22 lutego 2025, 17:152. Liga, sezon 6WBAWBA ARENA - BOISKO A
FASOLKIgospodarzwynik 62 do 47
HOMIESgość
Transmisja
2. Liga: Homies vs. Fasolki — otwórz na YouTube. Nagranie startuje samo i jest wyciszone — dźwięk włączasz w odtwarzaczu.Nagranie wczytuje się z YouTube’a po kliknięciu kadru.
Statystyki
| Zawodnik | #Numer na koszulce | MINMinuty na parkiecie | PTSPunkty | FGMRzuty z gry trafione | FGARzuty z gry oddane | FG%Skuteczność rzutów z gry | 2PMRzuty za dwa trafione | 2PARzuty za dwa oddane | 3PMRzuty za trzy trafione | 3PARzuty za trzy oddane | 3P%Skuteczność rzutów za trzy | FTMRzuty wolne trafione | FTARzuty wolne oddane | FT%Skuteczność rzutów wolnych | REBZbiórki razem | OREBZbiórki w ataku | DREBZbiórki w obronie | ASTAsysty | STLPrzechwyty | BLKBloki | TOStraty | PFPrzewinienia własne | PFDPrzewinienia wymuszone na przeciwniku | EFFWskaźnik skuteczności | +/-Różnica punktowa przy tym zawodniku na parkiecie |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Maciej Truszkowski | 34 | 38:22 | 15 | 6 | 13 | 46,2% | 5 | 9 | 1 | 4 | 25,0% | 2 | 2 | 100,0% | 7 | 3 | 4 | 2 | 5 | 0 | 2 | 1 | 0 | 20 | 15 |
| Konrad Andrearczyk | 11 | 30:51 | 13 | 2 | 8 | 25,0% | 1 | 4 | 1 | 4 | 25,0% | 8 | 8 | 100,0% | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 8 | 15 |
| Mateusz Grudzien | 7 | 42:15 | 12 | 5 | 18 | 27,8% | 4 | 10 | 1 | 8 | 12,5% | 1 | 2 | 50,0% | 6 | 4 | 2 | 1 | 3 | 0 | 1 | 1 | 0 | 7 | 14 |
| Jakub Bojko | 8 | 30:00 | 8 | 4 | 15 | 26,7% | 4 | 14 | 0 | 1 | 0,0% | 0 | 2 | 0,0% | 14 | 6 | 8 | 0 | 0 | 1 | 1 | 2 | 0 | 9 | 9 |
| Krysztof Rekawek | 0 | 15:20 | 5 | 2 | 6 | 33,3% | 1 | 3 | 1 | 3 | 33,3% | 0 | 2 | 0,0% | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 |
| Rafal Fronczyk | 87 | 26:58 | 4 | 2 | 3 | 66,7% | 2 | 3 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | 7 | 2 | 5 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 11 | 12 |
| Maciej Rasiński | 41 | 19:40 | 3 | 1 | 8 | 12,5% | 1 | 5 | 0 | 3 | 0,0% | 1 | 1 | 100,0% | 5 | 2 | 3 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 7 |
| Marcin Ksiazczak | 6 | 21:01 | 2 | 1 | 3 | 33,3% | 1 | 2 | 0 | 1 | 0,0% | 0 | 0 | — | 6 | 0 | 6 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 8 | 3 |
| Dimitri Lazavik | 69 | 15:30 | 0 | 0 | 2 | 0,0% | 0 | 2 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | -2 | -1 |
| Razem | — | 239:57 | 62 | 23 | 76 | 30,3% | 19 | 52 | 4 | 24 | 16,7% | 12 | 17 | 70,6% | 47 | 19 | 28 | 4 | 11 | 1 | 6 | 6 | 0 | 61 | — |
| Zawodnik | #Numer na koszulce | MINMinuty na parkiecie | PTSPunkty | FGMRzuty z gry trafione | FGARzuty z gry oddane | FG%Skuteczność rzutów z gry | 2PMRzuty za dwa trafione | 2PARzuty za dwa oddane | 3PMRzuty za trzy trafione | 3PARzuty za trzy oddane | 3P%Skuteczność rzutów za trzy | FTMRzuty wolne trafione | FTARzuty wolne oddane | FT%Skuteczność rzutów wolnych | REBZbiórki razem | OREBZbiórki w ataku | DREBZbiórki w obronie | ASTAsysty | STLPrzechwyty | BLKBloki | TOStraty | PFPrzewinienia własne | PFDPrzewinienia wymuszone na przeciwniku | EFFWskaźnik skuteczności | +/-Różnica punktowa przy tym zawodniku na parkiecie |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Radoslaw Blachno | 7 | 48:00 | 21 | 8 | 17 | 47,1% | 5 | 10 | 3 | 7 | 42,9% | 2 | 2 | 100,0% | 12 | 4 | 8 | 1 | 1 | 0 | 4 | 1 | 0 | 22 | -15 |
| Ireneusz Gornicki | 21 | 48:00 | 10 | 4 | 18 | 22,2% | 2 | 8 | 2 | 10 | 20,0% | 0 | 0 | — | 4 | 2 | 2 | 2 | 0 | 0 | 4 | 0 | 0 | -2 | -15 |
| Michal Lupienko | 16 | 27:45 | 6 | 3 | 13 | 23,1% | 3 | 12 | 0 | 1 | 0,0% | 0 | 0 | — | 4 | 2 | 2 | 1 | 0 | 0 | 3 | 4 | 0 | -2 | -14 |
| Marek Luto | 10 | 25:56 | 5 | 2 | 4 | 50,0% | 1 | 3 | 1 | 1 | 100,0% | 0 | 0 | — | 6 | 2 | 4 | 1 | 0 | 0 | 1 | 2 | 0 | 9 | -3 |
| Przemyslaw Wilk | 3 | 42:17 | 3 | 1 | 6 | 16,7% | 1 | 6 | 0 | 0 | — | 1 | 2 | 50,0% | 6 | 0 | 6 | 0 | 2 | 0 | 2 | 1 | 0 | 3 | 0 |
| Konrad Stelmasiak | 33 | 48:00 | 2 | 1 | 4 | 25,0% | 1 | 3 | 0 | 1 | 0,0% | 0 | 0 | — | 10 | 3 | 7 | 0 | 1 | 0 | 4 | 3 | 0 | 6 | -15 |
| Michal Gorski | 0 | 0:00 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Bartek Skoczny | 15 | 0:00 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Razem | — | 239:58 | 47 | 19 | 62 | 30,6% | 13 | 42 | 6 | 20 | 30,0% | 3 | 4 | 75,0% | 42 | 13 | 29 | 5 | 4 | 0 | 18 | 11 | 0 | 36 | — |
- #
- Numer na koszulce
- MIN
- Minuty na parkiecie
- PTS
- Punkty
- FGM
- Rzuty z gry trafione
- FGA
- Rzuty z gry oddane
- FG%
- Skuteczność rzutów z gry
- 2PM
- Rzuty za dwa trafione
- 2PA
- Rzuty za dwa oddane
- 3PM
- Rzuty za trzy trafione
- 3PA
- Rzuty za trzy oddane
- 3P%
- Skuteczność rzutów za trzy
- FTM
- Rzuty wolne trafione
- FTA
- Rzuty wolne oddane
- FT%
- Skuteczność rzutów wolnych
- REB
- Zbiórki razem
- OREB
- Zbiórki w ataku
- DREB
- Zbiórki w obronie
- AST
- Asysty
- STL
- Przechwyty
- BLK
- Bloki
- TO
- Straty
- PF
- Przewinienia własne
- PFD
- Przewinienia wymuszone na przeciwniku
- EFF
- Wskaźnik skuteczności: punkty, zbiórki, asysty, przechwyty i bloki na plus, niecelne rzuty z gry, niecelne rzuty wolne i straty na minus. Przewinienia nie wchodzą do wzoru — ani własne, ani wymuszone.
- +/-
- Różnica punktowa przy tym zawodniku na parkiecie
Porównanie drużyn
| Statystyka | FASOLKI | HOMIES |
|---|---|---|
| Punkty za 2 wyższy % = lepiej | 3819/52 · 36,5%, lepszy wynik | 2613/42 · 31,0% |
| Punkty za 3 wyższy % = lepiej | 124/24 · 16,7% | 186/20 · 30,0%, lepszy wynik |
| Punkty z wolnych wyższy % = lepiej | 1212/17 · 70,6% | 33/4 · 75,0%, lepszy wynik |
| Zbiórki w obronie | 28 | 29, lepszy wynik |
| Zbiórki w ataku | 19, lepszy wynik | 13 |
| Asysty | 4 | 5, lepszy wynik |
| Przechwyty | 11, lepszy wynik | 4 |
| Straty mniej = lepiej | 6, lepszy wynik | 18 |
Długość paska to udział w parze, liczony osobno w każdym wierszu — wiersze mają różne jednostki i nie leżą na wspólnej skali. Pogrubiona jest ta liczba, która w danym wierszu wypadła lepiej. W trzech wierszach punktowych pasek rysuje zdobyte punkty, a porównywana jest skuteczność, więc pogrubiony procent bywa przy krótszym pasku; przy stratach lepszy jest wynik mniejszy.
Skuteczności nie ma w bazie — liczy się z trafionych i oddanych rzutów przy każdym wyświetleniu. Kreska w kolumnie skuteczności znaczy „nie rzucał”, a nie „nie trafił”. Wiersz „Razem” liczy skuteczność z sum drużyny, nie jako średnią skuteczności zawodników, a kolumny „+/-” nie sumuje wcale: okna gry zawodników nakładają się, więc suma liczyłaby te same punkty po kilka razy.
Przebieg meczu
Zapisu zdarzeń i mapy rzutów tego meczu nie mamy jeszcze w bazie. Możemy je teraz pobrać ze źródła — potrwa to kilkanaście sekund, a potem zostaną tu na stałe.
Galeria
3 zdjęciaalbum na Facebooku (otwiera się w nowej karcie)
Kto jest na zdjęciu?
Zaznacz, kogo widzisz. Nazwisko pojawi się przy zdjęciu, gdy potwierdzi je druga osoba.
FASOLKI
HOMIES






