4 czerwca 2024, 21:152. Liga, sezon 4WBAWBA ARENA - BOISKO A
GET WOW TEAMgospodarzwynik 79 do 71
INDEX MOCYgość
Statystyki
| Zawodnik | #Numer na koszulce | MINMinuty na parkiecie | PTSPunkty | FGMRzuty z gry trafione | FGARzuty z gry oddane | FG%Skuteczność rzutów z gry | 2PMRzuty za dwa trafione | 2PARzuty za dwa oddane | 3PMRzuty za trzy trafione | 3PARzuty za trzy oddane | 3P%Skuteczność rzutów za trzy | FTMRzuty wolne trafione | FTARzuty wolne oddane | FT%Skuteczność rzutów wolnych | REBZbiórki razem | OREBZbiórki w ataku | DREBZbiórki w obronie | ASTAsysty | STLPrzechwyty | BLKBloki | TOStraty | PFPrzewinienia własne | PFDPrzewinienia wymuszone na przeciwniku | EFFWskaźnik skuteczności | +/-Różnica punktowa przy tym zawodniku na parkiecie |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Milosz Blazejczyk | 8 | 43:38 | 23 | 8 | 15 | 53,3% | 4 | 8 | 4 | 7 | 57,1% | 3 | 4 | 75,0% | 2 | 0 | 2 | 4 | 2 | 0 | 3 | 2 | 2 | 20 | 12 |
| Daniel Romanik | 19 | 30:11 | 14 | 7 | 9 | 77,8% | 7 | 9 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | 4 | 3 | 1 | 3 | 0 | 0 | 0 | 4 | 3 | 19 | -1 |
| Aleksander Robotycki | 33 | 26:26 | 13 | 6 | 8 | 75,0% | 6 | 8 | 0 | 0 | — | 1 | 1 | 100,0% | 5 | 2 | 3 | 3 | 1 | 0 | 1 | 1 | 1 | 19 | 4 |
| Krzysztof Wisniewski | 71 | 30:56 | 11 | 5 | 9 | 55,6% | 4 | 4 | 1 | 5 | 20,0% | 0 | 0 | — | 3 | 0 | 3 | 2 | 2 | 1 | 4 | 3 | 1 | 11 | -2 |
| Dmytro Zavhorodnii | 40 | 23:28 | 7 | 3 | 5 | 60,0% | 3 | 4 | 0 | 1 | 0,0% | 1 | 3 | 33,3% | 2 | 0 | 2 | 1 | 2 | 1 | 2 | 1 | 2 | 7 | 10 |
| Michal Krawucki | 9 | 19:19 | 6 | 2 | 7 | 28,6% | 0 | 4 | 2 | 3 | 66,7% | 0 | 0 | — | 5 | 0 | 5 | 3 | 0 | 0 | 0 | 3 | 1 | 9 | 0 |
| Tomasz Wisnik | 1 | 29:43 | 5 | 2 | 3 | 66,7% | 2 | 3 | 0 | 0 | — | 1 | 2 | 50,0% | 3 | 1 | 2 | 1 | 1 | 0 | 2 | 1 | 2 | 6 | 5 |
| Pawel Galazka | 3 | 7:58 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 2 |
| Maciej Galecki | 34 | 5:34 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 1 | 4 |
| Mariusz Portasiewicz | 41 | 22:40 | 0 | 0 | 3 | 0,0% | 0 | 1 | 0 | 2 | 0,0% | 0 | 0 | — | 1 | 0 | 1 | 5 | 2 | 0 | 1 | 2 | 0 | 4 | 6 |
| Razem | — | 239:53 | 79 | 33 | 59 | 55,9% | 26 | 41 | 7 | 18 | 38,9% | 6 | 10 | 60,0% | 25 | 6 | 19 | 23 | 10 | 2 | 13 | 19 | 13 | 96 | — |
| Zawodnik | #Numer na koszulce | MINMinuty na parkiecie | PTSPunkty | FGMRzuty z gry trafione | FGARzuty z gry oddane | FG%Skuteczność rzutów z gry | 2PMRzuty za dwa trafione | 2PARzuty za dwa oddane | 3PMRzuty za trzy trafione | 3PARzuty za trzy oddane | 3P%Skuteczność rzutów za trzy | FTMRzuty wolne trafione | FTARzuty wolne oddane | FT%Skuteczność rzutów wolnych | REBZbiórki razem | OREBZbiórki w ataku | DREBZbiórki w obronie | ASTAsysty | STLPrzechwyty | BLKBloki | TOStraty | PFPrzewinienia własne | PFDPrzewinienia wymuszone na przeciwniku | EFFWskaźnik skuteczności | +/-Różnica punktowa przy tym zawodniku na parkiecie |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Eryk Marniak | 7 | 45:32 | 25 | 8 | 18 | 44,4% | 4 | 10 | 4 | 8 | 50,0% | 5 | 5 | 100,0% | 7 | 1 | 6 | 3 | 2 | 0 | 3 | 2 | 4 | 24 | -3 |
| Michal Nowak | 8 | 40:55 | 19 | 4 | 9 | 44,4% | 1 | 3 | 3 | 6 | 50,0% | 8 | 9 | 88,9% | 0 | 0 | 0 | 4 | 1 | 0 | 6 | 2 | 7 | 12 | -8 |
| Artur Jastrzab | 45 | 41:08 | 11 | 3 | 8 | 37,5% | 3 | 5 | 0 | 3 | 0,0% | 5 | 7 | 71,4% | 6 | 0 | 6 | 1 | 4 | 0 | 3 | 1 | 6 | 12 | 1 |
| Pawel Stypulkowski | 34 | 21:16 | 6 | 2 | 3 | 66,7% | 0 | 0 | 2 | 3 | 66,7% | 0 | 0 | — | 2 | 0 | 2 | 0 | 0 | 1 | 1 | 1 | 0 | 7 | -5 |
| Krzysztof Mroz | 81 | 29:49 | 5 | 1 | 3 | 33,3% | 0 | 1 | 1 | 2 | 50,0% | 2 | 2 | 100,0% | 5 | 1 | 4 | 2 | 0 | 1 | 0 | 2 | 1 | 11 | -2 |
| Michal Osowski | 3 | 27:52 | 3 | 1 | 4 | 25,0% | 0 | 1 | 1 | 3 | 33,3% | 0 | 0 | — | 2 | 0 | 2 | 2 | 1 | 0 | 3 | 4 | 1 | 2 | -1 |
| Pawel Rutczynski | 15 | 25:22 | 2 | 1 | 4 | 25,0% | 1 | 4 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | -1 | -13 |
| Jakub Banaczkowski | 13 | 8:01 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | -9 |
| Razem | — | 239:55 | 71 | 20 | 49 | 40,8% | 9 | 24 | 11 | 25 | 44,0% | 20 | 23 | 87,0% | 23 | 3 | 20 | 12 | 8 | 2 | 17 | 13 | 19 | 67 | — |
- #
- Numer na koszulce
- MIN
- Minuty na parkiecie
- PTS
- Punkty
- FGM
- Rzuty z gry trafione
- FGA
- Rzuty z gry oddane
- FG%
- Skuteczność rzutów z gry
- 2PM
- Rzuty za dwa trafione
- 2PA
- Rzuty za dwa oddane
- 3PM
- Rzuty za trzy trafione
- 3PA
- Rzuty za trzy oddane
- 3P%
- Skuteczność rzutów za trzy
- FTM
- Rzuty wolne trafione
- FTA
- Rzuty wolne oddane
- FT%
- Skuteczność rzutów wolnych
- REB
- Zbiórki razem
- OREB
- Zbiórki w ataku
- DREB
- Zbiórki w obronie
- AST
- Asysty
- STL
- Przechwyty
- BLK
- Bloki
- TO
- Straty
- PF
- Przewinienia własne
- PFD
- Przewinienia wymuszone na przeciwniku
- EFF
- Wskaźnik skuteczności: punkty, zbiórki, asysty, przechwyty i bloki na plus, niecelne rzuty z gry, niecelne rzuty wolne i straty na minus. Przewinienia nie wchodzą do wzoru — ani własne, ani wymuszone.
- +/-
- Różnica punktowa przy tym zawodniku na parkiecie
Porównanie drużyn
| Statystyka | GET WOW TEAM | INDEX MOCY |
|---|---|---|
| Punkty za 2 wyższy % = lepiej | 5226/41 · 63,4%, lepszy wynik | 189/24 · 37,5% |
| Punkty za 3 wyższy % = lepiej | 217/18 · 38,9% | 3311/25 · 44,0%, lepszy wynik |
| Punkty z wolnych wyższy % = lepiej | 66/10 · 60,0% | 2020/23 · 87,0%, lepszy wynik |
| Zbiórki w obronie | 19 | 20, lepszy wynik |
| Zbiórki w ataku | 6, lepszy wynik | 3 |
| Asysty | 23, lepszy wynik | 12 |
| Przechwyty | 10, lepszy wynik | 8 |
| Straty mniej = lepiej | 13, lepszy wynik | 17 |
Długość paska to udział w parze, liczony osobno w każdym wierszu — wiersze mają różne jednostki i nie leżą na wspólnej skali. Pogrubiona jest ta liczba, która w danym wierszu wypadła lepiej. W trzech wierszach punktowych pasek rysuje zdobyte punkty, a porównywana jest skuteczność, więc pogrubiony procent bywa przy krótszym pasku; przy stratach lepszy jest wynik mniejszy.
Skuteczności nie ma w bazie — liczy się z trafionych i oddanych rzutów przy każdym wyświetleniu. Kreska w kolumnie skuteczności znaczy „nie rzucał”, a nie „nie trafił”. Wiersz „Razem” liczy skuteczność z sum drużyny, nie jako średnią skuteczności zawodników, a kolumny „+/-” nie sumuje wcale: okna gry zawodników nakładają się, więc suma liczyłaby te same punkty po kilka razy.
Przebieg meczu
Zapisu zdarzeń i mapy rzutów tego meczu nie mamy jeszcze w bazie. Możemy je teraz pobrać ze źródła — potrwa to kilkanaście sekund, a potem zostaną tu na stałe.






