8 czerwca 2025, 20:15Liga Mistrzów, sezon 6WBAWBA ARENA - BOISKO A
POLIBUDAgospodarzwynik 64 do 48
PIASECZUSETSgość
Transmisja
6WBA: Champions League: MB Motors Piaseczusets vs. Polibuda — otwórz na YouTube. Nagranie startuje samo i jest wyciszone — dźwięk włączasz w odtwarzaczu.Nagranie wczytuje się z YouTube’a po kliknięciu kadru.
Statystyki
| Zawodnik | #Numer na koszulce | MINMinuty na parkiecie | PTSPunkty | FGMRzuty z gry trafione | FGARzuty z gry oddane | FG%Skuteczność rzutów z gry | 2PMRzuty za dwa trafione | 2PARzuty za dwa oddane | 3PMRzuty za trzy trafione | 3PARzuty za trzy oddane | 3P%Skuteczność rzutów za trzy | FTMRzuty wolne trafione | FTARzuty wolne oddane | FT%Skuteczność rzutów wolnych | REBZbiórki razem | OREBZbiórki w ataku | DREBZbiórki w obronie | ASTAsysty | STLPrzechwyty | BLKBloki | TOStraty | PFPrzewinienia własne | PFDPrzewinienia wymuszone na przeciwniku | EFFWskaźnik skuteczności | +/-Różnica punktowa przy tym zawodniku na parkiecie |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Darek Kubica | 8 | 43:04 | 16 | 3 | 13 | 23,1% | 2 | 6 | 1 | 7 | 14,3% | 9 | 10 | 90,0% | 8 | 3 | 5 | 2 | 0 | 0 | 0 | 3 | 6 | 15 | 18 |
| Michal Sosin | 11 | 34:04 | 10 | 3 | 7 | 42,9% | 2 | 5 | 1 | 2 | 50,0% | 3 | 3 | 100,0% | 5 | 0 | 5 | 1 | 0 | 0 | 3 | 3 | 4 | 9 | 10 |
| Piotr Jankowski | 3 | 37:19 | 9 | 4 | 5 | 80,0% | 4 | 4 | 0 | 1 | 0,0% | 1 | 3 | 33,3% | 5 | 1 | 4 | 4 | 0 | 0 | 1 | 1 | 2 | 14 | 24 |
| Maciej Antosiewicz | 4 | 13:33 | 6 | 2 | 3 | 66,7% | 2 | 3 | 0 | 0 | — | 2 | 2 | 100,0% | 4 | 2 | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 | 2 | 1 | 10 | 12 |
| Radoslaw Bzoma | 10 | 26:46 | 6 | 3 | 7 | 42,9% | 3 | 5 | 0 | 2 | 0,0% | 0 | 0 | — | 5 | 3 | 2 | 1 | 2 | 0 | 1 | 1 | 1 | 9 | 4 |
| Zbyszek Godlewski | 15 | 27:22 | 4 | 1 | 5 | 20,0% | 1 | 5 | 0 | 0 | — | 2 | 2 | 100,0% | 8 | 3 | 5 | 1 | 0 | 1 | 1 | 2 | 2 | 9 | 4 |
| Mateusz Nesterowicz | 1 | 21:11 | 4 | 1 | 4 | 25,0% | 1 | 4 | 0 | 0 | — | 2 | 2 | 100,0% | 2 | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 2 | 1 | 0 | 2 | 3 |
| Jaroslaw Banda | 14 | 19:22 | 3 | 1 | 4 | 25,0% | 0 | 1 | 1 | 3 | 33,3% | 0 | 0 | — | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 3 | 1 | 2 | 3 |
| Jakub Komala | 9 | 1:03 | 3 | 1 | 1 | 100,0% | 0 | 0 | 1 | 1 | 100,0% | 0 | 0 | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 3 |
| Sebastian Olszewski | 13 | 16:13 | 3 | 1 | 3 | 33,3% | 0 | 0 | 1 | 3 | 33,3% | 0 | 0 | — | 1 | 0 | 1 | 0 | 2 | 0 | 1 | 1 | 1 | 3 | -1 |
| Razem | — | 239:57 | 64 | 20 | 52 | 38,5% | 15 | 33 | 5 | 19 | 26,3% | 19 | 22 | 86,4% | 39 | 13 | 26 | 11 | 5 | 1 | 9 | 17 | 18 | 76 | — |
| Zawodnik | #Numer na koszulce | MINMinuty na parkiecie | PTSPunkty | FGMRzuty z gry trafione | FGARzuty z gry oddane | FG%Skuteczność rzutów z gry | 2PMRzuty za dwa trafione | 2PARzuty za dwa oddane | 3PMRzuty za trzy trafione | 3PARzuty za trzy oddane | 3P%Skuteczność rzutów za trzy | FTMRzuty wolne trafione | FTARzuty wolne oddane | FT%Skuteczność rzutów wolnych | REBZbiórki razem | OREBZbiórki w ataku | DREBZbiórki w obronie | ASTAsysty | STLPrzechwyty | BLKBloki | TOStraty | PFPrzewinienia własne | PFDPrzewinienia wymuszone na przeciwniku | EFFWskaźnik skuteczności | +/-Różnica punktowa przy tym zawodniku na parkiecie |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Tomasz Wojcikowski | 17 | 47:22 | 12 | 3 | 7 | 42,9% | 3 | 4 | 0 | 3 | 0,0% | 6 | 8 | 75,0% | 4 | 1 | 3 | 2 | 1 | 0 | 1 | 2 | 4 | 12 | -13 |
| Piotr Dabrowski | 7 | 42:02 | 11 | 3 | 13 | 23,1% | 3 | 6 | 0 | 7 | 0,0% | 5 | 7 | 71,4% | 1 | 0 | 1 | 3 | 2 | 0 | 2 | 0 | 4 | 3 | -22 |
| Michal Szelagowski | 15 | 28:52 | 11 | 4 | 7 | 57,1% | 4 | 5 | 0 | 2 | 0,0% | 3 | 3 | 100,0% | 4 | 0 | 4 | 1 | 0 | 0 | 1 | 2 | 3 | 12 | -7 |
| Andrzej Baginski | 4 | 36:28 | 6 | 2 | 6 | 33,3% | 2 | 4 | 0 | 2 | 0,0% | 2 | 2 | 100,0% | 9 | 4 | 5 | 2 | 1 | 0 | 0 | 4 | 1 | 14 | -17 |
| Piotr Lazarek | 3 | 43:31 | 5 | 2 | 8 | 25,0% | 2 | 4 | 0 | 4 | 0,0% | 1 | 2 | 50,0% | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 1 | 2 | 1 | 3 | -1 | -14 |
| Karol Denysenko | 47 | 19:07 | 2 | 1 | 3 | 33,3% | 1 | 3 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | 2 | 0 | 2 | 0 | 1 | 1 | 0 | 4 | 1 | 4 | -9 |
| Michal Miernecki | 2 | 13:01 | 1 | 0 | 1 | 0,0% | 0 | 0 | 0 | 1 | 0,0% | 1 | 3 | 33,3% | 2 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4 | 1 | 0 | -1 |
| Maciej Boryczko | 13 | 2:02 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | -3 |
| Pawel Kosiarz | 69 | 0:00 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Lukasz Szlazak | 55 | 7:31 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 6 |
| Razem | — | 239:56 | 48 | 15 | 45 | 33,3% | 15 | 26 | 0 | 19 | 0,0% | 18 | 25 | 72,0% | 22 | 5 | 17 | 10 | 5 | 2 | 6 | 18 | 17 | 44 | — |
- #
- Numer na koszulce
- MIN
- Minuty na parkiecie
- PTS
- Punkty
- FGM
- Rzuty z gry trafione
- FGA
- Rzuty z gry oddane
- FG%
- Skuteczność rzutów z gry
- 2PM
- Rzuty za dwa trafione
- 2PA
- Rzuty za dwa oddane
- 3PM
- Rzuty za trzy trafione
- 3PA
- Rzuty za trzy oddane
- 3P%
- Skuteczność rzutów za trzy
- FTM
- Rzuty wolne trafione
- FTA
- Rzuty wolne oddane
- FT%
- Skuteczność rzutów wolnych
- REB
- Zbiórki razem
- OREB
- Zbiórki w ataku
- DREB
- Zbiórki w obronie
- AST
- Asysty
- STL
- Przechwyty
- BLK
- Bloki
- TO
- Straty
- PF
- Przewinienia własne
- PFD
- Przewinienia wymuszone na przeciwniku
- EFF
- Wskaźnik skuteczności: punkty, zbiórki, asysty, przechwyty i bloki na plus, niecelne rzuty z gry, niecelne rzuty wolne i straty na minus. Przewinienia nie wchodzą do wzoru — ani własne, ani wymuszone.
- +/-
- Różnica punktowa przy tym zawodniku na parkiecie
Porównanie drużyn
| Statystyka | POLIBUDA | PIASECZUSETS |
|---|---|---|
| Punkty za 2 wyższy % = lepiej | 3015/33 · 45,5% | 3015/26 · 57,7%, lepszy wynik |
| Punkty za 3 wyższy % = lepiej | 155/19 · 26,3%, lepszy wynik | 00/19 · 0,0% |
| Punkty z wolnych wyższy % = lepiej | 1919/22 · 86,4%, lepszy wynik | 1818/25 · 72,0% |
| Zbiórki w obronie | 26, lepszy wynik | 17 |
| Zbiórki w ataku | 13, lepszy wynik | 5 |
| Asysty | 11, lepszy wynik | 10 |
| Przechwyty | 5 | 5 |
| Straty mniej = lepiej | 9 | 6, lepszy wynik |
Długość paska to udział w parze, liczony osobno w każdym wierszu — wiersze mają różne jednostki i nie leżą na wspólnej skali. Pogrubiona jest ta liczba, która w danym wierszu wypadła lepiej. W trzech wierszach punktowych pasek rysuje zdobyte punkty, a porównywana jest skuteczność, więc pogrubiony procent bywa przy krótszym pasku; przy stratach lepszy jest wynik mniejszy.
Skuteczności nie ma w bazie — liczy się z trafionych i oddanych rzutów przy każdym wyświetleniu. Kreska w kolumnie skuteczności znaczy „nie rzucał”, a nie „nie trafił”. Wiersz „Razem” liczy skuteczność z sum drużyny, nie jako średnią skuteczności zawodników, a kolumny „+/-” nie sumuje wcale: okna gry zawodników nakładają się, więc suma liczyłaby te same punkty po kilka razy.
Przebieg meczu
Zapisu zdarzeń i mapy rzutów tego meczu nie mamy jeszcze w bazie. Możemy je teraz pobrać ze źródła — potrwa to kilkanaście sekund, a potem zostaną tu na stałe.
Galeria
35 zdjęćalbum na Facebooku (otwiera się w nowej karcie)
Kto jest na zdjęciu?
Zaznacz, kogo widzisz. Nazwisko pojawi się przy zdjęciu, gdy potwierdzi je druga osoba.
POLIBUDA
PIASECZUSETS
Pozostałe mecze 8 czerwca 2025
- 12:45
TARGOWEK
GET WOW TEAM51:61 - 14:00
MOLES
TARCHO TERROR58:43 - 14:45
FOR THE WIN
TARGOWEK WARRIORS46:60 - 15:15
HAWAJSKI SNIEG
DZIKIE KOTY0:20walkower - 16:00
TEAM EUROPE
PUMY BETONU54:60 - 16:30
TEAM U
WHITE CHOCOLATES69:60 - 17:30
SOFTSWISS BASKETBALL
RUN'N GUN76:54 - 17:45
POLSKA KLUB SPORTOWY
POST PRIME66:36 - 18:45
OCTO
INIEMAMOCNI55:60 - 19:00
BANKSTERS
COURT CLAN61:52 - 20:15
VABANK
KOMANDOSI JEDZA GWOZDZIE47:64






