27 września 2025, 20:151. Liga, sezon 7WBAWBA ARENA - BOISKO A
WARSAW RAPTORSgospodarzwynik 57 do 43
POST PRIMEgość
Transmisja
1. Liga: Warsaw Raptors vs. Post Prime — otwórz na YouTube. Nagranie startuje samo i jest wyciszone — dźwięk włączasz w odtwarzaczu.Nagranie wczytuje się z YouTube’a po kliknięciu kadru.
Statystyki
| Zawodnik | #Numer na koszulce | MINMinuty na parkiecie | PTSPunkty | FGMRzuty z gry trafione | FGARzuty z gry oddane | FG%Skuteczność rzutów z gry | 2PMRzuty za dwa trafione | 2PARzuty za dwa oddane | 3PMRzuty za trzy trafione | 3PARzuty za trzy oddane | 3P%Skuteczność rzutów za trzy | FTMRzuty wolne trafione | FTARzuty wolne oddane | FT%Skuteczność rzutów wolnych | REBZbiórki razem | OREBZbiórki w ataku | DREBZbiórki w obronie | ASTAsysty | STLPrzechwyty | BLKBloki | TOStraty | PFPrzewinienia własne | PFDPrzewinienia wymuszone na przeciwniku | EFFWskaźnik skuteczności | +/-Różnica punktowa przy tym zawodniku na parkiecie |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Roman Rudyk | 0 | 32:07 | 16 | 7 | 17 | 41,2% | 6 | 10 | 1 | 7 | 14,3% | 1 | 2 | 50,0% | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 2 | 0 | 1 | 4 | 10 |
| Dmitry Dmitriev | 2 | 30:56 | 11 | 5 | 11 | 45,5% | 5 | 11 | 0 | 0 | — | 1 | 1 | 100,0% | 6 | 3 | 3 | 3 | 5 | 0 | 2 | 2 | 2 | 17 | 18 |
| Bartosz Sirijatowicz | 8 | 36:47 | 9 | 4 | 13 | 30,8% | 3 | 5 | 1 | 8 | 12,5% | 0 | 1 | 0,0% | 6 | 1 | 5 | 3 | 1 | 0 | 0 | 3 | 2 | 9 | 9 |
| Alexander Moiseev | 1 | 35:04 | 8 | 3 | 13 | 23,1% | 2 | 9 | 1 | 4 | 25,0% | 1 | 2 | 50,0% | 9 | 2 | 7 | 1 | 2 | 0 | 2 | 2 | 3 | 7 | 16 |
| Richard Illy | 35 | 38:10 | 6 | 2 | 9 | 22,2% | 2 | 9 | 0 | 0 | — | 2 | 2 | 100,0% | 15 | 7 | 8 | 4 | 3 | 0 | 1 | 1 | 3 | 20 | 10 |
| Denis Novikov | 6 | 37:43 | 5 | 2 | 7 | 28,6% | 1 | 3 | 1 | 4 | 25,0% | 0 | 3 | 0,0% | 5 | 2 | 3 | 3 | 3 | 0 | 4 | 4 | 2 | 4 | -1 |
| Jakub Badowski | 88 | 29:08 | 2 | 0 | 1 | 0,0% | 0 | 1 | 0 | 0 | — | 2 | 2 | 100,0% | 6 | 3 | 3 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 7 | 8 |
| Razem | — | 239:55 | 57 | 23 | 71 | 32,4% | 19 | 48 | 4 | 23 | 17,4% | 7 | 13 | 53,8% | 47 | 18 | 29 | 16 | 14 | 0 | 12 | 12 | 14 | 68 | — |
| Zawodnik | #Numer na koszulce | MINMinuty na parkiecie | PTSPunkty | FGMRzuty z gry trafione | FGARzuty z gry oddane | FG%Skuteczność rzutów z gry | 2PMRzuty za dwa trafione | 2PARzuty za dwa oddane | 3PMRzuty za trzy trafione | 3PARzuty za trzy oddane | 3P%Skuteczność rzutów za trzy | FTMRzuty wolne trafione | FTARzuty wolne oddane | FT%Skuteczność rzutów wolnych | REBZbiórki razem | OREBZbiórki w ataku | DREBZbiórki w obronie | ASTAsysty | STLPrzechwyty | BLKBloki | TOStraty | PFPrzewinienia własne | PFDPrzewinienia wymuszone na przeciwniku | EFFWskaźnik skuteczności | +/-Różnica punktowa przy tym zawodniku na parkiecie |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Jakub Jurczak | 32 | 25:58 | 21 | 6 | 11 | 54,5% | 2 | 3 | 4 | 8 | 50,0% | 5 | 5 | 100,0% | 3 | 1 | 2 | 0 | 1 | 0 | 2 | 4 | 2 | 18 | -7 |
| Patryk Baranowski | 4 | 44:28 | 9 | 3 | 11 | 27,3% | 3 | 5 | 0 | 6 | 0,0% | 3 | 5 | 60,0% | 6 | 1 | 5 | 4 | 0 | 2 | 3 | 2 | 7 | 8 | -8 |
| Tomasz Butkiewicz | 99 | 35:25 | 6 | 2 | 8 | 25,0% | 0 | 2 | 2 | 6 | 33,3% | 0 | 0 | — | 3 | 1 | 2 | 1 | 1 | 1 | 2 | 4 | 0 | 4 | -16 |
| Maciej Staszewski | 13 | 41:19 | 5 | 2 | 7 | 28,6% | 2 | 7 | 0 | 0 | — | 1 | 2 | 50,0% | 16 | 4 | 12 | 3 | 1 | 0 | 5 | 2 | 1 | 14 | -11 |
| David Hoesen | 0 | 33:23 | 2 | 1 | 8 | 12,5% | 1 | 5 | 0 | 3 | 0,0% | 0 | 0 | — | 3 | 2 | 1 | 2 | 1 | 0 | 3 | 3 | 0 | -2 | -12 |
| Lukasz Baszczak | 22 | 34:43 | 0 | 0 | 4 | 0,0% | 0 | 3 | 0 | 1 | 0,0% | 0 | 0 | — | 1 | 0 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | -1 | -4 |
| Michal Czajka | 9 | 0:00 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Andrzej Klimkiewicz | 47 | 24:41 | 0 | 0 | 6 | 0,0% | 0 | 3 | 0 | 3 | 0,0% | 0 | 0 | — | 5 | 0 | 5 | 2 | 2 | 0 | 4 | 0 | 0 | -1 | -12 |
| Pawel Kostjan | 31 | 0:00 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Razem | — | 239:57 | 43 | 14 | 55 | 25,5% | 8 | 28 | 6 | 27 | 22,2% | 9 | 12 | 75,0% | 37 | 9 | 28 | 13 | 7 | 3 | 19 | 15 | 11 | 40 | — |
- #
- Numer na koszulce
- MIN
- Minuty na parkiecie
- PTS
- Punkty
- FGM
- Rzuty z gry trafione
- FGA
- Rzuty z gry oddane
- FG%
- Skuteczność rzutów z gry
- 2PM
- Rzuty za dwa trafione
- 2PA
- Rzuty za dwa oddane
- 3PM
- Rzuty za trzy trafione
- 3PA
- Rzuty za trzy oddane
- 3P%
- Skuteczność rzutów za trzy
- FTM
- Rzuty wolne trafione
- FTA
- Rzuty wolne oddane
- FT%
- Skuteczność rzutów wolnych
- REB
- Zbiórki razem
- OREB
- Zbiórki w ataku
- DREB
- Zbiórki w obronie
- AST
- Asysty
- STL
- Przechwyty
- BLK
- Bloki
- TO
- Straty
- PF
- Przewinienia własne
- PFD
- Przewinienia wymuszone na przeciwniku
- EFF
- Wskaźnik skuteczności: punkty, zbiórki, asysty, przechwyty i bloki na plus, niecelne rzuty z gry, niecelne rzuty wolne i straty na minus. Przewinienia nie wchodzą do wzoru — ani własne, ani wymuszone.
- +/-
- Różnica punktowa przy tym zawodniku na parkiecie
Porównanie drużyn
| Statystyka | WARSAW RAPTORS | POST PRIME |
|---|---|---|
| Punkty za 2 wyższy % = lepiej | 3819/48 · 39,6%, lepszy wynik | 168/28 · 28,6% |
| Punkty za 3 wyższy % = lepiej | 124/23 · 17,4% | 186/27 · 22,2%, lepszy wynik |
| Punkty z wolnych wyższy % = lepiej | 77/13 · 53,8% | 99/12 · 75,0%, lepszy wynik |
| Zbiórki w obronie | 29, lepszy wynik | 28 |
| Zbiórki w ataku | 18, lepszy wynik | 9 |
| Asysty | 16, lepszy wynik | 13 |
| Przechwyty | 14, lepszy wynik | 7 |
| Straty mniej = lepiej | 12, lepszy wynik | 19 |
Długość paska to udział w parze, liczony osobno w każdym wierszu — wiersze mają różne jednostki i nie leżą na wspólnej skali. Pogrubiona jest ta liczba, która w danym wierszu wypadła lepiej. W trzech wierszach punktowych pasek rysuje zdobyte punkty, a porównywana jest skuteczność, więc pogrubiony procent bywa przy krótszym pasku; przy stratach lepszy jest wynik mniejszy.
Skuteczności nie ma w bazie — liczy się z trafionych i oddanych rzutów przy każdym wyświetleniu. Kreska w kolumnie skuteczności znaczy „nie rzucał”, a nie „nie trafił”. Wiersz „Razem” liczy skuteczność z sum drużyny, nie jako średnią skuteczności zawodników, a kolumny „+/-” nie sumuje wcale: okna gry zawodników nakładają się, więc suma liczyłaby te same punkty po kilka razy.
Przebieg meczu
Zapisu zdarzeń i mapy rzutów tego meczu nie mamy jeszcze w bazie. Możemy je teraz pobrać ze źródła — potrwa to kilkanaście sekund, a potem zostaną tu na stałe.
Galeria
19 zdjęćalbum na Facebooku (otwiera się w nowej karcie)
Kto jest na zdjęciu?
Zaznacz, kogo widzisz. Nazwisko pojawi się przy zdjęciu, gdy potwierdzi je druga osoba.
WARSAW RAPTORS
POST PRIME






