6 kwietnia 2025, 14:00Liga Mistrzów, sezon 6WBAWBA ARENA - BOISKO A
HUTNIK WARSZAWAgospodarzwynik 78 do 76
HUTNICZE WILKIgość
Transmisja
Champions League: Hutnik Warszawa vs. Hutnicze Wilki — otwórz na YouTube. Nagranie startuje samo i jest wyciszone — dźwięk włączasz w odtwarzaczu.Nagranie wczytuje się z YouTube’a po kliknięciu kadru.
Statystyki
| Zawodnik | #Numer na koszulce | MINMinuty na parkiecie | PTSPunkty | FGMRzuty z gry trafione | FGARzuty z gry oddane | FG%Skuteczność rzutów z gry | 2PMRzuty za dwa trafione | 2PARzuty za dwa oddane | 3PMRzuty za trzy trafione | 3PARzuty za trzy oddane | 3P%Skuteczność rzutów za trzy | FTMRzuty wolne trafione | FTARzuty wolne oddane | FT%Skuteczność rzutów wolnych | REBZbiórki razem | OREBZbiórki w ataku | DREBZbiórki w obronie | ASTAsysty | STLPrzechwyty | BLKBloki | TOStraty | PFPrzewinienia własne | PFDPrzewinienia wymuszone na przeciwniku | EFFWskaźnik skuteczności | +/-Różnica punktowa przy tym zawodniku na parkiecie |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pawel Lapinski | 33 | 38:07 | 29 | 9 | 14 | 64,3% | 5 | 8 | 4 | 6 | 66,7% | 7 | 9 | 77,8% | 7 | 3 | 4 | 1 | 3 | 0 | 5 | 0 | 6 | 28 | 9 |
| Kiril Dziatchuk | 17 | 38:58 | 14 | 4 | 13 | 30,8% | 2 | 11 | 2 | 2 | 100,0% | 4 | 6 | 66,7% | 7 | 1 | 6 | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 3 | 11 | 2 |
| Artur Kobialko | 40 | 20:28 | 11 | 3 | 4 | 75,0% | 1 | 1 | 2 | 3 | 66,7% | 3 | 3 | 100,0% | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 12 | 9 |
| Tomasz Przedlacki | 4 | 38:07 | 11 | 4 | 6 | 66,7% | 2 | 3 | 2 | 3 | 66,7% | 1 | 2 | 50,0% | 7 | 2 | 5 | 0 | 0 | 0 | 1 | 3 | 1 | 14 | -5 |
| Michal Hausner | 12 | 41:02 | 7 | 3 | 10 | 30,0% | 2 | 2 | 1 | 8 | 12,5% | 0 | 0 | — | 3 | 0 | 3 | 6 | 1 | 1 | 1 | 3 | 2 | 10 | 1 |
| Michal Bakula | 9 | 32:43 | 6 | 1 | 3 | 33,3% | 1 | 2 | 0 | 1 | 0,0% | 4 | 4 | 100,0% | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 2 | 5 | 5 | 2 |
| Lukasz Beresinski | 3 | 0:00 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Michal Kiryluk | 5 | 9:20 | 0 | 0 | 1 | 0,0% | 0 | 1 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 3 | 0 | -1 | -7 |
| Michal Konior | 7 | 21:10 | 0 | 0 | 1 | 0,0% | 0 | 1 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | 1 | 0 | 1 | 4 | 0 | 0 | 3 | 0 | 1 | 1 | -1 |
| Razem | — | 239:55 | 78 | 24 | 52 | 46,2% | 13 | 29 | 11 | 23 | 47,8% | 19 | 24 | 79,2% | 27 | 6 | 21 | 13 | 5 | 3 | 13 | 11 | 18 | 80 | — |
| Zawodnik | #Numer na koszulce | MINMinuty na parkiecie | PTSPunkty | FGMRzuty z gry trafione | FGARzuty z gry oddane | FG%Skuteczność rzutów z gry | 2PMRzuty za dwa trafione | 2PARzuty za dwa oddane | 3PMRzuty za trzy trafione | 3PARzuty za trzy oddane | 3P%Skuteczność rzutów za trzy | FTMRzuty wolne trafione | FTARzuty wolne oddane | FT%Skuteczność rzutów wolnych | REBZbiórki razem | OREBZbiórki w ataku | DREBZbiórki w obronie | ASTAsysty | STLPrzechwyty | BLKBloki | TOStraty | PFPrzewinienia własne | PFDPrzewinienia wymuszone na przeciwniku | EFFWskaźnik skuteczności | +/-Różnica punktowa przy tym zawodniku na parkiecie |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Piotr Gniewek | 77 | 19:58 | 14 | 5 | 6 | 83,3% | 4 | 5 | 1 | 1 | 100,0% | 3 | 4 | 75,0% | 3 | 1 | 2 | 1 | 1 | 1 | 0 | 2 | 2 | 18 | 3 |
| Mykhailo Stonozhenko | 24 | 34:55 | 13 | 5 | 8 | 62,5% | 2 | 2 | 3 | 6 | 50,0% | 0 | 0 | — | 7 | 2 | 5 | 1 | 3 | 0 | 1 | 2 | 0 | 20 | 4 |
| Sylwester Kus | 91 | 32:10 | 10 | 4 | 10 | 40,0% | 4 | 8 | 0 | 2 | 0,0% | 2 | 2 | 100,0% | 0 | 0 | 0 | 3 | 3 | 1 | 1 | 4 | 2 | 10 | 6 |
| Bartlomiej Kietlinski | 0 | 34:53 | 9 | 3 | 11 | 27,3% | 2 | 6 | 1 | 5 | 20,0% | 2 | 2 | 100,0% | 3 | 2 | 1 | 2 | 0 | 0 | 2 | 3 | 2 | 4 | 1 |
| Clement Le Jean | 49 | 13:40 | 8 | 3 | 7 | 42,9% | 1 | 4 | 2 | 3 | 66,7% | 0 | 0 | — | 2 | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 2 | 0 | 7 | 5 |
| Tatenda Mavhudzi | 4 | 19:13 | 7 | 3 | 5 | 60,0% | 3 | 5 | 0 | 0 | — | 1 | 2 | 50,0% | 4 | 1 | 3 | 2 | 1 | 0 | 1 | 1 | 1 | 10 | -4 |
| Illy Richard | 35 | 21:52 | 4 | 2 | 4 | 50,0% | 2 | 4 | 0 | 0 | — | 0 | 2 | 0,0% | 5 | 0 | 5 | 1 | 0 | 1 | 0 | 2 | 2 | 7 | 2 |
| Noah Rynkiewicz | 99 | 20:23 | 4 | 1 | 4 | 25,0% | 1 | 3 | 0 | 1 | 0,0% | 2 | 2 | 100,0% | 1 | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 4 | -12 |
| Piotr Targowski | 10 | 21:16 | 4 | 2 | 2 | 100,0% | 2 | 2 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | 0 | 0 | 0 | 4 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 7 | -1 |
| Dariusz Regula | 6 | 9:13 | 3 | 1 | 5 | 20,0% | 0 | 1 | 1 | 4 | 25,0% | 0 | 0 | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 1 | -2 | -3 |
| Jakub Fiziar | 23 | 12:19 | 0 | 0 | 2 | 0,0% | 0 | 1 | 0 | 1 | 0,0% | 0 | 0 | — | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | -1 | -11 |
| Razem | — | 239:52 | 76 | 29 | 64 | 45,3% | 21 | 41 | 8 | 23 | 34,8% | 10 | 14 | 71,4% | 26 | 8 | 18 | 16 | 10 | 3 | 8 | 19 | 11 | 84 | — |
- #
- Numer na koszulce
- MIN
- Minuty na parkiecie
- PTS
- Punkty
- FGM
- Rzuty z gry trafione
- FGA
- Rzuty z gry oddane
- FG%
- Skuteczność rzutów z gry
- 2PM
- Rzuty za dwa trafione
- 2PA
- Rzuty za dwa oddane
- 3PM
- Rzuty za trzy trafione
- 3PA
- Rzuty za trzy oddane
- 3P%
- Skuteczność rzutów za trzy
- FTM
- Rzuty wolne trafione
- FTA
- Rzuty wolne oddane
- FT%
- Skuteczność rzutów wolnych
- REB
- Zbiórki razem
- OREB
- Zbiórki w ataku
- DREB
- Zbiórki w obronie
- AST
- Asysty
- STL
- Przechwyty
- BLK
- Bloki
- TO
- Straty
- PF
- Przewinienia własne
- PFD
- Przewinienia wymuszone na przeciwniku
- EFF
- Wskaźnik skuteczności: punkty, zbiórki, asysty, przechwyty i bloki na plus, niecelne rzuty z gry, niecelne rzuty wolne i straty na minus. Przewinienia nie wchodzą do wzoru — ani własne, ani wymuszone.
- +/-
- Różnica punktowa przy tym zawodniku na parkiecie
Porównanie drużyn
| Statystyka | HUTNIK WARSZAWA | HUTNICZE WILKI |
|---|---|---|
| Punkty za 2 wyższy % = lepiej | 2613/29 · 44,8% | 4221/41 · 51,2%, lepszy wynik |
| Punkty za 3 wyższy % = lepiej | 3311/23 · 47,8%, lepszy wynik | 248/23 · 34,8% |
| Punkty z wolnych wyższy % = lepiej | 1919/24 · 79,2%, lepszy wynik | 1010/14 · 71,4% |
| Zbiórki w obronie | 21, lepszy wynik | 18 |
| Zbiórki w ataku | 6 | 8, lepszy wynik |
| Asysty | 13 | 16, lepszy wynik |
| Przechwyty | 5 | 10, lepszy wynik |
| Straty mniej = lepiej | 13 | 8, lepszy wynik |
Długość paska to udział w parze, liczony osobno w każdym wierszu — wiersze mają różne jednostki i nie leżą na wspólnej skali. Pogrubiona jest ta liczba, która w danym wierszu wypadła lepiej. W trzech wierszach punktowych pasek rysuje zdobyte punkty, a porównywana jest skuteczność, więc pogrubiony procent bywa przy krótszym pasku; przy stratach lepszy jest wynik mniejszy.
Skuteczności nie ma w bazie — liczy się z trafionych i oddanych rzutów przy każdym wyświetleniu. Kreska w kolumnie skuteczności znaczy „nie rzucał”, a nie „nie trafił”. Wiersz „Razem” liczy skuteczność z sum drużyny, nie jako średnią skuteczności zawodników, a kolumny „+/-” nie sumuje wcale: okna gry zawodników nakładają się, więc suma liczyłaby te same punkty po kilka razy.
Przebieg meczu
Zapisu zdarzeń i mapy rzutów tego meczu nie mamy jeszcze w bazie. Możemy je teraz pobrać ze źródła — potrwa to kilkanaście sekund, a potem zostaną tu na stałe.
Galeria
31 zdjęćalbum na Facebooku (otwiera się w nowej karcie)
Kto jest na zdjęciu?
Zaznacz, kogo widzisz. Nazwisko pojawi się przy zdjęciu, gdy potwierdzi je druga osoba.
HUTNIK WARSZAWA
HUTNICZE WILKI
Pozostałe mecze 6 kwietnia 2025
- 10:15
VABANK
SOFTSWISS BASKETBALL75:67 - 10:15
SZERY 18
UKS BASKET TARCZYN71:47 - 11:30
COURT CLAN
POLSKA KLUB SPORTOWY80:71 - 11:30
MLK BASKET
HOMIES67:101 - 12:45
KOMANDOSI JEDZA GWOZDZIE
OCTO54:63 - 12:45
MOOSES
PUMY BETONU47:57 - 14:00
MOLES
YOUNG OLD TEAM ONE110:65 - 15:15
POLIBUDA
TARGOWEK86:74 - 15:15
NLB
THAISTY TIGERS49:82 - 16:30
GET WOW TEAM
POST PRIME78:53 - 16:30
TARCHO TERROR
BASKET KOCJANA89:60 - 17:45
INIEMAMOCNI
RUN'N GUN58:76 - 17:45
WHITE CHOCOLATES
WOLVES68:81 - 19:00
BANKSTERS
BLAZERS56:64 - 19:00
AMATORZY
DZIKIE KOTY67:35 - 20:15
DACHMUR
ORLY TEMIDY70:61 - 20:15
TARGOWEK WARRIORS
HAWAJSKI SNIEG49:46






