16 czerwca 2024, 18:301. Liga, sezon 4WBAWBA ARENA - BOISKO A
POLIBUDAgospodarzwynik 62 do 57
POST PRIMEgość
Transmisja
1 Liga: Mecz o 3. miejsce: Polibuda vs. Post Prime — otwórz na YouTube. Nagranie startuje samo i jest wyciszone — dźwięk włączasz w odtwarzaczu.Nagranie wczytuje się z YouTube’a po kliknięciu kadru.
Statystyki
| Zawodnik | #Numer na koszulce | MINMinuty na parkiecie | PTSPunkty | FGMRzuty z gry trafione | FGARzuty z gry oddane | FG%Skuteczność rzutów z gry | 2PMRzuty za dwa trafione | 2PARzuty za dwa oddane | 3PMRzuty za trzy trafione | 3PARzuty za trzy oddane | 3P%Skuteczność rzutów za trzy | FTMRzuty wolne trafione | FTARzuty wolne oddane | FT%Skuteczność rzutów wolnych | REBZbiórki razem | OREBZbiórki w ataku | DREBZbiórki w obronie | ASTAsysty | STLPrzechwyty | BLKBloki | TOStraty | PFPrzewinienia własne | PFDPrzewinienia wymuszone na przeciwniku | EFFWskaźnik skuteczności | +/-Różnica punktowa przy tym zawodniku na parkiecie |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Maciej Antosiewicz | 4 | 23:46 | 14 | 5 | 7 | 71,4% | 4 | 6 | 1 | 1 | 100,0% | 3 | 3 | 100,0% | 2 | 1 | 1 | 0 | 2 | 0 | 2 | 2 | 3 | 14 | -2 |
| Radoslaw Bzoma | 10 | 44:19 | 14 | 6 | 9 | 66,7% | 6 | 9 | 0 | 0 | — | 2 | 3 | 66,7% | 7 | 2 | 5 | 4 | 4 | 0 | 0 | 1 | 4 | 25 | 5 |
| Jakub Komala | 9 | 15:16 | 9 | 3 | 6 | 50,0% | 0 | 0 | 3 | 6 | 50,0% | 0 | 0 | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 5 | 2 |
| Zbyszek Godlewski | 15 | 28:48 | 8 | 3 | 6 | 50,0% | 3 | 6 | 0 | 0 | — | 2 | 4 | 50,0% | 6 | 3 | 3 | 2 | 3 | 0 | 0 | 3 | 3 | 14 | 11 |
| Piotr Jankowski | 3 | 31:07 | 8 | 1 | 4 | 25,0% | 1 | 3 | 0 | 1 | 0,0% | 6 | 6 | 100,0% | 3 | 0 | 3 | 4 | 0 | 0 | 3 | 3 | 5 | 9 | 2 |
| Jaroslaw Banda | 14 | 25:11 | 5 | 1 | 6 | 16,7% | 0 | 1 | 1 | 5 | 20,0% | 2 | 2 | 100,0% | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 1 | -2 |
| Darek Kubica | 8 | 43:25 | 4 | 2 | 11 | 18,2% | 2 | 6 | 0 | 5 | 0,0% | 0 | 0 | — | 9 | 0 | 9 | 2 | 2 | 0 | 1 | 3 | 3 | 7 | 1 |
| Sebastian Olszewski | 13 | 28:06 | 0 | 0 | 6 | 0,0% | 0 | 1 | 0 | 5 | 0,0% | 0 | 0 | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 2 | 0 | -8 | 8 |
| Razem | — | 239:58 | 62 | 21 | 55 | 38,2% | 16 | 32 | 5 | 23 | 21,7% | 15 | 18 | 83,3% | 27 | 6 | 21 | 13 | 11 | 0 | 9 | 15 | 20 | 67 | — |
| Zawodnik | #Numer na koszulce | MINMinuty na parkiecie | PTSPunkty | FGMRzuty z gry trafione | FGARzuty z gry oddane | FG%Skuteczność rzutów z gry | 2PMRzuty za dwa trafione | 2PARzuty za dwa oddane | 3PMRzuty za trzy trafione | 3PARzuty za trzy oddane | 3P%Skuteczność rzutów za trzy | FTMRzuty wolne trafione | FTARzuty wolne oddane | FT%Skuteczność rzutów wolnych | REBZbiórki razem | OREBZbiórki w ataku | DREBZbiórki w obronie | ASTAsysty | STLPrzechwyty | BLKBloki | TOStraty | PFPrzewinienia własne | PFDPrzewinienia wymuszone na przeciwniku | EFFWskaźnik skuteczności | +/-Różnica punktowa przy tym zawodniku na parkiecie |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Maciej Staszewski | 13 | 45:08 | 20 | 8 | 12 | 66,7% | 8 | 12 | 0 | 0 | — | 4 | 5 | 80,0% | 5 | 0 | 5 | 1 | 0 | 1 | 5 | 4 | 8 | 17 | -3 |
| Patryk Baranowski | 4 | 32:15 | 9 | 3 | 6 | 50,0% | 2 | 2 | 1 | 4 | 25,0% | 2 | 2 | 100,0% | 8 | 0 | 8 | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | 1 | 14 | -10 |
| Patryk Grabarczyk | 1 | 33:25 | 9 | 4 | 10 | 40,0% | 3 | 5 | 1 | 5 | 20,0% | 0 | 0 | — | 2 | 0 | 2 | 2 | 1 | 0 | 0 | 5 | 0 | 8 | -5 |
| Maciej Lopacinski | 0 | 43:55 | 5 | 1 | 3 | 33,3% | 1 | 2 | 0 | 1 | 0,0% | 3 | 3 | 100,0% | 4 | 0 | 4 | 6 | 1 | 0 | 2 | 3 | 2 | 12 | -1 |
| Rafal Holnicki-Szulc | 6 | 26:06 | 4 | 1 | 3 | 33,3% | 1 | 2 | 0 | 1 | 0,0% | 2 | 4 | 50,0% | 5 | 1 | 4 | 4 | 2 | 0 | 4 | 3 | 3 | 7 | -11 |
| Lukasz Baszczak | 22 | 7:28 | 3 | 1 | 3 | 33,3% | 1 | 2 | 0 | 1 | 0,0% | 1 | 1 | 100,0% | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 |
| Andrzej Klimkiewicz | 47 | 17:41 | 3 | 1 | 4 | 25,0% | 0 | 1 | 1 | 3 | 33,3% | 0 | 0 | — | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 1 |
| Adam Nowakowski | 21 | 18:55 | 2 | 1 | 5 | 20,0% | 1 | 3 | 0 | 2 | 0,0% | 0 | 0 | — | 3 | 1 | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 2 | 1 |
| Maciej Pomianowski | 8 | 15:03 | 2 | 1 | 1 | 100,0% | 1 | 1 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | 2 | 0 | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 6 | 3 |
| Razem | — | 239:56 | 57 | 21 | 47 | 44,7% | 18 | 30 | 3 | 17 | 17,6% | 12 | 15 | 80,0% | 30 | 2 | 28 | 18 | 5 | 1 | 16 | 20 | 15 | 66 | — |
- #
- Numer na koszulce
- MIN
- Minuty na parkiecie
- PTS
- Punkty
- FGM
- Rzuty z gry trafione
- FGA
- Rzuty z gry oddane
- FG%
- Skuteczność rzutów z gry
- 2PM
- Rzuty za dwa trafione
- 2PA
- Rzuty za dwa oddane
- 3PM
- Rzuty za trzy trafione
- 3PA
- Rzuty za trzy oddane
- 3P%
- Skuteczność rzutów za trzy
- FTM
- Rzuty wolne trafione
- FTA
- Rzuty wolne oddane
- FT%
- Skuteczność rzutów wolnych
- REB
- Zbiórki razem
- OREB
- Zbiórki w ataku
- DREB
- Zbiórki w obronie
- AST
- Asysty
- STL
- Przechwyty
- BLK
- Bloki
- TO
- Straty
- PF
- Przewinienia własne
- PFD
- Przewinienia wymuszone na przeciwniku
- EFF
- Wskaźnik skuteczności: punkty, zbiórki, asysty, przechwyty i bloki na plus, niecelne rzuty z gry, niecelne rzuty wolne i straty na minus. Przewinienia nie wchodzą do wzoru — ani własne, ani wymuszone.
- +/-
- Różnica punktowa przy tym zawodniku na parkiecie
Porównanie drużyn
| Statystyka | POLIBUDA | POST PRIME |
|---|---|---|
| Punkty za 2 wyższy % = lepiej | 3216/32 · 50,0% | 3618/30 · 60,0%, lepszy wynik |
| Punkty za 3 wyższy % = lepiej | 155/23 · 21,7%, lepszy wynik | 93/17 · 17,6% |
| Punkty z wolnych wyższy % = lepiej | 1515/18 · 83,3%, lepszy wynik | 1212/15 · 80,0% |
| Zbiórki w obronie | 21 | 28, lepszy wynik |
| Zbiórki w ataku | 6, lepszy wynik | 2 |
| Asysty | 13 | 18, lepszy wynik |
| Przechwyty | 11, lepszy wynik | 5 |
| Straty mniej = lepiej | 9, lepszy wynik | 16 |
Długość paska to udział w parze, liczony osobno w każdym wierszu — wiersze mają różne jednostki i nie leżą na wspólnej skali. Pogrubiona jest ta liczba, która w danym wierszu wypadła lepiej. W trzech wierszach punktowych pasek rysuje zdobyte punkty, a porównywana jest skuteczność, więc pogrubiony procent bywa przy krótszym pasku; przy stratach lepszy jest wynik mniejszy.
Skuteczności nie ma w bazie — liczy się z trafionych i oddanych rzutów przy każdym wyświetleniu. Kreska w kolumnie skuteczności znaczy „nie rzucał”, a nie „nie trafił”. Wiersz „Razem” liczy skuteczność z sum drużyny, nie jako średnią skuteczności zawodników, a kolumny „+/-” nie sumuje wcale: okna gry zawodników nakładają się, więc suma liczyłaby te same punkty po kilka razy.
Przebieg meczu
Zapisu zdarzeń i mapy rzutów tego meczu nie mamy jeszcze w bazie. Możemy je teraz pobrać ze źródła — potrwa to kilkanaście sekund, a potem zostaną tu na stałe.






