8 grudnia 2024, 17:45Liga Mistrzów, sezon 5WBAWBA ARENA - BOISKO A
HUTNIK WARSZAWAgospodarzwynik 90 do 80
POLSKA KLUB SPORTOWYgość
Transmisja
Champions League: Hutnik Warszawa vs. Polska Klub Sportowy — otwórz na YouTube. Nagranie startuje samo i jest wyciszone — dźwięk włączasz w odtwarzaczu.Nagranie wczytuje się z YouTube’a po kliknięciu kadru.
Statystyki
| Zawodnik | #Numer na koszulce | MINMinuty na parkiecie | PTSPunkty | FGMRzuty z gry trafione | FGARzuty z gry oddane | FG%Skuteczność rzutów z gry | 2PMRzuty za dwa trafione | 2PARzuty za dwa oddane | 3PMRzuty za trzy trafione | 3PARzuty za trzy oddane | 3P%Skuteczność rzutów za trzy | FTMRzuty wolne trafione | FTARzuty wolne oddane | FT%Skuteczność rzutów wolnych | REBZbiórki razem | OREBZbiórki w ataku | DREBZbiórki w obronie | ASTAsysty | STLPrzechwyty | BLKBloki | TOStraty | PFPrzewinienia własne | PFDPrzewinienia wymuszone na przeciwniku | EFFWskaźnik skuteczności | +/-Różnica punktowa przy tym zawodniku na parkiecie |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pawel Lapinski | 1 | 36:16 | 35 | 16 | 21 | 76,2% | 16 | 20 | 0 | 1 | 0,0% | 3 | 3 | 100,0% | 7 | 2 | 5 | 2 | 1 | 0 | 3 | 2 | 4 | 37 | 13 |
| Patryk Andres | 21 | 28:15 | 14 | 6 | 10 | 60,0% | 5 | 6 | 1 | 4 | 25,0% | 1 | 2 | 50,0% | 3 | 0 | 3 | 2 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 14 | 9 |
| Michal Hausner | 12 | 34:00 | 12 | 4 | 8 | 50,0% | 0 | 1 | 4 | 7 | 57,1% | 0 | 0 | — | 0 | 0 | 0 | 6 | 2 | 0 | 1 | 3 | 0 | 15 | 2 |
| Kiril Dziatchuk | 4 | 38:37 | 9 | 2 | 6 | 33,3% | 2 | 5 | 0 | 1 | 0,0% | 5 | 6 | 83,3% | 9 | 4 | 5 | 6 | 4 | 0 | 4 | 2 | 3 | 19 | 18 |
| Michal Bakula | 9 | 31:25 | 7 | 1 | 4 | 25,0% | 0 | 2 | 1 | 2 | 50,0% | 4 | 6 | 66,7% | 1 | 1 | 0 | 6 | 0 | 0 | 4 | 1 | 6 | 5 | 11 |
| Artur Kobialko | 6 | 18:45 | 6 | 2 | 3 | 66,7% | 2 | 2 | 0 | 1 | 0,0% | 2 | 2 | 100,0% | 2 | 0 | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 9 | -2 |
| Michal Kawczynski | 23 | 31:28 | 4 | 2 | 3 | 66,7% | 2 | 2 | 0 | 1 | 0,0% | 0 | 0 | — | 4 | 1 | 3 | 4 | 2 | 0 | 2 | 4 | 1 | 11 | -2 |
| Marcin Bakula | 77 | 21:11 | 3 | 1 | 5 | 20,0% | 0 | 0 | 1 | 5 | 20,0% | 0 | 0 | — | 3 | 0 | 3 | 2 | 1 | 0 | 1 | 2 | 1 | 4 | 1 |
| Razem | — | 239:57 | 90 | 34 | 60 | 56,7% | 27 | 38 | 7 | 22 | 31,8% | 15 | 19 | 78,9% | 29 | 8 | 21 | 30 | 11 | 0 | 16 | 15 | 17 | 114 | — |
| Zawodnik | #Numer na koszulce | MINMinuty na parkiecie | PTSPunkty | FGMRzuty z gry trafione | FGARzuty z gry oddane | FG%Skuteczność rzutów z gry | 2PMRzuty za dwa trafione | 2PARzuty za dwa oddane | 3PMRzuty za trzy trafione | 3PARzuty za trzy oddane | 3P%Skuteczność rzutów za trzy | FTMRzuty wolne trafione | FTARzuty wolne oddane | FT%Skuteczność rzutów wolnych | REBZbiórki razem | OREBZbiórki w ataku | DREBZbiórki w obronie | ASTAsysty | STLPrzechwyty | BLKBloki | TOStraty | PFPrzewinienia własne | PFDPrzewinienia wymuszone na przeciwniku | EFFWskaźnik skuteczności | +/-Różnica punktowa przy tym zawodniku na parkiecie |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marcin Teklak | 6 | 35:55 | 17 | 7 | 15 | 46,7% | 7 | 11 | 0 | 4 | 0,0% | 3 | 3 | 100,0% | 10 | 8 | 2 | 3 | 1 | 0 | 4 | 1 | 2 | 19 | -8 |
| Filip Turkowski | 11 | 31:01 | 17 | 5 | 9 | 55,6% | 3 | 6 | 2 | 3 | 66,7% | 5 | 5 | 100,0% | 4 | 2 | 2 | 5 | 1 | 0 | 2 | 4 | 3 | 21 | 6 |
| Aleksander Ilczuk | 8 | 45:40 | 15 | 3 | 10 | 30,0% | 1 | 6 | 2 | 4 | 50,0% | 7 | 7 | 100,0% | 1 | 0 | 1 | 6 | 0 | 0 | 4 | 1 | 3 | 11 | -7 |
| Przemyslaw Raczyk | 0 | 25:28 | 13 | 5 | 13 | 38,5% | 2 | 4 | 3 | 9 | 33,3% | 0 | 0 | — | 3 | 1 | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 9 | 0 |
| Jakub Szczesniak | 12 | 36:00 | 9 | 4 | 7 | 57,1% | 3 | 6 | 1 | 1 | 100,0% | 0 | 0 | — | 4 | 1 | 3 | 0 | 3 | 0 | 3 | 1 | 2 | 10 | -16 |
| Olaf Slawinski | 7 | 14:19 | 4 | 2 | 2 | 100,0% | 2 | 2 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6 | -1 |
| Michal Rachon | 34 | 30:31 | 3 | 1 | 5 | 20,0% | 1 | 5 | 0 | 0 | — | 1 | 2 | 50,0% | 2 | 0 | 2 | 2 | 1 | 0 | 3 | 4 | 3 | 0 | -5 |
| Ivan Kochmar | 46 | 15:40 | 2 | 1 | 5 | 20,0% | 1 | 4 | 0 | 1 | 0,0% | 0 | 0 | — | 4 | 1 | 3 | 1 | 0 | 1 | 2 | 2 | 1 | 2 | -16 |
| Mateusz Lon | 58 | 5:22 | 0 | 0 | 1 | 0,0% | 0 | 0 | 0 | 1 | 0,0% | 0 | 0 | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | -1 | -3 |
| Razem | — | 239:56 | 80 | 28 | 67 | 41,8% | 20 | 44 | 8 | 23 | 34,8% | 16 | 17 | 94,1% | 29 | 13 | 16 | 19 | 6 | 1 | 18 | 17 | 14 | 77 | — |
- #
- Numer na koszulce
- MIN
- Minuty na parkiecie
- PTS
- Punkty
- FGM
- Rzuty z gry trafione
- FGA
- Rzuty z gry oddane
- FG%
- Skuteczność rzutów z gry
- 2PM
- Rzuty za dwa trafione
- 2PA
- Rzuty za dwa oddane
- 3PM
- Rzuty za trzy trafione
- 3PA
- Rzuty za trzy oddane
- 3P%
- Skuteczność rzutów za trzy
- FTM
- Rzuty wolne trafione
- FTA
- Rzuty wolne oddane
- FT%
- Skuteczność rzutów wolnych
- REB
- Zbiórki razem
- OREB
- Zbiórki w ataku
- DREB
- Zbiórki w obronie
- AST
- Asysty
- STL
- Przechwyty
- BLK
- Bloki
- TO
- Straty
- PF
- Przewinienia własne
- PFD
- Przewinienia wymuszone na przeciwniku
- EFF
- Wskaźnik skuteczności: punkty, zbiórki, asysty, przechwyty i bloki na plus, niecelne rzuty z gry, niecelne rzuty wolne i straty na minus. Przewinienia nie wchodzą do wzoru — ani własne, ani wymuszone.
- +/-
- Różnica punktowa przy tym zawodniku na parkiecie
Porównanie drużyn
| Statystyka | HUTNIK WARSZAWA | POLSKA KLUB SPORTOWY |
|---|---|---|
| Punkty za 2 wyższy % = lepiej | 5427/38 · 71,1%, lepszy wynik | 4020/44 · 45,5% |
| Punkty za 3 wyższy % = lepiej | 217/22 · 31,8% | 248/23 · 34,8%, lepszy wynik |
| Punkty z wolnych wyższy % = lepiej | 1515/19 · 78,9% | 1616/17 · 94,1%, lepszy wynik |
| Zbiórki w obronie | 21, lepszy wynik | 16 |
| Zbiórki w ataku | 8 | 13, lepszy wynik |
| Asysty | 30, lepszy wynik | 19 |
| Przechwyty | 11, lepszy wynik | 6 |
| Straty mniej = lepiej | 16, lepszy wynik | 18 |
Długość paska to udział w parze, liczony osobno w każdym wierszu — wiersze mają różne jednostki i nie leżą na wspólnej skali. Pogrubiona jest ta liczba, która w danym wierszu wypadła lepiej. W trzech wierszach punktowych pasek rysuje zdobyte punkty, a porównywana jest skuteczność, więc pogrubiony procent bywa przy krótszym pasku; przy stratach lepszy jest wynik mniejszy.
Skuteczności nie ma w bazie — liczy się z trafionych i oddanych rzutów przy każdym wyświetleniu. Kreska w kolumnie skuteczności znaczy „nie rzucał”, a nie „nie trafił”. Wiersz „Razem” liczy skuteczność z sum drużyny, nie jako średnią skuteczności zawodników, a kolumny „+/-” nie sumuje wcale: okna gry zawodników nakładają się, więc suma liczyłaby te same punkty po kilka razy.
Przebieg meczu
Zapisu zdarzeń i mapy rzutów tego meczu nie mamy jeszcze w bazie. Możemy je teraz pobrać ze źródła — potrwa to kilkanaście sekund, a potem zostaną tu na stałe.
Pozostałe mecze 8 grudnia 2024
- 10:15
PUMY BETONU
FOR THE WIN81:69 - 11:30
BASKET KOCJANA
WARSAW GREEN GOOSE59:56 - 11:30
HOMIES
SOFTSWISS BASKETBALL85:89 - 12:45
POLIBUDA
BANKSTERS69:55 - 12:45
THAISTY TIGERS
AB BASKET LEGIONOWO94:52 - 14:00
OCTO
KOMANDOSI JEDZA GWOZDZIE65:71 - 14:00
TARGOWEK WARRIORS
MLK BASKET61:63 - 15:15
BLAZERS
POST PRIME0:20walkower - 15:15
MSJ VISION
BC LITUANICA58:55 - 16:30
INDEX MOCY
FASOLKI67:70 - 16:30
TUNE SQUAD
DZIKIE KOTY66:57 - 17:45
WHITE CHOCOLATES
MJSWISH BALLERS51:56 - 19:00
OSTAP RUSZTOWANIA
HUTNICZE WILKI74:56 - 19:00
VABANK
MDM SERWIS56:49 - 20:15
TARGOWEK
AVENGA77:78 - 20:15
SPORTOWA WARSZAWA
GET WOW TEAM72:52






