27 października 2024, 12:30Liga Mistrzów, sezon 5WBAWBA ARENA - BOISKO A
HUTNICZE WILKIgospodarzwynik 76 do 92
POLIBUDAgość
Transmisja
Champions League: Polibuda vs. Hutnicze Wilki — otwórz na YouTube. Nagranie startuje samo i jest wyciszone — dźwięk włączasz w odtwarzaczu.Nagranie wczytuje się z YouTube’a po kliknięciu kadru.
Statystyki
| Zawodnik | #Numer na koszulce | MINMinuty na parkiecie | PTSPunkty | FGMRzuty z gry trafione | FGARzuty z gry oddane | FG%Skuteczność rzutów z gry | 2PMRzuty za dwa trafione | 2PARzuty za dwa oddane | 3PMRzuty za trzy trafione | 3PARzuty za trzy oddane | 3P%Skuteczność rzutów za trzy | FTMRzuty wolne trafione | FTARzuty wolne oddane | FT%Skuteczność rzutów wolnych | REBZbiórki razem | OREBZbiórki w ataku | DREBZbiórki w obronie | ASTAsysty | STLPrzechwyty | BLKBloki | TOStraty | PFPrzewinienia własne | PFDPrzewinienia wymuszone na przeciwniku | EFFWskaźnik skuteczności | +/-Różnica punktowa przy tym zawodniku na parkiecie |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Noah Rynkiewicz | 34 | 41:25 | 25 | 9 | 21 | 42,9% | 6 | 11 | 3 | 10 | 30,0% | 4 | 4 | 100,0% | 6 | 2 | 4 | 4 | 4 | 1 | 2 | 0 | 2 | 26 | -12 |
| Sylwester Kujies | 45 | 19:30 | 16 | 7 | 10 | 70,0% | 6 | 7 | 1 | 3 | 33,3% | 1 | 1 | 100,0% | 3 | 1 | 2 | 4 | 1 | 0 | 1 | 1 | 1 | 20 | 6 |
| Illy Richard | 99 | 44:06 | 13 | 6 | 8 | 75,0% | 6 | 8 | 0 | 0 | — | 1 | 4 | 25,0% | 12 | 2 | 10 | 2 | 1 | 3 | 2 | 3 | 4 | 24 | -18 |
| Dariusz Regula | 6 | 33:22 | 9 | 3 | 6 | 50,0% | 0 | 1 | 3 | 5 | 60,0% | 0 | 0 | — | 1 | 0 | 1 | 2 | 1 | 0 | 1 | 2 | 0 | 9 | -17 |
| Mykhailo Stonozhenko | 24 | 33:42 | 6 | 3 | 8 | 37,5% | 3 | 4 | 0 | 4 | 0,0% | 0 | 0 | — | 8 | 1 | 7 | 3 | 3 | 0 | 2 | 3 | 1 | 13 | 2 |
| Bartlomiej Kietlinski | 2 | 31:45 | 5 | 1 | 13 | 7,7% | 1 | 4 | 0 | 9 | 0,0% | 3 | 4 | 75,0% | 2 | 1 | 1 | 3 | 1 | 0 | 1 | 1 | 3 | -3 | -24 |
| Ivan Voronitsa | 4 | 17:38 | 2 | 1 | 3 | 33,3% | 1 | 2 | 0 | 1 | 0,0% | 0 | 0 | — | 2 | 1 | 1 | 2 | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 4 | -2 |
| Clement Le Jean | 49 | 18:31 | 0 | 0 | 5 | 0,0% | 0 | 2 | 0 | 3 | 0,0% | 0 | 0 | — | 3 | 1 | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | -15 |
| Razem | — | 239:59 | 76 | 30 | 74 | 40,5% | 23 | 39 | 7 | 35 | 20,0% | 9 | 13 | 69,2% | 37 | 9 | 28 | 22 | 12 | 4 | 10 | 11 | 11 | 93 | — |
| Zawodnik | #Numer na koszulce | MINMinuty na parkiecie | PTSPunkty | FGMRzuty z gry trafione | FGARzuty z gry oddane | FG%Skuteczność rzutów z gry | 2PMRzuty za dwa trafione | 2PARzuty za dwa oddane | 3PMRzuty za trzy trafione | 3PARzuty za trzy oddane | 3P%Skuteczność rzutów za trzy | FTMRzuty wolne trafione | FTARzuty wolne oddane | FT%Skuteczność rzutów wolnych | REBZbiórki razem | OREBZbiórki w ataku | DREBZbiórki w obronie | ASTAsysty | STLPrzechwyty | BLKBloki | TOStraty | PFPrzewinienia własne | PFDPrzewinienia wymuszone na przeciwniku | EFFWskaźnik skuteczności | +/-Różnica punktowa przy tym zawodniku na parkiecie |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Darek Kubica | 8 | 45:30 | 25 | 9 | 20 | 45,0% | 5 | 9 | 4 | 11 | 36,4% | 3 | 3 | 100,0% | 9 | 1 | 8 | 7 | 2 | 0 | 4 | 3 | 3 | 28 | 17 |
| Jaroslaw Banda | 14 | 38:25 | 23 | 8 | 18 | 44,4% | 1 | 5 | 7 | 13 | 53,8% | 0 | 0 | — | 5 | 0 | 5 | 4 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 23 | 16 |
| Maciej Antosiewicz | 4 | 29:25 | 16 | 8 | 10 | 80,0% | 8 | 10 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | 9 | 3 | 6 | 2 | 2 | 1 | 1 | 3 | 0 | 27 | 18 |
| Zbyszek Godlewski | 15 | 20:37 | 8 | 3 | 5 | 60,0% | 3 | 5 | 0 | 0 | — | 2 | 3 | 66,7% | 8 | 2 | 6 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 3 | 13 | -2 |
| Sebastian Olszewski | 13 | 34:46 | 8 | 3 | 9 | 33,3% | 1 | 4 | 2 | 5 | 40,0% | 0 | 0 | — | 5 | 1 | 4 | 2 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 | 8 | 12 |
| Piotr Jankowski | 3 | 44:02 | 6 | 2 | 8 | 25,0% | 2 | 8 | 0 | 0 | — | 2 | 2 | 100,0% | 3 | 1 | 2 | 14 | 0 | 0 | 4 | 2 | 2 | 13 | 14 |
| Kamil Trojanowski | 12 | 22:11 | 4 | 1 | 2 | 50,0% | 1 | 1 | 0 | 1 | 0,0% | 2 | 2 | 100,0% | 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 1 | 5 | 6 |
| Jakub Komala | 9 | 4:58 | 2 | 1 | 3 | 33,3% | 1 | 1 | 0 | 2 | 0,0% | 0 | 0 | — | 2 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | -1 |
| Razem | — | 239:54 | 92 | 35 | 75 | 46,7% | 22 | 43 | 13 | 32 | 40,6% | 9 | 10 | 90,0% | 43 | 9 | 34 | 30 | 6 | 1 | 13 | 11 | 9 | 118 | — |
- #
- Numer na koszulce
- MIN
- Minuty na parkiecie
- PTS
- Punkty
- FGM
- Rzuty z gry trafione
- FGA
- Rzuty z gry oddane
- FG%
- Skuteczność rzutów z gry
- 2PM
- Rzuty za dwa trafione
- 2PA
- Rzuty za dwa oddane
- 3PM
- Rzuty za trzy trafione
- 3PA
- Rzuty za trzy oddane
- 3P%
- Skuteczność rzutów za trzy
- FTM
- Rzuty wolne trafione
- FTA
- Rzuty wolne oddane
- FT%
- Skuteczność rzutów wolnych
- REB
- Zbiórki razem
- OREB
- Zbiórki w ataku
- DREB
- Zbiórki w obronie
- AST
- Asysty
- STL
- Przechwyty
- BLK
- Bloki
- TO
- Straty
- PF
- Przewinienia własne
- PFD
- Przewinienia wymuszone na przeciwniku
- EFF
- Wskaźnik skuteczności: punkty, zbiórki, asysty, przechwyty i bloki na plus, niecelne rzuty z gry, niecelne rzuty wolne i straty na minus. Przewinienia nie wchodzą do wzoru — ani własne, ani wymuszone.
- +/-
- Różnica punktowa przy tym zawodniku na parkiecie
Porównanie drużyn
| Statystyka | HUTNICZE WILKI | POLIBUDA |
|---|---|---|
| Punkty za 2 wyższy % = lepiej | 4623/39 · 59,0%, lepszy wynik | 4422/43 · 51,2% |
| Punkty za 3 wyższy % = lepiej | 217/35 · 20,0% | 3913/32 · 40,6%, lepszy wynik |
| Punkty z wolnych wyższy % = lepiej | 99/13 · 69,2% | 99/10 · 90,0%, lepszy wynik |
| Zbiórki w obronie | 28 | 34, lepszy wynik |
| Zbiórki w ataku | 9 | 9 |
| Asysty | 22 | 30, lepszy wynik |
| Przechwyty | 12, lepszy wynik | 6 |
| Straty mniej = lepiej | 10, lepszy wynik | 13 |
Długość paska to udział w parze, liczony osobno w każdym wierszu — wiersze mają różne jednostki i nie leżą na wspólnej skali. Pogrubiona jest ta liczba, która w danym wierszu wypadła lepiej. W trzech wierszach punktowych pasek rysuje zdobyte punkty, a porównywana jest skuteczność, więc pogrubiony procent bywa przy krótszym pasku; przy stratach lepszy jest wynik mniejszy.
Skuteczności nie ma w bazie — liczy się z trafionych i oddanych rzutów przy każdym wyświetleniu. Kreska w kolumnie skuteczności znaczy „nie rzucał”, a nie „nie trafił”. Wiersz „Razem” liczy skuteczność z sum drużyny, nie jako średnią skuteczności zawodników, a kolumny „+/-” nie sumuje wcale: okna gry zawodników nakładają się, więc suma liczyłaby te same punkty po kilka razy.
Przebieg meczu
Zapisu zdarzeń i mapy rzutów tego meczu nie mamy jeszcze w bazie. Możemy je teraz pobrać ze źródła — potrwa to kilkanaście sekund, a potem zostaną tu na stałe.
Pozostałe mecze 27 października 2024
- 11:15
POLSKA KLUB SPORTOWY
OSTAP RUSZTOWANIA69:74 - 11:15
PUMY BETONU
TARGOWEK WARRIORS66:63 - 12:30
FASOLKI
VABANK75:83 - 13:45
KOMANDOSI JEDZA GWOZDZIE
BC LITUANICA80:76 - 13:45
FX BASKETBALL
TUNE SQUAD32:65 - 15:00
WARSAW GREEN GOOSE
TARCHO TERROR62:84 - 15:00
SZERY 18
AB BASKET LEGIONOWO92:53 - 16:15
BANKSTERS
BLAZERS20:0walkower - 16:15
CROSS JEANS LIT
WHITE CHOCOLATES51:72 - 17:30
AVENGA
PIASECZUSETS61:63 - 17:30
TEKOpro
TEAM EUROPE50:62 - 18:45
POST PRIME
TARGOWEK91:87 - 18:45
INDEX MOCY
GET WOW TEAM61:74 - 20:00
RUN'N GUN
BASKETBALL NEVER STOPS68:88






