21 września 2025, 20:00Liga Mistrzów, sezon 7WBAWBA ARENA - BOISKO A
GET WOW TEAMgospodarzwynik 40 do 76
PIASECZUSETSgość
Transmisja
7WBA Champions League: Get Wow Team vs. MB Motors Piaseczusets — otwórz na YouTube. Nagranie startuje samo i jest wyciszone — dźwięk włączasz w odtwarzaczu.Nagranie wczytuje się z YouTube’a po kliknięciu kadru.
Statystyki
| Zawodnik | #Numer na koszulce | MINMinuty na parkiecie | PTSPunkty | FGMRzuty z gry trafione | FGARzuty z gry oddane | FG%Skuteczność rzutów z gry | 2PMRzuty za dwa trafione | 2PARzuty za dwa oddane | 3PMRzuty za trzy trafione | 3PARzuty za trzy oddane | 3P%Skuteczność rzutów za trzy | FTMRzuty wolne trafione | FTARzuty wolne oddane | FT%Skuteczność rzutów wolnych | REBZbiórki razem | OREBZbiórki w ataku | DREBZbiórki w obronie | ASTAsysty | STLPrzechwyty | BLKBloki | TOStraty | PFPrzewinienia własne | PFDPrzewinienia wymuszone na przeciwniku | EFFWskaźnik skuteczności | +/-Różnica punktowa przy tym zawodniku na parkiecie |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Krzysztof Wisniewski | 71 | 21:46 | 7 | 3 | 10 | 30,0% | 3 | 7 | 0 | 3 | 0,0% | 1 | 2 | 50,0% | 3 | 0 | 3 | 1 | 0 | 1 | 2 | 0 | 1 | 2 | -10 |
| Dmytro Zavhorodnii | 40 | 24:36 | 7 | 2 | 4 | 50,0% | 2 | 3 | 0 | 1 | 0,0% | 3 | 4 | 75,0% | 3 | 1 | 2 | 0 | 0 | 0 | 1 | 2 | 5 | 6 | -14 |
| Milosz Blazejczyk | 8 | 33:19 | 6 | 3 | 10 | 30,0% | 3 | 7 | 0 | 3 | 0,0% | 0 | 5 | 0,0% | 2 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 2 | 5 | -4 | -27 |
| Daniel Romanik | 19 | 30:19 | 6 | 3 | 4 | 75,0% | 3 | 4 | 0 | 0 | — | 0 | 4 | 0,0% | 4 | 1 | 3 | 2 | 0 | 0 | 1 | 1 | 3 | 6 | -34 |
| Tomasz Teodorczyk | 37 | 32:25 | 5 | 2 | 3 | 66,7% | 1 | 2 | 1 | 1 | 100,0% | 0 | 0 | — | 3 | 0 | 3 | 1 | 0 | 1 | 2 | 2 | 1 | 7 | -21 |
| Michal Krawucki | 9 | 24:40 | 4 | 2 | 9 | 22,2% | 2 | 4 | 0 | 5 | 0,0% | 0 | 0 | — | 3 | 1 | 2 | 1 | 1 | 0 | 2 | 2 | 0 | 0 | -21 |
| Aleksander Robotycki | 33 | 23:56 | 3 | 1 | 7 | 14,3% | 1 | 5 | 0 | 2 | 0,0% | 1 | 1 | 100,0% | 3 | 0 | 3 | 1 | 0 | 0 | 2 | 0 | 1 | -1 | -20 |
| Maciej Galecki | 34 | 13:52 | 2 | 1 | 2 | 50,0% | 1 | 2 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | 2 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 3 | -11 |
| Pawel Galazka | 3 | 11:34 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 2 | -14 |
| Mariusz Portasiewicz | 41 | 23:28 | 0 | 0 | 5 | 0,0% | 0 | 2 | 0 | 3 | 0,0% | 0 | 0 | — | 5 | 0 | 5 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 2 | -8 |
| Razem | — | 239:55 | 40 | 17 | 54 | 31,5% | 16 | 36 | 1 | 18 | 5,6% | 5 | 16 | 31,3% | 28 | 4 | 24 | 9 | 3 | 2 | 11 | 12 | 16 | 23 | — |
| Zawodnik | #Numer na koszulce | MINMinuty na parkiecie | PTSPunkty | FGMRzuty z gry trafione | FGARzuty z gry oddane | FG%Skuteczność rzutów z gry | 2PMRzuty za dwa trafione | 2PARzuty za dwa oddane | 3PMRzuty za trzy trafione | 3PARzuty za trzy oddane | 3P%Skuteczność rzutów za trzy | FTMRzuty wolne trafione | FTARzuty wolne oddane | FT%Skuteczność rzutów wolnych | REBZbiórki razem | OREBZbiórki w ataku | DREBZbiórki w obronie | ASTAsysty | STLPrzechwyty | BLKBloki | TOStraty | PFPrzewinienia własne | PFDPrzewinienia wymuszone na przeciwniku | EFFWskaźnik skuteczności | +/-Różnica punktowa przy tym zawodniku na parkiecie |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Mateusz Witek | 0 | 25:04 | 16 | 6 | 9 | 66,7% | 3 | 5 | 3 | 4 | 75,0% | 1 | 2 | 50,0% | 4 | 0 | 4 | 4 | 1 | 0 | 0 | 3 | 2 | 21 | 26 |
| Aleks Lyczka | 3 | 28:40 | 15 | 4 | 9 | 44,4% | 2 | 6 | 2 | 3 | 66,7% | 5 | 6 | 83,3% | 2 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 4 | 3 | 12 | 22 |
| Michal Miernecki | 2 | 21:16 | 15 | 4 | 6 | 66,7% | 0 | 1 | 4 | 5 | 80,0% | 3 | 3 | 100,0% | 6 | 1 | 5 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 3 | 20 | 28 |
| Piotr Dabrowski | 7 | 32:22 | 12 | 3 | 15 | 20,0% | 2 | 9 | 1 | 6 | 16,7% | 5 | 6 | 83,3% | 3 | 1 | 2 | 2 | 2 | 0 | 3 | 1 | 3 | 3 | 15 |
| Tomasz Wojcikowski | 17 | 35:55 | 6 | 2 | 3 | 66,7% | 2 | 3 | 0 | 0 | — | 2 | 2 | 100,0% | 13 | 0 | 13 | 7 | 2 | 0 | 1 | 1 | 1 | 26 | 23 |
| Karol Denysenko | 47 | 29:46 | 4 | 2 | 4 | 50,0% | 2 | 4 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | 8 | 2 | 6 | 2 | 0 | 1 | 1 | 4 | 0 | 12 | 34 |
| Maciej Staszewski | 13 | 18:13 | 4 | 2 | 3 | 66,7% | 2 | 2 | 0 | 1 | 0,0% | 0 | 0 | — | 2 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 5 | 2 |
| Michal Szelagowski | 15 | 26:43 | 4 | 2 | 4 | 50,0% | 2 | 3 | 0 | 1 | 0,0% | 0 | 0 | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 2 | 8 |
| Lukasz Szlazak | 55 | 21:58 | 0 | 0 | 2 | 0,0% | 0 | 0 | 0 | 2 | 0,0% | 0 | 0 | — | 3 | 0 | 3 | 2 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 2 | 22 |
| Razem | — | 239:57 | 76 | 25 | 55 | 45,5% | 15 | 33 | 10 | 22 | 45,5% | 16 | 19 | 84,2% | 41 | 5 | 36 | 18 | 6 | 2 | 7 | 16 | 12 | 103 | — |
- #
- Numer na koszulce
- MIN
- Minuty na parkiecie
- PTS
- Punkty
- FGM
- Rzuty z gry trafione
- FGA
- Rzuty z gry oddane
- FG%
- Skuteczność rzutów z gry
- 2PM
- Rzuty za dwa trafione
- 2PA
- Rzuty za dwa oddane
- 3PM
- Rzuty za trzy trafione
- 3PA
- Rzuty za trzy oddane
- 3P%
- Skuteczność rzutów za trzy
- FTM
- Rzuty wolne trafione
- FTA
- Rzuty wolne oddane
- FT%
- Skuteczność rzutów wolnych
- REB
- Zbiórki razem
- OREB
- Zbiórki w ataku
- DREB
- Zbiórki w obronie
- AST
- Asysty
- STL
- Przechwyty
- BLK
- Bloki
- TO
- Straty
- PF
- Przewinienia własne
- PFD
- Przewinienia wymuszone na przeciwniku
- EFF
- Wskaźnik skuteczności: punkty, zbiórki, asysty, przechwyty i bloki na plus, niecelne rzuty z gry, niecelne rzuty wolne i straty na minus. Przewinienia nie wchodzą do wzoru — ani własne, ani wymuszone.
- +/-
- Różnica punktowa przy tym zawodniku na parkiecie
Porównanie drużyn
| Statystyka | GET WOW TEAM | PIASECZUSETS |
|---|---|---|
| Punkty za 2 wyższy % = lepiej | 3216/36 · 44,4% | 3015/33 · 45,5%, lepszy wynik |
| Punkty za 3 wyższy % = lepiej | 31/18 · 5,6% | 3010/22 · 45,5%, lepszy wynik |
| Punkty z wolnych wyższy % = lepiej | 55/16 · 31,3% | 1616/19 · 84,2%, lepszy wynik |
| Zbiórki w obronie | 24 | 36, lepszy wynik |
| Zbiórki w ataku | 4 | 5, lepszy wynik |
| Asysty | 9 | 18, lepszy wynik |
| Przechwyty | 3 | 6, lepszy wynik |
| Straty mniej = lepiej | 11 | 7, lepszy wynik |
Długość paska to udział w parze, liczony osobno w każdym wierszu — wiersze mają różne jednostki i nie leżą na wspólnej skali. Pogrubiona jest ta liczba, która w danym wierszu wypadła lepiej. W trzech wierszach punktowych pasek rysuje zdobyte punkty, a porównywana jest skuteczność, więc pogrubiony procent bywa przy krótszym pasku; przy stratach lepszy jest wynik mniejszy.
Skuteczności nie ma w bazie — liczy się z trafionych i oddanych rzutów przy każdym wyświetleniu. Kreska w kolumnie skuteczności znaczy „nie rzucał”, a nie „nie trafił”. Wiersz „Razem” liczy skuteczność z sum drużyny, nie jako średnią skuteczności zawodników, a kolumny „+/-” nie sumuje wcale: okna gry zawodników nakładają się, więc suma liczyłaby te same punkty po kilka razy.
Przebieg meczu
Zapisu zdarzeń i mapy rzutów tego meczu nie mamy jeszcze w bazie. Możemy je teraz pobrać ze źródła — potrwa to kilkanaście sekund, a potem zostaną tu na stałe.
Galeria
51 zdjęćalbum na Facebooku (otwiera się w nowej karcie)
Kto jest na zdjęciu?
Zaznacz, kogo widzisz. Nazwisko pojawi się przy zdjęciu, gdy potwierdzi je druga osoba.
GET WOW TEAM
PIASECZUSETS
Pozostałe mecze 21 września 2025
- 15:00
COURT CLAN
POLIBUDA66:69 - 15:00
VARSOVIAN SHARKS
OBRONCY Z TOBRUKU52:56 - 16:15
HUTNIK WARSZAWA
POLSKA KLUB SPORTOWY52:48 - 16:15
WARSAW RAPTORS
KOMANDOSI JEDZA GWOZDZIE56:41 - 17:30
HUTNICZE WILKI
BANKSTERS47:70 - 17:30
PUMY BETONU
DACHMUR73:65 - 18:45
BLAZERS
TARGOWEK98:58 - 18:45
RUN'N GUN
OCTO54:53 - 20:00
GRUBE RYBY
INDEX MOCY66:65 - 21:15
OSTAP RUSZTOWANIA
INIEMAMOCNI58:60 - 21:15
ORLY TEMIDY
POST PRIME49:77






