18 maja 2025, 17:45Liga Mistrzów, sezon 6WBAWBA ARENA - BOISKO A
BLAZERSgospodarzwynik 52 do 46
OSTAP RUSZTOWANIAgość
Transmisja
6WBA: CL: Ostap Rusztowania vs. Blazers — otwórz na YouTube. Nagranie startuje samo i jest wyciszone — dźwięk włączasz w odtwarzaczu.Nagranie wczytuje się z YouTube’a po kliknięciu kadru.
Statystyki
| Zawodnik | #Numer na koszulce | MINMinuty na parkiecie | PTSPunkty | FGMRzuty z gry trafione | FGARzuty z gry oddane | FG%Skuteczność rzutów z gry | 2PMRzuty za dwa trafione | 2PARzuty za dwa oddane | 3PMRzuty za trzy trafione | 3PARzuty za trzy oddane | 3P%Skuteczność rzutów za trzy | FTMRzuty wolne trafione | FTARzuty wolne oddane | FT%Skuteczność rzutów wolnych | REBZbiórki razem | OREBZbiórki w ataku | DREBZbiórki w obronie | ASTAsysty | STLPrzechwyty | BLKBloki | TOStraty | PFPrzewinienia własne | PFDPrzewinienia wymuszone na przeciwniku | EFFWskaźnik skuteczności | +/-Różnica punktowa przy tym zawodniku na parkiecie |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ivan Lotoshnikov | 11 | 29:34 | 11 | 5 | 9 | 55,6% | 4 | 5 | 1 | 4 | 25,0% | 0 | 3 | 0,0% | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 4 | 6 | 5 |
| Ivan Kozdan | 27 | 23:22 | 9 | 4 | 10 | 40,0% | 3 | 7 | 1 | 3 | 33,3% | 0 | 2 | 0,0% | 8 | 6 | 2 | 0 | 0 | 0 | 1 | 5 | 1 | 8 | -4 |
| Maksim Khailo | 36 | 32:30 | 7 | 3 | 6 | 50,0% | 2 | 4 | 1 | 2 | 50,0% | 0 | 0 | — | 12 | 5 | 7 | 0 | 0 | 1 | 1 | 2 | 0 | 16 | 12 |
| Ivan Dudar | 17 | 30:31 | 6 | 2 | 6 | 33,3% | 2 | 6 | 0 | 0 | — | 2 | 3 | 66,7% | 4 | 1 | 3 | 5 | 3 | 0 | 1 | 2 | 4 | 12 | 14 |
| Nikita Bilko | 26 | 28:48 | 5 | 1 | 6 | 16,7% | 0 | 3 | 1 | 3 | 33,3% | 2 | 4 | 50,0% | 4 | 0 | 4 | 2 | 1 | 0 | 1 | 1 | 4 | 4 | 1 |
| Anton Roskoshnyi | 10 | 22:10 | 5 | 2 | 3 | 66,7% | 1 | 2 | 1 | 1 | 100,0% | 0 | 0 | — | 2 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 4 | 4 | 1 | 3 | -2 |
| Roman Zavada | 34 | 25:07 | 5 | 2 | 8 | 25,0% | 1 | 3 | 1 | 5 | 20,0% | 0 | 1 | 0,0% | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | -3 |
| Dmytro Nesteruk | 12 | 14:31 | 2 | 1 | 3 | 33,3% | 1 | 2 | 0 | 1 | 0,0% | 0 | 0 | — | 4 | 1 | 3 | 0 | 1 | 0 | 0 | 2 | 0 | 5 | 7 |
| Semen Saushkin | 0 | 12:49 | 2 | 1 | 3 | 33,3% | 1 | 3 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | 1 | 0 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 10 |
| Arar Guliyev | 7 | 20:34 | 0 | 0 | 4 | 0,0% | 0 | 1 | 0 | 3 | 0,0% | 0 | 0 | — | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 2 | 0 | 2 | -5 | -10 |
| Razem | — | 239:56 | 52 | 21 | 58 | 36,2% | 15 | 36 | 6 | 22 | 27,3% | 4 | 13 | 30,8% | 37 | 15 | 22 | 9 | 9 | 1 | 10 | 18 | 16 | 52 | — |
| Zawodnik | #Numer na koszulce | MINMinuty na parkiecie | PTSPunkty | FGMRzuty z gry trafione | FGARzuty z gry oddane | FG%Skuteczność rzutów z gry | 2PMRzuty za dwa trafione | 2PARzuty za dwa oddane | 3PMRzuty za trzy trafione | 3PARzuty za trzy oddane | 3P%Skuteczność rzutów za trzy | FTMRzuty wolne trafione | FTARzuty wolne oddane | FT%Skuteczność rzutów wolnych | REBZbiórki razem | OREBZbiórki w ataku | DREBZbiórki w obronie | ASTAsysty | STLPrzechwyty | BLKBloki | TOStraty | PFPrzewinienia własne | PFDPrzewinienia wymuszone na przeciwniku | EFFWskaźnik skuteczności | +/-Różnica punktowa przy tym zawodniku na parkiecie |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kamil Stachowski | 4 | 42:00 | 15 | 4 | 9 | 44,4% | 4 | 8 | 0 | 1 | 0,0% | 7 | 10 | 70,0% | 6 | 1 | 5 | 1 | 1 | 0 | 1 | 3 | 9 | 14 | 2 |
| Michal Bukraba | 87 | 33:22 | 12 | 4 | 12 | 33,3% | 3 | 7 | 1 | 5 | 20,0% | 3 | 4 | 75,0% | 3 | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 3 | 4 | 2 | 3 | 3 |
| Adam Nyckowski | 8 | 42:21 | 8 | 4 | 8 | 50,0% | 4 | 7 | 0 | 1 | 0,0% | 0 | 4 | 0,0% | 2 | 1 | 1 | 2 | 0 | 0 | 3 | 2 | 2 | 1 | -3 |
| Robert Kasprzak | 10 | 32:22 | 6 | 2 | 8 | 25,0% | 0 | 1 | 2 | 7 | 28,6% | 0 | 1 | 0,0% | 2 | 0 | 2 | 3 | 2 | 1 | 0 | 4 | 2 | 7 | 7 |
| Lukasz Pietka | 77 | 21:34 | 3 | 1 | 3 | 33,3% | 1 | 2 | 0 | 1 | 0,0% | 1 | 1 | 100,0% | 5 | 3 | 2 | 1 | 0 | 0 | 3 | 0 | 2 | 4 | -19 |
| Mateusz Polosak | 21 | 43:00 | 2 | 1 | 7 | 14,3% | 1 | 5 | 0 | 2 | 0,0% | 0 | 0 | — | 8 | 5 | 3 | 3 | 1 | 0 | 1 | 2 | 0 | 7 | -2 |
| Krzysztof Gajos | 44 | 16:55 | 0 | 0 | 1 | 0,0% | 0 | 0 | 0 | 1 | 0,0% | 0 | 0 | — | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | -14 |
| Jakub Kalinowski | 41 | 8:25 | 0 | 0 | 1 | 0,0% | 0 | 0 | 0 | 1 | 0,0% | 0 | 0 | — | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | -1 | -4 |
| Razem | — | 239:59 | 46 | 16 | 49 | 32,7% | 13 | 30 | 3 | 19 | 15,8% | 11 | 20 | 55,0% | 28 | 10 | 18 | 10 | 4 | 1 | 12 | 17 | 17 | 35 | — |
- #
- Numer na koszulce
- MIN
- Minuty na parkiecie
- PTS
- Punkty
- FGM
- Rzuty z gry trafione
- FGA
- Rzuty z gry oddane
- FG%
- Skuteczność rzutów z gry
- 2PM
- Rzuty za dwa trafione
- 2PA
- Rzuty za dwa oddane
- 3PM
- Rzuty za trzy trafione
- 3PA
- Rzuty za trzy oddane
- 3P%
- Skuteczność rzutów za trzy
- FTM
- Rzuty wolne trafione
- FTA
- Rzuty wolne oddane
- FT%
- Skuteczność rzutów wolnych
- REB
- Zbiórki razem
- OREB
- Zbiórki w ataku
- DREB
- Zbiórki w obronie
- AST
- Asysty
- STL
- Przechwyty
- BLK
- Bloki
- TO
- Straty
- PF
- Przewinienia własne
- PFD
- Przewinienia wymuszone na przeciwniku
- EFF
- Wskaźnik skuteczności: punkty, zbiórki, asysty, przechwyty i bloki na plus, niecelne rzuty z gry, niecelne rzuty wolne i straty na minus. Przewinienia nie wchodzą do wzoru — ani własne, ani wymuszone.
- +/-
- Różnica punktowa przy tym zawodniku na parkiecie
Porównanie drużyn
| Statystyka | BLAZERS | OSTAP RUSZTOWANIA |
|---|---|---|
| Punkty za 2 wyższy % = lepiej | 3015/36 · 41,7% | 2613/30 · 43,3%, lepszy wynik |
| Punkty za 3 wyższy % = lepiej | 186/22 · 27,3%, lepszy wynik | 93/19 · 15,8% |
| Punkty z wolnych wyższy % = lepiej | 44/13 · 30,8% | 1111/20 · 55,0%, lepszy wynik |
| Zbiórki w obronie | 22, lepszy wynik | 18 |
| Zbiórki w ataku | 15, lepszy wynik | 10 |
| Asysty | 9 | 10, lepszy wynik |
| Przechwyty | 9, lepszy wynik | 4 |
| Straty mniej = lepiej | 10, lepszy wynik | 12 |
Długość paska to udział w parze, liczony osobno w każdym wierszu — wiersze mają różne jednostki i nie leżą na wspólnej skali. Pogrubiona jest ta liczba, która w danym wierszu wypadła lepiej. W trzech wierszach punktowych pasek rysuje zdobyte punkty, a porównywana jest skuteczność, więc pogrubiony procent bywa przy krótszym pasku; przy stratach lepszy jest wynik mniejszy.
Skuteczności nie ma w bazie — liczy się z trafionych i oddanych rzutów przy każdym wyświetleniu. Kreska w kolumnie skuteczności znaczy „nie rzucał”, a nie „nie trafił”. Wiersz „Razem” liczy skuteczność z sum drużyny, nie jako średnią skuteczności zawodników, a kolumny „+/-” nie sumuje wcale: okna gry zawodników nakładają się, więc suma liczyłaby te same punkty po kilka razy.
Przebieg meczu
Zapisu zdarzeń i mapy rzutów tego meczu nie mamy jeszcze w bazie. Możemy je teraz pobrać ze źródła — potrwa to kilkanaście sekund, a potem zostaną tu na stałe.
Galeria
29 zdjęćalbum na Facebooku (otwiera się w nowej karcie)
Kto jest na zdjęciu?
Zaznacz, kogo widzisz. Nazwisko pojawi się przy zdjęciu, gdy potwierdzi je druga osoba.
BLAZERS
OSTAP RUSZTOWANIA
Pozostałe mecze 18 maja 2025
- 10:15
WARSAW RAPTORS
KOMANDOSI JEDZA GWOZDZIE68:59 - 10:15
YOUNG OLD TEAM ONE
OBRONCY Z TOBRUKU64:60 - 11:30
INDEX MOCY
ORLY TEMIDY49:38 - 11:30
MOOSES
FOR THE WIN70:79 - 12:45
TARGOWEK WARRIORS
WOLVES90:57 - 12:45
PUMY BETONU
WHITE CHOCOLATES80:65 - 14:00
HUTNICZE WILKI
COURT CLAN64:61 - 14:00
TEKOpro
UKS BASKET TARCZYN78:71 - 15:15
TARGOWEK
GET WOW TEAM56:50 - 15:15
DRUZYNA WYBUCH
NLB76:57 - 16:15
POLSKA KLUB SPORTOWY
BANKSTERS62:69 - 16:30
MLK BASKET
DZIKIE KOTY71:26 - 17:45
WE SUPPORT
AB BASKET LEGIONOWO50:51 - 19:00
POST PRIME
HUTNIK WARSZAWA63:104 - 19:00
DACHMUR
RUN'N GUN56:77 - 20:15
PIASECZUSETS
POLIBUDA54:67 - 20:15
INIEMAMOCNI
VABANK97:57






