15 czerwca 2025, 16:45Baraże, sezon 6WBAWBA ARENA - BOISKO A
THAISTY TIGERSgospodarzwynik 68 do 83
TEAM Ugość
Transmisja
WBA6: Thaisty Tigers vs. Team U — otwórz na YouTube. Nagranie startuje samo i jest wyciszone — dźwięk włączasz w odtwarzaczu.Nagranie wczytuje się z YouTube’a po kliknięciu kadru.
Statystyki
| Zawodnik | #Numer na koszulce | MINMinuty na parkiecie | PTSPunkty | FGMRzuty z gry trafione | FGARzuty z gry oddane | FG%Skuteczność rzutów z gry | 2PMRzuty za dwa trafione | 2PARzuty za dwa oddane | 3PMRzuty za trzy trafione | 3PARzuty za trzy oddane | 3P%Skuteczność rzutów za trzy | FTMRzuty wolne trafione | FTARzuty wolne oddane | FT%Skuteczność rzutów wolnych | REBZbiórki razem | OREBZbiórki w ataku | DREBZbiórki w obronie | ASTAsysty | STLPrzechwyty | BLKBloki | TOStraty | PFPrzewinienia własne | PFDPrzewinienia wymuszone na przeciwniku | EFFWskaźnik skuteczności | +/-Różnica punktowa przy tym zawodniku na parkiecie |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Wojtek Dyminski | 25 | 44:25 | 28 | 11 | 19 | 57,9% | 9 | 11 | 2 | 8 | 25,0% | 4 | 6 | 66,7% | 8 | 2 | 6 | 1 | 2 | 0 | 2 | 4 | 5 | 27 | -15 |
| Marcel Zaramski | 22 | 42:04 | 21 | 8 | 19 | 42,1% | 5 | 12 | 3 | 7 | 42,9% | 2 | 3 | 66,7% | 7 | 1 | 6 | 5 | 1 | 1 | 1 | 5 | 3 | 22 | -16 |
| Joachim Jozwiak | 77 | 38:23 | 9 | 4 | 8 | 50,0% | 4 | 7 | 0 | 1 | 0,0% | 1 | 3 | 33,3% | 3 | 2 | 1 | 3 | 1 | 0 | 5 | 1 | 3 | 5 | -13 |
| Jacek Drozdz | 29 | 34:12 | 6 | 2 | 10 | 20,0% | 0 | 5 | 2 | 5 | 40,0% | 0 | 0 | — | 6 | 1 | 5 | 2 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 5 | -13 |
| Piotr Madrach | 84 | 42:47 | 4 | 2 | 4 | 50,0% | 2 | 3 | 0 | 1 | 0,0% | 0 | 0 | — | 4 | 2 | 2 | 4 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 10 | -19 |
| Kuba Eliasz | 1 | 15:31 | 0 | 0 | 1 | 0,0% | 0 | 1 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | 5 | 1 | 4 | 2 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0 | 6 | 8 |
| Marcin Traczyk | 9 | 22:36 | 0 | 0 | 5 | 0,0% | 0 | 4 | 0 | 1 | 0,0% | 0 | 0 | — | 2 | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 2 | 2 | 0 | -4 | -7 |
| Razem | — | 239:58 | 68 | 27 | 66 | 40,9% | 20 | 43 | 7 | 23 | 30,4% | 7 | 12 | 58,3% | 35 | 9 | 26 | 18 | 4 | 1 | 11 | 17 | 12 | 71 | — |
| Zawodnik | #Numer na koszulce | MINMinuty na parkiecie | PTSPunkty | FGMRzuty z gry trafione | FGARzuty z gry oddane | FG%Skuteczność rzutów z gry | 2PMRzuty za dwa trafione | 2PARzuty za dwa oddane | 3PMRzuty za trzy trafione | 3PARzuty za trzy oddane | 3P%Skuteczność rzutów za trzy | FTMRzuty wolne trafione | FTARzuty wolne oddane | FT%Skuteczność rzutów wolnych | REBZbiórki razem | OREBZbiórki w ataku | DREBZbiórki w obronie | ASTAsysty | STLPrzechwyty | BLKBloki | TOStraty | PFPrzewinienia własne | PFDPrzewinienia wymuszone na przeciwniku | EFFWskaźnik skuteczności | +/-Różnica punktowa przy tym zawodniku na parkiecie |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Dmytro Nesteruk | 12 | 36:00 | 29 | 11 | 20 | 55,0% | 8 | 11 | 3 | 9 | 33,3% | 4 | 7 | 57,1% | 7 | 2 | 5 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 5 | 24 | -5 |
| Anton Roskoshnyi | 96 | 48:00 | 27 | 9 | 19 | 47,4% | 7 | 16 | 2 | 3 | 66,7% | 7 | 11 | 63,6% | 14 | 4 | 10 | 1 | 1 | 0 | 2 | 3 | 6 | 27 | 15 |
| Andrii Ozimko | 35 | 36:27 | 13 | 3 | 10 | 30,0% | 1 | 1 | 2 | 9 | 22,2% | 5 | 5 | 100,0% | 7 | 4 | 3 | 2 | 1 | 0 | 1 | 2 | 3 | 15 | 23 |
| Ihor Sliusar | 13 | 11:55 | 10 | 4 | 9 | 44,4% | 2 | 4 | 2 | 5 | 40,0% | 0 | 0 | — | 1 | 1 | 0 | 3 | 4 | 0 | 0 | 1 | 0 | 13 | 23 |
| Vasyl Nishchyk | 91 | 33:32 | 2 | 1 | 6 | 16,7% | 1 | 6 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | 9 | 2 | 7 | 2 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0 | 8 | 10 |
| Volodymyr Paliichuk | 22 | 43:47 | 2 | 1 | 4 | 25,0% | 1 | 3 | 0 | 1 | 0,0% | 0 | 0 | — | 6 | 2 | 4 | 4 | 1 | 0 | 3 | 1 | 1 | 7 | 9 |
| Oleksandr Treus | 30 | 30:16 | 0 | 0 | 5 | 0,0% | 0 | 4 | 0 | 1 | 0,0% | 0 | 0 | — | 2 | 2 | 0 | 2 | 0 | 0 | 1 | 2 | 1 | -2 | 0 |
| Razem | — | 239:57 | 83 | 29 | 73 | 39,7% | 20 | 45 | 9 | 28 | 32,1% | 16 | 23 | 69,6% | 46 | 17 | 29 | 14 | 8 | 0 | 8 | 12 | 16 | 92 | — |
- #
- Numer na koszulce
- MIN
- Minuty na parkiecie
- PTS
- Punkty
- FGM
- Rzuty z gry trafione
- FGA
- Rzuty z gry oddane
- FG%
- Skuteczność rzutów z gry
- 2PM
- Rzuty za dwa trafione
- 2PA
- Rzuty za dwa oddane
- 3PM
- Rzuty za trzy trafione
- 3PA
- Rzuty za trzy oddane
- 3P%
- Skuteczność rzutów za trzy
- FTM
- Rzuty wolne trafione
- FTA
- Rzuty wolne oddane
- FT%
- Skuteczność rzutów wolnych
- REB
- Zbiórki razem
- OREB
- Zbiórki w ataku
- DREB
- Zbiórki w obronie
- AST
- Asysty
- STL
- Przechwyty
- BLK
- Bloki
- TO
- Straty
- PF
- Przewinienia własne
- PFD
- Przewinienia wymuszone na przeciwniku
- EFF
- Wskaźnik skuteczności: punkty, zbiórki, asysty, przechwyty i bloki na plus, niecelne rzuty z gry, niecelne rzuty wolne i straty na minus. Przewinienia nie wchodzą do wzoru — ani własne, ani wymuszone.
- +/-
- Różnica punktowa przy tym zawodniku na parkiecie
Porównanie drużyn
| Statystyka | THAISTY TIGERS | TEAM U |
|---|---|---|
| Punkty za 2 wyższy % = lepiej | 4020/43 · 46,5%, lepszy wynik | 4020/45 · 44,4% |
| Punkty za 3 wyższy % = lepiej | 217/23 · 30,4% | 279/28 · 32,1%, lepszy wynik |
| Punkty z wolnych wyższy % = lepiej | 77/12 · 58,3% | 1616/23 · 69,6%, lepszy wynik |
| Zbiórki w obronie | 26 | 29, lepszy wynik |
| Zbiórki w ataku | 9 | 17, lepszy wynik |
| Asysty | 18, lepszy wynik | 14 |
| Przechwyty | 4 | 8, lepszy wynik |
| Straty mniej = lepiej | 11 | 8, lepszy wynik |
Długość paska to udział w parze, liczony osobno w każdym wierszu — wiersze mają różne jednostki i nie leżą na wspólnej skali. Pogrubiona jest ta liczba, która w danym wierszu wypadła lepiej. W trzech wierszach punktowych pasek rysuje zdobyte punkty, a porównywana jest skuteczność, więc pogrubiony procent bywa przy krótszym pasku; przy stratach lepszy jest wynik mniejszy.
Skuteczności nie ma w bazie — liczy się z trafionych i oddanych rzutów przy każdym wyświetleniu. Kreska w kolumnie skuteczności znaczy „nie rzucał”, a nie „nie trafił”. Wiersz „Razem” liczy skuteczność z sum drużyny, nie jako średnią skuteczności zawodników, a kolumny „+/-” nie sumuje wcale: okna gry zawodników nakładają się, więc suma liczyłaby te same punkty po kilka razy.
Przebieg meczu
Zapisu zdarzeń i mapy rzutów tego meczu nie mamy jeszcze w bazie. Możemy je teraz pobrać ze źródła — potrwa to kilkanaście sekund, a potem zostaną tu na stałe.






