12 kwietnia 2025, 15:002. Liga, sezon 6WBAWBA ARENA - BOISKO B
MDM SERWISgospodarzwynik 59 do 65
AMATORZYgość
Statystyki
| Zawodnik | #Numer na koszulce | MINMinuty na parkiecie | PTSPunkty | FGMRzuty z gry trafione | FGARzuty z gry oddane | FG%Skuteczność rzutów z gry | 2PMRzuty za dwa trafione | 2PARzuty za dwa oddane | 3PMRzuty za trzy trafione | 3PARzuty za trzy oddane | 3P%Skuteczność rzutów za trzy | FTMRzuty wolne trafione | FTARzuty wolne oddane | FT%Skuteczność rzutów wolnych | REBZbiórki razem | OREBZbiórki w ataku | DREBZbiórki w obronie | ASTAsysty | STLPrzechwyty | BLKBloki | TOStraty | PFPrzewinienia własne | PFDPrzewinienia wymuszone na przeciwniku | EFFWskaźnik skuteczności | +/-Różnica punktowa przy tym zawodniku na parkiecie |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lukasz Iwanowski | 0 | 42:40 | 19 | 5 | 16 | 31,3% | 3 | 7 | 2 | 9 | 22,2% | 7 | 8 | 87,5% | 7 | 0 | 7 | 8 | 2 | 0 | 3 | 5 | 5 | 21 | 2 |
| Marcin Gestern | 3 | 35:28 | 15 | 5 | 7 | 71,4% | 4 | 6 | 1 | 1 | 100,0% | 4 | 4 | 100,0% | 4 | 0 | 4 | 1 | 2 | 0 | 2 | 1 | 3 | 18 | 7 |
| Marcin Ejsmont | 25 | 38:04 | 9 | 3 | 7 | 42,9% | 3 | 7 | 0 | 0 | — | 3 | 4 | 75,0% | 9 | 5 | 4 | 1 | 1 | 0 | 1 | 3 | 2 | 14 | -2 |
| Marcin Cetnarowicz | 23 | 31:43 | 7 | 2 | 5 | 40,0% | 0 | 2 | 2 | 3 | 66,7% | 1 | 4 | 25,0% | 3 | 0 | 3 | 2 | 5 | 0 | 2 | 2 | 2 | 9 | -20 |
| Lukasz Konopka | 8 | 38:07 | 7 | 3 | 8 | 37,5% | 3 | 5 | 0 | 3 | 0,0% | 1 | 3 | 33,3% | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0 | 3 | 2 | 1 | 0 | -8 |
| Igor Zajac | 17 | 23:37 | 2 | 1 | 4 | 25,0% | 1 | 1 | 0 | 3 | 0,0% | 0 | 0 | — | 3 | 0 | 3 | 0 | 1 | 0 | 2 | 1 | 2 | 1 | -4 |
| Lukasz Sadlek | 33 | 23:22 | 0 | 0 | 8 | 0,0% | 0 | 6 | 0 | 2 | 0,0% | 0 | 0 | — | 4 | 2 | 2 | 0 | 2 | 0 | 0 | 1 | 1 | -2 | -5 |
| Bartek Weryk | 5 | 31:55 | 0 | 0 | 4 | 0,0% | 0 | 2 | 0 | 2 | 0,0% | 0 | 2 | 0,0% | 6 | 1 | 5 | 2 | 0 | 0 | 3 | 1 | 3 | -1 | 0 |
| Razem | — | 264:56 | 59 | 19 | 59 | 32,2% | 14 | 36 | 5 | 23 | 21,7% | 16 | 25 | 64,0% | 36 | 8 | 28 | 14 | 16 | 0 | 16 | 16 | 19 | 60 | — |
| Zawodnik | #Numer na koszulce | MINMinuty na parkiecie | PTSPunkty | FGMRzuty z gry trafione | FGARzuty z gry oddane | FG%Skuteczność rzutów z gry | 2PMRzuty za dwa trafione | 2PARzuty za dwa oddane | 3PMRzuty za trzy trafione | 3PARzuty za trzy oddane | 3P%Skuteczność rzutów za trzy | FTMRzuty wolne trafione | FTARzuty wolne oddane | FT%Skuteczność rzutów wolnych | REBZbiórki razem | OREBZbiórki w ataku | DREBZbiórki w obronie | ASTAsysty | STLPrzechwyty | BLKBloki | TOStraty | PFPrzewinienia własne | PFDPrzewinienia wymuszone na przeciwniku | EFFWskaźnik skuteczności | +/-Różnica punktowa przy tym zawodniku na parkiecie |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yahor Anikei | 9 | 46:45 | 22 | 6 | 17 | 35,3% | 4 | 10 | 2 | 7 | 28,6% | 8 | 9 | 88,9% | 9 | 3 | 6 | 2 | 2 | 0 | 4 | 1 | 6 | 19 | 10 |
| Yury Smirnou | 33 | 37:47 | 17 | 7 | 10 | 70,0% | 7 | 9 | 0 | 1 | 0,0% | 3 | 3 | 100,0% | 4 | 0 | 4 | 3 | 1 | 0 | 4 | 3 | 5 | 18 | -1 |
| Pavlo Kardakov | 16 | 41:34 | 7 | 3 | 7 | 42,9% | 2 | 3 | 1 | 4 | 25,0% | 0 | 0 | — | 4 | 0 | 4 | 1 | 3 | 0 | 2 | 2 | 0 | 9 | 6 |
| Kyrylo Petrenko | 0 | 37:16 | 7 | 3 | 7 | 42,9% | 2 | 6 | 1 | 1 | 100,0% | 0 | 0 | — | 3 | 2 | 1 | 2 | 1 | 1 | 3 | 5 | 1 | 7 | -7 |
| Dzmitry Staravoitau | 19 | 21:46 | 5 | 2 | 7 | 28,6% | 1 | 1 | 1 | 6 | 16,7% | 0 | 0 | — | 2 | 0 | 2 | 2 | 0 | 0 | 2 | 2 | 0 | 2 | 1 |
| Gleb Pastukhou | 91 | 43:34 | 4 | 1 | 9 | 11,1% | 0 | 3 | 1 | 6 | 16,7% | 1 | 2 | 50,0% | 10 | 2 | 8 | 0 | 2 | 1 | 4 | 4 | 4 | 4 | 9 |
| Aleksey Korolev | 20 | 29:01 | 3 | 1 | 3 | 33,3% | 0 | 1 | 1 | 2 | 50,0% | 0 | 0 | — | 7 | 1 | 6 | 1 | 3 | 0 | 0 | 2 | 0 | 12 | 13 |
| Marina Tsitarenka | 13 | 7:12 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | -1 |
| Razem | — | 264:55 | 65 | 23 | 60 | 38,3% | 16 | 33 | 7 | 27 | 25,9% | 12 | 14 | 85,7% | 39 | 8 | 31 | 11 | 12 | 2 | 19 | 19 | 16 | 71 | — |
- #
- Numer na koszulce
- MIN
- Minuty na parkiecie
- PTS
- Punkty
- FGM
- Rzuty z gry trafione
- FGA
- Rzuty z gry oddane
- FG%
- Skuteczność rzutów z gry
- 2PM
- Rzuty za dwa trafione
- 2PA
- Rzuty za dwa oddane
- 3PM
- Rzuty za trzy trafione
- 3PA
- Rzuty za trzy oddane
- 3P%
- Skuteczność rzutów za trzy
- FTM
- Rzuty wolne trafione
- FTA
- Rzuty wolne oddane
- FT%
- Skuteczność rzutów wolnych
- REB
- Zbiórki razem
- OREB
- Zbiórki w ataku
- DREB
- Zbiórki w obronie
- AST
- Asysty
- STL
- Przechwyty
- BLK
- Bloki
- TO
- Straty
- PF
- Przewinienia własne
- PFD
- Przewinienia wymuszone na przeciwniku
- EFF
- Wskaźnik skuteczności: punkty, zbiórki, asysty, przechwyty i bloki na plus, niecelne rzuty z gry, niecelne rzuty wolne i straty na minus. Przewinienia nie wchodzą do wzoru — ani własne, ani wymuszone.
- +/-
- Różnica punktowa przy tym zawodniku na parkiecie
Porównanie drużyn
| Statystyka | MDM SERWIS | AMATORZY |
|---|---|---|
| Punkty za 2 wyższy % = lepiej | 2814/36 · 38,9% | 3216/33 · 48,5%, lepszy wynik |
| Punkty za 3 wyższy % = lepiej | 155/23 · 21,7% | 217/27 · 25,9%, lepszy wynik |
| Punkty z wolnych wyższy % = lepiej | 1616/25 · 64,0% | 1212/14 · 85,7%, lepszy wynik |
| Zbiórki w obronie | 28 | 31, lepszy wynik |
| Zbiórki w ataku | 8 | 8 |
| Asysty | 14, lepszy wynik | 11 |
| Przechwyty | 16, lepszy wynik | 12 |
| Straty mniej = lepiej | 16, lepszy wynik | 19 |
Długość paska to udział w parze, liczony osobno w każdym wierszu — wiersze mają różne jednostki i nie leżą na wspólnej skali. Pogrubiona jest ta liczba, która w danym wierszu wypadła lepiej. W trzech wierszach punktowych pasek rysuje zdobyte punkty, a porównywana jest skuteczność, więc pogrubiony procent bywa przy krótszym pasku; przy stratach lepszy jest wynik mniejszy.
Skuteczności nie ma w bazie — liczy się z trafionych i oddanych rzutów przy każdym wyświetleniu. Kreska w kolumnie skuteczności znaczy „nie rzucał”, a nie „nie trafił”. Wiersz „Razem” liczy skuteczność z sum drużyny, nie jako średnią skuteczności zawodników, a kolumny „+/-” nie sumuje wcale: okna gry zawodników nakładają się, więc suma liczyłaby te same punkty po kilka razy.
Przebieg meczu
Zapisu zdarzeń i mapy rzutów tego meczu nie mamy jeszcze w bazie. Możemy je teraz pobrać ze źródła — potrwa to kilkanaście sekund, a potem zostaną tu na stałe.
Galeria
27 zdjęćalbum na Facebooku (otwiera się w nowej karcie)
Kto jest na zdjęciu?
Zaznacz, kogo widzisz. Nazwisko pojawi się przy zdjęciu, gdy potwierdzi je druga osoba.
MDM SERWIS
AMATORZY






