12 maja 2024, 17:301. Liga, sezon 4WBAWBA ARENA - BOISKO A
HUTNIK WARSZAWAgospodarzwynik 84 do 89
BLAZERSgość
Transmisja
1. Liga: Hutnik Warszawa vs. Blazers — otwórz na YouTube. Nagranie startuje samo i jest wyciszone — dźwięk włączasz w odtwarzaczu.Nagranie wczytuje się z YouTube’a po kliknięciu kadru.
Statystyki
| Zawodnik | #Numer na koszulce | MINMinuty na parkiecie | PTSPunkty | FGMRzuty z gry trafione | FGARzuty z gry oddane | FG%Skuteczność rzutów z gry | 2PMRzuty za dwa trafione | 2PARzuty za dwa oddane | 3PMRzuty za trzy trafione | 3PARzuty za trzy oddane | 3P%Skuteczność rzutów za trzy | FTMRzuty wolne trafione | FTARzuty wolne oddane | FT%Skuteczność rzutów wolnych | REBZbiórki razem | OREBZbiórki w ataku | DREBZbiórki w obronie | ASTAsysty | STLPrzechwyty | BLKBloki | TOStraty | PFPrzewinienia własne | PFDPrzewinienia wymuszone na przeciwniku | EFFWskaźnik skuteczności | +/-Różnica punktowa przy tym zawodniku na parkiecie |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pawel Lapinski | 0 | 48:00 | 40 | 15 | 24 | 62,5% | 13 | 16 | 2 | 8 | 25,0% | 8 | 9 | 88,9% | 13 | 5 | 8 | 0 | 1 | 1 | 2 | 3 | 0 | 43 | 0 |
| Michal Hausner | 12 | 46:52 | 15 | 6 | 20 | 30,0% | 3 | 7 | 3 | 13 | 23,1% | 0 | 0 | — | 2 | 0 | 2 | 6 | 3 | 0 | 4 | 4 | 0 | 8 | -1 |
| Marcin Bakula | 77 | 45:38 | 12 | 4 | 12 | 33,3% | 0 | 0 | 4 | 12 | 33,3% | 0 | 0 | — | 8 | 3 | 5 | 3 | 0 | 0 | 1 | 3 | 0 | 14 | -2 |
| Dawid Jachimowicz | 3 | 42:58 | 12 | 5 | 9 | 55,6% | 4 | 8 | 1 | 1 | 100,0% | 1 | 1 | 100,0% | 6 | 4 | 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 16 | -3 |
| Marek Rucinski | 2 | 18:08 | 3 | 1 | 5 | 20,0% | 0 | 0 | 1 | 5 | 20,0% | 0 | 0 | — | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 2 | 0 | 0 | -12 |
| Michal Konior | 7 | 38:21 | 2 | 1 | 6 | 16,7% | 1 | 4 | 0 | 2 | 0,0% | 0 | 0 | — | 4 | 2 | 2 | 8 | 0 | 0 | 1 | 2 | 0 | 8 | -2 |
| Razem | — | 239:57 | 84 | 32 | 76 | 42,1% | 21 | 35 | 11 | 41 | 26,8% | 9 | 10 | 90,0% | 34 | 14 | 20 | 19 | 5 | 1 | 9 | 15 | 0 | 89 | — |
| Zawodnik | #Numer na koszulce | MINMinuty na parkiecie | PTSPunkty | FGMRzuty z gry trafione | FGARzuty z gry oddane | FG%Skuteczność rzutów z gry | 2PMRzuty za dwa trafione | 2PARzuty za dwa oddane | 3PMRzuty za trzy trafione | 3PARzuty za trzy oddane | 3P%Skuteczność rzutów za trzy | FTMRzuty wolne trafione | FTARzuty wolne oddane | FT%Skuteczność rzutów wolnych | REBZbiórki razem | OREBZbiórki w ataku | DREBZbiórki w obronie | ASTAsysty | STLPrzechwyty | BLKBloki | TOStraty | PFPrzewinienia własne | PFDPrzewinienia wymuszone na przeciwniku | EFFWskaźnik skuteczności | +/-Różnica punktowa przy tym zawodniku na parkiecie |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lev Ostroverkh | 5 | 35:53 | 21 | 8 | 14 | 57,1% | 5 | 7 | 3 | 7 | 42,9% | 2 | 2 | 100,0% | 5 | 0 | 5 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 21 | 3 |
| Ivan Dudar | 17 | 35:46 | 16 | 5 | 15 | 33,3% | 3 | 9 | 2 | 6 | 33,3% | 4 | 6 | 66,7% | 7 | 3 | 4 | 6 | 4 | 1 | 2 | 2 | 0 | 20 | 2 |
| Arar Guliyev | 7 | 25:37 | 11 | 4 | 7 | 57,1% | 2 | 2 | 2 | 5 | 40,0% | 1 | 2 | 50,0% | 1 | 0 | 1 | 4 | 1 | 0 | 2 | 1 | 0 | 11 | -5 |
| Maksim Khailo | 36 | 33:53 | 11 | 5 | 7 | 71,4% | 5 | 6 | 0 | 1 | 0,0% | 1 | 1 | 100,0% | 6 | 3 | 3 | 2 | 2 | 1 | 1 | 2 | 0 | 19 | 13 |
| Ivan Kozdan | 27 | 32:08 | 11 | 5 | 11 | 45,5% | 4 | 7 | 1 | 4 | 25,0% | 0 | 0 | — | 10 | 3 | 7 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 15 | 17 |
| Ryan Mavhudzi | 3 | 24:16 | 7 | 3 | 5 | 60,0% | 2 | 4 | 1 | 1 | 100,0% | 0 | 0 | — | 3 | 0 | 3 | 2 | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 10 | 20 |
| Nikita Bilko | 11 | 17:55 | 5 | 2 | 6 | 33,3% | 2 | 5 | 0 | 1 | 0,0% | 1 | 1 | 100,0% | 0 | 0 | 0 | 3 | 1 | 0 | 0 | 2 | 0 | 5 | -4 |
| Artem Slediuk | 23 | 19:11 | 5 | 2 | 4 | 50,0% | 2 | 4 | 0 | 0 | — | 1 | 2 | 50,0% | 6 | 5 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 2 | 0 | 8 | -16 |
| Dmytro Nesteruk | 12 | 14:10 | 2 | 1 | 3 | 33,3% | 1 | 2 | 0 | 1 | 0,0% | 0 | 0 | — | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | -5 |
| Vladyslav Chernysh | 21 | 1:04 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 |
| Razem | — | 239:53 | 89 | 35 | 72 | 48,6% | 26 | 46 | 9 | 26 | 34,6% | 10 | 14 | 71,4% | 39 | 14 | 25 | 21 | 9 | 2 | 8 | 11 | 0 | 111 | — |
- #
- Numer na koszulce
- MIN
- Minuty na parkiecie
- PTS
- Punkty
- FGM
- Rzuty z gry trafione
- FGA
- Rzuty z gry oddane
- FG%
- Skuteczność rzutów z gry
- 2PM
- Rzuty za dwa trafione
- 2PA
- Rzuty za dwa oddane
- 3PM
- Rzuty za trzy trafione
- 3PA
- Rzuty za trzy oddane
- 3P%
- Skuteczność rzutów za trzy
- FTM
- Rzuty wolne trafione
- FTA
- Rzuty wolne oddane
- FT%
- Skuteczność rzutów wolnych
- REB
- Zbiórki razem
- OREB
- Zbiórki w ataku
- DREB
- Zbiórki w obronie
- AST
- Asysty
- STL
- Przechwyty
- BLK
- Bloki
- TO
- Straty
- PF
- Przewinienia własne
- PFD
- Przewinienia wymuszone na przeciwniku
- EFF
- Wskaźnik skuteczności: punkty, zbiórki, asysty, przechwyty i bloki na plus, niecelne rzuty z gry, niecelne rzuty wolne i straty na minus. Przewinienia nie wchodzą do wzoru — ani własne, ani wymuszone.
- +/-
- Różnica punktowa przy tym zawodniku na parkiecie
Porównanie drużyn
| Statystyka | HUTNIK WARSZAWA | BLAZERS |
|---|---|---|
| Punkty za 2 wyższy % = lepiej | 4221/35 · 60,0%, lepszy wynik | 5226/46 · 56,5% |
| Punkty za 3 wyższy % = lepiej | 3311/41 · 26,8% | 279/26 · 34,6%, lepszy wynik |
| Punkty z wolnych wyższy % = lepiej | 99/10 · 90,0%, lepszy wynik | 1010/14 · 71,4% |
| Zbiórki w obronie | 20 | 25, lepszy wynik |
| Zbiórki w ataku | 14 | 14 |
| Asysty | 19 | 21, lepszy wynik |
| Przechwyty | 5 | 9, lepszy wynik |
| Straty mniej = lepiej | 9 | 8, lepszy wynik |
Długość paska to udział w parze, liczony osobno w każdym wierszu — wiersze mają różne jednostki i nie leżą na wspólnej skali. Pogrubiona jest ta liczba, która w danym wierszu wypadła lepiej. W trzech wierszach punktowych pasek rysuje zdobyte punkty, a porównywana jest skuteczność, więc pogrubiony procent bywa przy krótszym pasku; przy stratach lepszy jest wynik mniejszy.
Skuteczności nie ma w bazie — liczy się z trafionych i oddanych rzutów przy każdym wyświetleniu. Kreska w kolumnie skuteczności znaczy „nie rzucał”, a nie „nie trafił”. Wiersz „Razem” liczy skuteczność z sum drużyny, nie jako średnią skuteczności zawodników, a kolumny „+/-” nie sumuje wcale: okna gry zawodników nakładają się, więc suma liczyłaby te same punkty po kilka razy.
Przebieg meczu
Zapisu zdarzeń i mapy rzutów tego meczu nie mamy jeszcze w bazie. Możemy je teraz pobrać ze źródła — potrwa to kilkanaście sekund, a potem zostaną tu na stałe.
Pozostałe mecze 12 maja 2024
- 11:15
GRZECHOTNIKI LOMIANKI
CROSS JEANS LIT62:63 - 12:30
MSJ VISION
HANTLE I GARY62:56 - 12:30
DREAM TEAM
THAISTY TIGERS64:55 - 13:45
GKS TACHIMETR
VABANK69:92 - 13:45
BANKSTERS
AVENGA71:80 - 15:00
TEKOpro
TARCHO TERROR65:66 - 15:00
MDM SERWIS
POST PRIME66:72 - 16:15
TEAM U
TARGOWEK WARRIORS66:54 - 16:15
BC LITUANICA
OSTAP RUSZTOWANIA52:85 - 17:30
KOMANDOSI JEDZA GWOZDZIE
OBRONCY Z TOBRUKU108:75 - 18:45
FASOLKI
INIEMAMOCNI73:63 - 18:45
HUTNICZE WILKI
NTL73:79 - 20:00
PIASECZUSETS
POLIBUDA90:79






