9 czerwca 2024, 17:001. Liga, sezon 4WBAWBA ARENA - BOISKO A
OSTAP RUSZTOWANIAgospodarzwynik 89 do 66
BANKSTERSgość
Transmisja
1. Liga: Ostap Rusztowania vs. Banksters — otwórz na YouTube. Nagranie startuje samo i jest wyciszone — dźwięk włączasz w odtwarzaczu.Nagranie wczytuje się z YouTube’a po kliknięciu kadru.
Statystyki
| Zawodnik | #Numer na koszulce | MINMinuty na parkiecie | PTSPunkty | FGMRzuty z gry trafione | FGARzuty z gry oddane | FG%Skuteczność rzutów z gry | 2PMRzuty za dwa trafione | 2PARzuty za dwa oddane | 3PMRzuty za trzy trafione | 3PARzuty za trzy oddane | 3P%Skuteczność rzutów za trzy | FTMRzuty wolne trafione | FTARzuty wolne oddane | FT%Skuteczność rzutów wolnych | REBZbiórki razem | OREBZbiórki w ataku | DREBZbiórki w obronie | ASTAsysty | STLPrzechwyty | BLKBloki | TOStraty | PFPrzewinienia własne | PFDPrzewinienia wymuszone na przeciwniku | EFFWskaźnik skuteczności | +/-Różnica punktowa przy tym zawodniku na parkiecie |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Robert Kasprzak | 10 | 20:51 | 22 | 7 | 8 | 87,5% | 0 | 0 | 7 | 8 | 87,5% | 1 | 2 | 50,0% | 2 | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 | 2 | 3 | 23 | 14 |
| Kamil Stachowski | 4 | 28:28 | 20 | 9 | 12 | 75,0% | 9 | 11 | 0 | 1 | 0,0% | 2 | 3 | 66,7% | 8 | 4 | 4 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 3 | 25 | 16 |
| Michal Bukraba | 87 | 34:22 | 15 | 6 | 10 | 60,0% | 6 | 9 | 0 | 1 | 0,0% | 3 | 4 | 75,0% | 9 | 5 | 4 | 3 | 3 | 0 | 4 | 3 | 2 | 21 | 23 |
| Rafal Stachowski | 3 | 19:30 | 11 | 4 | 7 | 57,1% | 1 | 3 | 3 | 4 | 75,0% | 0 | 0 | — | 3 | 0 | 3 | 0 | 0 | 1 | 1 | 3 | 1 | 11 | 4 |
| Sebastian Lukasik | 13 | 31:33 | 9 | 3 | 4 | 75,0% | 1 | 1 | 2 | 3 | 66,7% | 1 | 2 | 50,0% | 3 | 0 | 3 | 3 | 1 | 0 | 1 | 1 | 2 | 13 | 13 |
| Marcin Krysiak | 17 | 25:11 | 7 | 1 | 5 | 20,0% | 0 | 2 | 1 | 3 | 33,3% | 4 | 4 | 100,0% | 3 | 0 | 3 | 2 | 1 | 0 | 3 | 2 | 3 | 6 | 14 |
| Aleksander Marciniak | 12 | 38:01 | 5 | 1 | 5 | 20,0% | 1 | 2 | 0 | 3 | 0,0% | 3 | 3 | 100,0% | 3 | 1 | 2 | 3 | 1 | 0 | 6 | 1 | 2 | 2 | 9 |
| Lukasz Biernacki | 34 | 14:13 | 0 | 0 | 4 | 0,0% | 0 | 1 | 0 | 3 | 0,0% | 0 | 0 | — | 3 | 0 | 3 | 1 | 1 | 0 | 2 | 1 | 0 | -1 | -1 |
| Adam Nyckowski | 8 | 27:48 | 0 | 0 | 3 | 0,0% | 0 | 2 | 0 | 1 | 0,0% | 0 | 0 | — | 4 | 0 | 4 | 7 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 8 | 23 |
| Razem | — | 239:57 | 89 | 31 | 58 | 53,4% | 18 | 31 | 13 | 27 | 48,1% | 14 | 18 | 77,8% | 38 | 10 | 28 | 21 | 8 | 1 | 18 | 14 | 16 | 108 | — |
| Zawodnik | #Numer na koszulce | MINMinuty na parkiecie | PTSPunkty | FGMRzuty z gry trafione | FGARzuty z gry oddane | FG%Skuteczność rzutów z gry | 2PMRzuty za dwa trafione | 2PARzuty za dwa oddane | 3PMRzuty za trzy trafione | 3PARzuty za trzy oddane | 3P%Skuteczność rzutów za trzy | FTMRzuty wolne trafione | FTARzuty wolne oddane | FT%Skuteczność rzutów wolnych | REBZbiórki razem | OREBZbiórki w ataku | DREBZbiórki w obronie | ASTAsysty | STLPrzechwyty | BLKBloki | TOStraty | PFPrzewinienia własne | PFDPrzewinienia wymuszone na przeciwniku | EFFWskaźnik skuteczności | +/-Różnica punktowa przy tym zawodniku na parkiecie |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Krystian Banaszczak | 6 | 42:40 | 24 | 9 | 19 | 47,4% | 5 | 11 | 4 | 8 | 50,0% | 2 | 2 | 100,0% | 3 | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 3 | 2 | 1 | 14 | -22 |
| Vitalik Aksenchik | 15 | 45:57 | 16 | 6 | 20 | 30,0% | 5 | 13 | 1 | 7 | 14,3% | 3 | 3 | 100,0% | 9 | 3 | 6 | 2 | 4 | 0 | 1 | 4 | 3 | 16 | -20 |
| Michal Rokicki | 1 | 37:23 | 9 | 3 | 9 | 33,3% | 2 | 4 | 1 | 5 | 20,0% | 2 | 2 | 100,0% | 3 | 1 | 2 | 3 | 2 | 0 | 2 | 3 | 3 | 9 | -16 |
| Maciek Szkup | 41 | 41:25 | 8 | 1 | 4 | 25,0% | 1 | 3 | 0 | 1 | 0,0% | 6 | 6 | 100,0% | 6 | 1 | 5 | 1 | 2 | 1 | 0 | 2 | 4 | 15 | -11 |
| Alex Tsikhanau | 33 | 39:07 | 7 | 3 | 8 | 37,5% | 3 | 7 | 0 | 1 | 0,0% | 1 | 2 | 50,0% | 4 | 2 | 2 | 1 | 1 | 0 | 3 | 2 | 3 | 4 | -23 |
| Hydyr Mammetgurbanow | 77 | 33:27 | 2 | 1 | 5 | 20,0% | 1 | 4 | 0 | 1 | 0,0% | 0 | 0 | — | 1 | 1 | 0 | 1 | 2 | 0 | 1 | 3 | 0 | 1 | -23 |
| Razem | — | 239:59 | 66 | 23 | 65 | 35,4% | 17 | 42 | 6 | 23 | 26,1% | 14 | 15 | 93,3% | 26 | 8 | 18 | 8 | 11 | 1 | 10 | 16 | 14 | 59 | — |
- #
- Numer na koszulce
- MIN
- Minuty na parkiecie
- PTS
- Punkty
- FGM
- Rzuty z gry trafione
- FGA
- Rzuty z gry oddane
- FG%
- Skuteczność rzutów z gry
- 2PM
- Rzuty za dwa trafione
- 2PA
- Rzuty za dwa oddane
- 3PM
- Rzuty za trzy trafione
- 3PA
- Rzuty za trzy oddane
- 3P%
- Skuteczność rzutów za trzy
- FTM
- Rzuty wolne trafione
- FTA
- Rzuty wolne oddane
- FT%
- Skuteczność rzutów wolnych
- REB
- Zbiórki razem
- OREB
- Zbiórki w ataku
- DREB
- Zbiórki w obronie
- AST
- Asysty
- STL
- Przechwyty
- BLK
- Bloki
- TO
- Straty
- PF
- Przewinienia własne
- PFD
- Przewinienia wymuszone na przeciwniku
- EFF
- Wskaźnik skuteczności: punkty, zbiórki, asysty, przechwyty i bloki na plus, niecelne rzuty z gry, niecelne rzuty wolne i straty na minus. Przewinienia nie wchodzą do wzoru — ani własne, ani wymuszone.
- +/-
- Różnica punktowa przy tym zawodniku na parkiecie
Porównanie drużyn
| Statystyka | OSTAP RUSZTOWANIA | BANKSTERS |
|---|---|---|
| Punkty za 2 wyższy % = lepiej | 3618/31 · 58,1%, lepszy wynik | 3417/42 · 40,5% |
| Punkty za 3 wyższy % = lepiej | 3913/27 · 48,1%, lepszy wynik | 186/23 · 26,1% |
| Punkty z wolnych wyższy % = lepiej | 1414/18 · 77,8% | 1414/15 · 93,3%, lepszy wynik |
| Zbiórki w obronie | 28, lepszy wynik | 18 |
| Zbiórki w ataku | 10, lepszy wynik | 8 |
| Asysty | 21, lepszy wynik | 8 |
| Przechwyty | 8 | 11, lepszy wynik |
| Straty mniej = lepiej | 18 | 10, lepszy wynik |
Długość paska to udział w parze, liczony osobno w każdym wierszu — wiersze mają różne jednostki i nie leżą na wspólnej skali. Pogrubiona jest ta liczba, która w danym wierszu wypadła lepiej. W trzech wierszach punktowych pasek rysuje zdobyte punkty, a porównywana jest skuteczność, więc pogrubiony procent bywa przy krótszym pasku; przy stratach lepszy jest wynik mniejszy.
Skuteczności nie ma w bazie — liczy się z trafionych i oddanych rzutów przy każdym wyświetleniu. Kreska w kolumnie skuteczności znaczy „nie rzucał”, a nie „nie trafił”. Wiersz „Razem” liczy skuteczność z sum drużyny, nie jako średnią skuteczności zawodników, a kolumny „+/-” nie sumuje wcale: okna gry zawodników nakładają się, więc suma liczyłaby te same punkty po kilka razy.
Przebieg meczu
Zapisu zdarzeń i mapy rzutów tego meczu nie mamy jeszcze w bazie. Możemy je teraz pobrać ze źródła — potrwa to kilkanaście sekund, a potem zostaną tu na stałe.






