23 marca 2024, 20:002. Liga, sezon 4WBAWBA ARENA - BOISKO A
FASOLKIgospodarzwynik 71 do 51
KOMANDOSI JEDZA GWOZDZIEgość
Statystyki
| Zawodnik | #Numer na koszulce | MINMinuty na parkiecie | PTSPunkty | FGMRzuty z gry trafione | FGARzuty z gry oddane | FG%Skuteczność rzutów z gry | 2PMRzuty za dwa trafione | 2PARzuty za dwa oddane | 3PMRzuty za trzy trafione | 3PARzuty za trzy oddane | 3P%Skuteczność rzutów za trzy | FTMRzuty wolne trafione | FTARzuty wolne oddane | FT%Skuteczność rzutów wolnych | REBZbiórki razem | OREBZbiórki w ataku | DREBZbiórki w obronie | ASTAsysty | STLPrzechwyty | BLKBloki | TOStraty | PFPrzewinienia własne | PFDPrzewinienia wymuszone na przeciwniku | EFFWskaźnik skuteczności | +/-Różnica punktowa przy tym zawodniku na parkiecie |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marek Jakoniuk | 0 | 39:07 | 19 | 7 | 17 | 41,2% | 6 | 14 | 1 | 3 | 33,3% | 4 | 6 | 66,7% | 3 | 1 | 2 | 2 | 3 | 0 | 2 | 0 | 5 | 13 | 15 |
| Konrad Andrearczyk | 11 | 37:58 | 18 | 7 | 16 | 43,8% | 7 | 14 | 0 | 2 | 0,0% | 4 | 4 | 100,0% | 11 | 6 | 5 | 3 | 2 | 0 | 1 | 4 | 5 | 24 | 19 |
| Rafal Fronczyk | 87 | 34:19 | 14 | 6 | 7 | 85,7% | 6 | 7 | 0 | 0 | — | 2 | 2 | 100,0% | 15 | 2 | 13 | 1 | 1 | 1 | 0 | 3 | 1 | 31 | 9 |
| Tomasz Jezior | 10 | 33:37 | 13 | 6 | 14 | 42,9% | 6 | 13 | 0 | 1 | 0,0% | 1 | 2 | 50,0% | 6 | 4 | 2 | 4 | 3 | 0 | 1 | 2 | 2 | 16 | 23 |
| Maciej Truszkowski | 34 | 24:49 | 4 | 2 | 4 | 50,0% | 2 | 4 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 1 | 0 | 2 | -1 |
| Maciej Klimaszewski | 24 | 23:52 | 2 | 0 | 1 | 0,0% | 0 | 1 | 0 | 0 | — | 2 | 2 | 100,0% | 2 | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 3 | 1 | 3 | 14 |
| Mateusz Latopolski | 13 | 24:03 | 1 | 0 | 3 | 0,0% | 0 | 2 | 0 | 1 | 0,0% | 1 | 2 | 50,0% | 2 | 1 | 1 | 2 | 1 | 0 | 2 | 0 | 2 | 0 | 10 |
| Marcin Ksiazak | 6 | 22:10 | 0 | 0 | 4 | 0,0% | 0 | 3 | 0 | 1 | 0,0% | 0 | 0 | — | 6 | 0 | 6 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 2 | 11 |
| Razem | — | 239:55 | 71 | 28 | 66 | 42,4% | 27 | 58 | 1 | 8 | 12,5% | 14 | 18 | 77,8% | 45 | 14 | 31 | 15 | 10 | 1 | 9 | 15 | 16 | 91 | — |
| Zawodnik | #Numer na koszulce | MINMinuty na parkiecie | PTSPunkty | FGMRzuty z gry trafione | FGARzuty z gry oddane | FG%Skuteczność rzutów z gry | 2PMRzuty za dwa trafione | 2PARzuty za dwa oddane | 3PMRzuty za trzy trafione | 3PARzuty za trzy oddane | 3P%Skuteczność rzutów za trzy | FTMRzuty wolne trafione | FTARzuty wolne oddane | FT%Skuteczność rzutów wolnych | REBZbiórki razem | OREBZbiórki w ataku | DREBZbiórki w obronie | ASTAsysty | STLPrzechwyty | BLKBloki | TOStraty | PFPrzewinienia własne | PFDPrzewinienia wymuszone na przeciwniku | EFFWskaźnik skuteczności | +/-Różnica punktowa przy tym zawodniku na parkiecie |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kuba Skalski | 8 | 36:47 | 13 | 5 | 17 | 29,4% | 3 | 12 | 2 | 5 | 40,0% | 1 | 5 | 20,0% | 7 | 1 | 6 | 2 | 2 | 0 | 1 | 0 | 5 | 7 | -19 |
| Kacper Goldi | 17 | 14:46 | 6 | 3 | 4 | 75,0% | 3 | 4 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 3 | 0 | 3 | 3 |
| Jan Kajkowski | 4 | 13:34 | 6 | 2 | 4 | 50,0% | 0 | 0 | 2 | 4 | 50,0% | 0 | 0 | — | 3 | 0 | 3 | 0 | 0 | 1 | 2 | 0 | 0 | 6 | -5 |
| Adam Olczak | 45 | 32:04 | 6 | 3 | 8 | 37,5% | 3 | 7 | 0 | 1 | 0,0% | 0 | 0 | — | 8 | 3 | 5 | 3 | 0 | 0 | 1 | 2 | 1 | 11 | -5 |
| Maciej Fiziar | 6 | 26:43 | 5 | 1 | 4 | 25,0% | 1 | 1 | 0 | 3 | 0,0% | 3 | 4 | 75,0% | 6 | 1 | 5 | 4 | 0 | 0 | 4 | 2 | 2 | 7 | -9 |
| Michal Dobrzycki | 1 | 34:10 | 4 | 2 | 4 | 50,0% | 2 | 3 | 0 | 1 | 0,0% | 0 | 2 | 0,0% | 3 | 1 | 2 | 2 | 1 | 0 | 1 | 1 | 1 | 5 | -27 |
| Michal Stachowicz | 7 | 27:16 | 4 | 0 | 2 | 0,0% | 0 | 2 | 0 | 0 | — | 4 | 8 | 50,0% | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 4 | 4 | 1 | -14 |
| Krzysiek Tworek | 3 | 19:10 | 4 | 1 | 5 | 20,0% | 1 | 1 | 0 | 4 | 0,0% | 2 | 4 | 50,0% | 2 | 1 | 1 | 2 | 0 | 0 | 0 | 1 | 2 | 2 | -11 |
| Szymon Petruczynik | 25 | 22:22 | 3 | 1 | 5 | 20,0% | 0 | 2 | 1 | 3 | 33,3% | 0 | 0 | — | 3 | 2 | 1 | 1 | 1 | 0 | 1 | 2 | 0 | 3 | -11 |
| Ignacy Adamczyk | 42 | 13:04 | 0 | 0 | 1 | 0,0% | 0 | 0 | 0 | 1 | 0,0% | 0 | 0 | — | 2 | 0 | 2 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 1 | -2 |
| Razem | — | 239:56 | 51 | 18 | 54 | 33,3% | 13 | 32 | 5 | 22 | 22,7% | 10 | 23 | 43,5% | 36 | 10 | 26 | 15 | 6 | 2 | 15 | 16 | 15 | 46 | — |
- #
- Numer na koszulce
- MIN
- Minuty na parkiecie
- PTS
- Punkty
- FGM
- Rzuty z gry trafione
- FGA
- Rzuty z gry oddane
- FG%
- Skuteczność rzutów z gry
- 2PM
- Rzuty za dwa trafione
- 2PA
- Rzuty za dwa oddane
- 3PM
- Rzuty za trzy trafione
- 3PA
- Rzuty za trzy oddane
- 3P%
- Skuteczność rzutów za trzy
- FTM
- Rzuty wolne trafione
- FTA
- Rzuty wolne oddane
- FT%
- Skuteczność rzutów wolnych
- REB
- Zbiórki razem
- OREB
- Zbiórki w ataku
- DREB
- Zbiórki w obronie
- AST
- Asysty
- STL
- Przechwyty
- BLK
- Bloki
- TO
- Straty
- PF
- Przewinienia własne
- PFD
- Przewinienia wymuszone na przeciwniku
- EFF
- Wskaźnik skuteczności: punkty, zbiórki, asysty, przechwyty i bloki na plus, niecelne rzuty z gry, niecelne rzuty wolne i straty na minus. Przewinienia nie wchodzą do wzoru — ani własne, ani wymuszone.
- +/-
- Różnica punktowa przy tym zawodniku na parkiecie
Porównanie drużyn
| Statystyka | FASOLKI | KOMANDOSI JEDZA GWOZDZIE |
|---|---|---|
| Punkty za 2 wyższy % = lepiej | 5427/58 · 46,6%, lepszy wynik | 2613/32 · 40,6% |
| Punkty za 3 wyższy % = lepiej | 31/8 · 12,5% | 155/22 · 22,7%, lepszy wynik |
| Punkty z wolnych wyższy % = lepiej | 1414/18 · 77,8%, lepszy wynik | 1010/23 · 43,5% |
| Zbiórki w obronie | 31, lepszy wynik | 26 |
| Zbiórki w ataku | 14, lepszy wynik | 10 |
| Asysty | 15 | 15 |
| Przechwyty | 10, lepszy wynik | 6 |
| Straty mniej = lepiej | 9, lepszy wynik | 15 |
Długość paska to udział w parze, liczony osobno w każdym wierszu — wiersze mają różne jednostki i nie leżą na wspólnej skali. Pogrubiona jest ta liczba, która w danym wierszu wypadła lepiej. W trzech wierszach punktowych pasek rysuje zdobyte punkty, a porównywana jest skuteczność, więc pogrubiony procent bywa przy krótszym pasku; przy stratach lepszy jest wynik mniejszy.
Skuteczności nie ma w bazie — liczy się z trafionych i oddanych rzutów przy każdym wyświetleniu. Kreska w kolumnie skuteczności znaczy „nie rzucał”, a nie „nie trafił”. Wiersz „Razem” liczy skuteczność z sum drużyny, nie jako średnią skuteczności zawodników, a kolumny „+/-” nie sumuje wcale: okna gry zawodników nakładają się, więc suma liczyłaby te same punkty po kilka razy.
Przebieg meczu
Zapisu zdarzeń i mapy rzutów tego meczu nie mamy jeszcze w bazie. Możemy je teraz pobrać ze źródła — potrwa to kilkanaście sekund, a potem zostaną tu na stałe.






