15 grudnia 2024, 15:45Liga Mistrzów, sezon 5WBAWBA ARENA - BOISKO A
AVENGAgospodarzwynik 70 do 76
OSTAP RUSZTOWANIAgość
Transmisja
Champions League: Ostap Rusztowania vs. Avenga — otwórz na YouTube. Nagranie startuje samo i jest wyciszone — dźwięk włączasz w odtwarzaczu.Nagranie wczytuje się z YouTube’a po kliknięciu kadru.
Statystyki
| Zawodnik | #Numer na koszulce | MINMinuty na parkiecie | PTSPunkty | FGMRzuty z gry trafione | FGARzuty z gry oddane | FG%Skuteczność rzutów z gry | 2PMRzuty za dwa trafione | 2PARzuty za dwa oddane | 3PMRzuty za trzy trafione | 3PARzuty za trzy oddane | 3P%Skuteczność rzutów za trzy | FTMRzuty wolne trafione | FTARzuty wolne oddane | FT%Skuteczność rzutów wolnych | REBZbiórki razem | OREBZbiórki w ataku | DREBZbiórki w obronie | ASTAsysty | STLPrzechwyty | BLKBloki | TOStraty | PFPrzewinienia własne | PFDPrzewinienia wymuszone na przeciwniku | EFFWskaźnik skuteczności | +/-Różnica punktowa przy tym zawodniku na parkiecie |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Arkadiusz Stopel | 12 | 41:55 | 22 | 7 | 11 | 63,6% | 0 | 0 | 7 | 11 | 63,6% | 1 | 4 | 25,0% | 3 | 0 | 3 | 0 | 1 | 0 | 4 | 4 | 3 | 15 | -3 |
| Konrad Czaplicki | 82 | 37:37 | 14 | 6 | 8 | 75,0% | 6 | 8 | 0 | 0 | — | 2 | 6 | 33,3% | 5 | 1 | 4 | 1 | 0 | 0 | 1 | 3 | 6 | 13 | -1 |
| Bartosz Grudzinski | 33 | 43:12 | 13 | 2 | 7 | 28,6% | 1 | 4 | 1 | 3 | 33,3% | 8 | 9 | 88,9% | 4 | 0 | 4 | 9 | 1 | 0 | 4 | 1 | 6 | 17 | -7 |
| Piotr Wojtow | 11 | 38:42 | 8 | 4 | 9 | 44,4% | 4 | 9 | 0 | 0 | — | 0 | 2 | 0,0% | 4 | 1 | 3 | 3 | 1 | 0 | 2 | 4 | 1 | 7 | 0 |
| Marcin Jakubowski | 13 | 42:47 | 7 | 3 | 9 | 33,3% | 3 | 7 | 0 | 2 | 0,0% | 1 | 1 | 100,0% | 10 | 1 | 9 | 4 | 0 | 2 | 0 | 1 | 3 | 17 | -10 |
| Mariusz Przygucki | 0 | 35:45 | 6 | 2 | 7 | 28,6% | 2 | 4 | 0 | 3 | 0,0% | 2 | 2 | 100,0% | 5 | 2 | 3 | 3 | 0 | 0 | 0 | 2 | 1 | 9 | -9 |
| Razem | — | 239:58 | 70 | 24 | 51 | 47,1% | 16 | 32 | 8 | 19 | 42,1% | 14 | 24 | 58,3% | 31 | 5 | 26 | 20 | 3 | 2 | 11 | 15 | 20 | 78 | — |
| Zawodnik | #Numer na koszulce | MINMinuty na parkiecie | PTSPunkty | FGMRzuty z gry trafione | FGARzuty z gry oddane | FG%Skuteczność rzutów z gry | 2PMRzuty za dwa trafione | 2PARzuty za dwa oddane | 3PMRzuty za trzy trafione | 3PARzuty za trzy oddane | 3P%Skuteczność rzutów za trzy | FTMRzuty wolne trafione | FTARzuty wolne oddane | FT%Skuteczność rzutów wolnych | REBZbiórki razem | OREBZbiórki w ataku | DREBZbiórki w obronie | ASTAsysty | STLPrzechwyty | BLKBloki | TOStraty | PFPrzewinienia własne | PFDPrzewinienia wymuszone na przeciwniku | EFFWskaźnik skuteczności | +/-Różnica punktowa przy tym zawodniku na parkiecie |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Michal Bukraba | 87 | 43:55 | 29 | 11 | 15 | 73,3% | 10 | 12 | 1 | 3 | 33,3% | 6 | 6 | 100,0% | 13 | 2 | 11 | 2 | 2 | 1 | 3 | 4 | 5 | 40 | 9 |
| Robert Kasprzak | 10 | 26:10 | 13 | 4 | 9 | 44,4% | 0 | 1 | 4 | 8 | 50,0% | 1 | 1 | 100,0% | 3 | 0 | 3 | 1 | 0 | 1 | 2 | 5 | 2 | 11 | 13 |
| Adam Nyckowski | 8 | 44:31 | 12 | 4 | 9 | 44,4% | 1 | 5 | 3 | 4 | 75,0% | 1 | 2 | 50,0% | 7 | 1 | 6 | 7 | 1 | 0 | 1 | 3 | 2 | 20 | 4 |
| Aleksander Marciniak | 12 | 21:06 | 11 | 4 | 9 | 44,4% | 3 | 7 | 1 | 2 | 50,0% | 2 | 2 | 100,0% | 3 | 1 | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 | 5 | 2 | 10 | -4 |
| Sebastian Lukasik | 13 | 37:49 | 7 | 3 | 8 | 37,5% | 2 | 4 | 1 | 4 | 25,0% | 0 | 2 | 0,0% | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 2 | 0 | -3 |
| Michal Ornat | 25 | 26:43 | 2 | 1 | 3 | 33,3% | 1 | 2 | 0 | 1 | 0,0% | 0 | 0 | — | 3 | 1 | 2 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 2 | 8 |
| Mateusz Polosak | 21 | 27:38 | 2 | 1 | 7 | 14,3% | 1 | 3 | 0 | 4 | 0,0% | 0 | 2 | 0,0% | 1 | 0 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 1 | -3 | -3 |
| Lukasz Biernacki | 34 | 7:42 | 0 | 0 | 1 | 0,0% | 0 | 1 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | 0 | 3 | 4 |
| Rafal Stachowski | 3 | 4:22 | 0 | 0 | 1 | 0,0% | 0 | 0 | 0 | 1 | 0,0% | 0 | 0 | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | -1 | 2 |
| Razem | — | 239:56 | 76 | 28 | 62 | 45,2% | 18 | 35 | 10 | 27 | 37,0% | 10 | 15 | 66,7% | 32 | 6 | 26 | 13 | 6 | 2 | 8 | 21 | 14 | 82 | — |
- #
- Numer na koszulce
- MIN
- Minuty na parkiecie
- PTS
- Punkty
- FGM
- Rzuty z gry trafione
- FGA
- Rzuty z gry oddane
- FG%
- Skuteczność rzutów z gry
- 2PM
- Rzuty za dwa trafione
- 2PA
- Rzuty za dwa oddane
- 3PM
- Rzuty za trzy trafione
- 3PA
- Rzuty za trzy oddane
- 3P%
- Skuteczność rzutów za trzy
- FTM
- Rzuty wolne trafione
- FTA
- Rzuty wolne oddane
- FT%
- Skuteczność rzutów wolnych
- REB
- Zbiórki razem
- OREB
- Zbiórki w ataku
- DREB
- Zbiórki w obronie
- AST
- Asysty
- STL
- Przechwyty
- BLK
- Bloki
- TO
- Straty
- PF
- Przewinienia własne
- PFD
- Przewinienia wymuszone na przeciwniku
- EFF
- Wskaźnik skuteczności: punkty, zbiórki, asysty, przechwyty i bloki na plus, niecelne rzuty z gry, niecelne rzuty wolne i straty na minus. Przewinienia nie wchodzą do wzoru — ani własne, ani wymuszone.
- +/-
- Różnica punktowa przy tym zawodniku na parkiecie
Porównanie drużyn
| Statystyka | AVENGA | OSTAP RUSZTOWANIA |
|---|---|---|
| Punkty za 2 wyższy % = lepiej | 3216/32 · 50,0% | 3618/35 · 51,4%, lepszy wynik |
| Punkty za 3 wyższy % = lepiej | 248/19 · 42,1%, lepszy wynik | 3010/27 · 37,0% |
| Punkty z wolnych wyższy % = lepiej | 1414/24 · 58,3% | 1010/15 · 66,7%, lepszy wynik |
| Zbiórki w obronie | 26 | 26 |
| Zbiórki w ataku | 5 | 6, lepszy wynik |
| Asysty | 20, lepszy wynik | 13 |
| Przechwyty | 3 | 6, lepszy wynik |
| Straty mniej = lepiej | 11 | 8, lepszy wynik |
Długość paska to udział w parze, liczony osobno w każdym wierszu — wiersze mają różne jednostki i nie leżą na wspólnej skali. Pogrubiona jest ta liczba, która w danym wierszu wypadła lepiej. W trzech wierszach punktowych pasek rysuje zdobyte punkty, a porównywana jest skuteczność, więc pogrubiony procent bywa przy krótszym pasku; przy stratach lepszy jest wynik mniejszy.
Skuteczności nie ma w bazie — liczy się z trafionych i oddanych rzutów przy każdym wyświetleniu. Kreska w kolumnie skuteczności znaczy „nie rzucał”, a nie „nie trafił”. Wiersz „Razem” liczy skuteczność z sum drużyny, nie jako średnią skuteczności zawodników, a kolumny „+/-” nie sumuje wcale: okna gry zawodników nakładają się, więc suma liczyłaby te same punkty po kilka razy.
Przebieg meczu
Zapisu zdarzeń i mapy rzutów tego meczu nie mamy jeszcze w bazie. Możemy je teraz pobrać ze źródła — potrwa to kilkanaście sekund, a potem zostaną tu na stałe.
Pozostałe mecze 15 grudnia 2024
TARGOWEK
BLAZERS20:0walkower- 09:30
FX BASKETBALL
GRZECHOTNIKI LOMIANKI33:87 - 10:45
PUMY BETONU
WOLVES79:82 - 10:45
TUNE SQUAD
TARCHO TERROR58:49 - 12:00
HOMIES
MLK BASKET75:85 - 12:00
NLB
AMATORZY51:58 - 13:15
INDEX MOCY
MSJ VISION61:68 - 13:15
THAISTY TIGERS
SZERY 1857:65 - 14:30
SPORTOWA WARSZAWA
KOMANDOSI JEDZA GWOZDZIE52:59 - 14:30
VABANK
BC LITUANICA80:93 - 15:45
WHITE CHOCOLATES
DZIKIE KOTY86:73 - 17:00
POST PRIME
HUTNIK WARSZAWA76:82 - 17:00
BASKET KOCJANA
AB BASKET LEGIONOWO100:46 - 18:15
OCTO
ORLY TEMIDY85:47 - 18:15
TARGOWEK WARRIORS
SOFTSWISS BASKETBALL62:66 - 19:30
BANKSTERS
POLSKA KLUB SPORTOWY80:62 - 19:30
INIEMAMOCNI
GET WOW TEAM51:60 - 20:45
PIASECZUSETS
POLIBUDA71:59 - 20:45
BASKETBALL NEVER STOPS
WARSAW RAPTORS72:85






