29 września 2024, 19:451. Liga, sezon 5WBAWBA ARENA - BOISKO A
OCTOgospodarzwynik 64 do 58
GET WOW TEAMgość
Statystyki
| Zawodnik | #Numer na koszulce | MINMinuty na parkiecie | PTSPunkty | FGMRzuty z gry trafione | FGARzuty z gry oddane | FG%Skuteczność rzutów z gry | 2PMRzuty za dwa trafione | 2PARzuty za dwa oddane | 3PMRzuty za trzy trafione | 3PARzuty za trzy oddane | 3P%Skuteczność rzutów za trzy | FTMRzuty wolne trafione | FTARzuty wolne oddane | FT%Skuteczność rzutów wolnych | REBZbiórki razem | OREBZbiórki w ataku | DREBZbiórki w obronie | ASTAsysty | STLPrzechwyty | BLKBloki | TOStraty | PFPrzewinienia własne | PFDPrzewinienia wymuszone na przeciwniku | EFFWskaźnik skuteczności | +/-Różnica punktowa przy tym zawodniku na parkiecie |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kazimierz Kilinski | 3 | 41:47 | 21 | 7 | 18 | 38,9% | 5 | 11 | 2 | 7 | 28,6% | 5 | 5 | 100,0% | 4 | 1 | 3 | 2 | 1 | 0 | 2 | 4 | 4 | 15 | 6 |
| Artur Pabianiak | 6 | 41:08 | 14 | 5 | 13 | 38,5% | 4 | 8 | 1 | 5 | 20,0% | 3 | 4 | 75,0% | 12 | 1 | 11 | 3 | 0 | 0 | 0 | 1 | 5 | 20 | 20 |
| Michal Grabowski | 12 | 42:13 | 13 | 4 | 10 | 40,0% | 1 | 5 | 3 | 5 | 60,0% | 2 | 2 | 100,0% | 13 | 2 | 11 | 3 | 1 | 3 | 2 | 0 | 1 | 25 | 8 |
| Dawid Hoesen | 33 | 39:12 | 9 | 4 | 13 | 30,8% | 3 | 8 | 1 | 5 | 20,0% | 0 | 1 | 0,0% | 6 | 1 | 5 | 2 | 1 | 0 | 4 | 1 | 2 | 4 | 6 |
| Marek Ballaun | 1 | 30:28 | 4 | 1 | 3 | 33,3% | 1 | 1 | 0 | 2 | 0,0% | 2 | 3 | 66,7% | 0 | 0 | 0 | 1 | 5 | 0 | 1 | 2 | 2 | 6 | 17 |
| Sebastian Stasiak | 9 | 21:01 | 3 | 1 | 6 | 16,7% | 0 | 1 | 1 | 5 | 20,0% | 0 | 0 | — | 2 | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | -18 |
| Marek Rucinski | 2 | 24:07 | 0 | 0 | 3 | 0,0% | 0 | 1 | 0 | 2 | 0,0% | 0 | 0 | — | 2 | 2 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | -9 |
| Razem | — | 239:56 | 64 | 22 | 66 | 33,3% | 14 | 35 | 8 | 31 | 25,8% | 12 | 15 | 80,0% | 39 | 7 | 32 | 12 | 9 | 3 | 10 | 8 | 14 | 70 | — |
| Zawodnik | #Numer na koszulce | MINMinuty na parkiecie | PTSPunkty | FGMRzuty z gry trafione | FGARzuty z gry oddane | FG%Skuteczność rzutów z gry | 2PMRzuty za dwa trafione | 2PARzuty za dwa oddane | 3PMRzuty za trzy trafione | 3PARzuty za trzy oddane | 3P%Skuteczność rzutów za trzy | FTMRzuty wolne trafione | FTARzuty wolne oddane | FT%Skuteczność rzutów wolnych | REBZbiórki razem | OREBZbiórki w ataku | DREBZbiórki w obronie | ASTAsysty | STLPrzechwyty | BLKBloki | TOStraty | PFPrzewinienia własne | PFDPrzewinienia wymuszone na przeciwniku | EFFWskaźnik skuteczności | +/-Różnica punktowa przy tym zawodniku na parkiecie |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Maciej Koziol | 13 | 32:07 | 14 | 7 | 11 | 63,6% | 7 | 11 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | 13 | 7 | 6 | 1 | 2 | 0 | 2 | 4 | 0 | 24 | 0 |
| Milosz Blazejczak | 8 | 47:10 | 13 | 5 | 26 | 19,2% | 4 | 15 | 1 | 11 | 9,1% | 2 | 4 | 50,0% | 8 | 2 | 6 | 4 | 0 | 1 | 4 | 4 | 3 | -1 | -6 |
| Daniel Romanik | 19 | 25:46 | 13 | 6 | 9 | 66,7% | 6 | 9 | 0 | 0 | — | 1 | 2 | 50,0% | 5 | 4 | 1 | 0 | 2 | 1 | 0 | 1 | 2 | 17 | -4 |
| Pawel Adamczyk | 35 | 30:56 | 5 | 2 | 11 | 18,2% | 1 | 10 | 1 | 1 | 100,0% | 0 | 0 | — | 6 | 1 | 5 | 1 | 2 | 1 | 2 | 1 | 0 | 4 | 12 |
| Mariusz Portasiewicz | 41 | 33:49 | 4 | 2 | 3 | 66,7% | 2 | 2 | 0 | 1 | 0,0% | 0 | 0 | — | 5 | 0 | 5 | 1 | 0 | 1 | 0 | 4 | 1 | 10 | -15 |
| Krzysztof Wisniewski | 71 | 22:08 | 4 | 2 | 7 | 28,6% | 2 | 3 | 0 | 4 | 0,0% | 0 | 0 | — | 2 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 | -1 | -11 |
| Pawel Galazka | 3 | 30:07 | 3 | 1 | 6 | 16,7% | 0 | 0 | 1 | 6 | 16,7% | 0 | 0 | — | 6 | 1 | 5 | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 2 | 8 | -6 |
| Maciej Galecki | 34 | 17:52 | 2 | 1 | 2 | 50,0% | 1 | 2 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | 2 | 0 | 2 | 1 | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 4 | 0 |
| Razem | — | 239:55 | 58 | 26 | 75 | 34,7% | 23 | 52 | 3 | 23 | 13,0% | 3 | 6 | 50,0% | 47 | 16 | 31 | 11 | 9 | 4 | 12 | 15 | 8 | 65 | — |
- #
- Numer na koszulce
- MIN
- Minuty na parkiecie
- PTS
- Punkty
- FGM
- Rzuty z gry trafione
- FGA
- Rzuty z gry oddane
- FG%
- Skuteczność rzutów z gry
- 2PM
- Rzuty za dwa trafione
- 2PA
- Rzuty za dwa oddane
- 3PM
- Rzuty za trzy trafione
- 3PA
- Rzuty za trzy oddane
- 3P%
- Skuteczność rzutów za trzy
- FTM
- Rzuty wolne trafione
- FTA
- Rzuty wolne oddane
- FT%
- Skuteczność rzutów wolnych
- REB
- Zbiórki razem
- OREB
- Zbiórki w ataku
- DREB
- Zbiórki w obronie
- AST
- Asysty
- STL
- Przechwyty
- BLK
- Bloki
- TO
- Straty
- PF
- Przewinienia własne
- PFD
- Przewinienia wymuszone na przeciwniku
- EFF
- Wskaźnik skuteczności: punkty, zbiórki, asysty, przechwyty i bloki na plus, niecelne rzuty z gry, niecelne rzuty wolne i straty na minus. Przewinienia nie wchodzą do wzoru — ani własne, ani wymuszone.
- +/-
- Różnica punktowa przy tym zawodniku na parkiecie
Porównanie drużyn
| Statystyka | OCTO | GET WOW TEAM |
|---|---|---|
| Punkty za 2 wyższy % = lepiej | 2814/35 · 40,0% | 4623/52 · 44,2%, lepszy wynik |
| Punkty za 3 wyższy % = lepiej | 248/31 · 25,8%, lepszy wynik | 93/23 · 13,0% |
| Punkty z wolnych wyższy % = lepiej | 1212/15 · 80,0%, lepszy wynik | 33/6 · 50,0% |
| Zbiórki w obronie | 32, lepszy wynik | 31 |
| Zbiórki w ataku | 7 | 16, lepszy wynik |
| Asysty | 12, lepszy wynik | 11 |
| Przechwyty | 9 | 9 |
| Straty mniej = lepiej | 10, lepszy wynik | 12 |
Długość paska to udział w parze, liczony osobno w każdym wierszu — wiersze mają różne jednostki i nie leżą na wspólnej skali. Pogrubiona jest ta liczba, która w danym wierszu wypadła lepiej. W trzech wierszach punktowych pasek rysuje zdobyte punkty, a porównywana jest skuteczność, więc pogrubiony procent bywa przy krótszym pasku; przy stratach lepszy jest wynik mniejszy.
Skuteczności nie ma w bazie — liczy się z trafionych i oddanych rzutów przy każdym wyświetleniu. Kreska w kolumnie skuteczności znaczy „nie rzucał”, a nie „nie trafił”. Wiersz „Razem” liczy skuteczność z sum drużyny, nie jako średnią skuteczności zawodników, a kolumny „+/-” nie sumuje wcale: okna gry zawodników nakładają się, więc suma liczyłaby te same punkty po kilka razy.
Przebieg meczu
Zapisu zdarzeń i mapy rzutów tego meczu nie mamy jeszcze w bazie. Możemy je teraz pobrać ze źródła — potrwa to kilkanaście sekund, a potem zostaną tu na stałe.
Pozostałe mecze 29 września 2024
- 11:00
POLIBUDA
POLSKA KLUB SPORTOWY70:61 - 11:00
TARCHO TERROR
MJSWISH BALLERS75:71 - 12:15
BLAZERS
HUTNICZE WILKI0:20walkower - 12:15
AB BASKET LEGIONOWO
WARSAW GREEN GOOSE47:31 - 13:30
MDM SERWIS
MSJ VISION72:53 - 13:30
THAISTY TIGERS
NLB65:74 - 14:45
TARGOWEK
BANKSTERS57:89 - 14:45
MLK BASKET
OBRONCY Z TOBRUKU75:38 - 16:00
PIASECZUSETS
POST PRIME77:62 - 16:00
DRUZYNA WYBUCH
TARGOWEK WARRIORS61:73 - 17:15
VABANK
ORLY TEMIDY50:82 - 17:15
TUNE SQUAD
BASKET KOCJANA42:48 - 18:30
OSTAP RUSZTOWANIA
HUTNIK WARSZAWA57:46 - 18:30
INDEX MOCY
FASOLKI54:50






