2 marca 2025, 21:15Liga Mistrzów, sezon 6WBAWBA ARENA - BOISKO A
POLSKA KLUB SPORTOWYgospodarzwynik 74 do 85
BLAZERSgość
Transmisja
Champions League: Polska Klub Sportowy vs. Blazers — otwórz na YouTube. Nagranie startuje samo i jest wyciszone — dźwięk włączasz w odtwarzaczu.Nagranie wczytuje się z YouTube’a po kliknięciu kadru.
Statystyki
| Zawodnik | #Numer na koszulce | MINMinuty na parkiecie | PTSPunkty | FGMRzuty z gry trafione | FGARzuty z gry oddane | FG%Skuteczność rzutów z gry | 2PMRzuty za dwa trafione | 2PARzuty za dwa oddane | 3PMRzuty za trzy trafione | 3PARzuty za trzy oddane | 3P%Skuteczność rzutów za trzy | FTMRzuty wolne trafione | FTARzuty wolne oddane | FT%Skuteczność rzutów wolnych | REBZbiórki razem | OREBZbiórki w ataku | DREBZbiórki w obronie | ASTAsysty | STLPrzechwyty | BLKBloki | TOStraty | PFPrzewinienia własne | PFDPrzewinienia wymuszone na przeciwniku | EFFWskaźnik skuteczności | +/-Różnica punktowa przy tym zawodniku na parkiecie |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marcin Teklak | 14 | 48:00 | 29 | 12 | 16 | 75,0% | 9 | 13 | 3 | 3 | 100,0% | 2 | 2 | 100,0% | 12 | 4 | 8 | 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 40 | -11 |
| Aleksander Ilczuk | 8 | 48:00 | 25 | 8 | 21 | 38,1% | 2 | 6 | 6 | 15 | 40,0% | 3 | 3 | 100,0% | 1 | 1 | 0 | 7 | 1 | 0 | 4 | 1 | 1 | 17 | -11 |
| Filip Turkowski | 11 | 44:42 | 11 | 3 | 9 | 33,3% | 2 | 6 | 1 | 3 | 33,3% | 4 | 8 | 50,0% | 3 | 1 | 2 | 7 | 3 | 0 | 3 | 3 | 10 | 11 | 0 |
| Ivan Kochmar | 46 | 48:00 | 7 | 3 | 12 | 25,0% | 2 | 7 | 1 | 5 | 20,0% | 0 | 0 | — | 8 | 4 | 4 | 3 | 3 | 0 | 2 | 1 | 0 | 10 | -11 |
| Michal Rachon | 34 | 34:22 | 2 | 0 | 7 | 0,0% | 0 | 7 | 0 | 0 | — | 2 | 2 | 100,0% | 6 | 1 | 5 | 0 | 0 | 0 | 2 | 4 | 1 | -1 | -5 |
| Olaf Slawinski | 7 | 16:55 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | 2 | 1 | 1 | 1 | 2 | 0 | 1 | 1 | 0 | 4 | -17 |
| Razem | — | 239:59 | 74 | 26 | 65 | 40,0% | 15 | 39 | 11 | 26 | 42,3% | 11 | 15 | 73,3% | 32 | 12 | 20 | 20 | 10 | 0 | 12 | 11 | 13 | 81 | — |
| Zawodnik | #Numer na koszulce | MINMinuty na parkiecie | PTSPunkty | FGMRzuty z gry trafione | FGARzuty z gry oddane | FG%Skuteczność rzutów z gry | 2PMRzuty za dwa trafione | 2PARzuty za dwa oddane | 3PMRzuty za trzy trafione | 3PARzuty za trzy oddane | 3P%Skuteczność rzutów za trzy | FTMRzuty wolne trafione | FTARzuty wolne oddane | FT%Skuteczność rzutów wolnych | REBZbiórki razem | OREBZbiórki w ataku | DREBZbiórki w obronie | ASTAsysty | STLPrzechwyty | BLKBloki | TOStraty | PFPrzewinienia własne | PFDPrzewinienia wymuszone na przeciwniku | EFFWskaźnik skuteczności | +/-Różnica punktowa przy tym zawodniku na parkiecie |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lev Ostroverkh | 6 | 38:45 | 21 | 8 | 15 | 53,3% | 3 | 4 | 5 | 11 | 45,5% | 0 | 0 | — | 2 | 0 | 2 | 2 | 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 21 | 22 |
| Ivan Dudar | 17 | 27:01 | 17 | 7 | 10 | 70,0% | 7 | 9 | 0 | 1 | 0,0% | 3 | 4 | 75,0% | 6 | 2 | 4 | 6 | 2 | 1 | 6 | 1 | 3 | 22 | 6 |
| Vladyslav Chernysh | 21 | 39:46 | 12 | 6 | 10 | 60,0% | 6 | 10 | 0 | 0 | — | 0 | 3 | 0,0% | 13 | 5 | 8 | 2 | 1 | 1 | 1 | 3 | 2 | 21 | 12 |
| Ivan Lotoshnikov | 11 | 40:04 | 11 | 4 | 11 | 36,4% | 1 | 3 | 3 | 8 | 37,5% | 0 | 2 | 0,0% | 5 | 2 | 3 | 5 | 1 | 1 | 2 | 3 | 3 | 12 | 6 |
| Evgen Vasilevski | 8 | 25:33 | 10 | 5 | 8 | 62,5% | 5 | 6 | 0 | 2 | 0,0% | 0 | 0 | — | 3 | 1 | 2 | 0 | 2 | 0 | 0 | 3 | 0 | 12 | 9 |
| Arar Guliyev | 20 | 13:48 | 9 | 3 | 6 | 50,0% | 2 | 2 | 1 | 4 | 25,0% | 2 | 2 | 100,0% | 0 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 | 1 | 3 | 1 | 8 | 4 |
| Dmytro Nesteruk | 12 | 30:16 | 5 | 2 | 9 | 22,2% | 1 | 3 | 1 | 6 | 16,7% | 0 | 0 | — | 6 | 3 | 3 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 3 | -4 |
| Semen Saushkin | 0 | 24:43 | 0 | 0 | 4 | 0,0% | 0 | 2 | 0 | 2 | 0,0% | 0 | 0 | — | 4 | 3 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Razem | — | 239:56 | 85 | 35 | 73 | 47,9% | 25 | 39 | 10 | 34 | 29,4% | 5 | 11 | 45,5% | 39 | 16 | 23 | 18 | 8 | 5 | 12 | 14 | 10 | 99 | — |
- #
- Numer na koszulce
- MIN
- Minuty na parkiecie
- PTS
- Punkty
- FGM
- Rzuty z gry trafione
- FGA
- Rzuty z gry oddane
- FG%
- Skuteczność rzutów z gry
- 2PM
- Rzuty za dwa trafione
- 2PA
- Rzuty za dwa oddane
- 3PM
- Rzuty za trzy trafione
- 3PA
- Rzuty za trzy oddane
- 3P%
- Skuteczność rzutów za trzy
- FTM
- Rzuty wolne trafione
- FTA
- Rzuty wolne oddane
- FT%
- Skuteczność rzutów wolnych
- REB
- Zbiórki razem
- OREB
- Zbiórki w ataku
- DREB
- Zbiórki w obronie
- AST
- Asysty
- STL
- Przechwyty
- BLK
- Bloki
- TO
- Straty
- PF
- Przewinienia własne
- PFD
- Przewinienia wymuszone na przeciwniku
- EFF
- Wskaźnik skuteczności: punkty, zbiórki, asysty, przechwyty i bloki na plus, niecelne rzuty z gry, niecelne rzuty wolne i straty na minus. Przewinienia nie wchodzą do wzoru — ani własne, ani wymuszone.
- +/-
- Różnica punktowa przy tym zawodniku na parkiecie
Porównanie drużyn
| Statystyka | POLSKA KLUB SPORTOWY | BLAZERS |
|---|---|---|
| Punkty za 2 wyższy % = lepiej | 3015/39 · 38,5% | 5025/39 · 64,1%, lepszy wynik |
| Punkty za 3 wyższy % = lepiej | 3311/26 · 42,3%, lepszy wynik | 3010/34 · 29,4% |
| Punkty z wolnych wyższy % = lepiej | 1111/15 · 73,3%, lepszy wynik | 55/11 · 45,5% |
| Zbiórki w obronie | 20 | 23, lepszy wynik |
| Zbiórki w ataku | 12 | 16, lepszy wynik |
| Asysty | 20, lepszy wynik | 18 |
| Przechwyty | 10, lepszy wynik | 8 |
| Straty mniej = lepiej | 12 | 12 |
Długość paska to udział w parze, liczony osobno w każdym wierszu — wiersze mają różne jednostki i nie leżą na wspólnej skali. Pogrubiona jest ta liczba, która w danym wierszu wypadła lepiej. W trzech wierszach punktowych pasek rysuje zdobyte punkty, a porównywana jest skuteczność, więc pogrubiony procent bywa przy krótszym pasku; przy stratach lepszy jest wynik mniejszy.
Skuteczności nie ma w bazie — liczy się z trafionych i oddanych rzutów przy każdym wyświetleniu. Kreska w kolumnie skuteczności znaczy „nie rzucał”, a nie „nie trafił”. Wiersz „Razem” liczy skuteczność z sum drużyny, nie jako średnią skuteczności zawodników, a kolumny „+/-” nie sumuje wcale: okna gry zawodników nakładają się, więc suma liczyłaby te same punkty po kilka razy.
Przebieg meczu
Zapisu zdarzeń i mapy rzutów tego meczu nie mamy jeszcze w bazie. Możemy je teraz pobrać ze źródła — potrwa to kilkanaście sekund, a potem zostaną tu na stałe.
Galeria
35 zdjęćalbum na Facebooku (otwiera się w nowej karcie)
Kto jest na zdjęciu?
Zaznacz, kogo widzisz. Nazwisko pojawi się przy zdjęciu, gdy potwierdzi je druga osoba.
POLSKA KLUB SPORTOWY
BLAZERS
Pozostałe mecze 2 marca 2025
- 15:00
BANKSTERS
POLIBUDA55:59 - 15:00
BC LITUANICA
RUN'N GUN59:53 - 16:15
COURT CLAN
GET WOW TEAM60:53 - 16:15
THAISTY TIGERS
TEKOpro87:59 - 17:30
HUTNIK WARSZAWA
TARGOWEK85:72 - 17:30
YOUNG OLD TEAM ONE
AB BASKET LEGIONOWO53:72 - 18:45
HUTNICZE WILKI
PIASECZUSETS60:104 - 18:45
MOOSES
MLK BASKET65:57 - 20:00
POST PRIME
OSTAP RUSZTOWANIA75:50 - 20:00
DACHMUR
INDEX MOCY59:78 - 21:15
INIEMAMOCNI
OCTO68:78






