9 listopada 2024, 17:301. Liga, sezon 5WBAWBA ARENA - BOISKO A
INIEMAMOCNIgospodarzwynik 66 do 59
MDM SERWISgość
Statystyki
| Zawodnik | #Numer na koszulce | MINMinuty na parkiecie | PTSPunkty | FGMRzuty z gry trafione | FGARzuty z gry oddane | FG%Skuteczność rzutów z gry | 2PMRzuty za dwa trafione | 2PARzuty za dwa oddane | 3PMRzuty za trzy trafione | 3PARzuty za trzy oddane | 3P%Skuteczność rzutów za trzy | FTMRzuty wolne trafione | FTARzuty wolne oddane | FT%Skuteczność rzutów wolnych | REBZbiórki razem | OREBZbiórki w ataku | DREBZbiórki w obronie | ASTAsysty | STLPrzechwyty | BLKBloki | TOStraty | PFPrzewinienia własne | PFDPrzewinienia wymuszone na przeciwniku | EFFWskaźnik skuteczności | +/-Różnica punktowa przy tym zawodniku na parkiecie |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Mikolaj Michalski | 0 | 48:00 | 37 | 14 | 20 | 70,0% | 11 | 14 | 3 | 6 | 50,0% | 6 | 8 | 75,0% | 3 | 1 | 2 | 2 | 3 | 0 | 4 | 3 | 9 | 33 | 7 |
| Tomek Jankowski | 71 | 48:00 | 15 | 6 | 16 | 37,5% | 5 | 12 | 1 | 4 | 25,0% | 2 | 4 | 50,0% | 10 | 2 | 8 | 2 | 2 | 2 | 1 | 1 | 3 | 18 | 7 |
| Michal Zalewski | 99 | 29:30 | 6 | 3 | 5 | 60,0% | 3 | 5 | 0 | 0 | — | 0 | 2 | 0,0% | 6 | 1 | 5 | 1 | 3 | 1 | 0 | 3 | 1 | 13 | 14 |
| Adam Wojtowicz | 14 | 48:00 | 5 | 2 | 6 | 33,3% | 2 | 6 | 0 | 0 | — | 1 | 2 | 50,0% | 11 | 4 | 7 | 1 | 0 | 0 | 1 | 4 | 2 | 11 | 7 |
| Przemek Zalewski | 23 | 18:30 | 3 | 1 | 4 | 25,0% | 0 | 2 | 1 | 2 | 50,0% | 0 | 0 | — | 2 | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 2 | 2 | 0 | 1 | -7 |
| Michal Michalski | 5 | 41:30 | 0 | 0 | 5 | 0,0% | 0 | 4 | 0 | 1 | 0,0% | 0 | 0 | — | 1 | 1 | 0 | 5 | 1 | 0 | 3 | 1 | 1 | -1 | 8 |
| Filip Zalewski | 00 | 6:30 | 0 | 0 | 1 | 0,0% | 0 | 0 | 0 | 1 | 0,0% | 0 | 0 | — | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | -1 | -1 |
| Razem | — | 240:00 | 66 | 26 | 57 | 45,6% | 21 | 43 | 5 | 14 | 35,7% | 9 | 16 | 56,3% | 34 | 9 | 25 | 12 | 9 | 3 | 12 | 14 | 16 | 74 | — |
| Zawodnik | #Numer na koszulce | MINMinuty na parkiecie | PTSPunkty | FGMRzuty z gry trafione | FGARzuty z gry oddane | FG%Skuteczność rzutów z gry | 2PMRzuty za dwa trafione | 2PARzuty za dwa oddane | 3PMRzuty za trzy trafione | 3PARzuty za trzy oddane | 3P%Skuteczność rzutów za trzy | FTMRzuty wolne trafione | FTARzuty wolne oddane | FT%Skuteczność rzutów wolnych | REBZbiórki razem | OREBZbiórki w ataku | DREBZbiórki w obronie | ASTAsysty | STLPrzechwyty | BLKBloki | TOStraty | PFPrzewinienia własne | PFDPrzewinienia wymuszone na przeciwniku | EFFWskaźnik skuteczności | +/-Różnica punktowa przy tym zawodniku na parkiecie |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lukasz Iwanowski | 6 | 47:22 | 22 | 8 | 21 | 38,1% | 4 | 11 | 4 | 10 | 40,0% | 2 | 8 | 25,0% | 9 | 2 | 7 | 6 | 1 | 0 | 2 | 3 | 8 | 17 | -6 |
| Marcin Gestern | 20 | 40:49 | 13 | 5 | 16 | 31,3% | 5 | 11 | 0 | 5 | 0,0% | 3 | 6 | 50,0% | 7 | 4 | 3 | 2 | 2 | 0 | 4 | 0 | 3 | 6 | -10 |
| Marcin Ejsmont | 25 | 32:52 | 10 | 3 | 5 | 60,0% | 3 | 5 | 0 | 0 | — | 4 | 6 | 66,7% | 7 | 4 | 3 | 0 | 3 | 0 | 0 | 3 | 3 | 16 | -1 |
| Lukasz Sadlek | 33 | 31:34 | 4 | 2 | 9 | 22,2% | 2 | 3 | 0 | 6 | 0,0% | 0 | 0 | — | 5 | 3 | 2 | 2 | 2 | 0 | 0 | 4 | 0 | 6 | 7 |
| Pawel Serocki | 3 | 16:43 | 4 | 2 | 5 | 40,0% | 2 | 5 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | 4 | 1 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 5 | -7 |
| Bartek Weryk | 5 | 42:45 | 4 | 2 | 5 | 40,0% | 2 | 4 | 0 | 1 | 0,0% | 0 | 0 | — | 7 | 3 | 4 | 2 | 0 | 0 | 4 | 1 | 0 | 6 | -4 |
| Olek Kushnir | 13 | 27:52 | 2 | 1 | 8 | 12,5% | 1 | 1 | 0 | 7 | 0,0% | 0 | 0 | — | 1 | 0 | 1 | 2 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0 | -2 | -14 |
| Razem | — | 239:57 | 59 | 23 | 69 | 33,3% | 19 | 40 | 4 | 29 | 13,8% | 9 | 20 | 45,0% | 40 | 17 | 23 | 14 | 8 | 0 | 10 | 16 | 14 | 54 | — |
- #
- Numer na koszulce
- MIN
- Minuty na parkiecie
- PTS
- Punkty
- FGM
- Rzuty z gry trafione
- FGA
- Rzuty z gry oddane
- FG%
- Skuteczność rzutów z gry
- 2PM
- Rzuty za dwa trafione
- 2PA
- Rzuty za dwa oddane
- 3PM
- Rzuty za trzy trafione
- 3PA
- Rzuty za trzy oddane
- 3P%
- Skuteczność rzutów za trzy
- FTM
- Rzuty wolne trafione
- FTA
- Rzuty wolne oddane
- FT%
- Skuteczność rzutów wolnych
- REB
- Zbiórki razem
- OREB
- Zbiórki w ataku
- DREB
- Zbiórki w obronie
- AST
- Asysty
- STL
- Przechwyty
- BLK
- Bloki
- TO
- Straty
- PF
- Przewinienia własne
- PFD
- Przewinienia wymuszone na przeciwniku
- EFF
- Wskaźnik skuteczności: punkty, zbiórki, asysty, przechwyty i bloki na plus, niecelne rzuty z gry, niecelne rzuty wolne i straty na minus. Przewinienia nie wchodzą do wzoru — ani własne, ani wymuszone.
- +/-
- Różnica punktowa przy tym zawodniku na parkiecie
Porównanie drużyn
| Statystyka | INIEMAMOCNI | MDM SERWIS |
|---|---|---|
| Punkty za 2 wyższy % = lepiej | 4221/43 · 48,8%, lepszy wynik | 3819/40 · 47,5% |
| Punkty za 3 wyższy % = lepiej | 155/14 · 35,7%, lepszy wynik | 124/29 · 13,8% |
| Punkty z wolnych wyższy % = lepiej | 99/16 · 56,3%, lepszy wynik | 99/20 · 45,0% |
| Zbiórki w obronie | 25, lepszy wynik | 23 |
| Zbiórki w ataku | 9 | 17, lepszy wynik |
| Asysty | 12 | 14, lepszy wynik |
| Przechwyty | 9, lepszy wynik | 8 |
| Straty mniej = lepiej | 12 | 10, lepszy wynik |
Długość paska to udział w parze, liczony osobno w każdym wierszu — wiersze mają różne jednostki i nie leżą na wspólnej skali. Pogrubiona jest ta liczba, która w danym wierszu wypadła lepiej. W trzech wierszach punktowych pasek rysuje zdobyte punkty, a porównywana jest skuteczność, więc pogrubiony procent bywa przy krótszym pasku; przy stratach lepszy jest wynik mniejszy.
Skuteczności nie ma w bazie — liczy się z trafionych i oddanych rzutów przy każdym wyświetleniu. Kreska w kolumnie skuteczności znaczy „nie rzucał”, a nie „nie trafił”. Wiersz „Razem” liczy skuteczność z sum drużyny, nie jako średnią skuteczności zawodników, a kolumny „+/-” nie sumuje wcale: okna gry zawodników nakładają się, więc suma liczyłaby te same punkty po kilka razy.
Przebieg meczu
Zapisu zdarzeń i mapy rzutów tego meczu nie mamy jeszcze w bazie. Możemy je teraz pobrać ze źródła — potrwa to kilkanaście sekund, a potem zostaną tu na stałe.






