23 lutego 2025, 12:152. Liga, sezon 6WBAWBA ARENA - BOISKO A
PUMY BETONUgospodarzwynik 59 do 67
MJSWISH BALLERSgość
Transmisja
2. Pumy Betonu vs. MJSWISH — otwórz na YouTube. Nagranie startuje samo i jest wyciszone — dźwięk włączasz w odtwarzaczu.Nagranie wczytuje się z YouTube’a po kliknięciu kadru.
Statystyki
| Zawodnik | #Numer na koszulce | MINMinuty na parkiecie | PTSPunkty | FGMRzuty z gry trafione | FGARzuty z gry oddane | FG%Skuteczność rzutów z gry | 2PMRzuty za dwa trafione | 2PARzuty za dwa oddane | 3PMRzuty za trzy trafione | 3PARzuty za trzy oddane | 3P%Skuteczność rzutów za trzy | FTMRzuty wolne trafione | FTARzuty wolne oddane | FT%Skuteczność rzutów wolnych | REBZbiórki razem | OREBZbiórki w ataku | DREBZbiórki w obronie | ASTAsysty | STLPrzechwyty | BLKBloki | TOStraty | PFPrzewinienia własne | PFDPrzewinienia wymuszone na przeciwniku | EFFWskaźnik skuteczności | +/-Różnica punktowa przy tym zawodniku na parkiecie |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Benedykt Mydlowski | 21 | 45:43 | 16 | 5 | 12 | 41,7% | 3 | 3 | 2 | 9 | 22,2% | 4 | 6 | 66,7% | 0 | 0 | 0 | 3 | 3 | 0 | 6 | 3 | 9 | 7 | -16 |
| Lukasz Jaworowski | 0 | 28:40 | 12 | 3 | 9 | 33,3% | 0 | 1 | 3 | 8 | 37,5% | 3 | 4 | 75,0% | 3 | 1 | 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 10 | -3 |
| Kacper Szymczak | 4 | 24:46 | 10 | 1 | 4 | 25,0% | 1 | 3 | 0 | 1 | 0,0% | 8 | 9 | 88,9% | 2 | 0 | 2 | 1 | 2 | 0 | 0 | 0 | 4 | 11 | 2 |
| Robert Boneczko | 8 | 42:21 | 8 | 2 | 8 | 25,0% | 2 | 4 | 0 | 4 | 0,0% | 4 | 5 | 80,0% | 4 | 1 | 3 | 2 | 1 | 1 | 1 | 3 | 3 | 8 | -2 |
| Aleksander Czaplicki | 66 | 44:45 | 7 | 3 | 5 | 60,0% | 3 | 5 | 0 | 0 | — | 1 | 1 | 100,0% | 8 | 0 | 8 | 2 | 0 | 3 | 2 | 4 | 1 | 16 | -1 |
| Olgierd Korycki | 25 | 30:46 | 2 | 1 | 5 | 20,0% | 1 | 2 | 0 | 3 | 0,0% | 0 | 0 | — | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | 0 | 5 | 4 | 0 | -4 | -9 |
| Jan Mydlowski | 11 | 16:13 | 2 | 1 | 3 | 33,3% | 1 | 2 | 0 | 1 | 0,0% | 0 | 0 | — | 4 | 1 | 3 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 2 | 5 | 5 |
| Marcin Sledz | 99 | 21:01 | 2 | 1 | 3 | 33,3% | 1 | 2 | 0 | 1 | 0,0% | 0 | 0 | — | 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 2 | 3 | 0 | 0 | -7 |
| Michal Nowakowski | 9 | 10:40 | 0 | 0 | 1 | 0,0% | 0 | 1 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 1 | 0 | -9 |
| Jakub Olechny | 13 | 0:00 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Razem | — | 264:55 | 59 | 17 | 50 | 34,0% | 12 | 23 | 5 | 27 | 18,5% | 20 | 25 | 80,0% | 25 | 5 | 20 | 9 | 10 | 4 | 16 | 22 | 21 | 53 | — |
| Zawodnik | #Numer na koszulce | MINMinuty na parkiecie | PTSPunkty | FGMRzuty z gry trafione | FGARzuty z gry oddane | FG%Skuteczność rzutów z gry | 2PMRzuty za dwa trafione | 2PARzuty za dwa oddane | 3PMRzuty za trzy trafione | 3PARzuty za trzy oddane | 3P%Skuteczność rzutów za trzy | FTMRzuty wolne trafione | FTARzuty wolne oddane | FT%Skuteczność rzutów wolnych | REBZbiórki razem | OREBZbiórki w ataku | DREBZbiórki w obronie | ASTAsysty | STLPrzechwyty | BLKBloki | TOStraty | PFPrzewinienia własne | PFDPrzewinienia wymuszone na przeciwniku | EFFWskaźnik skuteczności | +/-Różnica punktowa przy tym zawodniku na parkiecie |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lukasz Dabrowski | 23 | 47:36 | 28 | 7 | 18 | 38,9% | 6 | 12 | 1 | 6 | 16,7% | 13 | 14 | 92,9% | 5 | 2 | 3 | 2 | 4 | 0 | 7 | 5 | 10 | 20 | -1 |
| Bartek Mucharski | 33 | 53:00 | 21 | 9 | 13 | 69,2% | 9 | 11 | 0 | 2 | 0,0% | 3 | 5 | 60,0% | 14 | 0 | 14 | 2 | 2 | 0 | 4 | 1 | 9 | 29 | 8 |
| Jacek Rachwal | 25 | 28:16 | 6 | 2 | 5 | 40,0% | 0 | 0 | 2 | 5 | 40,0% | 0 | 0 | — | 1 | 0 | 1 | 2 | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 6 | 12 |
| Daniel Sterniczuk | 73 | 37:21 | 6 | 2 | 4 | 50,0% | 0 | 1 | 2 | 3 | 66,7% | 0 | 0 | — | 7 | 0 | 7 | 2 | 1 | 0 | 0 | 3 | 0 | 14 | 9 |
| Mateusz Graczyk | 1 | 23:56 | 3 | 1 | 3 | 33,3% | 1 | 2 | 0 | 1 | 0,0% | 1 | 2 | 50,0% | 1 | 0 | 1 | 3 | 3 | 0 | 0 | 3 | 1 | 7 | 14 |
| Jakub Leszewski | 15 | 17:45 | 2 | 1 | 1 | 100,0% | 1 | 1 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | 2 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 2 | 2 | 0 | 2 | 6 |
| Maciej Golaszewski | 42 | 41:21 | 1 | 0 | 2 | 0,0% | 0 | 2 | 0 | 0 | — | 1 | 2 | 50,0% | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 5 | 1 | -3 | 2 |
| Kamila Skora-Wojcik | 8 | 11:55 | 0 | 0 | 1 | 0,0% | 0 | 0 | 0 | 1 | 0,0% | 0 | 0 | — | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | -7 |
| Michal Stabinski | 0 | 3:49 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | -1 | -3 |
| Razem | — | 264:59 | 67 | 22 | 47 | 46,8% | 17 | 29 | 5 | 18 | 27,8% | 18 | 23 | 78,3% | 31 | 3 | 28 | 12 | 11 | 0 | 17 | 22 | 22 | 74 | — |
- #
- Numer na koszulce
- MIN
- Minuty na parkiecie
- PTS
- Punkty
- FGM
- Rzuty z gry trafione
- FGA
- Rzuty z gry oddane
- FG%
- Skuteczność rzutów z gry
- 2PM
- Rzuty za dwa trafione
- 2PA
- Rzuty za dwa oddane
- 3PM
- Rzuty za trzy trafione
- 3PA
- Rzuty za trzy oddane
- 3P%
- Skuteczność rzutów za trzy
- FTM
- Rzuty wolne trafione
- FTA
- Rzuty wolne oddane
- FT%
- Skuteczność rzutów wolnych
- REB
- Zbiórki razem
- OREB
- Zbiórki w ataku
- DREB
- Zbiórki w obronie
- AST
- Asysty
- STL
- Przechwyty
- BLK
- Bloki
- TO
- Straty
- PF
- Przewinienia własne
- PFD
- Przewinienia wymuszone na przeciwniku
- EFF
- Wskaźnik skuteczności: punkty, zbiórki, asysty, przechwyty i bloki na plus, niecelne rzuty z gry, niecelne rzuty wolne i straty na minus. Przewinienia nie wchodzą do wzoru — ani własne, ani wymuszone.
- +/-
- Różnica punktowa przy tym zawodniku na parkiecie
Porównanie drużyn
| Statystyka | PUMY BETONU | MJSWISH BALLERS |
|---|---|---|
| Punkty za 2 wyższy % = lepiej | 2412/23 · 52,2% | 3417/29 · 58,6%, lepszy wynik |
| Punkty za 3 wyższy % = lepiej | 155/27 · 18,5% | 155/18 · 27,8%, lepszy wynik |
| Punkty z wolnych wyższy % = lepiej | 2020/25 · 80,0%, lepszy wynik | 1818/23 · 78,3% |
| Zbiórki w obronie | 20 | 28, lepszy wynik |
| Zbiórki w ataku | 5, lepszy wynik | 3 |
| Asysty | 9 | 12, lepszy wynik |
| Przechwyty | 10 | 11, lepszy wynik |
| Straty mniej = lepiej | 16, lepszy wynik | 17 |
Długość paska to udział w parze, liczony osobno w każdym wierszu — wiersze mają różne jednostki i nie leżą na wspólnej skali. Pogrubiona jest ta liczba, która w danym wierszu wypadła lepiej. W trzech wierszach punktowych pasek rysuje zdobyte punkty, a porównywana jest skuteczność, więc pogrubiony procent bywa przy krótszym pasku; przy stratach lepszy jest wynik mniejszy.
Skuteczności nie ma w bazie — liczy się z trafionych i oddanych rzutów przy każdym wyświetleniu. Kreska w kolumnie skuteczności znaczy „nie rzucał”, a nie „nie trafił”. Wiersz „Razem” liczy skuteczność z sum drużyny, nie jako średnią skuteczności zawodników, a kolumny „+/-” nie sumuje wcale: okna gry zawodników nakładają się, więc suma liczyłaby te same punkty po kilka razy.
Przebieg meczu
Zapisu zdarzeń i mapy rzutów tego meczu nie mamy jeszcze w bazie. Możemy je teraz pobrać ze źródła — potrwa to kilkanaście sekund, a potem zostaną tu na stałe.
Pozostałe mecze 23 lutego 2025
- 09:45
VABANK
BC LITUANICA57:65 - 11:00
WARSAW RAPTORS
DACHMUR77:81 - 11:00
AB BASKET LEGIONOWO
MOLES38:75 - 12:15
TEKOpro
TARCHO TERROR62:57 - 13:30
POLSKA KLUB SPORTOWY
POST PRIME62:45 - 14:45
BLAZERS
HUTNICZE WILKI0:20walkower - 14:45
KOMANDOSI JEDZA GWOZDZIE
SOFTSWISS BASKETBALL41:66 - 16:00
PIASECZUSETS
HUTNIK WARSZAWA80:51 - 16:00
HAWAJSKI SNIEG
MOOSES40:102 - 17:15
TARGOWEK
COURT CLAN44:58 - 17:15
ORLY TEMIDY
OCTO54:52 - 18:30
GET WOW TEAM
BANKSTERS64:53 - 18:30
BASKET KOCJANA
NLB59:60 - 19:45
POLIBUDA
OSTAP RUSZTOWANIA69:53 - 19:45
INDEX MOCY
RUN'N GUN52:54






