6 kwietnia 2024, 18:452. Liga, sezon 4WBAWBA ARENA - BOISKO A
INDEX MOCYgospodarzwynik 93 do 56
WOLVESgość
Statystyki
| Zawodnik | #Numer na koszulce | MINMinuty na parkiecie | PTSPunkty | FGMRzuty z gry trafione | FGARzuty z gry oddane | FG%Skuteczność rzutów z gry | 2PMRzuty za dwa trafione | 2PARzuty za dwa oddane | 3PMRzuty za trzy trafione | 3PARzuty za trzy oddane | 3P%Skuteczność rzutów za trzy | FTMRzuty wolne trafione | FTARzuty wolne oddane | FT%Skuteczność rzutów wolnych | REBZbiórki razem | OREBZbiórki w ataku | DREBZbiórki w obronie | ASTAsysty | STLPrzechwyty | BLKBloki | TOStraty | PFPrzewinienia własne | PFDPrzewinienia wymuszone na przeciwniku | EFFWskaźnik skuteczności | +/-Różnica punktowa przy tym zawodniku na parkiecie |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Eryk Marniak | 7 | 48:00 | 42 | 18 | 29 | 62,1% | 16 | 22 | 2 | 7 | 28,6% | 4 | 5 | 80,0% | 12 | 2 | 10 | 3 | 4 | 0 | 2 | 0 | 4 | 47 | 37 |
| Artur Jastrzab | 45 | 48:00 | 19 | 9 | 16 | 56,3% | 8 | 12 | 1 | 4 | 25,0% | 0 | 1 | 0,0% | 8 | 2 | 6 | 2 | 2 | 2 | 0 | 3 | 2 | 25 | 37 |
| Michal Nowak | 8 | 48:00 | 11 | 5 | 12 | 41,7% | 5 | 9 | 0 | 3 | 0,0% | 1 | 2 | 50,0% | 9 | 4 | 5 | 12 | 1 | 1 | 1 | 3 | 1 | 25 | 37 |
| Kajetan Petryka | 42 | 48:00 | 11 | 5 | 15 | 33,3% | 5 | 13 | 0 | 2 | 0,0% | 1 | 2 | 50,0% | 16 | 4 | 12 | 4 | 0 | 0 | 0 | 2 | 1 | 20 | 37 |
| Pawel Stypulkowski | 34 | 48:00 | 10 | 4 | 6 | 66,7% | 2 | 3 | 2 | 3 | 66,7% | 0 | 0 | — | 3 | 1 | 2 | 4 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 | 14 | 37 |
| Razem | — | 240:00 | 93 | 41 | 78 | 52,6% | 36 | 59 | 5 | 19 | 26,3% | 6 | 10 | 60,0% | 48 | 13 | 35 | 25 | 8 | 3 | 5 | 8 | 8 | 131 | — |
| Zawodnik | #Numer na koszulce | MINMinuty na parkiecie | PTSPunkty | FGMRzuty z gry trafione | FGARzuty z gry oddane | FG%Skuteczność rzutów z gry | 2PMRzuty za dwa trafione | 2PARzuty za dwa oddane | 3PMRzuty za trzy trafione | 3PARzuty za trzy oddane | 3P%Skuteczność rzutów za trzy | FTMRzuty wolne trafione | FTARzuty wolne oddane | FT%Skuteczność rzutów wolnych | REBZbiórki razem | OREBZbiórki w ataku | DREBZbiórki w obronie | ASTAsysty | STLPrzechwyty | BLKBloki | TOStraty | PFPrzewinienia własne | PFDPrzewinienia wymuszone na przeciwniku | EFFWskaźnik skuteczności | +/-Różnica punktowa przy tym zawodniku na parkiecie |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Szymon Bak | 35 | 32:43 | 21 | 10 | 19 | 52,6% | 10 | 19 | 0 | 0 | — | 1 | 3 | 33,3% | 7 | 3 | 4 | 1 | 0 | 0 | 2 | 0 | 3 | 16 | -16 |
| Maciej Koziol | 1 | 22:31 | 15 | 7 | 12 | 58,3% | 7 | 12 | 0 | 0 | — | 1 | 1 | 100,0% | 8 | 2 | 6 | 0 | 1 | 0 | 1 | 3 | 2 | 18 | -22 |
| Tomasz Sypitkowski | 9 | 31:26 | 6 | 2 | 11 | 18,2% | 2 | 4 | 0 | 7 | 0,0% | 2 | 2 | 100,0% | 1 | 0 | 1 | 4 | 0 | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 | -36 |
| Jacek Packo | 50 | 30:28 | 5 | 2 | 8 | 25,0% | 1 | 3 | 1 | 5 | 20,0% | 0 | 0 | — | 4 | 0 | 4 | 2 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 5 | -25 |
| Lukasz Beresinski | 31 | 34:01 | 3 | 1 | 3 | 33,3% | 0 | 1 | 1 | 2 | 50,0% | 0 | 0 | — | 0 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | -22 |
| Lukasz Majewski | 13 | 27:46 | 3 | 1 | 4 | 25,0% | 0 | 3 | 1 | 1 | 100,0% | 0 | 0 | — | 7 | 1 | 6 | 2 | 1 | 0 | 2 | 2 | 1 | 8 | -18 |
| Michal Piskorski | 4 | 33:43 | 2 | 1 | 9 | 11,1% | 1 | 9 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | 7 | 2 | 5 | 4 | 0 | 1 | 3 | 0 | 0 | 3 | -23 |
| Dariusz Rodziewicz | 14 | 27:15 | 1 | 0 | 4 | 0,0% | 0 | 1 | 0 | 3 | 0,0% | 1 | 2 | 50,0% | 0 | 0 | 0 | 5 | 1 | 0 | 2 | 2 | 1 | 0 | -23 |
| Razem | — | 239:53 | 56 | 24 | 70 | 34,3% | 21 | 52 | 3 | 18 | 16,7% | 5 | 8 | 62,5% | 34 | 8 | 26 | 21 | 3 | 1 | 13 | 9 | 8 | 53 | — |
- #
- Numer na koszulce
- MIN
- Minuty na parkiecie
- PTS
- Punkty
- FGM
- Rzuty z gry trafione
- FGA
- Rzuty z gry oddane
- FG%
- Skuteczność rzutów z gry
- 2PM
- Rzuty za dwa trafione
- 2PA
- Rzuty za dwa oddane
- 3PM
- Rzuty za trzy trafione
- 3PA
- Rzuty za trzy oddane
- 3P%
- Skuteczność rzutów za trzy
- FTM
- Rzuty wolne trafione
- FTA
- Rzuty wolne oddane
- FT%
- Skuteczność rzutów wolnych
- REB
- Zbiórki razem
- OREB
- Zbiórki w ataku
- DREB
- Zbiórki w obronie
- AST
- Asysty
- STL
- Przechwyty
- BLK
- Bloki
- TO
- Straty
- PF
- Przewinienia własne
- PFD
- Przewinienia wymuszone na przeciwniku
- EFF
- Wskaźnik skuteczności: punkty, zbiórki, asysty, przechwyty i bloki na plus, niecelne rzuty z gry, niecelne rzuty wolne i straty na minus. Przewinienia nie wchodzą do wzoru — ani własne, ani wymuszone.
- +/-
- Różnica punktowa przy tym zawodniku na parkiecie
Porównanie drużyn
| Statystyka | INDEX MOCY | WOLVES |
|---|---|---|
| Punkty za 2 wyższy % = lepiej | 7236/59 · 61,0%, lepszy wynik | 4221/52 · 40,4% |
| Punkty za 3 wyższy % = lepiej | 155/19 · 26,3%, lepszy wynik | 93/18 · 16,7% |
| Punkty z wolnych wyższy % = lepiej | 66/10 · 60,0% | 55/8 · 62,5%, lepszy wynik |
| Zbiórki w obronie | 35, lepszy wynik | 26 |
| Zbiórki w ataku | 13, lepszy wynik | 8 |
| Asysty | 25, lepszy wynik | 21 |
| Przechwyty | 8, lepszy wynik | 3 |
| Straty mniej = lepiej | 5, lepszy wynik | 13 |
Długość paska to udział w parze, liczony osobno w każdym wierszu — wiersze mają różne jednostki i nie leżą na wspólnej skali. Pogrubiona jest ta liczba, która w danym wierszu wypadła lepiej. W trzech wierszach punktowych pasek rysuje zdobyte punkty, a porównywana jest skuteczność, więc pogrubiony procent bywa przy krótszym pasku; przy stratach lepszy jest wynik mniejszy.
Skuteczności nie ma w bazie — liczy się z trafionych i oddanych rzutów przy każdym wyświetleniu. Kreska w kolumnie skuteczności znaczy „nie rzucał”, a nie „nie trafił”. Wiersz „Razem” liczy skuteczność z sum drużyny, nie jako średnią skuteczności zawodników, a kolumny „+/-” nie sumuje wcale: okna gry zawodników nakładają się, więc suma liczyłaby te same punkty po kilka razy.
Przebieg meczu
Zapisu zdarzeń i mapy rzutów tego meczu nie mamy jeszcze w bazie. Możemy je teraz pobrać ze źródła — potrwa to kilkanaście sekund, a potem zostaną tu na stałe.






