5 października 2024, 16:153. Liga, sezon 5WBAWBA ARENA - BOISKO B
AMATORZYgospodarzwynik 63 do 49
MJSWISH BALLERSgość
Statystyki
| Zawodnik | #Numer na koszulce | MINMinuty na parkiecie | PTSPunkty | FGMRzuty z gry trafione | FGARzuty z gry oddane | FG%Skuteczność rzutów z gry | 2PMRzuty za dwa trafione | 2PARzuty za dwa oddane | 3PMRzuty za trzy trafione | 3PARzuty za trzy oddane | 3P%Skuteczność rzutów za trzy | FTMRzuty wolne trafione | FTARzuty wolne oddane | FT%Skuteczność rzutów wolnych | REBZbiórki razem | OREBZbiórki w ataku | DREBZbiórki w obronie | ASTAsysty | STLPrzechwyty | BLKBloki | TOStraty | PFPrzewinienia własne | PFDPrzewinienia wymuszone na przeciwniku | EFFWskaźnik skuteczności | +/-Różnica punktowa przy tym zawodniku na parkiecie |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yahor Anikei | 9 | 38:13 | 19 | 7 | 14 | 50,0% | 3 | 9 | 4 | 5 | 80,0% | 1 | 1 | 100,0% | 5 | 1 | 4 | 1 | 0 | 1 | 0 | 2 | 1 | 19 | 17 |
| Pavel Smelovsky | 21 | 30:33 | 9 | 3 | 9 | 33,3% | 0 | 1 | 3 | 8 | 37,5% | 0 | 0 | — | 5 | 1 | 4 | 1 | 1 | 1 | 3 | 2 | 0 | 8 | 10 |
| Yury Smirnou | 33 | 28:18 | 9 | 4 | 10 | 40,0% | 3 | 5 | 1 | 5 | 20,0% | 0 | 0 | — | 5 | 3 | 2 | 4 | 3 | 0 | 1 | 3 | 0 | 14 | 7 |
| Artsiom Yudovin | 77 | 29:51 | 8 | 3 | 9 | 33,3% | 2 | 6 | 1 | 3 | 33,3% | 1 | 2 | 50,0% | 4 | 3 | 1 | 2 | 1 | 0 | 3 | 3 | 1 | 5 | 15 |
| Pavlo Kardakov | 16 | 22:10 | 6 | 3 | 5 | 60,0% | 3 | 3 | 0 | 2 | 0,0% | 0 | 0 | — | 5 | 1 | 4 | 1 | 1 | 0 | 1 | 2 | 0 | 10 | 2 |
| Aleksandr Shestakovich | 40 | 19:25 | 4 | 2 | 10 | 20,0% | 2 | 7 | 0 | 3 | 0,0% | 0 | 0 | — | 2 | 0 | 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 3 |
| Aleksey Korolev | 20 | 16:16 | 2 | 1 | 6 | 16,7% | 1 | 5 | 0 | 1 | 0,0% | 0 | 0 | — | 3 | 1 | 2 | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 1 | 4 | 10 |
| Kyrylo Petrenko | 0 | 26:33 | 2 | 1 | 4 | 25,0% | 1 | 4 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | 9 | 4 | 5 | 2 | 0 | 1 | 0 | 4 | 0 | 11 | 13 |
| Evgeny Rex | 66 | 14:25 | 2 | 1 | 2 | 50,0% | 1 | 2 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | 2 | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 4 | -1 |
| Marina Tsitarenka | 13 | 14:13 | 2 | 1 | 4 | 25,0% | 1 | 2 | 0 | 2 | 0,0% | 0 | 0 | — | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | -2 | -6 |
| Razem | — | 239:57 | 63 | 26 | 73 | 35,6% | 17 | 44 | 9 | 29 | 31,0% | 2 | 3 | 66,7% | 40 | 14 | 26 | 16 | 9 | 3 | 10 | 17 | 4 | 73 | — |
| Zawodnik | #Numer na koszulce | MINMinuty na parkiecie | PTSPunkty | FGMRzuty z gry trafione | FGARzuty z gry oddane | FG%Skuteczność rzutów z gry | 2PMRzuty za dwa trafione | 2PARzuty za dwa oddane | 3PMRzuty za trzy trafione | 3PARzuty za trzy oddane | 3P%Skuteczność rzutów za trzy | FTMRzuty wolne trafione | FTARzuty wolne oddane | FT%Skuteczność rzutów wolnych | REBZbiórki razem | OREBZbiórki w ataku | DREBZbiórki w obronie | ASTAsysty | STLPrzechwyty | BLKBloki | TOStraty | PFPrzewinienia własne | PFDPrzewinienia wymuszone na przeciwniku | EFFWskaźnik skuteczności | +/-Różnica punktowa przy tym zawodniku na parkiecie |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Jacek Rachwal | 25 | 44:58 | 17 | 5 | 11 | 45,5% | 1 | 2 | 4 | 9 | 44,4% | 3 | 3 | 100,0% | 2 | 0 | 2 | 3 | 0 | 0 | 3 | 0 | 3 | 13 | -12 |
| Kamil Kulinski | 55 | 35:58 | 14 | 5 | 8 | 62,5% | 5 | 8 | 0 | 0 | — | 4 | 6 | 66,7% | 8 | 0 | 8 | 1 | 1 | 1 | 6 | 2 | 7 | 14 | -9 |
| Bartosz Mucharski | 33 | 48:00 | 12 | 5 | 10 | 50,0% | 4 | 9 | 1 | 1 | 100,0% | 1 | 1 | 100,0% | 7 | 0 | 7 | 3 | 1 | 0 | 4 | 0 | 4 | 14 | -14 |
| Jan Kozlowski | 3 | 48:00 | 4 | 2 | 8 | 25,0% | 2 | 7 | 0 | 1 | 0,0% | 0 | 1 | 0,0% | 3 | 0 | 3 | 1 | 0 | 0 | 4 | 0 | 1 | -3 | -14 |
| Marcin Glebicki | 10 | 23:49 | 2 | 1 | 3 | 33,3% | 1 | 3 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | 4 | 0 | 4 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 | 1 | -8 |
| Tomasz Tomaszewski | 5 | 27:13 | 0 | 0 | 3 | 0,0% | 0 | 1 | 0 | 2 | 0,0% | 0 | 0 | — | 2 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 2 | -1 | -8 |
| Tomasz Wichary | 34 | 12:01 | 0 | 0 | 1 | 0,0% | 0 | 1 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | 2 | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 2 | -5 |
| Razem | — | 239:59 | 49 | 18 | 44 | 40,9% | 13 | 31 | 5 | 13 | 38,5% | 8 | 11 | 72,7% | 28 | 0 | 28 | 9 | 2 | 1 | 20 | 4 | 17 | 40 | — |
- #
- Numer na koszulce
- MIN
- Minuty na parkiecie
- PTS
- Punkty
- FGM
- Rzuty z gry trafione
- FGA
- Rzuty z gry oddane
- FG%
- Skuteczność rzutów z gry
- 2PM
- Rzuty za dwa trafione
- 2PA
- Rzuty za dwa oddane
- 3PM
- Rzuty za trzy trafione
- 3PA
- Rzuty za trzy oddane
- 3P%
- Skuteczność rzutów za trzy
- FTM
- Rzuty wolne trafione
- FTA
- Rzuty wolne oddane
- FT%
- Skuteczność rzutów wolnych
- REB
- Zbiórki razem
- OREB
- Zbiórki w ataku
- DREB
- Zbiórki w obronie
- AST
- Asysty
- STL
- Przechwyty
- BLK
- Bloki
- TO
- Straty
- PF
- Przewinienia własne
- PFD
- Przewinienia wymuszone na przeciwniku
- EFF
- Wskaźnik skuteczności: punkty, zbiórki, asysty, przechwyty i bloki na plus, niecelne rzuty z gry, niecelne rzuty wolne i straty na minus. Przewinienia nie wchodzą do wzoru — ani własne, ani wymuszone.
- +/-
- Różnica punktowa przy tym zawodniku na parkiecie
Porównanie drużyn
| Statystyka | AMATORZY | MJSWISH BALLERS |
|---|---|---|
| Punkty za 2 wyższy % = lepiej | 3417/44 · 38,6% | 2613/31 · 41,9%, lepszy wynik |
| Punkty za 3 wyższy % = lepiej | 279/29 · 31,0% | 155/13 · 38,5%, lepszy wynik |
| Punkty z wolnych wyższy % = lepiej | 22/3 · 66,7% | 88/11 · 72,7%, lepszy wynik |
| Zbiórki w obronie | 26 | 28, lepszy wynik |
| Zbiórki w ataku | 14, lepszy wynik | 0 |
| Asysty | 16, lepszy wynik | 9 |
| Przechwyty | 9, lepszy wynik | 2 |
| Straty mniej = lepiej | 10, lepszy wynik | 20 |
Długość paska to udział w parze, liczony osobno w każdym wierszu — wiersze mają różne jednostki i nie leżą na wspólnej skali. Pogrubiona jest ta liczba, która w danym wierszu wypadła lepiej. W trzech wierszach punktowych pasek rysuje zdobyte punkty, a porównywana jest skuteczność, więc pogrubiony procent bywa przy krótszym pasku; przy stratach lepszy jest wynik mniejszy.
Skuteczności nie ma w bazie — liczy się z trafionych i oddanych rzutów przy każdym wyświetleniu. Kreska w kolumnie skuteczności znaczy „nie rzucał”, a nie „nie trafił”. Wiersz „Razem” liczy skuteczność z sum drużyny, nie jako średnią skuteczności zawodników, a kolumny „+/-” nie sumuje wcale: okna gry zawodników nakładają się, więc suma liczyłaby te same punkty po kilka razy.
Przebieg meczu
Zapisu zdarzeń i mapy rzutów tego meczu nie mamy jeszcze w bazie. Możemy je teraz pobrać ze źródła — potrwa to kilkanaście sekund, a potem zostaną tu na stałe.






