1 grudnia 2024, 16:301. Liga, sezon 5WBAWBA ARENA - BOISKO B
INIEMAMOCNIgospodarzwynik 62 do 69
OCTOgość
Statystyki
| Zawodnik | #Numer na koszulce | MINMinuty na parkiecie | PTSPunkty | FGMRzuty z gry trafione | FGARzuty z gry oddane | FG%Skuteczność rzutów z gry | 2PMRzuty za dwa trafione | 2PARzuty za dwa oddane | 3PMRzuty za trzy trafione | 3PARzuty za trzy oddane | 3P%Skuteczność rzutów za trzy | FTMRzuty wolne trafione | FTARzuty wolne oddane | FT%Skuteczność rzutów wolnych | REBZbiórki razem | OREBZbiórki w ataku | DREBZbiórki w obronie | ASTAsysty | STLPrzechwyty | BLKBloki | TOStraty | PFPrzewinienia własne | PFDPrzewinienia wymuszone na przeciwniku | EFFWskaźnik skuteczności | +/-Różnica punktowa przy tym zawodniku na parkiecie |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Mikolaj Michalski | 0 | 41:52 | 20 | 8 | 19 | 42,1% | 7 | 14 | 1 | 5 | 20,0% | 3 | 5 | 60,0% | 6 | 1 | 5 | 7 | 2 | 0 | 0 | 3 | 5 | 22 | -7 |
| Michal Zalewski | 99 | 26:25 | 12 | 5 | 10 | 50,0% | 5 | 9 | 0 | 1 | 0,0% | 2 | 4 | 50,0% | 4 | 2 | 2 | 0 | 1 | 0 | 1 | 3 | 3 | 9 | -7 |
| Tomek Jankowski | 71 | 41:45 | 9 | 3 | 11 | 27,3% | 3 | 7 | 0 | 4 | 0,0% | 3 | 4 | 75,0% | 8 | 1 | 7 | 1 | 1 | 2 | 0 | 1 | 2 | 12 | -7 |
| Filip Szporek | 15 | 26:13 | 9 | 4 | 7 | 57,1% | 3 | 3 | 1 | 4 | 25,0% | 0 | 0 | — | 3 | 0 | 3 | 1 | 0 | 0 | 1 | 2 | 1 | 9 | -1 |
| Adam Wojtowicz | 14 | 38:32 | 6 | 3 | 5 | 60,0% | 3 | 5 | 0 | 0 | — | 0 | 3 | 0,0% | 3 | 1 | 2 | 1 | 1 | 0 | 1 | 1 | 3 | 5 | -6 |
| Tymon Gorol | 53 | 17:36 | 4 | 2 | 5 | 40,0% | 2 | 4 | 0 | 1 | 0,0% | 0 | 1 | 0,0% | 2 | 1 | 1 | 1 | 2 | 0 | 3 | 0 | 1 | 2 | -6 |
| Michal Michalski | 5 | 23:08 | 2 | 1 | 2 | 50,0% | 1 | 1 | 0 | 1 | 0,0% | 0 | 0 | — | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 4 | 1 | 2 | -1 | -3 |
| Artur Jedraszek | 9 | 5:13 | 0 | 0 | 2 | 0,0% | 0 | 2 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | -1 | -1 |
| Przemek Zalewski | 23 | 19:11 | 0 | 0 | 2 | 0,0% | 0 | 0 | 0 | 2 | 0,0% | 0 | 0 | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | -2 | 3 |
| Razem | — | 239:55 | 62 | 26 | 63 | 41,3% | 24 | 45 | 2 | 18 | 11,1% | 8 | 17 | 47,1% | 28 | 6 | 22 | 11 | 8 | 2 | 10 | 14 | 17 | 55 | — |
| Zawodnik | #Numer na koszulce | MINMinuty na parkiecie | PTSPunkty | FGMRzuty z gry trafione | FGARzuty z gry oddane | FG%Skuteczność rzutów z gry | 2PMRzuty za dwa trafione | 2PARzuty za dwa oddane | 3PMRzuty za trzy trafione | 3PARzuty za trzy oddane | 3P%Skuteczność rzutów za trzy | FTMRzuty wolne trafione | FTARzuty wolne oddane | FT%Skuteczność rzutów wolnych | REBZbiórki razem | OREBZbiórki w ataku | DREBZbiórki w obronie | ASTAsysty | STLPrzechwyty | BLKBloki | TOStraty | PFPrzewinienia własne | PFDPrzewinienia wymuszone na przeciwniku | EFFWskaźnik skuteczności | +/-Różnica punktowa przy tym zawodniku na parkiecie |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Tomasz Przedlacki | 34 | 32:46 | 22 | 10 | 14 | 71,4% | 8 | 10 | 2 | 4 | 50,0% | 0 | 0 | — | 9 | 3 | 6 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 27 | 19 |
| Kazimierz Kilinski | 13 | 41:27 | 13 | 4 | 14 | 28,6% | 3 | 9 | 1 | 5 | 20,0% | 4 | 5 | 80,0% | 5 | 0 | 5 | 6 | 1 | 0 | 4 | 4 | 4 | 10 | 8 |
| Michal Grabowski | 7 | 43:51 | 11 | 4 | 11 | 36,4% | 3 | 5 | 1 | 6 | 16,7% | 2 | 4 | 50,0% | 7 | 2 | 5 | 3 | 1 | 1 | 2 | 2 | 3 | 12 | 2 |
| Konrad Banit | 11 | 34:28 | 9 | 3 | 6 | 50,0% | 3 | 4 | 0 | 2 | 0,0% | 3 | 4 | 75,0% | 6 | 1 | 5 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 13 | -3 |
| Dawid Hoesen | 00 | 38:07 | 9 | 4 | 10 | 40,0% | 4 | 8 | 0 | 2 | 0,0% | 1 | 3 | 33,3% | 7 | 1 | 6 | 3 | 1 | 0 | 2 | 3 | 1 | 10 | 14 |
| Marek Ballaun | 5 | 21:51 | 5 | 2 | 3 | 66,7% | 1 | 2 | 1 | 1 | 100,0% | 0 | 0 | — | 1 | 0 | 1 | 2 | 1 | 0 | 2 | 4 | 1 | 6 | 8 |
| Oliwier Korolczuk | 95 | 5:34 | 0 | 0 | 1 | 0,0% | 0 | 0 | 0 | 1 | 0,0% | 0 | 0 | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | -1 | -1 |
| Maksymilian Rutkowski | 22 | 4:04 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | -1 | -5 |
| Jakub Zienkiewicz | 14 | 17:51 | 0 | 0 | 1 | 0,0% | 0 | 1 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | 3 | 1 | 2 | 0 | 1 | 0 | 2 | 2 | 0 | 1 | -7 |
| Razem | — | 239:59 | 69 | 27 | 60 | 45,0% | 22 | 39 | 5 | 21 | 23,8% | 10 | 16 | 62,5% | 38 | 8 | 30 | 14 | 6 | 2 | 13 | 17 | 13 | 77 | — |
- #
- Numer na koszulce
- MIN
- Minuty na parkiecie
- PTS
- Punkty
- FGM
- Rzuty z gry trafione
- FGA
- Rzuty z gry oddane
- FG%
- Skuteczność rzutów z gry
- 2PM
- Rzuty za dwa trafione
- 2PA
- Rzuty za dwa oddane
- 3PM
- Rzuty za trzy trafione
- 3PA
- Rzuty za trzy oddane
- 3P%
- Skuteczność rzutów za trzy
- FTM
- Rzuty wolne trafione
- FTA
- Rzuty wolne oddane
- FT%
- Skuteczność rzutów wolnych
- REB
- Zbiórki razem
- OREB
- Zbiórki w ataku
- DREB
- Zbiórki w obronie
- AST
- Asysty
- STL
- Przechwyty
- BLK
- Bloki
- TO
- Straty
- PF
- Przewinienia własne
- PFD
- Przewinienia wymuszone na przeciwniku
- EFF
- Wskaźnik skuteczności: punkty, zbiórki, asysty, przechwyty i bloki na plus, niecelne rzuty z gry, niecelne rzuty wolne i straty na minus. Przewinienia nie wchodzą do wzoru — ani własne, ani wymuszone.
- +/-
- Różnica punktowa przy tym zawodniku na parkiecie
Porównanie drużyn
| Statystyka | INIEMAMOCNI | OCTO |
|---|---|---|
| Punkty za 2 wyższy % = lepiej | 4824/45 · 53,3% | 4422/39 · 56,4%, lepszy wynik |
| Punkty za 3 wyższy % = lepiej | 62/18 · 11,1% | 155/21 · 23,8%, lepszy wynik |
| Punkty z wolnych wyższy % = lepiej | 88/17 · 47,1% | 1010/16 · 62,5%, lepszy wynik |
| Zbiórki w obronie | 22 | 30, lepszy wynik |
| Zbiórki w ataku | 6 | 8, lepszy wynik |
| Asysty | 11 | 14, lepszy wynik |
| Przechwyty | 8, lepszy wynik | 6 |
| Straty mniej = lepiej | 10, lepszy wynik | 13 |
Długość paska to udział w parze, liczony osobno w każdym wierszu — wiersze mają różne jednostki i nie leżą na wspólnej skali. Pogrubiona jest ta liczba, która w danym wierszu wypadła lepiej. W trzech wierszach punktowych pasek rysuje zdobyte punkty, a porównywana jest skuteczność, więc pogrubiony procent bywa przy krótszym pasku; przy stratach lepszy jest wynik mniejszy.
Skuteczności nie ma w bazie — liczy się z trafionych i oddanych rzutów przy każdym wyświetleniu. Kreska w kolumnie skuteczności znaczy „nie rzucał”, a nie „nie trafił”. Wiersz „Razem” liczy skuteczność z sum drużyny, nie jako średnią skuteczności zawodników, a kolumny „+/-” nie sumuje wcale: okna gry zawodników nakładają się, więc suma liczyłaby te same punkty po kilka razy.
Przebieg meczu
Zapisu zdarzeń i mapy rzutów tego meczu nie mamy jeszcze w bazie. Możemy je teraz pobrać ze źródła — potrwa to kilkanaście sekund, a potem zostaną tu na stałe.
Pozostałe mecze 1 grudnia 2024
- 10:15
MDM SERWIS
MSJ VISION67:76 - 10:15
FX BASKETBALL
AB BASKET LEGIONOWO35:57 - 11:30
BLAZERS
POLIBUDA0:20walkower - 11:30
PUMY BETONU
TEKOpro96:54 - 12:45
NLB
DZIKIE KOTY81:65 - 12:45
THAISTY TIGERS
WARSAW GREEN GOOSE80:62 - 14:00
ORLY TEMIDY
SPORTOWA WARSZAWA38:60 - 14:00
FASOLKI
VABANK69:84 - 15:15
POST PRIME
HUTNICZE WILKI74:61 - 15:15
TUNE SQUAD
MJSWISH BALLERS47:50 - 16:30
GET WOW TEAM
KOMANDOSI JEDZA GWOZDZIE61:64 - 17:45
PIASECZUSETS
HUTNIK WARSZAWA74:87 - 17:45
BC LITUANICA
INDEX MOCY66:65 - 19:00
TARGOWEK
OSTAP RUSZTOWANIA51:76 - 19:00
TARGOWEK WARRIORS
BASKETBALL NEVER STOPS63:72 - 20:15
AVENGA
POLSKA KLUB SPORTOWY73:65 - 20:15
WHITE CHOCOLATES
AMATORZY50:67






