20 kwietnia 2024, 17:303. Liga, sezon 4WBAWBA ARENA - BOISKO B
SZERY 18gospodarzwynik 58 do 71
DREAM TEAMgość
Statystyki
| Zawodnik | #Numer na koszulce | MINMinuty na parkiecie | PTSPunkty | FGMRzuty z gry trafione | FGARzuty z gry oddane | FG%Skuteczność rzutów z gry | 2PMRzuty za dwa trafione | 2PARzuty za dwa oddane | 3PMRzuty za trzy trafione | 3PARzuty za trzy oddane | 3P%Skuteczność rzutów za trzy | FTMRzuty wolne trafione | FTARzuty wolne oddane | FT%Skuteczność rzutów wolnych | REBZbiórki razem | OREBZbiórki w ataku | DREBZbiórki w obronie | ASTAsysty | STLPrzechwyty | BLKBloki | TOStraty | PFPrzewinienia własne | PFDPrzewinienia wymuszone na przeciwniku | EFFWskaźnik skuteczności | +/-Różnica punktowa przy tym zawodniku na parkiecie |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bartosz Zagozdzon | 33 | 34:06 | 16 | 3 | 5 | 60,0% | 3 | 5 | 0 | 0 | — | 10 | 12 | 83,3% | 5 | 1 | 4 | 2 | 2 | 1 | 6 | 2 | 6 | 16 | -9 |
| Bartlomiej Zalewski | 91 | 38:53 | 11 | 5 | 13 | 38,5% | 5 | 12 | 0 | 1 | 0,0% | 1 | 2 | 50,0% | 15 | 4 | 11 | 1 | 0 | 3 | 4 | 4 | 1 | 17 | -17 |
| Dariusz Stefanski | 45 | 48:00 | 9 | 4 | 16 | 25,0% | 3 | 10 | 1 | 6 | 16,7% | 0 | 0 | — | 9 | 1 | 8 | 3 | 1 | 0 | 2 | 0 | 1 | 8 | -13 |
| Rafal Kazano | 8 | 25:04 | 7 | 3 | 8 | 37,5% | 2 | 6 | 1 | 2 | 50,0% | 0 | 2 | 0,0% | 2 | 0 | 2 | 2 | 0 | 0 | 2 | 2 | 2 | 2 | -2 |
| Kamil Branicki | 1 | 16:31 | 5 | 2 | 3 | 66,7% | 1 | 2 | 1 | 1 | 100,0% | 0 | 0 | — | 3 | 0 | 3 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 7 | -6 |
| Pawel Tarnowski | 17 | 38:46 | 5 | 2 | 9 | 22,2% | 2 | 7 | 0 | 2 | 0,0% | 1 | 4 | 25,0% | 8 | 3 | 5 | 6 | 2 | 0 | 3 | 1 | 3 | 8 | -9 |
| Mariusz Jaczerkowski | 12 | 28:19 | 4 | 2 | 9 | 22,2% | 2 | 8 | 0 | 1 | 0,0% | 0 | 0 | — | 6 | 2 | 4 | 3 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 7 | -6 |
| Konrad Wonchocki | 14 | 10:19 | 1 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | 0 | 0 | — | 1 | 2 | 50,0% | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 2 | 2 | -3 |
| Marcin Stryjewski | 00 | 0:00 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Razem | — | 239:58 | 58 | 21 | 63 | 33,3% | 18 | 50 | 3 | 13 | 23,1% | 13 | 22 | 59,1% | 49 | 11 | 38 | 18 | 6 | 5 | 18 | 10 | 15 | 67 | — |
| Zawodnik | #Numer na koszulce | MINMinuty na parkiecie | PTSPunkty | FGMRzuty z gry trafione | FGARzuty z gry oddane | FG%Skuteczność rzutów z gry | 2PMRzuty za dwa trafione | 2PARzuty za dwa oddane | 3PMRzuty za trzy trafione | 3PARzuty za trzy oddane | 3P%Skuteczność rzutów za trzy | FTMRzuty wolne trafione | FTARzuty wolne oddane | FT%Skuteczność rzutów wolnych | REBZbiórki razem | OREBZbiórki w ataku | DREBZbiórki w obronie | ASTAsysty | STLPrzechwyty | BLKBloki | TOStraty | PFPrzewinienia własne | PFDPrzewinienia wymuszone na przeciwniku | EFFWskaźnik skuteczności | +/-Różnica punktowa przy tym zawodniku na parkiecie |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pawel Nachman | 22 | 32:15 | 19 | 8 | 15 | 53,3% | 8 | 13 | 0 | 2 | 0,0% | 3 | 4 | 75,0% | 1 | 1 | 0 | 6 | 0 | 1 | 2 | 3 | 5 | 17 | 13 |
| Darek Regula | 6 | 32:34 | 18 | 7 | 19 | 36,8% | 3 | 9 | 4 | 10 | 40,0% | 0 | 0 | — | 3 | 1 | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 11 | 17 |
| Jakub Gadosz | 11 | 25:43 | 11 | 4 | 8 | 50,0% | 1 | 4 | 3 | 4 | 75,0% | 0 | 0 | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 2 | 3 | 1 | 6 | 11 |
| Radoslav Vdoviak | 1 | 34:08 | 9 | 4 | 12 | 33,3% | 3 | 7 | 1 | 5 | 20,0% | 0 | 0 | — | 4 | 1 | 3 | 4 | 1 | 0 | 0 | 3 | 0 | 10 | 7 |
| Jakub Badowski | 0 | 35:51 | 6 | 3 | 8 | 37,5% | 3 | 7 | 0 | 1 | 0,0% | 0 | 0 | — | 5 | 1 | 4 | 4 | 3 | 0 | 3 | 1 | 1 | 10 | 18 |
| Richard Illy | 33 | 31:06 | 4 | 2 | 3 | 66,7% | 2 | 3 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | 12 | 1 | 11 | 0 | 0 | 1 | 1 | 2 | 2 | 15 | -1 |
| Oleksandr Roussu | 9 | 28:13 | 2 | 1 | 4 | 25,0% | 1 | 3 | 0 | 1 | 0,0% | 0 | 0 | — | 10 | 1 | 9 | 1 | 2 | 0 | 2 | 1 | 1 | 10 | 7 |
| Kamil Zgliszewski | 10 | 20:07 | 2 | 1 | 8 | 12,5% | 1 | 4 | 0 | 4 | 0,0% | 0 | 0 | — | 2 | 2 | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | -7 |
| Razem | — | 239:57 | 71 | 30 | 77 | 39,0% | 22 | 50 | 8 | 27 | 29,6% | 3 | 4 | 75,0% | 37 | 8 | 29 | 19 | 8 | 2 | 10 | 15 | 10 | 79 | — |
- #
- Numer na koszulce
- MIN
- Minuty na parkiecie
- PTS
- Punkty
- FGM
- Rzuty z gry trafione
- FGA
- Rzuty z gry oddane
- FG%
- Skuteczność rzutów z gry
- 2PM
- Rzuty za dwa trafione
- 2PA
- Rzuty za dwa oddane
- 3PM
- Rzuty za trzy trafione
- 3PA
- Rzuty za trzy oddane
- 3P%
- Skuteczność rzutów za trzy
- FTM
- Rzuty wolne trafione
- FTA
- Rzuty wolne oddane
- FT%
- Skuteczność rzutów wolnych
- REB
- Zbiórki razem
- OREB
- Zbiórki w ataku
- DREB
- Zbiórki w obronie
- AST
- Asysty
- STL
- Przechwyty
- BLK
- Bloki
- TO
- Straty
- PF
- Przewinienia własne
- PFD
- Przewinienia wymuszone na przeciwniku
- EFF
- Wskaźnik skuteczności: punkty, zbiórki, asysty, przechwyty i bloki na plus, niecelne rzuty z gry, niecelne rzuty wolne i straty na minus. Przewinienia nie wchodzą do wzoru — ani własne, ani wymuszone.
- +/-
- Różnica punktowa przy tym zawodniku na parkiecie
Porównanie drużyn
| Statystyka | SZERY 18 | DREAM TEAM |
|---|---|---|
| Punkty za 2 wyższy % = lepiej | 3618/50 · 36,0% | 4422/50 · 44,0%, lepszy wynik |
| Punkty za 3 wyższy % = lepiej | 93/13 · 23,1% | 248/27 · 29,6%, lepszy wynik |
| Punkty z wolnych wyższy % = lepiej | 1313/22 · 59,1% | 33/4 · 75,0%, lepszy wynik |
| Zbiórki w obronie | 38, lepszy wynik | 29 |
| Zbiórki w ataku | 11, lepszy wynik | 8 |
| Asysty | 18 | 19, lepszy wynik |
| Przechwyty | 6 | 8, lepszy wynik |
| Straty mniej = lepiej | 18 | 10, lepszy wynik |
Długość paska to udział w parze, liczony osobno w każdym wierszu — wiersze mają różne jednostki i nie leżą na wspólnej skali. Pogrubiona jest ta liczba, która w danym wierszu wypadła lepiej. W trzech wierszach punktowych pasek rysuje zdobyte punkty, a porównywana jest skuteczność, więc pogrubiony procent bywa przy krótszym pasku; przy stratach lepszy jest wynik mniejszy.
Skuteczności nie ma w bazie — liczy się z trafionych i oddanych rzutów przy każdym wyświetleniu. Kreska w kolumnie skuteczności znaczy „nie rzucał”, a nie „nie trafił”. Wiersz „Razem” liczy skuteczność z sum drużyny, nie jako średnią skuteczności zawodników, a kolumny „+/-” nie sumuje wcale: okna gry zawodników nakładają się, więc suma liczyłaby te same punkty po kilka razy.
Przebieg meczu
Zapisu zdarzeń i mapy rzutów tego meczu nie mamy jeszcze w bazie. Możemy je teraz pobrać ze źródła — potrwa to kilkanaście sekund, a potem zostaną tu na stałe.






