | 2 | 3 | 66,7% | 16 | 7 | 9 | 0 | 3 | 0 | 0 | 3 | 2 | 25 | 0 |
| Pawel Kaminski | 7 | 42:28 | 11 | 5 | 14 | 35,7% | 4 | 13 | 1 | 1 | 100,0% | 0 | 0 | — | 6 | 4 | 2 | 1 | 2 | 1 | 3 | 5 | 0 | 9 | -7 |
| Karol Kaufman | 29 | 42:04 | 9 | 4 | 12 | 33,3% | 4 | 7 | 0 | 5 | 0,0% | 1 | 2 | 50,0% | 4 | 3 | 1 | 2 | 1 | 0 | 1 | 2 | 2 | 6 | 3 |
| Kacper Gracki | 20 | 11:28 | 2 | 1 | 2 | 50,0% | 1 | 2 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 2 | 0 | -1 | -5 |
| Marek Jaworski | 16 | 16:36 | 2 | 1 | 2 | 50,0% | 1 | 2 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | 4 | 0 | 4 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 4 | -6 |
| Marcin Skryskiewicz | 11 | 15:40 | 2 | 1 | 1 | 100,0% | 1 | 1 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 2 | 1 | 4 | -1 |
| Jakub Rusak | 5 | 13:01 | 1 | 0 | 2 | 0,0% | 0 | 0 | 0 | 2 | 0,0% | 1 | 2 | 50,0% | 2 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 3 |
| Adam Orlikowski | 6 | 42:22 | 0 | 0 | 7 | 0,0% | 0 | 2 | 0 | 5 | 0,0% | 0 | 0 | — | 17 | 3 | 14 | 2 | 0 | 4 | 4 | 3 | 0 | 12 | 3 |
| Razem | — | 314:59 | 82 | 34 | 88 | 38,6% | 29 | 61 | 5 | 27 | 18,5% | 9 | 14 | 64,3% | 55 | 20 | 35 | 13 | 10 | 5 | 22 | 23 | 11 | 84 | — |
| Zawodnik | #Numer na koszulce | MINMinuty na parkiecie | PTSPunkty | FGMRzuty z gry trafione | FGARzuty z gry oddane | FG%Skuteczność rzutów z gry | 2PMRzuty za dwa trafione | 2PARzuty za dwa oddane | 3PMRzuty za trzy trafione | 3PARzuty za trzy oddane | 3P%Skuteczność rzutów za trzy | FTMRzuty wolne trafione | FTARzuty wolne oddane | FT%Skuteczność rzutów wolnych | REBZbiórki razem | OREBZbiórki w ataku | DREBZbiórki w obronie | ASTAsysty | STLPrzechwyty | BLKBloki | TOStraty | PFPrzewinienia własne | PFDPrzewinienia wymuszone na przeciwniku | EFFWskaźnik skuteczności | +/-Różnica punktowa przy tym zawodniku na parkiecie |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Daniel Jastrzebski | 22 | 58:08 | 31 | 10 | 23 | 43,5% | 10 | 22 | 0 | 1 | 0,0% | 11 | 20 | 55,0% | 6 | 4 | 2 | 3 | 6 | 0 | 5 | 3 | 17 | 19 | 3 |
| Yauheni Biazruchanka | 9 | 51:12 | 15 | 6 | 12 | 50,0% | 5 | 11 | 1 | 1 | 100,0% | 2 | 3 | 66,7% | 10 | 5 | 5 | 1 | 0 | 1 | 1 | 2 | 2 | 19 | 0 |
| Krzysztof Ladynski | 5 | 41:58 | 11 | 4 | 10 | 40,0% | 1 | 1 | 3 | 9 | 33,3% | 0 | 0 | — | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 7 | 0 |
| Michal Kowalczyk | 1 | 36:43 | 9 | 3 | 6 | 50,0% | 2 | 4 | 1 | 2 | 50,0% | 2 | 2 | 100,0% | 6 | 2 | 4 | 5 | 5 | 1 | 4 | 2 | 1 | 19 | 8 |
| Tomasz Piotrowski | 32 | 43:46 | 9 | 2 | 9 | 22,2% | 1 | 3 | 1 | 6 | 16,7% | 4 | 7 | 57,1% | 3 | 0 | 3 | 4 | 0 | 1 | 1 | 2 | 3 | 6 | 0 |
| Mikolaj Kazmierczak | 0 | 44:02 | 5 | 2 | 7 | 28,6% | 1 | 4 | 1 | 3 | 33,3% | 0 | 0 | — | 9 | 1 | 8 | 5 | 1 | 1 | 4 | 0 | 0 | 12 | 5 |
| Kamil Michalowicz | 8 | 39:07 | 5 | 2 | 12 | 16,7% | 1 | 3 | 1 | 9 | 11,1% | 0 | 0 | — | 4 | 0 | 4 | 2 | 2 | 0 | 2 | 0 | 0 | 1 | -1 |
| Razem | — | 314:56 | 85 | 29 | 79 | 36,7% | 21 | 48 | 8 | 31 | 25,8% | 19 | 32 | 59,4% | 39 | 12 | 27 | 21 | 14 | 4 | 17 | 11 | 23 | 83 | — |
- #
- Numer na koszulce
- MIN
- Minuty na parkiecie
- PTS
- Punkty
- FGM
- Rzuty z gry trafione
- FGA
- Rzuty z gry oddane
- FG%
- Skuteczność rzutów z gry
- 2PM
- Rzuty za dwa trafione
- 2PA
- Rzuty za dwa oddane
- 3PM
- Rzuty za trzy trafione
- 3PA
- Rzuty za trzy oddane
- 3P%
- Skuteczność rzutów za trzy
- FTM
- Rzuty wolne trafione
- FTA
- Rzuty wolne oddane
- FT%
- Skuteczność rzutów wolnych
- REB
- Zbiórki razem
- OREB
- Zbiórki w ataku
- DREB
- Zbiórki w obronie
- AST
- Asysty
- STL
- Przechwyty
- BLK
- Bloki
- TO
- Straty
- PF
- Przewinienia własne
- PFD
- Przewinienia wymuszone na przeciwniku
- EFF
- Wskaźnik skuteczności: punkty, zbiórki, asysty, przechwyty i bloki na plus, niecelne rzuty z gry, niecelne rzuty wolne i straty na minus. Przewinienia nie wchodzą do wzoru — ani własne, ani wymuszone.
- +/-
- Różnica punktowa przy tym zawodniku na parkiecie
Porównanie drużyn
| Statystyka | OBRONCY Z TOBRUKU | VABANK |
|---|---|---|
| Punkty za 2 wyższy % = lepiej | 5829/61 · 47,5%, lepszy wynik | 4221/48 · 43,8% |
| Punkty za 3 wyższy % = lepiej | 155/27 · 18,5% | 248/31 · 25,8%, lepszy wynik |
| Punkty z wolnych wyższy % = lepiej | 99/14 · 64,3%, lepszy wynik | 1919/32 · 59,4% |
| Zbiórki w obronie | 35, lepszy wynik | 27 |
| Zbiórki w ataku | 20, lepszy wynik | 12 |
| Asysty | 13 | 21, lepszy wynik |
| Przechwyty | 10 | 14, lepszy wynik |
| Straty mniej = lepiej | 22 | 17, lepszy wynik |
Długość paska to udział w parze, liczony osobno w każdym wierszu — wiersze mają różne jednostki i nie leżą na wspólnej skali. Pogrubiona jest ta liczba, która w danym wierszu wypadła lepiej. W trzech wierszach punktowych pasek rysuje zdobyte punkty, a porównywana jest skuteczność, więc pogrubiony procent bywa przy krótszym pasku; przy stratach lepszy jest wynik mniejszy.
Skuteczności nie ma w bazie — liczy się z trafionych i oddanych rzutów przy każdym wyświetleniu. Kreska w kolumnie skuteczności znaczy „nie rzucał”, a nie „nie trafił”. Wiersz „Razem” liczy skuteczność z sum drużyny, nie jako średnią skuteczności zawodników, a kolumny „+/-” nie sumuje wcale: okna gry zawodników nakładają się, więc suma liczyłaby te same punkty po kilka razy.
Przebieg meczu
Zapisu zdarzeń i mapy rzutów tego meczu nie mamy jeszcze w bazie. Możemy je teraz pobrać ze źródła — potrwa to kilkanaście sekund, a potem zostaną tu na stałe.






