24 listopada 2024, 20:15Liga Mistrzów, sezon 5WBAWBA ARENA - BOISKO B
POLSKA KLUB SPORTOWYgospodarzwynik 59 do 54
TARGOWEKgość
Statystyki
| Zawodnik | #Numer na koszulce | MINMinuty na parkiecie | PTSPunkty | FGMRzuty z gry trafione | FGARzuty z gry oddane | FG%Skuteczność rzutów z gry | 2PMRzuty za dwa trafione | 2PARzuty za dwa oddane | 3PMRzuty za trzy trafione | 3PARzuty za trzy oddane | 3P%Skuteczność rzutów za trzy | FTMRzuty wolne trafione | FTARzuty wolne oddane | FT%Skuteczność rzutów wolnych | REBZbiórki razem | OREBZbiórki w ataku | DREBZbiórki w obronie | ASTAsysty | STLPrzechwyty | BLKBloki | TOStraty | PFPrzewinienia własne | PFDPrzewinienia wymuszone na przeciwniku | EFFWskaźnik skuteczności | +/-Różnica punktowa przy tym zawodniku na parkiecie |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Jakub Szczesniak | 12 | 33:16 | 15 | 7 | 19 | 36,8% | 7 | 15 | 0 | 4 | 0,0% | 1 | 2 | 50,0% | 12 | 5 | 7 | 2 | 2 | 0 | 6 | 3 | 1 | 12 | 6 |
| Marcin Teklak | 6 | 31:40 | 9 | 4 | 8 | 50,0% | 3 | 4 | 1 | 4 | 25,0% | 0 | 0 | — | 7 | 1 | 6 | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 16 | 6 |
| Ivan Kochmar | 1 | 28:34 | 8 | 3 | 9 | 33,3% | 1 | 6 | 2 | 3 | 66,7% | 0 | 0 | — | 5 | 1 | 4 | 1 | 3 | 0 | 3 | 3 | 1 | 8 | 7 |
| Filip Turkowski | 11 | 35:13 | 8 | 2 | 8 | 25,0% | 2 | 7 | 0 | 1 | 0,0% | 4 | 6 | 66,7% | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 2 | 4 | 2 | 10 |
| Aleksander Ilczuk | 8 | 43:28 | 7 | 3 | 11 | 27,3% | 2 | 4 | 1 | 7 | 14,3% | 0 | 0 | — | 5 | 1 | 4 | 5 | 2 | 1 | 6 | 0 | 1 | 6 | 2 |
| Aleksander Mac | 2 | 25:46 | 4 | 1 | 1 | 100,0% | 1 | 1 | 0 | 0 | — | 2 | 2 | 100,0% | 2 | 2 | 0 | 1 | 2 | 0 | 0 | 2 | 2 | 9 | 0 |
| Przemyslaw Raczyk | 0 | 10:55 | 4 | 2 | 5 | 40,0% | 2 | 2 | 0 | 3 | 0,0% | 0 | 0 | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 2 | 0 | 0 | -4 |
| Olaf Slawinski | 7 | 20:04 | 3 | 1 | 1 | 100,0% | 0 | 0 | 1 | 1 | 100,0% | 0 | 0 | — | 2 | 1 | 1 | 3 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 9 | -1 |
| Michal Rachon | 34 | 10:58 | 1 | 0 | 1 | 0,0% | 0 | 1 | 0 | 0 | — | 1 | 2 | 50,0% | 3 | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 2 | 1 | -1 |
| Razem | — | 239:54 | 59 | 23 | 63 | 36,5% | 18 | 40 | 5 | 23 | 21,7% | 8 | 12 | 66,7% | 37 | 13 | 24 | 15 | 12 | 1 | 17 | 14 | 11 | 63 | — |
| Zawodnik | #Numer na koszulce | MINMinuty na parkiecie | PTSPunkty | FGMRzuty z gry trafione | FGARzuty z gry oddane | FG%Skuteczność rzutów z gry | 2PMRzuty za dwa trafione | 2PARzuty za dwa oddane | 3PMRzuty za trzy trafione | 3PARzuty za trzy oddane | 3P%Skuteczność rzutów za trzy | FTMRzuty wolne trafione | FTARzuty wolne oddane | FT%Skuteczność rzutów wolnych | REBZbiórki razem | OREBZbiórki w ataku | DREBZbiórki w obronie | ASTAsysty | STLPrzechwyty | BLKBloki | TOStraty | PFPrzewinienia własne | PFDPrzewinienia wymuszone na przeciwniku | EFFWskaźnik skuteczności | +/-Różnica punktowa przy tym zawodniku na parkiecie |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kamil Jastak | 9 | 38:21 | 19 | 8 | 20 | 40,0% | 7 | 16 | 1 | 4 | 25,0% | 2 | 4 | 50,0% | 11 | 4 | 7 | 2 | 3 | 0 | 6 | 1 | 3 | 15 | -10 |
| Dawid Jachimowicz | 8 | 37:23 | 9 | 4 | 11 | 36,4% | 3 | 6 | 1 | 5 | 20,0% | 0 | 0 | — | 7 | 2 | 5 | 2 | 1 | 0 | 3 | 2 | 0 | 9 | -4 |
| Norbert Wawrzyniak | 15 | 41:53 | 7 | 2 | 10 | 20,0% | 0 | 4 | 2 | 6 | 33,3% | 1 | 2 | 50,0% | 6 | 2 | 4 | 3 | 1 | 0 | 4 | 3 | 3 | 4 | -3 |
| Krzysztof Cyba | 41 | 35:07 | 6 | 3 | 9 | 33,3% | 3 | 8 | 0 | 1 | 0,0% | 0 | 0 | — | 3 | 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | 1 | 2 | 2 | -1 |
| Mariusz Karbowski | 22 | 26:21 | 6 | 3 | 5 | 60,0% | 3 | 5 | 0 | 0 | — | 0 | 5 | 0,0% | 4 | 3 | 1 | 1 | 0 | 1 | 5 | 2 | 3 | 0 | -2 |
| Bartek Pietruszewski | 3 | 11:04 | 5 | 2 | 2 | 100,0% | 2 | 2 | 0 | 0 | — | 1 | 1 | 100,0% | 1 | 0 | 1 | 1 | 1 | 0 | 4 | 2 | 1 | 4 | 1 |
| Adam Morka | 7 | 32:15 | 2 | 1 | 5 | 20,0% | 1 | 4 | 0 | 1 | 0,0% | 0 | 0 | — | 4 | 2 | 2 | 1 | 2 | 0 | 0 | 0 | 1 | 5 | -4 |
| Pawel Pajewski | 21 | 17:34 | 0 | 0 | 4 | 0,0% | 0 | 4 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | 4 | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | -2 |
| Razem | — | 239:58 | 54 | 23 | 66 | 34,8% | 19 | 49 | 4 | 17 | 23,5% | 4 | 12 | 33,3% | 40 | 17 | 23 | 11 | 8 | 1 | 24 | 11 | 13 | 39 | — |
- #
- Numer na koszulce
- MIN
- Minuty na parkiecie
- PTS
- Punkty
- FGM
- Rzuty z gry trafione
- FGA
- Rzuty z gry oddane
- FG%
- Skuteczność rzutów z gry
- 2PM
- Rzuty za dwa trafione
- 2PA
- Rzuty za dwa oddane
- 3PM
- Rzuty za trzy trafione
- 3PA
- Rzuty za trzy oddane
- 3P%
- Skuteczność rzutów za trzy
- FTM
- Rzuty wolne trafione
- FTA
- Rzuty wolne oddane
- FT%
- Skuteczność rzutów wolnych
- REB
- Zbiórki razem
- OREB
- Zbiórki w ataku
- DREB
- Zbiórki w obronie
- AST
- Asysty
- STL
- Przechwyty
- BLK
- Bloki
- TO
- Straty
- PF
- Przewinienia własne
- PFD
- Przewinienia wymuszone na przeciwniku
- EFF
- Wskaźnik skuteczności: punkty, zbiórki, asysty, przechwyty i bloki na plus, niecelne rzuty z gry, niecelne rzuty wolne i straty na minus. Przewinienia nie wchodzą do wzoru — ani własne, ani wymuszone.
- +/-
- Różnica punktowa przy tym zawodniku na parkiecie
Porównanie drużyn
| Statystyka | POLSKA KLUB SPORTOWY | TARGOWEK |
|---|---|---|
| Punkty za 2 wyższy % = lepiej | 3618/40 · 45,0%, lepszy wynik | 3819/49 · 38,8% |
| Punkty za 3 wyższy % = lepiej | 155/23 · 21,7% | 124/17 · 23,5%, lepszy wynik |
| Punkty z wolnych wyższy % = lepiej | 88/12 · 66,7%, lepszy wynik | 44/12 · 33,3% |
| Zbiórki w obronie | 24, lepszy wynik | 23 |
| Zbiórki w ataku | 13 | 17, lepszy wynik |
| Asysty | 15, lepszy wynik | 11 |
| Przechwyty | 12, lepszy wynik | 8 |
| Straty mniej = lepiej | 17, lepszy wynik | 24 |
Długość paska to udział w parze, liczony osobno w każdym wierszu — wiersze mają różne jednostki i nie leżą na wspólnej skali. Pogrubiona jest ta liczba, która w danym wierszu wypadła lepiej. W trzech wierszach punktowych pasek rysuje zdobyte punkty, a porównywana jest skuteczność, więc pogrubiony procent bywa przy krótszym pasku; przy stratach lepszy jest wynik mniejszy.
Skuteczności nie ma w bazie — liczy się z trafionych i oddanych rzutów przy każdym wyświetleniu. Kreska w kolumnie skuteczności znaczy „nie rzucał”, a nie „nie trafił”. Wiersz „Razem” liczy skuteczność z sum drużyny, nie jako średnią skuteczności zawodników, a kolumny „+/-” nie sumuje wcale: okna gry zawodników nakładają się, więc suma liczyłaby te same punkty po kilka razy.
Przebieg meczu
Zapisu zdarzeń i mapy rzutów tego meczu nie mamy jeszcze w bazie. Możemy je teraz pobrać ze źródła — potrwa to kilkanaście sekund, a potem zostaną tu na stałe.






