26 października 2024, 17:303. Liga, sezon 5WBAWBA ARENA - BOISKO B
NLBgospodarzwynik 53 do 52
BASKET KOCJANAgość
Statystyki
| Zawodnik | #Numer na koszulce | MINMinuty na parkiecie | PTSPunkty | FGMRzuty z gry trafione | FGARzuty z gry oddane | FG%Skuteczność rzutów z gry | 2PMRzuty za dwa trafione | 2PARzuty za dwa oddane | 3PMRzuty za trzy trafione | 3PARzuty za trzy oddane | 3P%Skuteczność rzutów za trzy | FTMRzuty wolne trafione | FTARzuty wolne oddane | FT%Skuteczność rzutów wolnych | REBZbiórki razem | OREBZbiórki w ataku | DREBZbiórki w obronie | ASTAsysty | STLPrzechwyty | BLKBloki | TOStraty | PFPrzewinienia własne | PFDPrzewinienia wymuszone na przeciwniku | EFFWskaźnik skuteczności | +/-Różnica punktowa przy tym zawodniku na parkiecie |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Jan Macias | 35 | 34:55 | 17 | 6 | 10 | 60,0% | 2 | 5 | 4 | 5 | 80,0% | 1 | 1 | 100,0% | 8 | 4 | 4 | 1 | 2 | 0 | 0 | 2 | 2 | 24 | 7 |
| Alkis Liampeis | 9 | 36:07 | 11 | 4 | 14 | 28,6% | 4 | 10 | 0 | 4 | 0,0% | 3 | 3 | 100,0% | 9 | 1 | 8 | 4 | 1 | 0 | 5 | 4 | 4 | 10 | -5 |
| Kiril Birulia | 11 | 43:01 | 9 | 3 | 12 | 25,0% | 3 | 12 | 0 | 0 | — | 3 | 5 | 60,0% | 8 | 2 | 6 | 0 | 0 | 3 | 3 | 4 | 3 | 6 | 4 |
| Sebastian Rzymowski | 14 | 28:51 | 8 | 3 | 7 | 42,9% | 1 | 3 | 2 | 4 | 50,0% | 0 | 0 | — | 2 | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 2 | 1 | 7 | -5 |
| Filip Kaminski | 44 | 36:17 | 6 | 2 | 8 | 25,0% | 2 | 5 | 0 | 3 | 0,0% | 2 | 2 | 100,0% | 4 | 1 | 3 | 4 | 3 | 3 | 3 | 1 | 2 | 11 | -3 |
| Tristan Sakura | 10 | 21:41 | 2 | 1 | 3 | 33,3% | 1 | 2 | 0 | 1 | 0,0% | 0 | 0 | — | 3 | 0 | 3 | 2 | 1 | 0 | 2 | 0 | 1 | 4 | 5 |
| Sambor Paprzycki | 21 | 39:04 | 0 | 0 | 8 | 0,0% | 0 | 3 | 0 | 5 | 0,0% | 0 | 0 | — | 7 | 2 | 5 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | -2 | 2 |
| Razem | — | 239:56 | 53 | 19 | 62 | 30,6% | 13 | 40 | 6 | 22 | 27,3% | 9 | 11 | 81,8% | 41 | 11 | 30 | 11 | 8 | 6 | 14 | 13 | 13 | 60 | — |
| Zawodnik | #Numer na koszulce | MINMinuty na parkiecie | PTSPunkty | FGMRzuty z gry trafione | FGARzuty z gry oddane | FG%Skuteczność rzutów z gry | 2PMRzuty za dwa trafione | 2PARzuty za dwa oddane | 3PMRzuty za trzy trafione | 3PARzuty za trzy oddane | 3P%Skuteczność rzutów za trzy | FTMRzuty wolne trafione | FTARzuty wolne oddane | FT%Skuteczność rzutów wolnych | REBZbiórki razem | OREBZbiórki w ataku | DREBZbiórki w obronie | ASTAsysty | STLPrzechwyty | BLKBloki | TOStraty | PFPrzewinienia własne | PFDPrzewinienia wymuszone na przeciwniku | EFFWskaźnik skuteczności | +/-Różnica punktowa przy tym zawodniku na parkiecie |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Patryk Repinski | 30 | 39:13 | 18 | 6 | 20 | 30,0% | 3 | 8 | 3 | 12 | 25,0% | 3 | 5 | 60,0% | 9 | 3 | 6 | 2 | 0 | 1 | 0 | 2 | 3 | 14 | 2 |
| Pawel Ancukiewicz | 3 | 38:12 | 8 | 3 | 4 | 75,0% | 3 | 4 | 0 | 0 | — | 2 | 5 | 40,0% | 2 | 1 | 1 | 1 | 4 | 0 | 4 | 3 | 4 | 7 | 2 |
| Jarek Bielawski | 10 | 22:37 | 6 | 2 | 10 | 20,0% | 0 | 5 | 2 | 5 | 40,0% | 0 | 2 | 0,0% | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 | 0 | 2 | 0 | 1 | -2 | -1 |
| Piotr Szybalski | 8 | 28:41 | 6 | 2 | 8 | 25,0% | 2 | 8 | 0 | 0 | — | 2 | 2 | 100,0% | 4 | 2 | 2 | 0 | 1 | 0 | 2 | 3 | 1 | 3 | 10 |
| Kamil Chrabaszcz | 33 | 23:41 | 5 | 2 | 6 | 33,3% | 1 | 3 | 1 | 3 | 33,3% | 0 | 0 | — | 3 | 0 | 3 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 4 | -7 |
| Marcin Kozak | 13 | 16:46 | 3 | 1 | 4 | 25,0% | 1 | 4 | 0 | 0 | — | 1 | 2 | 50,0% | 4 | 1 | 3 | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 4 | -2 |
| Michal Miklewicz | 23 | 15:56 | 2 | 1 | 3 | 33,3% | 1 | 2 | 0 | 1 | 0,0% | 0 | 0 | — | 6 | 0 | 6 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 5 | 3 |
| Michal Osial | 22 | 31:37 | 2 | 1 | 7 | 14,3% | 1 | 7 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | 11 | 4 | 7 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 2 | 7 | -7 |
| Darek Trochimowicz | 81 | 19:45 | 2 | 1 | 2 | 50,0% | 1 | 2 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 1 | 1 | 0 | -4 |
| Maciej Perzyna | 7 | 3:28 | 0 | 0 | 1 | 0,0% | 0 | 1 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | -1 | -1 |
| Razem | — | 239:56 | 52 | 19 | 65 | 29,2% | 13 | 44 | 6 | 21 | 28,6% | 8 | 16 | 50,0% | 42 | 13 | 29 | 6 | 7 | 1 | 13 | 13 | 13 | 41 | — |
- #
- Numer na koszulce
- MIN
- Minuty na parkiecie
- PTS
- Punkty
- FGM
- Rzuty z gry trafione
- FGA
- Rzuty z gry oddane
- FG%
- Skuteczność rzutów z gry
- 2PM
- Rzuty za dwa trafione
- 2PA
- Rzuty za dwa oddane
- 3PM
- Rzuty za trzy trafione
- 3PA
- Rzuty za trzy oddane
- 3P%
- Skuteczność rzutów za trzy
- FTM
- Rzuty wolne trafione
- FTA
- Rzuty wolne oddane
- FT%
- Skuteczność rzutów wolnych
- REB
- Zbiórki razem
- OREB
- Zbiórki w ataku
- DREB
- Zbiórki w obronie
- AST
- Asysty
- STL
- Przechwyty
- BLK
- Bloki
- TO
- Straty
- PF
- Przewinienia własne
- PFD
- Przewinienia wymuszone na przeciwniku
- EFF
- Wskaźnik skuteczności: punkty, zbiórki, asysty, przechwyty i bloki na plus, niecelne rzuty z gry, niecelne rzuty wolne i straty na minus. Przewinienia nie wchodzą do wzoru — ani własne, ani wymuszone.
- +/-
- Różnica punktowa przy tym zawodniku na parkiecie
Porównanie drużyn
| Statystyka | NLB | BASKET KOCJANA |
|---|---|---|
| Punkty za 2 wyższy % = lepiej | 2613/40 · 32,5%, lepszy wynik | 2613/44 · 29,5% |
| Punkty za 3 wyższy % = lepiej | 186/22 · 27,3% | 186/21 · 28,6%, lepszy wynik |
| Punkty z wolnych wyższy % = lepiej | 99/11 · 81,8%, lepszy wynik | 88/16 · 50,0% |
| Zbiórki w obronie | 30, lepszy wynik | 29 |
| Zbiórki w ataku | 11 | 13, lepszy wynik |
| Asysty | 11, lepszy wynik | 6 |
| Przechwyty | 8, lepszy wynik | 7 |
| Straty mniej = lepiej | 14 | 13, lepszy wynik |
Długość paska to udział w parze, liczony osobno w każdym wierszu — wiersze mają różne jednostki i nie leżą na wspólnej skali. Pogrubiona jest ta liczba, która w danym wierszu wypadła lepiej. W trzech wierszach punktowych pasek rysuje zdobyte punkty, a porównywana jest skuteczność, więc pogrubiony procent bywa przy krótszym pasku; przy stratach lepszy jest wynik mniejszy.
Skuteczności nie ma w bazie — liczy się z trafionych i oddanych rzutów przy każdym wyświetleniu. Kreska w kolumnie skuteczności znaczy „nie rzucał”, a nie „nie trafił”. Wiersz „Razem” liczy skuteczność z sum drużyny, nie jako średnią skuteczności zawodników, a kolumny „+/-” nie sumuje wcale: okna gry zawodników nakładają się, więc suma liczyłaby te same punkty po kilka razy.
Przebieg meczu
Zapisu zdarzeń i mapy rzutów tego meczu nie mamy jeszcze w bazie. Możemy je teraz pobrać ze źródła — potrwa to kilkanaście sekund, a potem zostaną tu na stałe.






