22 marca 2025, 17:302. Liga, sezon 6WBAWBA ARENA - BOISKO A
FOR THE WINgospodarzwynik 62 do 80
TEAM EUROPEgość
Transmisja
2 Liga: ForTheWin.pl vs. Team Europe — otwórz na YouTube. Nagranie startuje samo i jest wyciszone — dźwięk włączasz w odtwarzaczu.Nagranie wczytuje się z YouTube’a po kliknięciu kadru.
Statystyki
| Zawodnik | #Numer na koszulce | MINMinuty na parkiecie | PTSPunkty | FGMRzuty z gry trafione | FGARzuty z gry oddane | FG%Skuteczność rzutów z gry | 2PMRzuty za dwa trafione | 2PARzuty za dwa oddane | 3PMRzuty za trzy trafione | 3PARzuty za trzy oddane | 3P%Skuteczność rzutów za trzy | FTMRzuty wolne trafione | FTARzuty wolne oddane | FT%Skuteczność rzutów wolnych | REBZbiórki razem | OREBZbiórki w ataku | DREBZbiórki w obronie | ASTAsysty | STLPrzechwyty | BLKBloki | TOStraty | PFPrzewinienia własne | PFDPrzewinienia wymuszone na przeciwniku | EFFWskaźnik skuteczności | +/-Różnica punktowa przy tym zawodniku na parkiecie |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Piotr Niewczas | 3 | 32:40 | 15 | 5 | 11 | 45,5% | 2 | 5 | 3 | 6 | 50,0% | 2 | 2 | 100,0% | 3 | 0 | 3 | 2 | 0 | 0 | 1 | 2 | 1 | 13 | -7 |
| Patryk Tyburski | 31 | 39:22 | 15 | 5 | 10 | 50,0% | 5 | 10 | 0 | 0 | — | 5 | 6 | 83,3% | 7 | 1 | 6 | 2 | 0 | 0 | 6 | 1 | 7 | 12 | -20 |
| Adam Kosiorek | 6 | 37:15 | 10 | 4 | 4 | 100,0% | 2 | 2 | 2 | 2 | 100,0% | 0 | 0 | — | 3 | 2 | 1 | 4 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 18 | -1 |
| Tekin Guvercin | 2 | 41:28 | 9 | 4 | 12 | 33,3% | 3 | 7 | 1 | 5 | 20,0% | 0 | 0 | — | 4 | 1 | 3 | 7 | 1 | 0 | 2 | 0 | 1 | 11 | -10 |
| Kuba Florczuk | 8 | 28:23 | 6 | 3 | 5 | 60,0% | 3 | 4 | 0 | 1 | 0,0% | 0 | 1 | 0,0% | 3 | 1 | 2 | 4 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 | 9 | -29 |
| Krzysztof Kuligowski | 7 | 35:43 | 6 | 2 | 6 | 33,3% | 1 | 4 | 1 | 2 | 50,0% | 1 | 2 | 50,0% | 5 | 1 | 4 | 3 | 1 | 1 | 2 | 3 | 1 | 9 | -15 |
| Jan Tarnowski | 21 | 25:04 | 1 | 0 | 3 | 0,0% | 0 | 2 | 0 | 1 | 0,0% | 1 | 2 | 50,0% | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 4 | 3 | 1 | -5 | -8 |
| Caglar Caliskan | 5 | 0:00 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Razem | — | 239:55 | 62 | 23 | 51 | 45,1% | 16 | 34 | 7 | 17 | 41,2% | 9 | 13 | 69,2% | 26 | 6 | 20 | 23 | 4 | 1 | 17 | 10 | 12 | 67 | — |
| Zawodnik | #Numer na koszulce | MINMinuty na parkiecie | PTSPunkty | FGMRzuty z gry trafione | FGARzuty z gry oddane | FG%Skuteczność rzutów z gry | 2PMRzuty za dwa trafione | 2PARzuty za dwa oddane | 3PMRzuty za trzy trafione | 3PARzuty za trzy oddane | 3P%Skuteczność rzutów za trzy | FTMRzuty wolne trafione | FTARzuty wolne oddane | FT%Skuteczność rzutów wolnych | REBZbiórki razem | OREBZbiórki w ataku | DREBZbiórki w obronie | ASTAsysty | STLPrzechwyty | BLKBloki | TOStraty | PFPrzewinienia własne | PFDPrzewinienia wymuszone na przeciwniku | EFFWskaźnik skuteczności | +/-Różnica punktowa przy tym zawodniku na parkiecie |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Oto Mieparshivili | 17 | 29:22 | 22 | 8 | 17 | 47,1% | 4 | 7 | 4 | 10 | 40,0% | 2 | 2 | 100,0% | 9 | 4 | 5 | 2 | 2 | 0 | 0 | 2 | 1 | 26 | 18 |
| Matej Zontar | 5 | 33:07 | 16 | 7 | 14 | 50,0% | 7 | 13 | 0 | 1 | 0,0% | 2 | 5 | 40,0% | 13 | 7 | 6 | 5 | 1 | 0 | 2 | 2 | 3 | 23 | 10 |
| Jordan Chmiel | 2 | 23:31 | 14 | 6 | 12 | 50,0% | 5 | 9 | 1 | 3 | 33,3% | 1 | 1 | 100,0% | 1 | 0 | 1 | 3 | 2 | 0 | 0 | 0 | 1 | 14 | 2 |
| Semen Saushkin | 33 | 23:53 | 8 | 4 | 9 | 44,4% | 4 | 7 | 0 | 2 | 0,0% | 0 | 0 | — | 3 | 3 | 0 | 4 | 3 | 0 | 3 | 1 | 0 | 10 | 6 |
| Ozenc Erim | 24 | 31:34 | 6 | 2 | 9 | 22,2% | 0 | 0 | 2 | 9 | 22,2% | 0 | 0 | — | 1 | 0 | 1 | 4 | 1 | 0 | 0 | 2 | 0 | 5 | 7 |
| Will Rumley | 1 | 24:52 | 6 | 3 | 5 | 60,0% | 3 | 5 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | 4 | 3 | 1 | 3 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 12 | 19 |
| Tom Deby | 42 | 29:58 | 4 | 2 | 5 | 40,0% | 2 | 5 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | 8 | 2 | 6 | 4 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 13 | 14 |
| Aliriza Demireli | 13 | 28:01 | 4 | 1 | 3 | 33,3% | 1 | 3 | 0 | 0 | — | 2 | 4 | 50,0% | 5 | 2 | 3 | 2 | 1 | 1 | 1 | 3 | 5 | 8 | 10 |
| Marcin Krysiak | 12 | 15:39 | 0 | 0 | 2 | 0,0% | 0 | 1 | 0 | 1 | 0,0% | 0 | 0 | — | 1 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | -1 | 4 |
| Razem | — | 239:57 | 80 | 33 | 76 | 43,4% | 26 | 50 | 7 | 26 | 26,9% | 7 | 12 | 58,3% | 45 | 22 | 23 | 29 | 11 | 1 | 8 | 12 | 10 | 110 | — |
- #
- Numer na koszulce
- MIN
- Minuty na parkiecie
- PTS
- Punkty
- FGM
- Rzuty z gry trafione
- FGA
- Rzuty z gry oddane
- FG%
- Skuteczność rzutów z gry
- 2PM
- Rzuty za dwa trafione
- 2PA
- Rzuty za dwa oddane
- 3PM
- Rzuty za trzy trafione
- 3PA
- Rzuty za trzy oddane
- 3P%
- Skuteczność rzutów za trzy
- FTM
- Rzuty wolne trafione
- FTA
- Rzuty wolne oddane
- FT%
- Skuteczność rzutów wolnych
- REB
- Zbiórki razem
- OREB
- Zbiórki w ataku
- DREB
- Zbiórki w obronie
- AST
- Asysty
- STL
- Przechwyty
- BLK
- Bloki
- TO
- Straty
- PF
- Przewinienia własne
- PFD
- Przewinienia wymuszone na przeciwniku
- EFF
- Wskaźnik skuteczności: punkty, zbiórki, asysty, przechwyty i bloki na plus, niecelne rzuty z gry, niecelne rzuty wolne i straty na minus. Przewinienia nie wchodzą do wzoru — ani własne, ani wymuszone.
- +/-
- Różnica punktowa przy tym zawodniku na parkiecie
Porównanie drużyn
| Statystyka | FOR THE WIN | TEAM EUROPE |
|---|---|---|
| Punkty za 2 wyższy % = lepiej | 3216/34 · 47,1% | 5226/50 · 52,0%, lepszy wynik |
| Punkty za 3 wyższy % = lepiej | 217/17 · 41,2%, lepszy wynik | 217/26 · 26,9% |
| Punkty z wolnych wyższy % = lepiej | 99/13 · 69,2%, lepszy wynik | 77/12 · 58,3% |
| Zbiórki w obronie | 20 | 23, lepszy wynik |
| Zbiórki w ataku | 6 | 22, lepszy wynik |
| Asysty | 23 | 29, lepszy wynik |
| Przechwyty | 4 | 11, lepszy wynik |
| Straty mniej = lepiej | 17 | 8, lepszy wynik |
Długość paska to udział w parze, liczony osobno w każdym wierszu — wiersze mają różne jednostki i nie leżą na wspólnej skali. Pogrubiona jest ta liczba, która w danym wierszu wypadła lepiej. W trzech wierszach punktowych pasek rysuje zdobyte punkty, a porównywana jest skuteczność, więc pogrubiony procent bywa przy krótszym pasku; przy stratach lepszy jest wynik mniejszy.
Skuteczności nie ma w bazie — liczy się z trafionych i oddanych rzutów przy każdym wyświetleniu. Kreska w kolumnie skuteczności znaczy „nie rzucał”, a nie „nie trafił”. Wiersz „Razem” liczy skuteczność z sum drużyny, nie jako średnią skuteczności zawodników, a kolumny „+/-” nie sumuje wcale: okna gry zawodników nakładają się, więc suma liczyłaby te same punkty po kilka razy.
Przebieg meczu
Zapisu zdarzeń i mapy rzutów tego meczu nie mamy jeszcze w bazie. Możemy je teraz pobrać ze źródła — potrwa to kilkanaście sekund, a potem zostaną tu na stałe.






