1 marca 2025, 16:002. Liga, sezon 6WBAWBA ARENA - BOISKO B
WOLVESgospodarzwynik 20 do 0
TEAM Ugość
Wynik oficjalny 20:0 to walkower. Mecz się odbył i zakończył się wynikiem 73:94 — statystyki poniżej pochodzą z tego spotkania, a wynik anulowano decyzją regulaminową.
Statystyki
| Zawodnik | #Numer na koszulce | MINMinuty na parkiecie | PTSPunkty | FGMRzuty z gry trafione | FGARzuty z gry oddane | FG%Skuteczność rzutów z gry | 2PMRzuty za dwa trafione | 2PARzuty za dwa oddane | 3PMRzuty za trzy trafione | 3PARzuty za trzy oddane | 3P%Skuteczność rzutów za trzy | FTMRzuty wolne trafione | FTARzuty wolne oddane | FT%Skuteczność rzutów wolnych | REBZbiórki razem | OREBZbiórki w ataku | DREBZbiórki w obronie | ASTAsysty | STLPrzechwyty | BLKBloki | TOStraty | PFPrzewinienia własne | PFDPrzewinienia wymuszone na przeciwniku | EFFWskaźnik skuteczności | +/-Różnica punktowa przy tym zawodniku na parkiecie |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Maciej Koziol | 12 | 39:06 | 16 | 7 | 12 | 58,3% | 7 | 11 | 0 | 1 | 0,0% | 2 | 3 | 66,7% | 9 | 4 | 5 | 1 | 2 | 0 | 1 | 4 | 3 | 21 | -23 |
| Szymon Bak | 51 | 36:34 | 13 | 5 | 12 | 41,7% | 5 | 12 | 0 | 0 | — | 3 | 3 | 100,0% | 12 | 3 | 9 | 4 | 1 | 0 | 1 | 2 | 2 | 22 | -10 |
| Marcin Lyp | 24 | 36:06 | 13 | 5 | 11 | 45,5% | 3 | 7 | 2 | 4 | 50,0% | 1 | 2 | 50,0% | 2 | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 | 6 | -19 |
| Jakub Godosz | 2 | 41:19 | 9 | 3 | 8 | 37,5% | 1 | 4 | 2 | 4 | 50,0% | 1 | 3 | 33,3% | 3 | 0 | 3 | 2 | 1 | 0 | 5 | 1 | 1 | 3 | -19 |
| Tomasz Sypitkowski | 33 | 34:31 | 9 | 4 | 11 | 36,4% | 3 | 5 | 1 | 6 | 16,7% | 0 | 0 | — | 5 | 2 | 3 | 1 | 0 | 0 | 4 | 2 | 0 | 4 | -10 |
| Michal Piskorski | 1 | 27:16 | 8 | 4 | 9 | 44,4% | 4 | 8 | 0 | 1 | 0,0% | 0 | 0 | — | 3 | 1 | 2 | 3 | 2 | 0 | 3 | 1 | 0 | 8 | -6 |
| Jacek Packo | 50 | 24:45 | 5 | 2 | 6 | 33,3% | 1 | 2 | 1 | 4 | 25,0% | 0 | 0 | — | 2 | 2 | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 3 | 0 | 6 | -16 |
| Dominik Ziental | 91 | 0:21 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | -2 |
| Razem | — | 239:58 | 73 | 30 | 69 | 43,5% | 24 | 49 | 6 | 20 | 30,0% | 7 | 11 | 63,6% | 36 | 12 | 24 | 14 | 7 | 0 | 17 | 13 | 6 | 70 | — |
| Zawodnik | #Numer na koszulce | MINMinuty na parkiecie | PTSPunkty | FGMRzuty z gry trafione | FGARzuty z gry oddane | FG%Skuteczność rzutów z gry | 2PMRzuty za dwa trafione | 2PARzuty za dwa oddane | 3PMRzuty za trzy trafione | 3PARzuty za trzy oddane | 3P%Skuteczność rzutów za trzy | FTMRzuty wolne trafione | FTARzuty wolne oddane | FT%Skuteczność rzutów wolnych | REBZbiórki razem | OREBZbiórki w ataku | DREBZbiórki w obronie | ASTAsysty | STLPrzechwyty | BLKBloki | TOStraty | PFPrzewinienia własne | PFDPrzewinienia wymuszone na przeciwniku | EFFWskaźnik skuteczności | +/-Różnica punktowa przy tym zawodniku na parkiecie |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Maks Miroshnychenko | 55 | 27:34 | 29 | 9 | 18 | 50,0% | 4 | 5 | 5 | 13 | 38,5% | 6 | 8 | 75,0% | 8 | 3 | 5 | 5 | 2 | 1 | 3 | 0 | 6 | 31 | 19 |
| Anton Roskoshnyi | 96 | 35:22 | 22 | 6 | 9 | 66,7% | 2 | 4 | 4 | 5 | 80,0% | 6 | 8 | 75,0% | 6 | 3 | 3 | 2 | 0 | 0 | 3 | 2 | 4 | 22 | 9 |
| Andrii Ozimko | 35 | 33:13 | 10 | 4 | 11 | 36,4% | 2 | 2 | 2 | 9 | 22,2% | 0 | 0 | — | 2 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 1 | 5 | 27 |
| Dmytro Yatsenko | 5 | 23:55 | 9 | 4 | 4 | 100,0% | 3 | 3 | 1 | 1 | 100,0% | 0 | 0 | — | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 11 | 21 |
| Rostslav A | 0 | 32:37 | 8 | 3 | 6 | 50,0% | 1 | 2 | 2 | 4 | 50,0% | 0 | 0 | — | 1 | 0 | 1 | 3 | 2 | 2 | 2 | 1 | 0 | 11 | 6 |
| Ihor Sliusar | 13 | 31:23 | 8 | 3 | 9 | 33,3% | 2 | 4 | 1 | 5 | 20,0% | 1 | 1 | 100,0% | 2 | 0 | 2 | 3 | 7 | 0 | 2 | 2 | 2 | 12 | 18 |
| Maksym Hvozdenko | 10 | 26:34 | 4 | 2 | 4 | 50,0% | 2 | 2 | 0 | 2 | 0,0% | 0 | 0 | — | 5 | 1 | 4 | 1 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 11 | -2 |
| Vasyl Nishchyk | 91 | 29:16 | 4 | 2 | 6 | 33,3% | 2 | 5 | 0 | 1 | 0,0% | 0 | 0 | — | 10 | 3 | 7 | 4 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 13 | 7 |
| Razem | — | 239:54 | 94 | 33 | 67 | 49,3% | 18 | 27 | 15 | 40 | 37,5% | 13 | 17 | 76,5% | 35 | 11 | 24 | 20 | 14 | 3 | 12 | 6 | 13 | 116 | — |
- #
- Numer na koszulce
- MIN
- Minuty na parkiecie
- PTS
- Punkty
- FGM
- Rzuty z gry trafione
- FGA
- Rzuty z gry oddane
- FG%
- Skuteczność rzutów z gry
- 2PM
- Rzuty za dwa trafione
- 2PA
- Rzuty za dwa oddane
- 3PM
- Rzuty za trzy trafione
- 3PA
- Rzuty za trzy oddane
- 3P%
- Skuteczność rzutów za trzy
- FTM
- Rzuty wolne trafione
- FTA
- Rzuty wolne oddane
- FT%
- Skuteczność rzutów wolnych
- REB
- Zbiórki razem
- OREB
- Zbiórki w ataku
- DREB
- Zbiórki w obronie
- AST
- Asysty
- STL
- Przechwyty
- BLK
- Bloki
- TO
- Straty
- PF
- Przewinienia własne
- PFD
- Przewinienia wymuszone na przeciwniku
- EFF
- Wskaźnik skuteczności: punkty, zbiórki, asysty, przechwyty i bloki na plus, niecelne rzuty z gry, niecelne rzuty wolne i straty na minus. Przewinienia nie wchodzą do wzoru — ani własne, ani wymuszone.
- +/-
- Różnica punktowa przy tym zawodniku na parkiecie
Porównanie drużyn
| Statystyka | WOLVES | TEAM U |
|---|---|---|
| Punkty za 2 wyższy % = lepiej | 4824/49 · 49,0% | 3618/27 · 66,7%, lepszy wynik |
| Punkty za 3 wyższy % = lepiej | 186/20 · 30,0% | 4515/40 · 37,5%, lepszy wynik |
| Punkty z wolnych wyższy % = lepiej | 77/11 · 63,6% | 1313/17 · 76,5%, lepszy wynik |
| Zbiórki w obronie | 24 | 24 |
| Zbiórki w ataku | 12, lepszy wynik | 11 |
| Asysty | 14 | 20, lepszy wynik |
| Przechwyty | 7 | 14, lepszy wynik |
| Straty mniej = lepiej | 17 | 12, lepszy wynik |
Długość paska to udział w parze, liczony osobno w każdym wierszu — wiersze mają różne jednostki i nie leżą na wspólnej skali. Pogrubiona jest ta liczba, która w danym wierszu wypadła lepiej. W trzech wierszach punktowych pasek rysuje zdobyte punkty, a porównywana jest skuteczność, więc pogrubiony procent bywa przy krótszym pasku; przy stratach lepszy jest wynik mniejszy.
Skuteczności nie ma w bazie — liczy się z trafionych i oddanych rzutów przy każdym wyświetleniu. Kreska w kolumnie skuteczności znaczy „nie rzucał”, a nie „nie trafił”. Wiersz „Razem” liczy skuteczność z sum drużyny, nie jako średnią skuteczności zawodników, a kolumny „+/-” nie sumuje wcale: okna gry zawodników nakładają się, więc suma liczyłaby te same punkty po kilka razy.
Galeria
29 zdjęćalbum na Facebooku (otwiera się w nowej karcie)
Kto jest na zdjęciu?
Zaznacz, kogo widzisz. Nazwisko pojawi się przy zdjęciu, gdy potwierdzi je druga osoba.
WOLVES
TEAM U






