10 listopada 2024, 16:151. Liga, sezon 5WBAWBA ARENA - BOISKO A
KOMANDOSI JEDZA GWOZDZIEgospodarzwynik 60 do 75
MSJ VISIONgość
Statystyki
| Zawodnik | #Numer na koszulce | MINMinuty na parkiecie | PTSPunkty | FGMRzuty z gry trafione | FGARzuty z gry oddane | FG%Skuteczność rzutów z gry | 2PMRzuty za dwa trafione | 2PARzuty za dwa oddane | 3PMRzuty za trzy trafione | 3PARzuty za trzy oddane | 3P%Skuteczność rzutów za trzy | FTMRzuty wolne trafione | FTARzuty wolne oddane | FT%Skuteczność rzutów wolnych | REBZbiórki razem | OREBZbiórki w ataku | DREBZbiórki w obronie | ASTAsysty | STLPrzechwyty | BLKBloki | TOStraty | PFPrzewinienia własne | PFDPrzewinienia wymuszone na przeciwniku | EFFWskaźnik skuteczności | +/-Różnica punktowa przy tym zawodniku na parkiecie |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kuba Skalski | 13 | 26:16 | 13 | 6 | 13 | 46,2% | 5 | 8 | 1 | 5 | 20,0% | 0 | 2 | 0,0% | 3 | 1 | 2 | 1 | 3 | 1 | 1 | 1 | 1 | 11 | -4 |
| Szymon Petruczynik | 25 | 25:58 | 12 | 5 | 11 | 45,5% | 5 | 7 | 0 | 4 | 0,0% | 2 | 2 | 100,0% | 1 | 0 | 1 | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | 1 | 7 | -13 |
| Jan Kajkowski | 4 | 23:49 | 11 | 3 | 8 | 37,5% | 2 | 5 | 1 | 3 | 33,3% | 4 | 4 | 100,0% | 4 | 1 | 3 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 2 | 12 | -2 |
| Michal Dobrzycki | 1 | 27:55 | 9 | 4 | 11 | 36,4% | 3 | 8 | 1 | 3 | 33,3% | 0 | 0 | — | 3 | 2 | 1 | 3 | 1 | 0 | 3 | 0 | 0 | 6 | -15 |
| Mateusz Wozniak | 28 | 24:15 | 7 | 3 | 8 | 37,5% | 3 | 7 | 0 | 1 | 0,0% | 1 | 2 | 50,0% | 9 | 4 | 5 | 1 | 1 | 2 | 3 | 1 | 1 | 11 | -2 |
| Ignacy Adamczyk | 42 | 17:58 | 4 | 2 | 5 | 40,0% | 2 | 3 | 0 | 2 | 0,0% | 0 | 0 | — | 2 | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | -9 |
| Tymoteusz Matusiak | 92 | 21:43 | 2 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | 0 | 0 | — | 2 | 2 | 100,0% | 8 | 1 | 7 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 2 | 8 | -11 |
| Adam Olczak | 45 | 22:34 | 2 | 1 | 3 | 33,3% | 1 | 3 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | 1 | 0 | 1 | 4 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 5 | -3 |
| Kacper Goldi | 17 | 12:19 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 2 | 0,0% | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | -3 | 1 |
| Michal Stachowicz | 7 | 9:20 | 0 | 0 | 2 | 0,0% | 0 | 2 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | -1 | -11 |
| Mateusz Szpakowski | 3 | 12:35 | 0 | 0 | 2 | 0,0% | 0 | 0 | 0 | 2 | 0,0% | 0 | 0 | — | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | -1 | -5 |
| Krzysiek Tworek | 32 | 15:10 | 0 | 0 | 2 | 0,0% | 0 | 1 | 0 | 1 | 0,0% | 0 | 0 | — | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | -1 | -1 |
| Razem | — | 239:52 | 60 | 24 | 65 | 36,9% | 21 | 44 | 3 | 21 | 14,3% | 9 | 14 | 64,3% | 33 | 10 | 23 | 13 | 9 | 3 | 16 | 3 | 9 | 56 | — |
| Zawodnik | #Numer na koszulce | MINMinuty na parkiecie | PTSPunkty | FGMRzuty z gry trafione | FGARzuty z gry oddane | FG%Skuteczność rzutów z gry | 2PMRzuty za dwa trafione | 2PARzuty za dwa oddane | 3PMRzuty za trzy trafione | 3PARzuty za trzy oddane | 3P%Skuteczność rzutów za trzy | FTMRzuty wolne trafione | FTARzuty wolne oddane | FT%Skuteczność rzutów wolnych | REBZbiórki razem | OREBZbiórki w ataku | DREBZbiórki w obronie | ASTAsysty | STLPrzechwyty | BLKBloki | TOStraty | PFPrzewinienia własne | PFDPrzewinienia wymuszone na przeciwniku | EFFWskaźnik skuteczności | +/-Różnica punktowa przy tym zawodniku na parkiecie |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hubert Gronowski | 14 | 48:00 | 20 | 8 | 21 | 38,1% | 4 | 13 | 4 | 8 | 50,0% | 0 | 0 | — | 3 | 1 | 2 | 5 | 2 | 0 | 2 | 2 | 0 | 15 | 15 |
| Piotr Kulza | 11 | 39:06 | 20 | 10 | 13 | 76,9% | 10 | 13 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | 10 | 2 | 8 | 1 | 3 | 0 | 4 | 2 | 0 | 27 | 1 |
| Jacek Staromlynski | 7 | 28:28 | 14 | 7 | 9 | 77,8% | 7 | 8 | 0 | 1 | 0,0% | 0 | 0 | — | 10 | 5 | 5 | 2 | 2 | 0 | 0 | 1 | 0 | 26 | 22 |
| Bartek Kitlinski | 17 | 38:19 | 9 | 4 | 14 | 28,6% | 3 | 7 | 1 | 7 | 14,3% | 0 | 0 | — | 5 | 2 | 3 | 4 | 0 | 0 | 2 | 0 | 2 | 6 | 10 |
| Andrzej Tanski | 8 | 48:00 | 8 | 4 | 13 | 30,8% | 4 | 13 | 0 | 0 | — | 0 | 2 | 0,0% | 4 | 1 | 3 | 10 | 3 | 0 | 6 | 0 | 1 | 8 | 15 |
| Marcin Chylewski | 4 | 38:04 | 4 | 2 | 7 | 28,6% | 2 | 6 | 0 | 1 | 0,0% | 0 | 0 | — | 16 | 7 | 9 | 2 | 1 | 0 | 0 | 4 | 0 | 18 | 12 |
| Razem | — | 239:57 | 75 | 35 | 77 | 45,5% | 30 | 60 | 5 | 17 | 29,4% | 0 | 2 | 0,0% | 48 | 18 | 30 | 24 | 11 | 0 | 14 | 9 | 3 | 100 | — |
- #
- Numer na koszulce
- MIN
- Minuty na parkiecie
- PTS
- Punkty
- FGM
- Rzuty z gry trafione
- FGA
- Rzuty z gry oddane
- FG%
- Skuteczność rzutów z gry
- 2PM
- Rzuty za dwa trafione
- 2PA
- Rzuty za dwa oddane
- 3PM
- Rzuty za trzy trafione
- 3PA
- Rzuty za trzy oddane
- 3P%
- Skuteczność rzutów za trzy
- FTM
- Rzuty wolne trafione
- FTA
- Rzuty wolne oddane
- FT%
- Skuteczność rzutów wolnych
- REB
- Zbiórki razem
- OREB
- Zbiórki w ataku
- DREB
- Zbiórki w obronie
- AST
- Asysty
- STL
- Przechwyty
- BLK
- Bloki
- TO
- Straty
- PF
- Przewinienia własne
- PFD
- Przewinienia wymuszone na przeciwniku
- EFF
- Wskaźnik skuteczności: punkty, zbiórki, asysty, przechwyty i bloki na plus, niecelne rzuty z gry, niecelne rzuty wolne i straty na minus. Przewinienia nie wchodzą do wzoru — ani własne, ani wymuszone.
- +/-
- Różnica punktowa przy tym zawodniku na parkiecie
Porównanie drużyn
| Statystyka | KOMANDOSI JEDZA GWOZDZIE | MSJ VISION |
|---|---|---|
| Punkty za 2 wyższy % = lepiej | 4221/44 · 47,7% | 6030/60 · 50,0%, lepszy wynik |
| Punkty za 3 wyższy % = lepiej | 93/21 · 14,3% | 155/17 · 29,4%, lepszy wynik |
| Punkty z wolnych wyższy % = lepiej | 99/14 · 64,3%, lepszy wynik | 00/2 · 0,0% |
| Zbiórki w obronie | 23 | 30, lepszy wynik |
| Zbiórki w ataku | 10 | 18, lepszy wynik |
| Asysty | 13 | 24, lepszy wynik |
| Przechwyty | 9 | 11, lepszy wynik |
| Straty mniej = lepiej | 16 | 14, lepszy wynik |
Długość paska to udział w parze, liczony osobno w każdym wierszu — wiersze mają różne jednostki i nie leżą na wspólnej skali. Pogrubiona jest ta liczba, która w danym wierszu wypadła lepiej. W trzech wierszach punktowych pasek rysuje zdobyte punkty, a porównywana jest skuteczność, więc pogrubiony procent bywa przy krótszym pasku; przy stratach lepszy jest wynik mniejszy.
Skuteczności nie ma w bazie — liczy się z trafionych i oddanych rzutów przy każdym wyświetleniu. Kreska w kolumnie skuteczności znaczy „nie rzucał”, a nie „nie trafił”. Wiersz „Razem” liczy skuteczność z sum drużyny, nie jako średnią skuteczności zawodników, a kolumny „+/-” nie sumuje wcale: okna gry zawodników nakładają się, więc suma liczyłaby te same punkty po kilka razy.
Przebieg meczu
Zapisu zdarzeń i mapy rzutów tego meczu nie mamy jeszcze w bazie. Możemy je teraz pobrać ze źródła — potrwa to kilkanaście sekund, a potem zostaną tu na stałe.






