5 kwietnia 2025, 17:002. Liga, sezon 6WBAWBA ARENA - BOISKO A
MJSWISH BALLERSgospodarzwynik 74 do 57
FASOLKIgość
Transmisja
2. Liga: Fasolki vs. MJSWiSH — otwórz na YouTube. Nagranie startuje samo i jest wyciszone — dźwięk włączasz w odtwarzaczu.Nagranie wczytuje się z YouTube’a po kliknięciu kadru.
Statystyki
| Zawodnik | #Numer na koszulce | MINMinuty na parkiecie | PTSPunkty | FGMRzuty z gry trafione | FGARzuty z gry oddane | FG%Skuteczność rzutów z gry | 2PMRzuty za dwa trafione | 2PARzuty za dwa oddane | 3PMRzuty za trzy trafione | 3PARzuty za trzy oddane | 3P%Skuteczność rzutów za trzy | FTMRzuty wolne trafione | FTARzuty wolne oddane | FT%Skuteczność rzutów wolnych | REBZbiórki razem | OREBZbiórki w ataku | DREBZbiórki w obronie | ASTAsysty | STLPrzechwyty | BLKBloki | TOStraty | PFPrzewinienia własne | PFDPrzewinienia wymuszone na przeciwniku | EFFWskaźnik skuteczności | +/-Różnica punktowa przy tym zawodniku na parkiecie |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Filip Zok | 44 | 42:02 | 19 | 7 | 8 | 87,5% | 5 | 6 | 2 | 2 | 100,0% | 3 | 4 | 75,0% | 9 | 2 | 7 | 2 | 1 | 0 | 2 | 3 | 3 | 27 | 12 |
| Bartek Mucharski | 33 | 48:00 | 18 | 8 | 15 | 53,3% | 8 | 13 | 0 | 2 | 0,0% | 2 | 2 | 100,0% | 12 | 6 | 6 | 5 | 5 | 0 | 5 | 1 | 2 | 28 | 17 |
| Jakub Leszewski | 15 | 31:25 | 11 | 5 | 8 | 62,5% | 4 | 6 | 1 | 2 | 50,0% | 0 | 0 | — | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 9 | 10 |
| Mikolaj Hanczewski | 0 | 26:51 | 10 | 4 | 6 | 66,7% | 4 | 5 | 0 | 1 | 0,0% | 2 | 6 | 33,3% | 9 | 2 | 7 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 4 | 14 | 17 |
| Jacek Rachwal | 25 | 30:16 | 7 | 3 | 8 | 37,5% | 2 | 3 | 1 | 5 | 20,0% | 0 | 0 | — | 3 | 0 | 3 | 2 | 1 | 0 | 1 | 0 | 2 | 7 | 5 |
| Kamil Kulinski | 55 | 30:18 | 5 | 2 | 9 | 22,2% | 2 | 9 | 0 | 0 | — | 1 | 2 | 50,0% | 4 | 1 | 3 | 0 | 2 | 0 | 0 | 1 | 1 | 3 | 11 |
| Mateusz Graczyk | 1 | 31:06 | 4 | 1 | 6 | 16,7% | 1 | 3 | 0 | 3 | 0,0% | 2 | 4 | 50,0% | 4 | 1 | 3 | 3 | 1 | 0 | 2 | 0 | 2 | 3 | 13 |
| Razem | — | 239:58 | 74 | 30 | 60 | 50,0% | 26 | 45 | 4 | 15 | 26,7% | 10 | 18 | 55,6% | 41 | 12 | 29 | 14 | 10 | 1 | 11 | 7 | 14 | 91 | — |
| Zawodnik | #Numer na koszulce | MINMinuty na parkiecie | PTSPunkty | FGMRzuty z gry trafione | FGARzuty z gry oddane | FG%Skuteczność rzutów z gry | 2PMRzuty za dwa trafione | 2PARzuty za dwa oddane | 3PMRzuty za trzy trafione | 3PARzuty za trzy oddane | 3P%Skuteczność rzutów za trzy | FTMRzuty wolne trafione | FTARzuty wolne oddane | FT%Skuteczność rzutów wolnych | REBZbiórki razem | OREBZbiórki w ataku | DREBZbiórki w obronie | ASTAsysty | STLPrzechwyty | BLKBloki | TOStraty | PFPrzewinienia własne | PFDPrzewinienia wymuszone na przeciwniku | EFFWskaźnik skuteczności | +/-Różnica punktowa przy tym zawodniku na parkiecie |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Mateusz Grudzien | 7 | 37:55 | 15 | 5 | 10 | 50,0% | 2 | 3 | 3 | 7 | 42,9% | 2 | 4 | 50,0% | 5 | 2 | 3 | 1 | 1 | 0 | 1 | 1 | 2 | 14 | -4 |
| Tomasz Jezior | 10 | 33:07 | 13 | 5 | 12 | 41,7% | 4 | 10 | 1 | 2 | 50,0% | 2 | 2 | 100,0% | 3 | 2 | 1 | 5 | 3 | 0 | 1 | 2 | 1 | 16 | -5 |
| Kamil Chmielak | 0 | 28:30 | 9 | 4 | 14 | 28,6% | 3 | 6 | 1 | 8 | 12,5% | 0 | 3 | 0,0% | 3 | 1 | 2 | 5 | 0 | 0 | 5 | 4 | 2 | -1 | -1 |
| Krysztof Rekawek | 1 | 18:06 | 7 | 3 | 8 | 37,5% | 2 | 5 | 1 | 3 | 33,3% | 0 | 0 | — | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 3 | -24 |
| Maciej Rasiński | 41 | 35:16 | 6 | 3 | 10 | 30,0% | 3 | 6 | 0 | 4 | 0,0% | 0 | 0 | — | 5 | 0 | 5 | 2 | 1 | 0 | 1 | 3 | 0 | 6 | -1 |
| Maciej Truszkowski | 34 | 27:58 | 3 | 1 | 6 | 16,7% | 0 | 2 | 1 | 4 | 25,0% | 0 | 0 | — | 2 | 0 | 2 | 1 | 1 | 0 | 2 | 2 | 0 | 0 | -20 |
| Rafal Fronczyk | 87 | 34:06 | 2 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | 0 | 0 | — | 2 | 2 | 100,0% | 7 | 5 | 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | 2 | 11 | -14 |
| Marcin Ksiazczak | 6 | 25:01 | 2 | 1 | 4 | 25,0% | 1 | 3 | 0 | 1 | 0,0% | 0 | 0 | — | 4 | 1 | 3 | 1 | 1 | 0 | 3 | 0 | 0 | 2 | -16 |
| Razem | — | 239:59 | 57 | 22 | 64 | 34,4% | 15 | 35 | 7 | 29 | 24,1% | 6 | 11 | 54,5% | 30 | 11 | 19 | 17 | 8 | 0 | 14 | 14 | 7 | 51 | — |
- #
- Numer na koszulce
- MIN
- Minuty na parkiecie
- PTS
- Punkty
- FGM
- Rzuty z gry trafione
- FGA
- Rzuty z gry oddane
- FG%
- Skuteczność rzutów z gry
- 2PM
- Rzuty za dwa trafione
- 2PA
- Rzuty za dwa oddane
- 3PM
- Rzuty za trzy trafione
- 3PA
- Rzuty za trzy oddane
- 3P%
- Skuteczność rzutów za trzy
- FTM
- Rzuty wolne trafione
- FTA
- Rzuty wolne oddane
- FT%
- Skuteczność rzutów wolnych
- REB
- Zbiórki razem
- OREB
- Zbiórki w ataku
- DREB
- Zbiórki w obronie
- AST
- Asysty
- STL
- Przechwyty
- BLK
- Bloki
- TO
- Straty
- PF
- Przewinienia własne
- PFD
- Przewinienia wymuszone na przeciwniku
- EFF
- Wskaźnik skuteczności: punkty, zbiórki, asysty, przechwyty i bloki na plus, niecelne rzuty z gry, niecelne rzuty wolne i straty na minus. Przewinienia nie wchodzą do wzoru — ani własne, ani wymuszone.
- +/-
- Różnica punktowa przy tym zawodniku na parkiecie
Porównanie drużyn
| Statystyka | MJSWISH BALLERS | FASOLKI |
|---|---|---|
| Punkty za 2 wyższy % = lepiej | 5226/45 · 57,8%, lepszy wynik | 3015/35 · 42,9% |
| Punkty za 3 wyższy % = lepiej | 124/15 · 26,7%, lepszy wynik | 217/29 · 24,1% |
| Punkty z wolnych wyższy % = lepiej | 1010/18 · 55,6%, lepszy wynik | 66/11 · 54,5% |
| Zbiórki w obronie | 29, lepszy wynik | 19 |
| Zbiórki w ataku | 12, lepszy wynik | 11 |
| Asysty | 14 | 17, lepszy wynik |
| Przechwyty | 10, lepszy wynik | 8 |
| Straty mniej = lepiej | 11, lepszy wynik | 14 |
Długość paska to udział w parze, liczony osobno w każdym wierszu — wiersze mają różne jednostki i nie leżą na wspólnej skali. Pogrubiona jest ta liczba, która w danym wierszu wypadła lepiej. W trzech wierszach punktowych pasek rysuje zdobyte punkty, a porównywana jest skuteczność, więc pogrubiony procent bywa przy krótszym pasku; przy stratach lepszy jest wynik mniejszy.
Skuteczności nie ma w bazie — liczy się z trafionych i oddanych rzutów przy każdym wyświetleniu. Kreska w kolumnie skuteczności znaczy „nie rzucał”, a nie „nie trafił”. Wiersz „Razem” liczy skuteczność z sum drużyny, nie jako średnią skuteczności zawodników, a kolumny „+/-” nie sumuje wcale: okna gry zawodników nakładają się, więc suma liczyłaby te same punkty po kilka razy.
Przebieg meczu
Zapisu zdarzeń i mapy rzutów tego meczu nie mamy jeszcze w bazie. Możemy je teraz pobrać ze źródła — potrwa to kilkanaście sekund, a potem zostaną tu na stałe.






