23 listopada 2024, 14:151. Liga, sezon 5WBAWBA ARENA - BOISKO A
INDEX MOCYgospodarzwynik 53 do 61
MDM SERWISgość
Statystyki
| Zawodnik | #Numer na koszulce | MINMinuty na parkiecie | PTSPunkty | FGMRzuty z gry trafione | FGARzuty z gry oddane | FG%Skuteczność rzutów z gry | 2PMRzuty za dwa trafione | 2PARzuty za dwa oddane | 3PMRzuty za trzy trafione | 3PARzuty za trzy oddane | 3P%Skuteczność rzutów za trzy | FTMRzuty wolne trafione | FTARzuty wolne oddane | FT%Skuteczność rzutów wolnych | REBZbiórki razem | OREBZbiórki w ataku | DREBZbiórki w obronie | ASTAsysty | STLPrzechwyty | BLKBloki | TOStraty | PFPrzewinienia własne | PFDPrzewinienia wymuszone na przeciwniku | EFFWskaźnik skuteczności | +/-Różnica punktowa przy tym zawodniku na parkiecie |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Artur Jastrzab | 45 | 43:27 | 16 | 6 | 14 | 42,9% | 4 | 11 | 2 | 3 | 66,7% | 2 | 2 | 100,0% | 5 | 1 | 4 | 4 | 3 | 1 | 6 | 4 | 3 | 15 | 3 |
| Michal Osowski | 3 | 43:10 | 11 | 5 | 13 | 38,5% | 5 | 8 | 0 | 5 | 0,0% | 1 | 2 | 50,0% | 4 | 1 | 3 | 2 | 2 | 0 | 1 | 4 | 1 | 9 | -4 |
| Kajetan Petryka | 42 | 27:58 | 7 | 3 | 7 | 42,9% | 3 | 6 | 0 | 1 | 0,0% | 1 | 2 | 50,0% | 3 | 1 | 2 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 4 | -21 |
| Krzysztof Mroz | 81 | 35:31 | 6 | 2 | 6 | 33,3% | 1 | 3 | 1 | 3 | 33,3% | 1 | 1 | 100,0% | 3 | 1 | 2 | 2 | 0 | 1 | 0 | 3 | 1 | 8 | -4 |
| Pawel Stypulkowski | 34 | 27:58 | 6 | 2 | 5 | 40,0% | 0 | 0 | 2 | 5 | 40,0% | 0 | 0 | — | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 | 0 | 1 | 2 | 1 | 6 | -7 |
| Michal Nowak | 8 | 44:37 | 5 | 2 | 7 | 28,6% | 2 | 4 | 0 | 3 | 0,0% | 1 | 2 | 50,0% | 2 | 0 | 2 | 5 | 4 | 1 | 3 | 4 | 4 | 8 | -3 |
| Filip Remian | 11 | 17:15 | 2 | 1 | 3 | 33,3% | 1 | 2 | 0 | 1 | 0,0% | 0 | 0 | — | 3 | 1 | 2 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 1 | 3 | -4 |
| Razem | — | 239:56 | 53 | 21 | 55 | 38,2% | 16 | 34 | 5 | 21 | 23,8% | 6 | 9 | 66,7% | 22 | 6 | 16 | 14 | 11 | 3 | 13 | 18 | 12 | 53 | — |
| Zawodnik | #Numer na koszulce | MINMinuty na parkiecie | PTSPunkty | FGMRzuty z gry trafione | FGARzuty z gry oddane | FG%Skuteczność rzutów z gry | 2PMRzuty za dwa trafione | 2PARzuty za dwa oddane | 3PMRzuty za trzy trafione | 3PARzuty za trzy oddane | 3P%Skuteczność rzutów za trzy | FTMRzuty wolne trafione | FTARzuty wolne oddane | FT%Skuteczność rzutów wolnych | REBZbiórki razem | OREBZbiórki w ataku | DREBZbiórki w obronie | ASTAsysty | STLPrzechwyty | BLKBloki | TOStraty | PFPrzewinienia własne | PFDPrzewinienia wymuszone na przeciwniku | EFFWskaźnik skuteczności | +/-Różnica punktowa przy tym zawodniku na parkiecie |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lukasz Iwanowski | 0 | 44:34 | 24 | 7 | 14 | 50,0% | 0 | 1 | 7 | 13 | 53,8% | 3 | 5 | 60,0% | 6 | 1 | 5 | 1 | 1 | 0 | 7 | 2 | 5 | 16 | 7 |
| Bartek Weryk | 5 | 37:57 | 14 | 4 | 8 | 50,0% | 3 | 5 | 1 | 3 | 33,3% | 5 | 6 | 83,3% | 8 | 1 | 7 | 2 | 1 | 1 | 1 | 0 | 5 | 20 | -1 |
| Marcin Gestern | 20 | 48:00 | 11 | 5 | 14 | 35,7% | 5 | 12 | 0 | 2 | 0,0% | 1 | 4 | 25,0% | 5 | 1 | 4 | 5 | 0 | 0 | 2 | 2 | 4 | 7 | 8 |
| Lukasz Konopka | 8 | 32:57 | 6 | 2 | 7 | 28,6% | 2 | 5 | 0 | 2 | 0,0% | 2 | 2 | 100,0% | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 3 | 3 | 3 |
| Lukasz Sadlek | 33 | 30:06 | 4 | 2 | 3 | 66,7% | 2 | 2 | 0 | 1 | 0,0% | 0 | 0 | — | 8 | 2 | 6 | 4 | 4 | 0 | 0 | 3 | 1 | 19 | -7 |
| Pawel Serocki | 3 | 27:22 | 2 | 1 | 1 | 100,0% | 1 | 1 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | 3 | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 3 | 2 | 0 | 2 | 16 |
| Igor Zajac | 17 | 19:03 | 0 | 0 | 1 | 0,0% | 0 | 0 | 0 | 1 | 0,0% | 0 | 0 | — | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 2 | 0 | -1 | 14 |
| Razem | — | 239:59 | 61 | 21 | 48 | 43,8% | 13 | 26 | 8 | 22 | 36,4% | 11 | 17 | 64,7% | 30 | 5 | 25 | 15 | 7 | 2 | 16 | 12 | 18 | 66 | — |
- #
- Numer na koszulce
- MIN
- Minuty na parkiecie
- PTS
- Punkty
- FGM
- Rzuty z gry trafione
- FGA
- Rzuty z gry oddane
- FG%
- Skuteczność rzutów z gry
- 2PM
- Rzuty za dwa trafione
- 2PA
- Rzuty za dwa oddane
- 3PM
- Rzuty za trzy trafione
- 3PA
- Rzuty za trzy oddane
- 3P%
- Skuteczność rzutów za trzy
- FTM
- Rzuty wolne trafione
- FTA
- Rzuty wolne oddane
- FT%
- Skuteczność rzutów wolnych
- REB
- Zbiórki razem
- OREB
- Zbiórki w ataku
- DREB
- Zbiórki w obronie
- AST
- Asysty
- STL
- Przechwyty
- BLK
- Bloki
- TO
- Straty
- PF
- Przewinienia własne
- PFD
- Przewinienia wymuszone na przeciwniku
- EFF
- Wskaźnik skuteczności: punkty, zbiórki, asysty, przechwyty i bloki na plus, niecelne rzuty z gry, niecelne rzuty wolne i straty na minus. Przewinienia nie wchodzą do wzoru — ani własne, ani wymuszone.
- +/-
- Różnica punktowa przy tym zawodniku na parkiecie
Porównanie drużyn
| Statystyka | INDEX MOCY | MDM SERWIS |
|---|---|---|
| Punkty za 2 wyższy % = lepiej | 3216/34 · 47,1% | 2613/26 · 50,0%, lepszy wynik |
| Punkty za 3 wyższy % = lepiej | 155/21 · 23,8% | 248/22 · 36,4%, lepszy wynik |
| Punkty z wolnych wyższy % = lepiej | 66/9 · 66,7%, lepszy wynik | 1111/17 · 64,7% |
| Zbiórki w obronie | 16 | 25, lepszy wynik |
| Zbiórki w ataku | 6, lepszy wynik | 5 |
| Asysty | 14 | 15, lepszy wynik |
| Przechwyty | 11, lepszy wynik | 7 |
| Straty mniej = lepiej | 13, lepszy wynik | 16 |
Długość paska to udział w parze, liczony osobno w każdym wierszu — wiersze mają różne jednostki i nie leżą na wspólnej skali. Pogrubiona jest ta liczba, która w danym wierszu wypadła lepiej. W trzech wierszach punktowych pasek rysuje zdobyte punkty, a porównywana jest skuteczność, więc pogrubiony procent bywa przy krótszym pasku; przy stratach lepszy jest wynik mniejszy.
Skuteczności nie ma w bazie — liczy się z trafionych i oddanych rzutów przy każdym wyświetleniu. Kreska w kolumnie skuteczności znaczy „nie rzucał”, a nie „nie trafił”. Wiersz „Razem” liczy skuteczność z sum drużyny, nie jako średnią skuteczności zawodników, a kolumny „+/-” nie sumuje wcale: okna gry zawodników nakładają się, więc suma liczyłaby te same punkty po kilka razy.
Przebieg meczu
Zapisu zdarzeń i mapy rzutów tego meczu nie mamy jeszcze w bazie. Możemy je teraz pobrać ze źródła — potrwa to kilkanaście sekund, a potem zostaną tu na stałe.






