19 października 2024, 17:302. Liga, sezon 5WBAWBA ARENA - BOISKO A
OBRONCY Z TOBRUKUgospodarzwynik 57 do 92
TEAM Ugość
Statystyki
| Zawodnik | #Numer na koszulce | MINMinuty na parkiecie | PTSPunkty | FGMRzuty z gry trafione | FGARzuty z gry oddane | FG%Skuteczność rzutów z gry | 2PMRzuty za dwa trafione | 2PARzuty za dwa oddane | 3PMRzuty za trzy trafione | 3PARzuty za trzy oddane | 3P%Skuteczność rzutów za trzy | FTMRzuty wolne trafione | FTARzuty wolne oddane | FT%Skuteczność rzutów wolnych | REBZbiórki razem | OREBZbiórki w ataku | DREBZbiórki w obronie | ASTAsysty | STLPrzechwyty | BLKBloki | TOStraty | PFPrzewinienia własne | PFDPrzewinienia wymuszone na przeciwniku | EFFWskaźnik skuteczności | +/-Różnica punktowa przy tym zawodniku na parkiecie |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Wiktor Sirko | 99 | 48:00 | 18 | 6 | 20 | 30,0% | 3 | 8 | 3 | 12 | 25,0% | 3 | 6 | 50,0% | 7 | 0 | 7 | 3 | 3 | 0 | 2 | 2 | 3 | 12 | -35 |
| Kacper Marczak | 3 | 42:57 | 16 | 7 | 17 | 41,2% | 7 | 17 | 0 | 0 | — | 2 | 2 | 100,0% | 6 | 3 | 3 | 0 | 3 | 2 | 1 | 1 | 1 | 16 | -31 |
| Oskar Dobrowolski | 17 | 43:31 | 9 | 4 | 16 | 25,0% | 3 | 10 | 1 | 6 | 16,7% | 0 | 0 | — | 4 | 0 | 4 | 1 | 0 | 0 | 4 | 0 | 0 | -2 | -28 |
| Jakub Rusak | 5 | 29:03 | 7 | 3 | 7 | 42,9% | 2 | 4 | 1 | 3 | 33,3% | 0 | 0 | — | 6 | 1 | 5 | 1 | 1 | 0 | 3 | 0 | 0 | 8 | -23 |
| Jaroslaw Szpadzik | 23 | 41:52 | 7 | 3 | 10 | 30,0% | 2 | 8 | 1 | 2 | 50,0% | 0 | 0 | — | 8 | 2 | 6 | 2 | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 10 | -30 |
| Michal Naruniec | 12 | 34:34 | 0 | 0 | 1 | 0,0% | 0 | 0 | 0 | 1 | 0,0% | 0 | 0 | — | 0 | 0 | 0 | 1 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | -28 |
| Razem | — | 239:57 | 57 | 23 | 71 | 32,4% | 17 | 47 | 6 | 24 | 25,0% | 5 | 8 | 62,5% | 31 | 6 | 25 | 8 | 10 | 2 | 12 | 4 | 4 | 45 | — |
| Zawodnik | #Numer na koszulce | MINMinuty na parkiecie | PTSPunkty | FGMRzuty z gry trafione | FGARzuty z gry oddane | FG%Skuteczność rzutów z gry | 2PMRzuty za dwa trafione | 2PARzuty za dwa oddane | 3PMRzuty za trzy trafione | 3PARzuty za trzy oddane | 3P%Skuteczność rzutów za trzy | FTMRzuty wolne trafione | FTARzuty wolne oddane | FT%Skuteczność rzutów wolnych | REBZbiórki razem | OREBZbiórki w ataku | DREBZbiórki w obronie | ASTAsysty | STLPrzechwyty | BLKBloki | TOStraty | PFPrzewinienia własne | PFDPrzewinienia wymuszone na przeciwniku | EFFWskaźnik skuteczności | +/-Różnica punktowa przy tym zawodniku na parkiecie |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Anton Roskoshnyi | 96 | 42:17 | 21 | 8 | 25 | 32,0% | 6 | 15 | 2 | 10 | 20,0% | 3 | 3 | 100,0% | 13 | 3 | 10 | 4 | 2 | 1 | 2 | 1 | 2 | 22 | 37 |
| Maksym Hvozdenko | 10 | 31:19 | 15 | 5 | 7 | 71,4% | 0 | 0 | 5 | 7 | 71,4% | 0 | 0 | — | 5 | 1 | 4 | 0 | 0 | 0 | 2 | 1 | 1 | 16 | 9 |
| Valerii Khraptsun | 7 | 32:07 | 15 | 7 | 11 | 63,6% | 6 | 9 | 1 | 2 | 50,0% | 0 | 0 | — | 4 | 2 | 2 | 3 | 1 | 0 | 2 | 2 | 0 | 17 | 22 |
| Ihor Sliusar | 13 | 19:31 | 13 | 5 | 9 | 55,6% | 2 | 4 | 3 | 5 | 60,0% | 0 | 0 | — | 1 | 0 | 1 | 3 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0 | 14 | 13 |
| Oleksandr Treus | 30 | 18:40 | 10 | 5 | 9 | 55,6% | 5 | 7 | 0 | 2 | 0,0% | 0 | 0 | — | 2 | 0 | 2 | 0 | 1 | 1 | 1 | 0 | 1 | 9 | 5 |
| Vasyl Nishchyk | 91 | 38:06 | 6 | 3 | 6 | 50,0% | 3 | 6 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | 8 | 2 | 6 | 1 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 | 9 | 31 |
| Volodymyr Paliichuk | 22 | 34:49 | 6 | 3 | 9 | 33,3% | 3 | 5 | 0 | 4 | 0,0% | 0 | 0 | — | 8 | 2 | 6 | 6 | 2 | 0 | 5 | 0 | 0 | 11 | 30 |
| Dmytro Yatsenko | 5 | 23:08 | 6 | 3 | 5 | 60,0% | 3 | 5 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | 3 | 0 | 3 | 3 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 11 | 28 |
| Razem | — | 239:57 | 92 | 39 | 81 | 48,1% | 28 | 51 | 11 | 30 | 36,7% | 3 | 3 | 100,0% | 44 | 10 | 34 | 20 | 9 | 2 | 16 | 4 | 4 | 109 | — |
- #
- Numer na koszulce
- MIN
- Minuty na parkiecie
- PTS
- Punkty
- FGM
- Rzuty z gry trafione
- FGA
- Rzuty z gry oddane
- FG%
- Skuteczność rzutów z gry
- 2PM
- Rzuty za dwa trafione
- 2PA
- Rzuty za dwa oddane
- 3PM
- Rzuty za trzy trafione
- 3PA
- Rzuty za trzy oddane
- 3P%
- Skuteczność rzutów za trzy
- FTM
- Rzuty wolne trafione
- FTA
- Rzuty wolne oddane
- FT%
- Skuteczność rzutów wolnych
- REB
- Zbiórki razem
- OREB
- Zbiórki w ataku
- DREB
- Zbiórki w obronie
- AST
- Asysty
- STL
- Przechwyty
- BLK
- Bloki
- TO
- Straty
- PF
- Przewinienia własne
- PFD
- Przewinienia wymuszone na przeciwniku
- EFF
- Wskaźnik skuteczności: punkty, zbiórki, asysty, przechwyty i bloki na plus, niecelne rzuty z gry, niecelne rzuty wolne i straty na minus. Przewinienia nie wchodzą do wzoru — ani własne, ani wymuszone.
- +/-
- Różnica punktowa przy tym zawodniku na parkiecie
Porównanie drużyn
| Statystyka | OBRONCY Z TOBRUKU | TEAM U |
|---|---|---|
| Punkty za 2 wyższy % = lepiej | 3417/47 · 36,2% | 5628/51 · 54,9%, lepszy wynik |
| Punkty za 3 wyższy % = lepiej | 186/24 · 25,0% | 3311/30 · 36,7%, lepszy wynik |
| Punkty z wolnych wyższy % = lepiej | 55/8 · 62,5% | 33/3 · 100,0%, lepszy wynik |
| Zbiórki w obronie | 25 | 34, lepszy wynik |
| Zbiórki w ataku | 6 | 10, lepszy wynik |
| Asysty | 8 | 20, lepszy wynik |
| Przechwyty | 10, lepszy wynik | 9 |
| Straty mniej = lepiej | 12, lepszy wynik | 16 |
Długość paska to udział w parze, liczony osobno w każdym wierszu — wiersze mają różne jednostki i nie leżą na wspólnej skali. Pogrubiona jest ta liczba, która w danym wierszu wypadła lepiej. W trzech wierszach punktowych pasek rysuje zdobyte punkty, a porównywana jest skuteczność, więc pogrubiony procent bywa przy krótszym pasku; przy stratach lepszy jest wynik mniejszy.
Skuteczności nie ma w bazie — liczy się z trafionych i oddanych rzutów przy każdym wyświetleniu. Kreska w kolumnie skuteczności znaczy „nie rzucał”, a nie „nie trafił”. Wiersz „Razem” liczy skuteczność z sum drużyny, nie jako średnią skuteczności zawodników, a kolumny „+/-” nie sumuje wcale: okna gry zawodników nakładają się, więc suma liczyłaby te same punkty po kilka razy.
Przebieg meczu
Zapisu zdarzeń i mapy rzutów tego meczu nie mamy jeszcze w bazie. Możemy je teraz pobrać ze źródła — potrwa to kilkanaście sekund, a potem zostaną tu na stałe.






