25 października 2025, 15:002. Liga, sezon 7WBAWBA ARENA - BOISKO A
AMATORZYgospodarzwynik 49 do 59
MDM SERWISgość
Transmisja
7.WBA 2.Liga: MDM Serwis vs. Amatorzy — otwórz na YouTube. Nagranie startuje samo i jest wyciszone — dźwięk włączasz w odtwarzaczu.Nagranie wczytuje się z YouTube’a po kliknięciu kadru.
Statystyki
| Zawodnik | #Numer na koszulce | MINMinuty na parkiecie | PTSPunkty | FGMRzuty z gry trafione | FGARzuty z gry oddane | FG%Skuteczność rzutów z gry | 2PMRzuty za dwa trafione | 2PARzuty za dwa oddane | 3PMRzuty za trzy trafione | 3PARzuty za trzy oddane | 3P%Skuteczność rzutów za trzy | FTMRzuty wolne trafione | FTARzuty wolne oddane | FT%Skuteczność rzutów wolnych | REBZbiórki razem | OREBZbiórki w ataku | DREBZbiórki w obronie | ASTAsysty | STLPrzechwyty | BLKBloki | TOStraty | PFPrzewinienia własne | PFDPrzewinienia wymuszone na przeciwniku | EFFWskaźnik skuteczności | +/-Różnica punktowa przy tym zawodniku na parkiecie |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yahor Anikei | 9 | 41:13 | 15 | 6 | 13 | 46,2% | 3 | 7 | 3 | 6 | 50,0% | 0 | 0 | — | 2 | 0 | 2 | 2 | 3 | 0 | 2 | 2 | 0 | 13 | -9 |
| Artsiom Yudovin | 77 | 30:33 | 10 | 3 | 13 | 23,1% | 2 | 8 | 1 | 5 | 20,0% | 3 | 4 | 75,0% | 0 | 0 | 0 | 1 | 2 | 0 | 1 | 4 | 2 | 1 | -6 |
| Gleb Pastukhou | 91 | 27:10 | 7 | 2 | 4 | 50,0% | 1 | 1 | 1 | 3 | 33,3% | 2 | 2 | 100,0% | 7 | 0 | 7 | 0 | 1 | 0 | 2 | 3 | 2 | 11 | -5 |
| Yury Smirnou | 33 | 34:07 | 7 | 3 | 10 | 30,0% | 2 | 6 | 1 | 4 | 25,0% | 0 | 0 | — | 2 | 2 | 0 | 6 | 2 | 0 | 3 | 1 | 2 | 7 | -4 |
| Kyrylo Petrenko | 0 | 33:13 | 6 | 2 | 4 | 50,0% | 2 | 3 | 0 | 1 | 0,0% | 2 | 2 | 100,0% | 6 | 3 | 3 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 2 | 11 | -5 |
| Dzmitry Staravoitau | 19 | 13:52 | 3 | 1 | 2 | 50,0% | 0 | 0 | 1 | 2 | 50,0% | 0 | 0 | — | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 2 | 3 | -6 |
| Zakhar Yakubouski | 11 | 20:03 | 1 | 0 | 3 | 0,0% | 0 | 2 | 0 | 1 | 0,0% | 1 | 2 | 50,0% | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 1 | 0 | 2 | -2 | 0 |
| Aleksey Korolev | 20 | 2:34 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 2 | 0 | 0 | 0 |
| Evgeny Rex | 66 | 0:00 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Pavel Smelovsky | 21 | 15:11 | 0 | 0 | 6 | 0,0% | 0 | 2 | 0 | 4 | 0,0% | 0 | 0 | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 3 | 0 | -7 | -10 |
| Tsimur Zarypau | 4 | 22:00 | 0 | 0 | 1 | 0,0% | 0 | 1 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | 2 | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | -5 |
| Razem | — | 239:56 | 49 | 17 | 56 | 30,4% | 10 | 30 | 7 | 26 | 26,9% | 8 | 10 | 80,0% | 21 | 7 | 14 | 10 | 10 | 1 | 13 | 18 | 12 | 37 | — |
| Zawodnik | #Numer na koszulce | MINMinuty na parkiecie | PTSPunkty | FGMRzuty z gry trafione | FGARzuty z gry oddane | FG%Skuteczność rzutów z gry | 2PMRzuty za dwa trafione | 2PARzuty za dwa oddane | 3PMRzuty za trzy trafione | 3PARzuty za trzy oddane | 3P%Skuteczność rzutów za trzy | FTMRzuty wolne trafione | FTARzuty wolne oddane | FT%Skuteczność rzutów wolnych | REBZbiórki razem | OREBZbiórki w ataku | DREBZbiórki w obronie | ASTAsysty | STLPrzechwyty | BLKBloki | TOStraty | PFPrzewinienia własne | PFDPrzewinienia wymuszone na przeciwniku | EFFWskaźnik skuteczności | +/-Różnica punktowa przy tym zawodniku na parkiecie |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lukasz Zakrzewski | 34 | 31:55 | 15 | 6 | 9 | 66,7% | 5 | 6 | 1 | 3 | 33,3% | 2 | 2 | 100,0% | 7 | 1 | 6 | 3 | 2 | 0 | 4 | 0 | 2 | 20 | 11 |
| Tomasz Zakrzewski | 11 | 37:58 | 15 | 6 | 13 | 46,2% | 6 | 13 | 0 | 0 | — | 3 | 5 | 60,0% | 10 | 2 | 8 | 0 | 0 | 0 | 2 | 3 | 6 | 14 | 12 |
| Pawel Serocki | 3 | 34:13 | 9 | 4 | 6 | 66,7% | 4 | 6 | 0 | 0 | — | 1 | 1 | 100,0% | 4 | 2 | 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 2 | 1 | 11 | 7 |
| Marcin Ejsmont | 25 | 38:57 | 8 | 3 | 6 | 50,0% | 3 | 6 | 0 | 0 | — | 2 | 2 | 100,0% | 4 | 0 | 4 | 4 | 2 | 0 | 3 | 1 | 3 | 12 | 7 |
| Lukasz Konopka | 8 | 36:40 | 6 | 2 | 10 | 20,0% | 1 | 5 | 1 | 5 | 20,0% | 1 | 4 | 25,0% | 5 | 2 | 3 | 4 | 0 | 0 | 4 | 2 | 3 | 0 | 2 |
| Igor Zajac | 17 | 28:31 | 6 | 2 | 7 | 28,6% | 1 | 3 | 1 | 4 | 25,0% | 1 | 2 | 50,0% | 5 | 2 | 3 | 2 | 1 | 0 | 2 | 2 | 3 | 6 | 4 |
| Lukasz Sadlek | 33 | 31:45 | 0 | 0 | 3 | 0,0% | 0 | 1 | 0 | 2 | 0,0% | 0 | 0 | — | 3 | 1 | 2 | 2 | 3 | 0 | 2 | 2 | 0 | 3 | 7 |
| Razem | — | 239:59 | 59 | 23 | 54 | 42,6% | 20 | 40 | 3 | 14 | 21,4% | 10 | 16 | 62,5% | 38 | 10 | 28 | 16 | 8 | 0 | 18 | 12 | 18 | 66 | — |
- #
- Numer na koszulce
- MIN
- Minuty na parkiecie
- PTS
- Punkty
- FGM
- Rzuty z gry trafione
- FGA
- Rzuty z gry oddane
- FG%
- Skuteczność rzutów z gry
- 2PM
- Rzuty za dwa trafione
- 2PA
- Rzuty za dwa oddane
- 3PM
- Rzuty za trzy trafione
- 3PA
- Rzuty za trzy oddane
- 3P%
- Skuteczność rzutów za trzy
- FTM
- Rzuty wolne trafione
- FTA
- Rzuty wolne oddane
- FT%
- Skuteczność rzutów wolnych
- REB
- Zbiórki razem
- OREB
- Zbiórki w ataku
- DREB
- Zbiórki w obronie
- AST
- Asysty
- STL
- Przechwyty
- BLK
- Bloki
- TO
- Straty
- PF
- Przewinienia własne
- PFD
- Przewinienia wymuszone na przeciwniku
- EFF
- Wskaźnik skuteczności: punkty, zbiórki, asysty, przechwyty i bloki na plus, niecelne rzuty z gry, niecelne rzuty wolne i straty na minus. Przewinienia nie wchodzą do wzoru — ani własne, ani wymuszone.
- +/-
- Różnica punktowa przy tym zawodniku na parkiecie
Porównanie drużyn
| Statystyka | AMATORZY | MDM SERWIS |
|---|---|---|
| Punkty za 2 wyższy % = lepiej | 2010/30 · 33,3% | 4020/40 · 50,0%, lepszy wynik |
| Punkty za 3 wyższy % = lepiej | 217/26 · 26,9%, lepszy wynik | 93/14 · 21,4% |
| Punkty z wolnych wyższy % = lepiej | 88/10 · 80,0%, lepszy wynik | 1010/16 · 62,5% |
| Zbiórki w obronie | 14 | 28, lepszy wynik |
| Zbiórki w ataku | 7 | 10, lepszy wynik |
| Asysty | 10 | 16, lepszy wynik |
| Przechwyty | 10, lepszy wynik | 8 |
| Straty mniej = lepiej | 13, lepszy wynik | 18 |
Długość paska to udział w parze, liczony osobno w każdym wierszu — wiersze mają różne jednostki i nie leżą na wspólnej skali. Pogrubiona jest ta liczba, która w danym wierszu wypadła lepiej. W trzech wierszach punktowych pasek rysuje zdobyte punkty, a porównywana jest skuteczność, więc pogrubiony procent bywa przy krótszym pasku; przy stratach lepszy jest wynik mniejszy.
Skuteczności nie ma w bazie — liczy się z trafionych i oddanych rzutów przy każdym wyświetleniu. Kreska w kolumnie skuteczności znaczy „nie rzucał”, a nie „nie trafił”. Wiersz „Razem” liczy skuteczność z sum drużyny, nie jako średnią skuteczności zawodników, a kolumny „+/-” nie sumuje wcale: okna gry zawodników nakładają się, więc suma liczyłaby te same punkty po kilka razy.
Przebieg meczu
Zapisu zdarzeń i mapy rzutów tego meczu nie mamy jeszcze w bazie. Możemy je teraz pobrać ze źródła — potrwa to kilkanaście sekund, a potem zostaną tu na stałe.
Galeria
34 zdjęciaalbum na Facebooku (otwiera się w nowej karcie)
Kto jest na zdjęciu?
Zaznacz, kogo widzisz. Nazwisko pojawi się przy zdjęciu, gdy potwierdzi je druga osoba.
AMATORZY
MDM SERWIS






