22 grudnia 2024, 10:453. Liga, sezon 5WBAWBA ARENA - BOISKO B
NLBgospodarzwynik 83 do 42
MJSWISH BALLERSgość
Statystyki
| Zawodnik | #Numer na koszulce | MINMinuty na parkiecie | PTSPunkty | FGMRzuty z gry trafione | FGARzuty z gry oddane | FG%Skuteczność rzutów z gry | 2PMRzuty za dwa trafione | 2PARzuty za dwa oddane | 3PMRzuty za trzy trafione | 3PARzuty za trzy oddane | 3P%Skuteczność rzutów za trzy | FTMRzuty wolne trafione | FTARzuty wolne oddane | FT%Skuteczność rzutów wolnych | REBZbiórki razem | OREBZbiórki w ataku | DREBZbiórki w obronie | ASTAsysty | STLPrzechwyty | BLKBloki | TOStraty | PFPrzewinienia własne | PFDPrzewinienia wymuszone na przeciwniku | EFFWskaźnik skuteczności | +/-Różnica punktowa przy tym zawodniku na parkiecie |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Tomasz Adamczyk | 24 | 39:31 | 31 | 10 | 25 | 40,0% | 4 | 14 | 6 | 11 | 54,5% | 5 | 9 | 55,6% | 2 | 1 | 1 | 2 | 2 | 0 | 0 | 1 | 4 | 18 | 43 |
| Jan Macias | 35 | 40:30 | 17 | 6 | 11 | 54,5% | 2 | 5 | 4 | 6 | 66,7% | 1 | 6 | 16,7% | 2 | 1 | 1 | 2 | 2 | 0 | 0 | 2 | 3 | 13 | 34 |
| Jedrzej Basaj | 15 | 40:36 | 10 | 4 | 7 | 57,1% | 3 | 6 | 1 | 1 | 100,0% | 1 | 2 | 50,0% | 9 | 5 | 4 | 3 | 2 | 0 | 4 | 3 | 2 | 16 | 36 |
| Kiril Birulia | 11 | 30:31 | 10 | 3 | 5 | 60,0% | 3 | 5 | 0 | 0 | — | 4 | 5 | 80,0% | 6 | 2 | 4 | 2 | 0 | 0 | 1 | 0 | 4 | 14 | 26 |
| Sambor Paprzycki | 21 | 30:25 | 6 | 3 | 7 | 42,9% | 3 | 5 | 0 | 2 | 0,0% | 0 | 0 | — | 7 | 4 | 3 | 4 | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | 15 | 23 |
| Dominik Zasiewski | 6 | 30:46 | 5 | 2 | 11 | 18,2% | 1 | 2 | 1 | 9 | 11,1% | 0 | 0 | — | 6 | 0 | 6 | 2 | 2 | 0 | 1 | 1 | 1 | 5 | 33 |
| Filip Kaminski | 44 | 27:40 | 4 | 2 | 4 | 50,0% | 2 | 3 | 0 | 1 | 0,0% | 0 | 0 | — | 14 | 2 | 12 | 3 | 2 | 0 | 1 | 2 | 0 | 20 | 10 |
| Razem | — | 239:59 | 83 | 30 | 70 | 42,9% | 18 | 40 | 12 | 30 | 40,0% | 11 | 22 | 50,0% | 46 | 15 | 31 | 18 | 12 | 0 | 7 | 11 | 14 | 101 | — |
| Zawodnik | #Numer na koszulce | MINMinuty na parkiecie | PTSPunkty | FGMRzuty z gry trafione | FGARzuty z gry oddane | FG%Skuteczność rzutów z gry | 2PMRzuty za dwa trafione | 2PARzuty za dwa oddane | 3PMRzuty za trzy trafione | 3PARzuty za trzy oddane | 3P%Skuteczność rzutów za trzy | FTMRzuty wolne trafione | FTARzuty wolne oddane | FT%Skuteczność rzutów wolnych | REBZbiórki razem | OREBZbiórki w ataku | DREBZbiórki w obronie | ASTAsysty | STLPrzechwyty | BLKBloki | TOStraty | PFPrzewinienia własne | PFDPrzewinienia wymuszone na przeciwniku | EFFWskaźnik skuteczności | +/-Różnica punktowa przy tym zawodniku na parkiecie |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Mateusz Graczyk | 1 | 20:08 | 11 | 4 | 5 | 80,0% | 2 | 3 | 2 | 2 | 100,0% | 1 | 2 | 50,0% | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 1 | 1 | 6 | -19 |
| Kamil Kulinski | 55 | 30:46 | 9 | 4 | 13 | 30,8% | 4 | 13 | 0 | 0 | — | 1 | 2 | 50,0% | 10 | 4 | 6 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 1 | 9 | -21 |
| Bartosz Mucharski | 33 | 40:31 | 6 | 3 | 13 | 23,1% | 3 | 10 | 0 | 3 | 0,0% | 0 | 0 | — | 9 | 2 | 7 | 3 | 0 | 0 | 3 | 2 | 3 | 5 | -35 |
| Kamila Wojcik-Skora | 8 | 22:18 | 6 | 3 | 12 | 25,0% | 3 | 11 | 0 | 1 | 0,0% | 0 | 1 | 0,0% | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 2 | 2 | -4 | -30 |
| Lukasz Dabrowski | 23 | 42:43 | 4 | 1 | 5 | 20,0% | 1 | 1 | 0 | 4 | 0,0% | 2 | 2 | 100,0% | 6 | 0 | 6 | 8 | 2 | 0 | 3 | 3 | 2 | 13 | -31 |
| Maciej Golaszewski | 42 | 33:51 | 2 | 1 | 6 | 16,7% | 1 | 6 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | 4 | 1 | 3 | 1 | 0 | 0 | 4 | 4 | 0 | -2 | -35 |
| Jan Kozlowski | 3 | 31:28 | 2 | 1 | 3 | 33,3% | 1 | 1 | 0 | 2 | 0,0% | 0 | 0 | — | 4 | 1 | 3 | 2 | 0 | 0 | 2 | 1 | 2 | 4 | -20 |
| Tomasz Tomaszewski | 5 | 18:11 | 2 | 1 | 2 | 50,0% | 1 | 1 | 0 | 1 | 0,0% | 0 | 0 | — | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | -14 |
| Razem | — | 239:56 | 42 | 18 | 59 | 30,5% | 16 | 46 | 2 | 13 | 15,4% | 4 | 7 | 57,1% | 34 | 8 | 26 | 14 | 4 | 0 | 18 | 14 | 11 | 32 | — |
- #
- Numer na koszulce
- MIN
- Minuty na parkiecie
- PTS
- Punkty
- FGM
- Rzuty z gry trafione
- FGA
- Rzuty z gry oddane
- FG%
- Skuteczność rzutów z gry
- 2PM
- Rzuty za dwa trafione
- 2PA
- Rzuty za dwa oddane
- 3PM
- Rzuty za trzy trafione
- 3PA
- Rzuty za trzy oddane
- 3P%
- Skuteczność rzutów za trzy
- FTM
- Rzuty wolne trafione
- FTA
- Rzuty wolne oddane
- FT%
- Skuteczność rzutów wolnych
- REB
- Zbiórki razem
- OREB
- Zbiórki w ataku
- DREB
- Zbiórki w obronie
- AST
- Asysty
- STL
- Przechwyty
- BLK
- Bloki
- TO
- Straty
- PF
- Przewinienia własne
- PFD
- Przewinienia wymuszone na przeciwniku
- EFF
- Wskaźnik skuteczności: punkty, zbiórki, asysty, przechwyty i bloki na plus, niecelne rzuty z gry, niecelne rzuty wolne i straty na minus. Przewinienia nie wchodzą do wzoru — ani własne, ani wymuszone.
- +/-
- Różnica punktowa przy tym zawodniku na parkiecie
Porównanie drużyn
| Statystyka | NLB | MJSWISH BALLERS |
|---|---|---|
| Punkty za 2 wyższy % = lepiej | 3618/40 · 45,0%, lepszy wynik | 3216/46 · 34,8% |
| Punkty za 3 wyższy % = lepiej | 3612/30 · 40,0%, lepszy wynik | 62/13 · 15,4% |
| Punkty z wolnych wyższy % = lepiej | 1111/22 · 50,0% | 44/7 · 57,1%, lepszy wynik |
| Zbiórki w obronie | 31, lepszy wynik | 26 |
| Zbiórki w ataku | 15, lepszy wynik | 8 |
| Asysty | 18, lepszy wynik | 14 |
| Przechwyty | 12, lepszy wynik | 4 |
| Straty mniej = lepiej | 7, lepszy wynik | 18 |
Długość paska to udział w parze, liczony osobno w każdym wierszu — wiersze mają różne jednostki i nie leżą na wspólnej skali. Pogrubiona jest ta liczba, która w danym wierszu wypadła lepiej. W trzech wierszach punktowych pasek rysuje zdobyte punkty, a porównywana jest skuteczność, więc pogrubiony procent bywa przy krótszym pasku; przy stratach lepszy jest wynik mniejszy.
Skuteczności nie ma w bazie — liczy się z trafionych i oddanych rzutów przy każdym wyświetleniu. Kreska w kolumnie skuteczności znaczy „nie rzucał”, a nie „nie trafił”. Wiersz „Razem” liczy skuteczność z sum drużyny, nie jako średnią skuteczności zawodników, a kolumny „+/-” nie sumuje wcale: okna gry zawodników nakładają się, więc suma liczyłaby te same punkty po kilka razy.
Przebieg meczu
Zapisu zdarzeń i mapy rzutów tego meczu nie mamy jeszcze w bazie. Możemy je teraz pobrać ze źródła — potrwa to kilkanaście sekund, a potem zostaną tu na stałe.
Pozostałe mecze 22 grudnia 2024
POLSKA KLUB SPORTOWY
BLAZERS20:0walkower- 10:45
SPORTOWA WARSZAWA
GET WOW TEAM51:49 - 12:00
INIEMAMOCNI
MSJ VISION69:62 - 12:00
WOLVES
NIE DAJ ZA TRZY71:53 - 13:15
FOR THE WIN
DRUZYNA WYBUCH75:69 - 13:15
HOMIES
PUMY BETONU69:45 - 14:30
KOMANDOSI JEDZA GWOZDZIE
ORLY TEMIDY54:34 - 14:30
BASKET KOCJANA
SZERY 1863:54 - 15:45
POST PRIME
AVENGA87:79 - 15:45
TUNE SQUAD
AMATORZY48:78 - 17:00
HUTNICZE WILKI
TARGOWEK78:85 - 17:00
WHITE CHOCOLATES
TARCHO TERROR83:85 - 18:15
BANKSTERS
PIASECZUSETS49:72 - 18:15
CROSS JEANS LIT
AB BASKET LEGIONOWO65:50 - 19:30
TARGOWEK WARRIORS
RUN'N GUN50:65 - 19:30
THAISTY TIGERS
GRZECHOTNIKI LOMIANKI61:92






