10 maja 2025, 16:152. Liga, sezon 6WBAWBA ARENA - BOISKO A
PUMY BETONUgospodarzwynik 67 do 61
TEAM Ugość
Transmisja
6WBA: Liga 2: Pumy Betonu vs. Team U — otwórz na YouTube. Nagranie startuje samo i jest wyciszone — dźwięk włączasz w odtwarzaczu.Nagranie wczytuje się z YouTube’a po kliknięciu kadru.
Statystyki
| Zawodnik | #Numer na koszulce | MINMinuty na parkiecie | PTSPunkty | FGMRzuty z gry trafione | FGARzuty z gry oddane | FG%Skuteczność rzutów z gry | 2PMRzuty za dwa trafione | 2PARzuty za dwa oddane | 3PMRzuty za trzy trafione | 3PARzuty za trzy oddane | 3P%Skuteczność rzutów za trzy | FTMRzuty wolne trafione | FTARzuty wolne oddane | FT%Skuteczność rzutów wolnych | REBZbiórki razem | OREBZbiórki w ataku | DREBZbiórki w obronie | ASTAsysty | STLPrzechwyty | BLKBloki | TOStraty | PFPrzewinienia własne | PFDPrzewinienia wymuszone na przeciwniku | EFFWskaźnik skuteczności | +/-Różnica punktowa przy tym zawodniku na parkiecie |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Benedykt Mydlowski | 21 | 48:00 | 22 | 9 | 23 | 39,1% | 9 | 20 | 0 | 3 | 0,0% | 4 | 8 | 50,0% | 3 | 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 4 | 3 | 3 | 4 | 6 |
| Robert Boneczko | 8 | 48:00 | 16 | 5 | 6 | 83,3% | 4 | 5 | 1 | 1 | 100,0% | 5 | 8 | 62,5% | 7 | 0 | 7 | 1 | 2 | 1 | 5 | 2 | 8 | 18 | 6 |
| Aleksander Czaplicki | 66 | 48:00 | 16 | 8 | 14 | 57,1% | 8 | 14 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | 11 | 3 | 8 | 1 | 1 | 0 | 2 | 4 | 1 | 21 | 6 |
| Lukasz Jaworowski | 0 | 48:00 | 8 | 4 | 10 | 40,0% | 4 | 8 | 0 | 2 | 0,0% | 0 | 0 | — | 4 | 1 | 3 | 3 | 1 | 0 | 3 | 2 | 1 | 7 | 6 |
| Jan Mydlowski | 11 | 44:45 | 5 | 1 | 3 | 33,3% | 1 | 3 | 0 | 0 | — | 3 | 4 | 75,0% | 5 | 2 | 3 | 3 | 3 | 0 | 0 | 3 | 2 | 13 | 8 |
| Michal Nowakowski | 9 | 3:15 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | -2 |
| Marcin Sledz | 73 | 0:00 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Razem | — | 240:00 | 67 | 27 | 56 | 48,2% | 26 | 50 | 1 | 6 | 16,7% | 12 | 20 | 60,0% | 30 | 8 | 22 | 9 | 7 | 1 | 14 | 14 | 16 | 63 | — |
| Zawodnik | #Numer na koszulce | MINMinuty na parkiecie | PTSPunkty | FGMRzuty z gry trafione | FGARzuty z gry oddane | FG%Skuteczność rzutów z gry | 2PMRzuty za dwa trafione | 2PARzuty za dwa oddane | 3PMRzuty za trzy trafione | 3PARzuty za trzy oddane | 3P%Skuteczność rzutów za trzy | FTMRzuty wolne trafione | FTARzuty wolne oddane | FT%Skuteczność rzutów wolnych | REBZbiórki razem | OREBZbiórki w ataku | DREBZbiórki w obronie | ASTAsysty | STLPrzechwyty | BLKBloki | TOStraty | PFPrzewinienia własne | PFDPrzewinienia wymuszone na przeciwniku | EFFWskaźnik skuteczności | +/-Różnica punktowa przy tym zawodniku na parkiecie |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Dmytro Nesteruk | 12 | 34:47 | 21 | 6 | 8 | 75,0% | 1 | 3 | 5 | 5 | 100,0% | 4 | 6 | 66,7% | 1 | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 3 | 2 | 5 | 17 | 4 |
| Anton Roskoshnyi | 96 | 42:06 | 12 | 5 | 18 | 27,8% | 5 | 15 | 0 | 3 | 0,0% | 2 | 3 | 66,7% | 10 | 2 | 8 | 0 | 1 | 0 | 1 | 2 | 4 | 8 | -5 |
| Oleksandr Treus | 30 | 32:01 | 10 | 5 | 10 | 50,0% | 5 | 7 | 0 | 3 | 0,0% | 0 | 0 | — | 2 | 2 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 2 | 0 | 7 | 3 |
| Hlib Poliakov | 0 | 25:40 | 8 | 3 | 6 | 50,0% | 2 | 3 | 1 | 3 | 33,3% | 1 | 2 | 50,0% | 4 | 1 | 3 | 2 | 2 | 0 | 1 | 1 | 2 | 11 | 0 |
| Volodymyr Paliichuk | 22 | 35:10 | 4 | 2 | 3 | 66,7% | 2 | 3 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | 4 | 0 | 4 | 2 | 0 | 0 | 4 | 5 | 0 | 5 | -7 |
| Maksym Hvozdenko | 10 | 23:08 | 3 | 1 | 5 | 20,0% | 0 | 0 | 1 | 5 | 20,0% | 0 | 0 | — | 2 | 0 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 2 | -8 |
| Vasyl Nishchyk | 91 | 23:30 | 2 | 1 | 4 | 25,0% | 1 | 4 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | 1 | 0 | 1 | 0 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | -10 |
| Andrii Ozimko | 35 | 23:34 | 1 | 0 | 4 | 0,0% | 0 | 1 | 0 | 3 | 0,0% | 1 | 2 | 50,0% | 1 | 0 | 1 | 0 | 2 | 1 | 1 | 3 | 2 | -1 | -7 |
| Razem | — | 239:56 | 61 | 23 | 58 | 39,7% | 16 | 36 | 7 | 22 | 31,8% | 8 | 13 | 61,5% | 25 | 6 | 19 | 5 | 10 | 1 | 12 | 16 | 13 | 50 | — |
- #
- Numer na koszulce
- MIN
- Minuty na parkiecie
- PTS
- Punkty
- FGM
- Rzuty z gry trafione
- FGA
- Rzuty z gry oddane
- FG%
- Skuteczność rzutów z gry
- 2PM
- Rzuty za dwa trafione
- 2PA
- Rzuty za dwa oddane
- 3PM
- Rzuty za trzy trafione
- 3PA
- Rzuty za trzy oddane
- 3P%
- Skuteczność rzutów za trzy
- FTM
- Rzuty wolne trafione
- FTA
- Rzuty wolne oddane
- FT%
- Skuteczność rzutów wolnych
- REB
- Zbiórki razem
- OREB
- Zbiórki w ataku
- DREB
- Zbiórki w obronie
- AST
- Asysty
- STL
- Przechwyty
- BLK
- Bloki
- TO
- Straty
- PF
- Przewinienia własne
- PFD
- Przewinienia wymuszone na przeciwniku
- EFF
- Wskaźnik skuteczności: punkty, zbiórki, asysty, przechwyty i bloki na plus, niecelne rzuty z gry, niecelne rzuty wolne i straty na minus. Przewinienia nie wchodzą do wzoru — ani własne, ani wymuszone.
- +/-
- Różnica punktowa przy tym zawodniku na parkiecie
Porównanie drużyn
| Statystyka | PUMY BETONU | TEAM U |
|---|---|---|
| Punkty za 2 wyższy % = lepiej | 5226/50 · 52,0%, lepszy wynik | 3216/36 · 44,4% |
| Punkty za 3 wyższy % = lepiej | 31/6 · 16,7% | 217/22 · 31,8%, lepszy wynik |
| Punkty z wolnych wyższy % = lepiej | 1212/20 · 60,0% | 88/13 · 61,5%, lepszy wynik |
| Zbiórki w obronie | 22, lepszy wynik | 19 |
| Zbiórki w ataku | 8, lepszy wynik | 6 |
| Asysty | 9, lepszy wynik | 5 |
| Przechwyty | 7 | 10, lepszy wynik |
| Straty mniej = lepiej | 14 | 12, lepszy wynik |
Długość paska to udział w parze, liczony osobno w każdym wierszu — wiersze mają różne jednostki i nie leżą na wspólnej skali. Pogrubiona jest ta liczba, która w danym wierszu wypadła lepiej. W trzech wierszach punktowych pasek rysuje zdobyte punkty, a porównywana jest skuteczność, więc pogrubiony procent bywa przy krótszym pasku; przy stratach lepszy jest wynik mniejszy.
Skuteczności nie ma w bazie — liczy się z trafionych i oddanych rzutów przy każdym wyświetleniu. Kreska w kolumnie skuteczności znaczy „nie rzucał”, a nie „nie trafił”. Wiersz „Razem” liczy skuteczność z sum drużyny, nie jako średnią skuteczności zawodników, a kolumny „+/-” nie sumuje wcale: okna gry zawodników nakładają się, więc suma liczyłaby te same punkty po kilka razy.
Przebieg meczu
Zapisu zdarzeń i mapy rzutów tego meczu nie mamy jeszcze w bazie. Możemy je teraz pobrać ze źródła — potrwa to kilkanaście sekund, a potem zostaną tu na stałe.






