20 października 2024, 18:45Liga Mistrzów, sezon 5WBAWBA ARENA - BOISKO A
HUTNIK WARSZAWAgospodarzwynik 95 do 41
AVENGAgość
Transmisja
Champions League: Avenga vs. Hutnik Warszawa — otwórz na YouTube. Nagranie startuje samo i jest wyciszone — dźwięk włączasz w odtwarzaczu.Nagranie wczytuje się z YouTube’a po kliknięciu kadru.
Statystyki
| Zawodnik | #Numer na koszulce | MINMinuty na parkiecie | PTSPunkty | FGMRzuty z gry trafione | FGARzuty z gry oddane | FG%Skuteczność rzutów z gry | 2PMRzuty za dwa trafione | 2PARzuty za dwa oddane | 3PMRzuty za trzy trafione | 3PARzuty za trzy oddane | 3P%Skuteczność rzutów za trzy | FTMRzuty wolne trafione | FTARzuty wolne oddane | FT%Skuteczność rzutów wolnych | REBZbiórki razem | OREBZbiórki w ataku | DREBZbiórki w obronie | ASTAsysty | STLPrzechwyty | BLKBloki | TOStraty | PFPrzewinienia własne | PFDPrzewinienia wymuszone na przeciwniku | EFFWskaźnik skuteczności | +/-Różnica punktowa przy tym zawodniku na parkiecie |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Patryk Andres | 21 | 28:19 | 19 | 7 | 13 | 53,8% | 2 | 3 | 5 | 10 | 50,0% | 0 | 0 | — | 8 | 0 | 8 | 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 24 | 51 |
| Michal Hausner | 12 | 25:03 | 11 | 3 | 4 | 75,0% | 0 | 0 | 3 | 4 | 75,0% | 2 | 2 | 100,0% | 1 | 0 | 1 | 7 | 2 | 0 | 5 | 0 | 1 | 15 | 40 |
| Pawel Lapinski | 1 | 16:37 | 11 | 4 | 9 | 44,4% | 3 | 7 | 1 | 2 | 50,0% | 2 | 3 | 66,7% | 3 | 0 | 3 | 0 | 1 | 0 | 1 | 2 | 1 | 8 | 18 |
| Artur Kobialko | 6 | 22:46 | 10 | 4 | 8 | 50,0% | 4 | 7 | 0 | 1 | 0,0% | 2 | 2 | 100,0% | 3 | 2 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 11 | 12 |
| Marcin Bakula | 77 | 10:50 | 9 | 3 | 4 | 75,0% | 0 | 1 | 3 | 3 | 100,0% | 0 | 0 | — | 2 | 0 | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 12 | 25 |
| Michal Bakula | 9 | 22:30 | 9 | 3 | 4 | 75,0% | 1 | 1 | 2 | 3 | 66,7% | 1 | 1 | 100,0% | 7 | 0 | 7 | 7 | 1 | 0 | 1 | 1 | 2 | 22 | 32 |
| Kiril Dziatchuk | 44 | 21:58 | 9 | 3 | 7 | 42,9% | 3 | 6 | 0 | 1 | 0,0% | 3 | 3 | 100,0% | 7 | 2 | 5 | 3 | 1 | 0 | 0 | 2 | 2 | 16 | 32 |
| Tomasz Przedlacki | 4 | 25:34 | 7 | 3 | 13 | 23,1% | 2 | 8 | 1 | 5 | 20,0% | 0 | 0 | — | 3 | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 25 |
| Michal Kawczynski | 23 | 21:16 | 4 | 2 | 6 | 33,3% | 2 | 4 | 0 | 2 | 0,0% | 0 | 0 | — | 4 | 0 | 4 | 3 | 1 | 0 | 0 | 2 | 0 | 8 | 5 |
| Michal Konior | 7 | 30:38 | 4 | 2 | 4 | 50,0% | 2 | 4 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | 4 | 0 | 4 | 9 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 14 | 31 |
| Jedrzej Karasek | 3 | 14:22 | 2 | 1 | 3 | 33,3% | 1 | 1 | 0 | 2 | 0,0% | 0 | 0 | — | 2 | 0 | 2 | 1 | 1 | 0 | 1 | 3 | 0 | 3 | -1 |
| Razem | — | 239:53 | 95 | 35 | 75 | 46,7% | 20 | 42 | 15 | 33 | 45,5% | 10 | 11 | 90,9% | 44 | 6 | 38 | 35 | 9 | 0 | 9 | 13 | 7 | 133 | — |
| Zawodnik | #Numer na koszulce | MINMinuty na parkiecie | PTSPunkty | FGMRzuty z gry trafione | FGARzuty z gry oddane | FG%Skuteczność rzutów z gry | 2PMRzuty za dwa trafione | 2PARzuty za dwa oddane | 3PMRzuty za trzy trafione | 3PARzuty za trzy oddane | 3P%Skuteczność rzutów za trzy | FTMRzuty wolne trafione | FTARzuty wolne oddane | FT%Skuteczność rzutów wolnych | REBZbiórki razem | OREBZbiórki w ataku | DREBZbiórki w obronie | ASTAsysty | STLPrzechwyty | BLKBloki | TOStraty | PFPrzewinienia własne | PFDPrzewinienia wymuszone na przeciwniku | EFFWskaźnik skuteczności | +/-Różnica punktowa przy tym zawodniku na parkiecie |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bartosz Grudzinski | 0 | 42:58 | 12 | 3 | 11 | 27,3% | 2 | 3 | 1 | 8 | 12,5% | 5 | 5 | 100,0% | 4 | 0 | 4 | 2 | 0 | 2 | 3 | 0 | 3 | 9 | -47 |
| Bartosz Garwolinski | 6 | 45:52 | 8 | 3 | 10 | 30,0% | 3 | 8 | 0 | 2 | 0,0% | 2 | 2 | 100,0% | 7 | 0 | 7 | 0 | 1 | 0 | 5 | 0 | 2 | 4 | -50 |
| Marcin Jakubowski | 13 | 45:28 | 7 | 3 | 12 | 25,0% | 3 | 6 | 0 | 6 | 0,0% | 1 | 3 | 33,3% | 9 | 1 | 8 | 3 | 0 | 3 | 3 | 1 | 3 | 8 | -52 |
| Piotr Wojtow | 11 | 32:21 | 7 | 3 | 13 | 23,1% | 3 | 12 | 0 | 1 | 0,0% | 1 | 4 | 25,0% | 2 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 3 | -5 | -45 |
| Konrad Czaplicki | 82 | 29:33 | 5 | 2 | 7 | 28,6% | 2 | 6 | 0 | 1 | 0,0% | 1 | 2 | 50,0% | 7 | 4 | 3 | 0 | 2 | 0 | 6 | 2 | 1 | 2 | -27 |
| Daniel Kaniewski | 8 | 43:46 | 2 | 1 | 4 | 25,0% | 1 | 3 | 0 | 1 | 0,0% | 0 | 2 | 0,0% | 3 | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 1 | 3 | 1 | -1 | -49 |
| Razem | — | 239:58 | 41 | 15 | 57 | 26,3% | 14 | 38 | 1 | 19 | 5,3% | 10 | 18 | 55,6% | 32 | 5 | 27 | 5 | 3 | 5 | 19 | 7 | 13 | 17 | — |
- #
- Numer na koszulce
- MIN
- Minuty na parkiecie
- PTS
- Punkty
- FGM
- Rzuty z gry trafione
- FGA
- Rzuty z gry oddane
- FG%
- Skuteczność rzutów z gry
- 2PM
- Rzuty za dwa trafione
- 2PA
- Rzuty za dwa oddane
- 3PM
- Rzuty za trzy trafione
- 3PA
- Rzuty za trzy oddane
- 3P%
- Skuteczność rzutów za trzy
- FTM
- Rzuty wolne trafione
- FTA
- Rzuty wolne oddane
- FT%
- Skuteczność rzutów wolnych
- REB
- Zbiórki razem
- OREB
- Zbiórki w ataku
- DREB
- Zbiórki w obronie
- AST
- Asysty
- STL
- Przechwyty
- BLK
- Bloki
- TO
- Straty
- PF
- Przewinienia własne
- PFD
- Przewinienia wymuszone na przeciwniku
- EFF
- Wskaźnik skuteczności: punkty, zbiórki, asysty, przechwyty i bloki na plus, niecelne rzuty z gry, niecelne rzuty wolne i straty na minus. Przewinienia nie wchodzą do wzoru — ani własne, ani wymuszone.
- +/-
- Różnica punktowa przy tym zawodniku na parkiecie
Porównanie drużyn
| Statystyka | HUTNIK WARSZAWA | AVENGA |
|---|---|---|
| Punkty za 2 wyższy % = lepiej | 4020/42 · 47,6%, lepszy wynik | 2814/38 · 36,8% |
| Punkty za 3 wyższy % = lepiej | 4515/33 · 45,5%, lepszy wynik | 31/19 · 5,3% |
| Punkty z wolnych wyższy % = lepiej | 1010/11 · 90,9%, lepszy wynik | 1010/18 · 55,6% |
| Zbiórki w obronie | 38, lepszy wynik | 27 |
| Zbiórki w ataku | 6, lepszy wynik | 5 |
| Asysty | 35, lepszy wynik | 5 |
| Przechwyty | 9, lepszy wynik | 3 |
| Straty mniej = lepiej | 9, lepszy wynik | 19 |
Długość paska to udział w parze, liczony osobno w każdym wierszu — wiersze mają różne jednostki i nie leżą na wspólnej skali. Pogrubiona jest ta liczba, która w danym wierszu wypadła lepiej. W trzech wierszach punktowych pasek rysuje zdobyte punkty, a porównywana jest skuteczność, więc pogrubiony procent bywa przy krótszym pasku; przy stratach lepszy jest wynik mniejszy.
Skuteczności nie ma w bazie — liczy się z trafionych i oddanych rzutów przy każdym wyświetleniu. Kreska w kolumnie skuteczności znaczy „nie rzucał”, a nie „nie trafił”. Wiersz „Razem” liczy skuteczność z sum drużyny, nie jako średnią skuteczności zawodników, a kolumny „+/-” nie sumuje wcale: okna gry zawodników nakładają się, więc suma liczyłaby te same punkty po kilka razy.
Przebieg meczu
Zapisu zdarzeń i mapy rzutów tego meczu nie mamy jeszcze w bazie. Możemy je teraz pobrać ze źródła — potrwa to kilkanaście sekund, a potem zostaną tu na stałe.
Pozostałe mecze 20 października 2024
- 10:00
MDM SERWIS
BC LITUANICA72:52 - 10:00
MLK BASKET
WARSAW RAPTORS51:63 - 11:15
SPORTOWA WARSZAWA
KOMANDOSI JEDZA GWOZDZIE57:42 - 11:15
BASKET KOCJANA
THAISTY TIGERS47:44 - 12:30
POLIBUDA
TARGOWEK52:61 - 12:30
TEAM EUROPE
PUMY BETONU71:65 - 13:45
POLSKA KLUB SPORTOWY
POST PRIME71:72 - 13:45
DRUZYNA WYBUCH
TEKOpro60:53 - 15:00
VABANK
INDEX MOCY53:60 - 15:00
HUTNICZE WILKI
BANKSTERS71:68 - 16:15
GET WOW TEAM
ORLY TEMIDY48:51 - 16:15
WHITE CHOCOLATES
TUNE SQUAD59:69 - 17:30
OSTAP RUSZTOWANIA
PIASECZUSETS56:83 - 17:30
TARGOWEK WARRIORS
RUN'N GUN77:69 - 18:45
MSJ VISION
INIEMAMOCNI61:68 - 20:00
OCTO
FASOLKI91:62






