11 stycznia 2025, 17:452. Liga, sezon 5WBAWBA ARENA - BOISKO A
WARSAW RAPTORSgospodarzwynik 69 do 55
HOMIESgość
Statystyki
| Zawodnik | #Numer na koszulce | MINMinuty na parkiecie | PTSPunkty | FGMRzuty z gry trafione | FGARzuty z gry oddane | FG%Skuteczność rzutów z gry | 2PMRzuty za dwa trafione | 2PARzuty za dwa oddane | 3PMRzuty za trzy trafione | 3PARzuty za trzy oddane | 3P%Skuteczność rzutów za trzy | FTMRzuty wolne trafione | FTARzuty wolne oddane | FT%Skuteczność rzutów wolnych | REBZbiórki razem | OREBZbiórki w ataku | DREBZbiórki w obronie | ASTAsysty | STLPrzechwyty | BLKBloki | TOStraty | PFPrzewinienia własne | PFDPrzewinienia wymuszone na przeciwniku | EFFWskaźnik skuteczności | +/-Różnica punktowa przy tym zawodniku na parkiecie |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Artemii Volkov | 26 | 30:23 | 16 | 7 | 11 | 63,6% | 7 | 10 | 0 | 1 | 0,0% | 2 | 3 | 66,7% | 4 | 0 | 4 | 1 | 2 | 0 | 6 | 1 | 2 | 12 | 21 |
| Ivan Lotoshnikov | 11 | 28:46 | 13 | 6 | 12 | 50,0% | 6 | 8 | 0 | 4 | 0,0% | 1 | 2 | 50,0% | 3 | 2 | 1 | 5 | 3 | 1 | 1 | 0 | 1 | 17 | 18 |
| Marcin Kosierb | 14 | 16:07 | 10 | 3 | 6 | 50,0% | 0 | 1 | 3 | 5 | 60,0% | 1 | 3 | 33,3% | 1 | 1 | 0 | 2 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 8 | 8 |
| Richard Illy | 35 | 26:49 | 7 | 3 | 3 | 100,0% | 3 | 3 | 0 | 0 | — | 1 | 2 | 50,0% | 12 | 2 | 10 | 1 | 0 | 2 | 1 | 2 | 2 | 20 | 17 |
| Oleg Sokolov | 16 | 15:05 | 7 | 3 | 6 | 50,0% | 2 | 5 | 1 | 1 | 100,0% | 0 | 0 | — | 6 | 2 | 4 | 0 | 0 | 0 | 2 | 1 | 0 | 8 | 8 |
| Roman Rudyk | 0 | 22:22 | 5 | 2 | 9 | 22,2% | 1 | 3 | 1 | 6 | 16,7% | 0 | 0 | — | 4 | 0 | 4 | 4 | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 6 | 2 |
| Alexander Moiseev | 1 | 29:34 | 4 | 1 | 4 | 25,0% | 1 | 3 | 0 | 1 | 0,0% | 2 | 2 | 100,0% | 4 | 2 | 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 1 | 5 | 3 |
| Pawel Nachman | 22 | 20:31 | 3 | 1 | 6 | 16,7% | 0 | 5 | 1 | 1 | 100,0% | 0 | 0 | — | 3 | 3 | 0 | 2 | 0 | 0 | 1 | 5 | 1 | 2 | 5 |
| Jakub Badowski | 6 | 19:13 | 2 | 1 | 6 | 16,7% | 1 | 4 | 0 | 2 | 0,0% | 0 | 0 | — | 0 | 0 | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 3 | 1 | 0 | -4 |
| Bartosz Sirijatowicz | 8 | 14:20 | 2 | 0 | 2 | 0,0% | 0 | 1 | 0 | 1 | 0,0% | 2 | 2 | 100,0% | 4 | 2 | 2 | 0 | 1 | 0 | 2 | 3 | 1 | 3 | -10 |
| Jakub Malec | 88 | 16:43 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | 3 | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 1 | 3 | 0 | 2 | 2 |
| Razem | — | 239:53 | 69 | 27 | 65 | 41,5% | 21 | 43 | 6 | 22 | 27,3% | 9 | 14 | 64,3% | 44 | 14 | 30 | 18 | 9 | 3 | 17 | 20 | 10 | 83 | — |
| Zawodnik | #Numer na koszulce | MINMinuty na parkiecie | PTSPunkty | FGMRzuty z gry trafione | FGARzuty z gry oddane | FG%Skuteczność rzutów z gry | 2PMRzuty za dwa trafione | 2PARzuty za dwa oddane | 3PMRzuty za trzy trafione | 3PARzuty za trzy oddane | 3P%Skuteczność rzutów za trzy | FTMRzuty wolne trafione | FTARzuty wolne oddane | FT%Skuteczność rzutów wolnych | REBZbiórki razem | OREBZbiórki w ataku | DREBZbiórki w obronie | ASTAsysty | STLPrzechwyty | BLKBloki | TOStraty | PFPrzewinienia własne | PFDPrzewinienia wymuszone na przeciwniku | EFFWskaźnik skuteczności | +/-Różnica punktowa przy tym zawodniku na parkiecie |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ireneusz Gornicki | 21 | 30:33 | 16 | 5 | 11 | 45,5% | 0 | 2 | 5 | 9 | 55,6% | 1 | 2 | 50,0% | 6 | 2 | 4 | 0 | 1 | 0 | 1 | 2 | 3 | 15 | -5 |
| Erdenebold Myagmarsuren | 1 | 39:10 | 16 | 5 | 10 | 50,0% | 5 | 6 | 0 | 4 | 0,0% | 6 | 6 | 100,0% | 5 | 1 | 4 | 2 | 1 | 0 | 1 | 2 | 7 | 18 | -17 |
| Wojciech Rybak | 45 | 33:52 | 9 | 3 | 9 | 33,3% | 2 | 6 | 1 | 3 | 33,3% | 2 | 5 | 40,0% | 3 | 0 | 3 | 4 | 2 | 0 | 2 | 3 | 3 | 7 | -12 |
| Radoslaw Blachno | 7 | 27:33 | 4 | 1 | 11 | 9,1% | 1 | 4 | 0 | 7 | 0,0% | 2 | 2 | 100,0% | 7 | 3 | 4 | 3 | 2 | 0 | 3 | 1 | 1 | 3 | -13 |
| Maciej Piotrowski | 8 | 24:36 | 4 | 1 | 4 | 25,0% | 1 | 4 | 0 | 0 | — | 2 | 3 | 66,7% | 3 | 0 | 3 | 0 | 0 | 1 | 2 | 1 | 3 | 2 | -9 |
| Michal Lupienko | 16 | 22:43 | 2 | 1 | 6 | 16,7% | 1 | 6 | 0 | 0 | — | 0 | 2 | 0,0% | 4 | 1 | 3 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 1 | -3 | -3 |
| Daniel Osinski | 11 | 32:45 | 2 | 1 | 6 | 16,7% | 1 | 3 | 0 | 3 | 0,0% | 0 | 0 | — | 0 | 0 | 0 | 2 | 2 | 0 | 4 | 1 | 1 | -3 | -14 |
| Konrad Stelmasiak | 33 | 16:13 | 2 | 1 | 2 | 50,0% | 1 | 2 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | 3 | 3 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 5 | -2 |
| Tomasz Sancewicz | 2 | 12:31 | 0 | 0 | 3 | 0,0% | 0 | 1 | 0 | 2 | 0,0% | 0 | 0 | — | 3 | 0 | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 2 | 5 |
| Razem | — | 239:56 | 55 | 18 | 62 | 29,0% | 12 | 34 | 6 | 28 | 21,4% | 13 | 20 | 65,0% | 34 | 10 | 24 | 13 | 9 | 1 | 15 | 11 | 19 | 46 | — |
- #
- Numer na koszulce
- MIN
- Minuty na parkiecie
- PTS
- Punkty
- FGM
- Rzuty z gry trafione
- FGA
- Rzuty z gry oddane
- FG%
- Skuteczność rzutów z gry
- 2PM
- Rzuty za dwa trafione
- 2PA
- Rzuty za dwa oddane
- 3PM
- Rzuty za trzy trafione
- 3PA
- Rzuty za trzy oddane
- 3P%
- Skuteczność rzutów za trzy
- FTM
- Rzuty wolne trafione
- FTA
- Rzuty wolne oddane
- FT%
- Skuteczność rzutów wolnych
- REB
- Zbiórki razem
- OREB
- Zbiórki w ataku
- DREB
- Zbiórki w obronie
- AST
- Asysty
- STL
- Przechwyty
- BLK
- Bloki
- TO
- Straty
- PF
- Przewinienia własne
- PFD
- Przewinienia wymuszone na przeciwniku
- EFF
- Wskaźnik skuteczności: punkty, zbiórki, asysty, przechwyty i bloki na plus, niecelne rzuty z gry, niecelne rzuty wolne i straty na minus. Przewinienia nie wchodzą do wzoru — ani własne, ani wymuszone.
- +/-
- Różnica punktowa przy tym zawodniku na parkiecie
Porównanie drużyn
| Statystyka | WARSAW RAPTORS | HOMIES |
|---|---|---|
| Punkty za 2 wyższy % = lepiej | 4221/43 · 48,8%, lepszy wynik | 2412/34 · 35,3% |
| Punkty za 3 wyższy % = lepiej | 186/22 · 27,3%, lepszy wynik | 186/28 · 21,4% |
| Punkty z wolnych wyższy % = lepiej | 99/14 · 64,3% | 1313/20 · 65,0%, lepszy wynik |
| Zbiórki w obronie | 30, lepszy wynik | 24 |
| Zbiórki w ataku | 14, lepszy wynik | 10 |
| Asysty | 18, lepszy wynik | 13 |
| Przechwyty | 9 | 9 |
| Straty mniej = lepiej | 17 | 15, lepszy wynik |
Długość paska to udział w parze, liczony osobno w każdym wierszu — wiersze mają różne jednostki i nie leżą na wspólnej skali. Pogrubiona jest ta liczba, która w danym wierszu wypadła lepiej. W trzech wierszach punktowych pasek rysuje zdobyte punkty, a porównywana jest skuteczność, więc pogrubiony procent bywa przy krótszym pasku; przy stratach lepszy jest wynik mniejszy.
Skuteczności nie ma w bazie — liczy się z trafionych i oddanych rzutów przy każdym wyświetleniu. Kreska w kolumnie skuteczności znaczy „nie rzucał”, a nie „nie trafił”. Wiersz „Razem” liczy skuteczność z sum drużyny, nie jako średnią skuteczności zawodników, a kolumny „+/-” nie sumuje wcale: okna gry zawodników nakładają się, więc suma liczyłaby te same punkty po kilka razy.
Przebieg meczu
Zapisu zdarzeń i mapy rzutów tego meczu nie mamy jeszcze w bazie. Możemy je teraz pobrać ze źródła — potrwa to kilkanaście sekund, a potem zostaną tu na stałe.
Galeria
25 zdjęćalbum na Facebooku (otwiera się w nowej karcie)
Kto jest na zdjęciu?
Zaznacz, kogo widzisz. Nazwisko pojawi się przy zdjęciu, gdy potwierdzi je druga osoba.
WARSAW RAPTORS
HOMIES






