15 marca 2025, 18:453. Liga, sezon 6WBAWBA ARENA - BOISKO B
TARCHO TERRORgospodarzwynik 114 do 70
YOUNG OLD TEAM ONEgość
Statystyki
| Zawodnik | #Numer na koszulce | MINMinuty na parkiecie | PTSPunkty | FGMRzuty z gry trafione | FGARzuty z gry oddane | FG%Skuteczność rzutów z gry | 2PMRzuty za dwa trafione | 2PARzuty za dwa oddane | 3PMRzuty za trzy trafione | 3PARzuty za trzy oddane | 3P%Skuteczność rzutów za trzy | FTMRzuty wolne trafione | FTARzuty wolne oddane | FT%Skuteczność rzutów wolnych | REBZbiórki razem | OREBZbiórki w ataku | DREBZbiórki w obronie | ASTAsysty | STLPrzechwyty | BLKBloki | TOStraty | PFPrzewinienia własne | PFDPrzewinienia wymuszone na przeciwniku | EFFWskaźnik skuteczności | +/-Różnica punktowa przy tym zawodniku na parkiecie |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kai Zarzycki | 4 | 30:56 | 26 | 11 | 18 | 61,1% | 8 | 11 | 3 | 7 | 42,9% | 1 | 1 | 100,0% | 3 | 0 | 3 | 7 | 7 | 0 | 2 | 0 | 1 | 34 | 38 |
| Jakub Hudak | 37 | 28:22 | 25 | 11 | 14 | 78,6% | 8 | 10 | 3 | 4 | 75,0% | 0 | 1 | 0,0% | 6 | 2 | 4 | 4 | 1 | 0 | 3 | 2 | 0 | 29 | 27 |
| Maksymilian Szambelan | 1 | 40:09 | 21 | 8 | 19 | 42,1% | 7 | 12 | 1 | 7 | 14,3% | 4 | 5 | 80,0% | 12 | 2 | 10 | 2 | 2 | 1 | 1 | 1 | 3 | 25 | 29 |
| Tymon Peplawski | 6 | 38:46 | 14 | 6 | 11 | 54,5% | 4 | 6 | 2 | 5 | 40,0% | 0 | 1 | 0,0% | 3 | 0 | 3 | 2 | 3 | 1 | 2 | 2 | 1 | 15 | 39 |
| Maciej Jamorski | 12 | 32:55 | 11 | 5 | 6 | 83,3% | 5 | 5 | 0 | 1 | 0,0% | 1 | 3 | 33,3% | 1 | 0 | 1 | 2 | 1 | 0 | 2 | 3 | 3 | 10 | 18 |
| Kacper Kurowski | 30 | 39:13 | 11 | 4 | 10 | 40,0% | 2 | 3 | 2 | 7 | 28,6% | 1 | 2 | 50,0% | 1 | 1 | 0 | 6 | 7 | 0 | 3 | 2 | 1 | 15 | 33 |
| Igor Kocielnik | 0 | 29:36 | 6 | 3 | 6 | 50,0% | 3 | 4 | 0 | 2 | 0,0% | 0 | 0 | — | 6 | 0 | 6 | 3 | 3 | 0 | 0 | 1 | 0 | 15 | 36 |
| Razem | — | 239:57 | 114 | 48 | 84 | 57,1% | 37 | 51 | 11 | 33 | 33,3% | 7 | 13 | 53,8% | 32 | 5 | 27 | 26 | 24 | 2 | 13 | 11 | 9 | 143 | — |
| Zawodnik | #Numer na koszulce | MINMinuty na parkiecie | PTSPunkty | FGMRzuty z gry trafione | FGARzuty z gry oddane | FG%Skuteczność rzutów z gry | 2PMRzuty za dwa trafione | 2PARzuty za dwa oddane | 3PMRzuty za trzy trafione | 3PARzuty za trzy oddane | 3P%Skuteczność rzutów za trzy | FTMRzuty wolne trafione | FTARzuty wolne oddane | FT%Skuteczność rzutów wolnych | REBZbiórki razem | OREBZbiórki w ataku | DREBZbiórki w obronie | ASTAsysty | STLPrzechwyty | BLKBloki | TOStraty | PFPrzewinienia własne | PFDPrzewinienia wymuszone na przeciwniku | EFFWskaźnik skuteczności | +/-Różnica punktowa przy tym zawodniku na parkiecie |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bartosz Trojgo | 24 | 44:34 | 29 | 10 | 16 | 62,5% | 7 | 9 | 3 | 7 | 42,9% | 6 | 8 | 75,0% | 9 | 3 | 6 | 4 | 1 | 0 | 7 | 4 | 6 | 28 | -26 |
| Bartosz Dawidczyk | 55 | 33:10 | 9 | 4 | 12 | 33,3% | 3 | 7 | 1 | 5 | 20,0% | 0 | 0 | — | 8 | 1 | 7 | 3 | 6 | 0 | 6 | 0 | 1 | 12 | -24 |
| Tymoteusz Sieczkowski | 77 | 39:00 | 9 | 4 | 11 | 36,4% | 3 | 7 | 1 | 4 | 25,0% | 0 | 0 | — | 4 | 0 | 4 | 4 | 1 | 0 | 6 | 0 | 1 | 5 | -39 |
| Marcin Glebicki | 33 | 29:53 | 8 | 4 | 9 | 44,4% | 4 | 7 | 0 | 2 | 0,0% | 0 | 2 | 0,0% | 11 | 3 | 8 | 5 | 1 | 0 | 4 | 0 | 2 | 14 | -23 |
| Tomasz Puszcz | 0 | 25:45 | 8 | 4 | 7 | 57,1% | 4 | 6 | 0 | 1 | 0,0% | 0 | 0 | — | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 5 | -35 |
| Adam Sieczkowski | 45 | 29:21 | 5 | 2 | 9 | 22,2% | 1 | 4 | 1 | 5 | 20,0% | 0 | 0 | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | -3 | -12 |
| Sebastian Magdziarz | 00 | 20:00 | 2 | 1 | 3 | 33,3% | 1 | 3 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | 3 | 1 | 2 | 2 | 0 | 0 | 2 | 5 | 1 | 3 | -27 |
| Marcin Gladysz | 23 | 18:15 | 0 | 0 | 3 | 0,0% | 0 | 3 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | 1 | 1 | 0 | 3 | 0 | 0 | 4 | 1 | 0 | -3 | -34 |
| Razem | — | 239:58 | 70 | 29 | 70 | 41,4% | 23 | 46 | 6 | 24 | 25,0% | 6 | 10 | 60,0% | 37 | 9 | 28 | 22 | 9 | 0 | 32 | 10 | 11 | 61 | — |
- #
- Numer na koszulce
- MIN
- Minuty na parkiecie
- PTS
- Punkty
- FGM
- Rzuty z gry trafione
- FGA
- Rzuty z gry oddane
- FG%
- Skuteczność rzutów z gry
- 2PM
- Rzuty za dwa trafione
- 2PA
- Rzuty za dwa oddane
- 3PM
- Rzuty za trzy trafione
- 3PA
- Rzuty za trzy oddane
- 3P%
- Skuteczność rzutów za trzy
- FTM
- Rzuty wolne trafione
- FTA
- Rzuty wolne oddane
- FT%
- Skuteczność rzutów wolnych
- REB
- Zbiórki razem
- OREB
- Zbiórki w ataku
- DREB
- Zbiórki w obronie
- AST
- Asysty
- STL
- Przechwyty
- BLK
- Bloki
- TO
- Straty
- PF
- Przewinienia własne
- PFD
- Przewinienia wymuszone na przeciwniku
- EFF
- Wskaźnik skuteczności: punkty, zbiórki, asysty, przechwyty i bloki na plus, niecelne rzuty z gry, niecelne rzuty wolne i straty na minus. Przewinienia nie wchodzą do wzoru — ani własne, ani wymuszone.
- +/-
- Różnica punktowa przy tym zawodniku na parkiecie
Porównanie drużyn
| Statystyka | TARCHO TERROR | YOUNG OLD TEAM ONE |
|---|---|---|
| Punkty za 2 wyższy % = lepiej | 7437/51 · 72,5%, lepszy wynik | 4623/46 · 50,0% |
| Punkty za 3 wyższy % = lepiej | 3311/33 · 33,3%, lepszy wynik | 186/24 · 25,0% |
| Punkty z wolnych wyższy % = lepiej | 77/13 · 53,8% | 66/10 · 60,0%, lepszy wynik |
| Zbiórki w obronie | 27 | 28, lepszy wynik |
| Zbiórki w ataku | 5 | 9, lepszy wynik |
| Asysty | 26, lepszy wynik | 22 |
| Przechwyty | 24, lepszy wynik | 9 |
| Straty mniej = lepiej | 13, lepszy wynik | 32 |
Długość paska to udział w parze, liczony osobno w każdym wierszu — wiersze mają różne jednostki i nie leżą na wspólnej skali. Pogrubiona jest ta liczba, która w danym wierszu wypadła lepiej. W trzech wierszach punktowych pasek rysuje zdobyte punkty, a porównywana jest skuteczność, więc pogrubiony procent bywa przy krótszym pasku; przy stratach lepszy jest wynik mniejszy.
Skuteczności nie ma w bazie — liczy się z trafionych i oddanych rzutów przy każdym wyświetleniu. Kreska w kolumnie skuteczności znaczy „nie rzucał”, a nie „nie trafił”. Wiersz „Razem” liczy skuteczność z sum drużyny, nie jako średnią skuteczności zawodników, a kolumny „+/-” nie sumuje wcale: okna gry zawodników nakładają się, więc suma liczyłaby te same punkty po kilka razy.
Przebieg meczu
Zapisu zdarzeń i mapy rzutów tego meczu nie mamy jeszcze w bazie. Możemy je teraz pobrać ze źródła — potrwa to kilkanaście sekund, a potem zostaną tu na stałe.






