12 października 2025, 15:15Liga Mistrzów, sezon 7WBAWBA ARENA - BOISKO A
HUTNIK WARSZAWAgospodarzwynik 74 do 66
PIASECZUSETSgość
Transmisja
7.WBA - CL. Piaseczusets vs Hutnik Warszawa — otwórz na YouTube. Nagranie startuje samo i jest wyciszone — dźwięk włączasz w odtwarzaczu.Nagranie wczytuje się z YouTube’a po kliknięciu kadru.
Statystyki
| Zawodnik | #Numer na koszulce | MINMinuty na parkiecie | PTSPunkty | FGMRzuty z gry trafione | FGARzuty z gry oddane | FG%Skuteczność rzutów z gry | 2PMRzuty za dwa trafione | 2PARzuty za dwa oddane | 3PMRzuty za trzy trafione | 3PARzuty za trzy oddane | 3P%Skuteczność rzutów za trzy | FTMRzuty wolne trafione | FTARzuty wolne oddane | FT%Skuteczność rzutów wolnych | REBZbiórki razem | OREBZbiórki w ataku | DREBZbiórki w obronie | ASTAsysty | STLPrzechwyty | BLKBloki | TOStraty | PFPrzewinienia własne | PFDPrzewinienia wymuszone na przeciwniku | EFFWskaźnik skuteczności | +/-Różnica punktowa przy tym zawodniku na parkiecie |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pawel Lapinski | 33 | 36:52 | 26 | 7 | 10 | 70,0% | 5 | 8 | 2 | 2 | 100,0% | 10 | 14 | 71,4% | 15 | 6 | 9 | 1 | 2 | 1 | 2 | 3 | 10 | 36 | 19 |
| Sylwester Kus | 27 | 35:28 | 13 | 6 | 12 | 50,0% | 5 | 9 | 1 | 3 | 33,3% | 0 | 0 | — | 3 | 1 | 2 | 9 | 0 | 0 | 1 | 2 | 1 | 18 | 0 |
| Kiril Dziatchuk | 17 | 20:43 | 10 | 4 | 6 | 66,7% | 4 | 5 | 0 | 1 | 0,0% | 2 | 2 | 100,0% | 5 | 0 | 5 | 1 | 0 | 0 | 1 | 2 | 2 | 13 | 16 |
| Michal Hausner | 12 | 41:57 | 8 | 3 | 14 | 21,4% | 1 | 3 | 2 | 11 | 18,2% | 0 | 0 | — | 2 | 0 | 2 | 5 | 2 | 0 | 0 | 3 | 2 | 6 | 10 |
| Tomasz Przedlacki | 4 | 27:16 | 8 | 2 | 7 | 28,6% | 0 | 5 | 2 | 2 | 100,0% | 2 | 4 | 50,0% | 4 | 2 | 2 | 0 | 2 | 0 | 1 | 0 | 3 | 6 | -8 |
| Michal Kawczynski | 23 | 19:51 | 5 | 2 | 5 | 40,0% | 1 | 2 | 1 | 3 | 33,3% | 0 | 0 | — | 2 | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 3 | 0 | 4 | 5 |
| Artur Kobialko | 6 | 18:18 | 2 | 0 | 3 | 0,0% | 0 | 2 | 0 | 1 | 0,0% | 2 | 2 | 100,0% | 4 | 2 | 2 | 2 | 2 | 0 | 1 | 1 | 1 | 6 | -5 |
| Michal Konior | 7 | 15:49 | 2 | 1 | 2 | 50,0% | 1 | 1 | 0 | 1 | 0,0% | 0 | 0 | — | 0 | 0 | 0 | 2 | 3 | 0 | 2 | 1 | 0 | 4 | -2 |
| Marcin Bakula | 77 | 2:16 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | -1 | 0 |
| Michal Bakula | 9 | 21:25 | 0 | 0 | 2 | 0,0% | 0 | 0 | 0 | 2 | 0,0% | 0 | 0 | — | 2 | 0 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0 | 2 | 1 | 1 | 5 |
| Razem | — | 239:55 | 74 | 25 | 61 | 41,0% | 17 | 35 | 8 | 26 | 30,8% | 16 | 22 | 72,7% | 37 | 12 | 25 | 20 | 13 | 1 | 10 | 18 | 20 | 93 | — |
| Zawodnik | #Numer na koszulce | MINMinuty na parkiecie | PTSPunkty | FGMRzuty z gry trafione | FGARzuty z gry oddane | FG%Skuteczność rzutów z gry | 2PMRzuty za dwa trafione | 2PARzuty za dwa oddane | 3PMRzuty za trzy trafione | 3PARzuty za trzy oddane | 3P%Skuteczność rzutów za trzy | FTMRzuty wolne trafione | FTARzuty wolne oddane | FT%Skuteczność rzutów wolnych | REBZbiórki razem | OREBZbiórki w ataku | DREBZbiórki w obronie | ASTAsysty | STLPrzechwyty | BLKBloki | TOStraty | PFPrzewinienia własne | PFDPrzewinienia wymuszone na przeciwniku | EFFWskaźnik skuteczności | +/-Różnica punktowa przy tym zawodniku na parkiecie |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Piotr Dabrowski | 7 | 45:07 | 28 | 8 | 18 | 44,4% | 3 | 5 | 5 | 13 | 38,5% | 7 | 8 | 87,5% | 6 | 1 | 5 | 4 | 0 | 0 | 6 | 0 | 5 | 21 | -13 |
| Mateusz Witek | 96 | 28:40 | 15 | 5 | 8 | 62,5% | 2 | 4 | 3 | 4 | 75,0% | 2 | 2 | 100,0% | 3 | 1 | 2 | 1 | 0 | 1 | 0 | 5 | 1 | 17 | 6 |
| Piotr Lazarek | 10 | 32:38 | 9 | 4 | 6 | 66,7% | 4 | 6 | 0 | 0 | — | 1 | 2 | 50,0% | 6 | 2 | 4 | 2 | 1 | 0 | 3 | 2 | 6 | 12 | 7 |
| Nikodem Sarosiak | 8 | 26:21 | 8 | 3 | 4 | 75,0% | 3 | 4 | 0 | 0 | — | 2 | 2 | 100,0% | 5 | 1 | 4 | 1 | 0 | 0 | 0 | 3 | 1 | 13 | 4 |
| Aleks Lyczka | 3 | 38:52 | 6 | 1 | 14 | 7,1% | 0 | 6 | 1 | 8 | 12,5% | 3 | 4 | 75,0% | 3 | 1 | 2 | 1 | 1 | 0 | 4 | 1 | 3 | -7 | -8 |
| Karol Denysenko | 47 | 18:34 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | 3 | 1 | 2 | 2 | 0 | 1 | 1 | 3 | 1 | 5 | -13 |
| Maciej Staszewski | 31 | 18:25 | 0 | 0 | 3 | 0,0% | 0 | 3 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | 3 | 1 | 2 | 0 | 0 | 0 | 2 | 4 | 0 | -2 | -14 |
| Michal Szelagowski | 15 | 19:19 | 0 | 0 | 1 | 0,0% | 0 | 0 | 0 | 1 | 0,0% | 0 | 0 | — | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | -14 |
| Lukasz Szlazak | 55 | 12:01 | 0 | 0 | 2 | 0,0% | 0 | 0 | 0 | 2 | 0,0% | 0 | 0 | — | 1 | 0 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 5 |
| Razem | — | 239:57 | 66 | 21 | 56 | 37,5% | 12 | 28 | 9 | 28 | 32,1% | 15 | 18 | 83,3% | 31 | 8 | 23 | 11 | 4 | 2 | 16 | 20 | 18 | 60 | — |
- #
- Numer na koszulce
- MIN
- Minuty na parkiecie
- PTS
- Punkty
- FGM
- Rzuty z gry trafione
- FGA
- Rzuty z gry oddane
- FG%
- Skuteczność rzutów z gry
- 2PM
- Rzuty za dwa trafione
- 2PA
- Rzuty za dwa oddane
- 3PM
- Rzuty za trzy trafione
- 3PA
- Rzuty za trzy oddane
- 3P%
- Skuteczność rzutów za trzy
- FTM
- Rzuty wolne trafione
- FTA
- Rzuty wolne oddane
- FT%
- Skuteczność rzutów wolnych
- REB
- Zbiórki razem
- OREB
- Zbiórki w ataku
- DREB
- Zbiórki w obronie
- AST
- Asysty
- STL
- Przechwyty
- BLK
- Bloki
- TO
- Straty
- PF
- Przewinienia własne
- PFD
- Przewinienia wymuszone na przeciwniku
- EFF
- Wskaźnik skuteczności: punkty, zbiórki, asysty, przechwyty i bloki na plus, niecelne rzuty z gry, niecelne rzuty wolne i straty na minus. Przewinienia nie wchodzą do wzoru — ani własne, ani wymuszone.
- +/-
- Różnica punktowa przy tym zawodniku na parkiecie
Porównanie drużyn
| Statystyka | HUTNIK WARSZAWA | PIASECZUSETS |
|---|---|---|
| Punkty za 2 wyższy % = lepiej | 3417/35 · 48,6%, lepszy wynik | 2412/28 · 42,9% |
| Punkty za 3 wyższy % = lepiej | 248/26 · 30,8% | 279/28 · 32,1%, lepszy wynik |
| Punkty z wolnych wyższy % = lepiej | 1616/22 · 72,7% | 1515/18 · 83,3%, lepszy wynik |
| Zbiórki w obronie | 25, lepszy wynik | 23 |
| Zbiórki w ataku | 12, lepszy wynik | 8 |
| Asysty | 20, lepszy wynik | 11 |
| Przechwyty | 13, lepszy wynik | 4 |
| Straty mniej = lepiej | 10, lepszy wynik | 16 |
Długość paska to udział w parze, liczony osobno w każdym wierszu — wiersze mają różne jednostki i nie leżą na wspólnej skali. Pogrubiona jest ta liczba, która w danym wierszu wypadła lepiej. W trzech wierszach punktowych pasek rysuje zdobyte punkty, a porównywana jest skuteczność, więc pogrubiony procent bywa przy krótszym pasku; przy stratach lepszy jest wynik mniejszy.
Skuteczności nie ma w bazie — liczy się z trafionych i oddanych rzutów przy każdym wyświetleniu. Kreska w kolumnie skuteczności znaczy „nie rzucał”, a nie „nie trafił”. Wiersz „Razem” liczy skuteczność z sum drużyny, nie jako średnią skuteczności zawodników, a kolumny „+/-” nie sumuje wcale: okna gry zawodników nakładają się, więc suma liczyłaby te same punkty po kilka razy.
Przebieg meczu
Zapisu zdarzeń i mapy rzutów tego meczu nie mamy jeszcze w bazie. Możemy je teraz pobrać ze źródła — potrwa to kilkanaście sekund, a potem zostaną tu na stałe.
Galeria
43 zdjęciaalbum na Facebooku (otwiera się w nowej karcie)
Kto jest na zdjęciu?
Zaznacz, kogo widzisz. Nazwisko pojawi się przy zdjęciu, gdy potwierdzi je druga osoba.
HUTNIK WARSZAWA
PIASECZUSETS
Pozostałe mecze 12 października 2025
- 10:15
DACHMUR
BC LITUANICA67:81 - 10:15
KB
BBALL BOOMERS32:75 - 11:30
OSTAP RUSZTOWANIA
BANKSTERS51:66 - 11:30
MOOSES
TARGOWEK WARRIORS45:71 - 12:45
POLSKA KLUB SPORTOWY
TARGOWEK62:71 - 12:45
AB BASKET LEGIONOWO
YOUNG OLD TEAM ONE63:57 - 14:00
GRUBE RYBY
WARSAW RAPTORS68:46 - 14:00
POST PRIME
KOMANDOSI JEDZA GWOZDZIE65:52 - 15:15
HAWAJSKI SNIEG
THAISTY TIGERS69:65 - 16:30
ORLY TEMIDY
BLAZERS 255:46 - 16:30
WARSAW GREEN GOOSE
OBRONCY Z TOBRUKU58:45 - 17:45
BLAZERS
INIEMAMOCNI81:76 - 17:45
PUMY BETONU
RUN'N GUN54:55 - 19:00
GET WOW TEAM
COURT CLAN45:61 - 19:00
TEAM EUROPE
DRUZYNA WYBUCH84:51 - 20:15
HUTNICZE WILKI
POLIBUDA77:85 - 20:15
WHITE CHOCOLATES
MLK BASKET73:76






