14 grudnia 2024, 18:452. Liga, sezon 5WBAWBA ARENA - BOISKO B
TEKOprogospodarzwynik 68 do 56
OBRONCY Z TOBRUKUgość
Statystyki
| Zawodnik | #Numer na koszulce | MINMinuty na parkiecie | PTSPunkty | FGMRzuty z gry trafione | FGARzuty z gry oddane | FG%Skuteczność rzutów z gry | 2PMRzuty za dwa trafione | 2PARzuty za dwa oddane | 3PMRzuty za trzy trafione | 3PARzuty za trzy oddane | 3P%Skuteczność rzutów za trzy | FTMRzuty wolne trafione | FTARzuty wolne oddane | FT%Skuteczność rzutów wolnych | REBZbiórki razem | OREBZbiórki w ataku | DREBZbiórki w obronie | ASTAsysty | STLPrzechwyty | BLKBloki | TOStraty | PFPrzewinienia własne | PFDPrzewinienia wymuszone na przeciwniku | EFFWskaźnik skuteczności | +/-Różnica punktowa przy tym zawodniku na parkiecie |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Rafal Komorowski | 22 | 40:46 | 24 | 8 | 18 | 44,4% | 0 | 1 | 8 | 17 | 47,1% | 0 | 0 | — | 11 | 2 | 9 | 3 | 2 | 0 | 1 | 3 | 1 | 29 | 4 |
| Tomasz Rzeszotek | 1 | 28:43 | 15 | 5 | 12 | 41,7% | 0 | 1 | 5 | 11 | 45,5% | 0 | 0 | — | 10 | 1 | 9 | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 22 | 19 |
| Oskar Weikum | 19 | 37:31 | 13 | 5 | 9 | 55,6% | 5 | 8 | 0 | 1 | 0,0% | 3 | 6 | 50,0% | 2 | 1 | 1 | 3 | 2 | 0 | 2 | 1 | 6 | 11 | 9 |
| Miroslaw Trzpil | 33 | 27:16 | 8 | 3 | 12 | 25,0% | 2 | 7 | 1 | 5 | 20,0% | 1 | 2 | 50,0% | 1 | 1 | 0 | 1 | 2 | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 | -2 |
| Waldemar Laufer | 7 | 28:46 | 4 | 2 | 4 | 50,0% | 2 | 3 | 0 | 1 | 0,0% | 0 | 0 | — | 6 | 1 | 5 | 4 | 1 | 0 | 3 | 2 | 0 | 10 | 8 |
| Andrzej Kaczmarek | 4 | 28:58 | 2 | 1 | 7 | 14,3% | 1 | 4 | 0 | 3 | 0,0% | 0 | 2 | 0,0% | 4 | 1 | 3 | 1 | 2 | 0 | 3 | 1 | 1 | -2 | 0 |
| Michal Rozlora | 0 | 28:45 | 2 | 1 | 4 | 25,0% | 1 | 1 | 0 | 3 | 0,0% | 0 | 0 | — | 1 | 0 | 1 | 2 | 3 | 0 | 2 | 2 | 0 | 3 | 18 |
| Maciej Tabaczar | 34 | 19:13 | 0 | 0 | 6 | 0,0% | 0 | 4 | 0 | 2 | 0,0% | 0 | 0 | — | 6 | 2 | 4 | 3 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 3 | 4 |
| Razem | — | 239:58 | 68 | 25 | 72 | 34,7% | 11 | 29 | 14 | 43 | 32,6% | 4 | 10 | 40,0% | 41 | 9 | 32 | 21 | 12 | 0 | 12 | 12 | 9 | 77 | — |
| Zawodnik | #Numer na koszulce | MINMinuty na parkiecie | PTSPunkty | FGMRzuty z gry trafione | FGARzuty z gry oddane | FG%Skuteczność rzutów z gry | 2PMRzuty za dwa trafione | 2PARzuty za dwa oddane | 3PMRzuty za trzy trafione | 3PARzuty za trzy oddane | 3P%Skuteczność rzutów za trzy | FTMRzuty wolne trafione | FTARzuty wolne oddane | FT%Skuteczność rzutów wolnych | REBZbiórki razem | OREBZbiórki w ataku | DREBZbiórki w obronie | ASTAsysty | STLPrzechwyty | BLKBloki | TOStraty | PFPrzewinienia własne | PFDPrzewinienia wymuszone na przeciwniku | EFFWskaźnik skuteczności | +/-Różnica punktowa przy tym zawodniku na parkiecie |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Wiktor Sirko | 99 | 48:00 | 19 | 8 | 19 | 42,1% | 5 | 7 | 3 | 12 | 25,0% | 0 | 0 | — | 7 | 1 | 6 | 3 | 1 | 0 | 1 | 0 | 3 | 18 | -12 |
| Karol Kaufman | 29 | 42:22 | 17 | 6 | 14 | 42,9% | 3 | 7 | 3 | 7 | 42,9% | 2 | 2 | 100,0% | 7 | 2 | 5 | 2 | 0 | 0 | 1 | 1 | 2 | 17 | -11 |
| Kacper Marczak | 3 | 34:07 | 9 | 4 | 7 | 57,1% | 4 | 7 | 0 | 0 | — | 1 | 1 | 100,0% | 11 | 1 | 10 | 1 | 0 | 2 | 0 | 3 | 1 | 20 | -22 |
| Jakub Matjakowski | 2 | 32:45 | 7 | 2 | 11 | 18,2% | 2 | 7 | 0 | 4 | 0,0% | 3 | 6 | 50,0% | 6 | 3 | 3 | 2 | 3 | 0 | 6 | 3 | 4 | 0 | -3 |
| Marek Jaworski | 16 | 15:15 | 2 | 1 | 2 | 50,0% | 1 | 2 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | -9 |
| Pawel Kaminski | 7 | 24:26 | 2 | 1 | 5 | 20,0% | 1 | 4 | 0 | 1 | 0,0% | 0 | 0 | — | 6 | 1 | 5 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 6 | 6 |
| Jakub Rusak | 5 | 21:46 | 0 | 0 | 4 | 0,0% | 0 | 0 | 0 | 4 | 0,0% | 0 | 0 | — | 8 | 1 | 7 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 6 | 2 |
| Jakub Tuznik | 15 | 21:15 | 0 | 0 | 3 | 0,0% | 0 | 0 | 0 | 3 | 0,0% | 0 | 0 | — | 2 | 0 | 2 | 2 | 2 | 0 | 5 | 0 | 0 | -2 | -11 |
| Kacper Zygarski | 20 | 0:00 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Razem | — | 239:56 | 56 | 22 | 65 | 33,8% | 16 | 34 | 6 | 31 | 19,4% | 6 | 9 | 66,7% | 47 | 9 | 38 | 12 | 8 | 3 | 14 | 9 | 12 | 66 | — |
- #
- Numer na koszulce
- MIN
- Minuty na parkiecie
- PTS
- Punkty
- FGM
- Rzuty z gry trafione
- FGA
- Rzuty z gry oddane
- FG%
- Skuteczność rzutów z gry
- 2PM
- Rzuty za dwa trafione
- 2PA
- Rzuty za dwa oddane
- 3PM
- Rzuty za trzy trafione
- 3PA
- Rzuty za trzy oddane
- 3P%
- Skuteczność rzutów za trzy
- FTM
- Rzuty wolne trafione
- FTA
- Rzuty wolne oddane
- FT%
- Skuteczność rzutów wolnych
- REB
- Zbiórki razem
- OREB
- Zbiórki w ataku
- DREB
- Zbiórki w obronie
- AST
- Asysty
- STL
- Przechwyty
- BLK
- Bloki
- TO
- Straty
- PF
- Przewinienia własne
- PFD
- Przewinienia wymuszone na przeciwniku
- EFF
- Wskaźnik skuteczności: punkty, zbiórki, asysty, przechwyty i bloki na plus, niecelne rzuty z gry, niecelne rzuty wolne i straty na minus. Przewinienia nie wchodzą do wzoru — ani własne, ani wymuszone.
- +/-
- Różnica punktowa przy tym zawodniku na parkiecie
Porównanie drużyn
| Statystyka | TEKOpro | OBRONCY Z TOBRUKU |
|---|---|---|
| Punkty za 2 wyższy % = lepiej | 2211/29 · 37,9% | 3216/34 · 47,1%, lepszy wynik |
| Punkty za 3 wyższy % = lepiej | 4214/43 · 32,6%, lepszy wynik | 186/31 · 19,4% |
| Punkty z wolnych wyższy % = lepiej | 44/10 · 40,0% | 66/9 · 66,7%, lepszy wynik |
| Zbiórki w obronie | 32 | 38, lepszy wynik |
| Zbiórki w ataku | 9 | 9 |
| Asysty | 21, lepszy wynik | 12 |
| Przechwyty | 12, lepszy wynik | 8 |
| Straty mniej = lepiej | 12, lepszy wynik | 14 |
Długość paska to udział w parze, liczony osobno w każdym wierszu — wiersze mają różne jednostki i nie leżą na wspólnej skali. Pogrubiona jest ta liczba, która w danym wierszu wypadła lepiej. W trzech wierszach punktowych pasek rysuje zdobyte punkty, a porównywana jest skuteczność, więc pogrubiony procent bywa przy krótszym pasku; przy stratach lepszy jest wynik mniejszy.
Skuteczności nie ma w bazie — liczy się z trafionych i oddanych rzutów przy każdym wyświetleniu. Kreska w kolumnie skuteczności znaczy „nie rzucał”, a nie „nie trafił”. Wiersz „Razem” liczy skuteczność z sum drużyny, nie jako średnią skuteczności zawodników, a kolumny „+/-” nie sumuje wcale: okna gry zawodników nakładają się, więc suma liczyłaby te same punkty po kilka razy.
Przebieg meczu
Zapisu zdarzeń i mapy rzutów tego meczu nie mamy jeszcze w bazie. Możemy je teraz pobrać ze źródła — potrwa to kilkanaście sekund, a potem zostaną tu na stałe.






