26 października 2025, 14:001. Liga, sezon 7WBAWBA ARENA - BOISKO A
RUN'N GUNgospodarzwynik 57 do 68
INDEX MOCYgość
Transmisja
7.WBA 1. Liga: Index Mocy vs. Run'n Gun — otwórz na YouTube. Nagranie startuje samo i jest wyciszone — dźwięk włączasz w odtwarzaczu.Nagranie wczytuje się z YouTube’a po kliknięciu kadru.
Statystyki
| Zawodnik | #Numer na koszulce | MINMinuty na parkiecie | PTSPunkty | FGMRzuty z gry trafione | FGARzuty z gry oddane | FG%Skuteczność rzutów z gry | 2PMRzuty za dwa trafione | 2PARzuty za dwa oddane | 3PMRzuty za trzy trafione | 3PARzuty za trzy oddane | 3P%Skuteczność rzutów za trzy | FTMRzuty wolne trafione | FTARzuty wolne oddane | FT%Skuteczność rzutów wolnych | REBZbiórki razem | OREBZbiórki w ataku | DREBZbiórki w obronie | ASTAsysty | STLPrzechwyty | BLKBloki | TOStraty | PFPrzewinienia własne | PFDPrzewinienia wymuszone na przeciwniku | EFFWskaźnik skuteczności | +/-Różnica punktowa przy tym zawodniku na parkiecie |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Piotr Dabrowski | 0 | 34:19 | 16 | 3 | 9 | 33,3% | 1 | 5 | 2 | 4 | 50,0% | 8 | 8 | 100,0% | 4 | 0 | 4 | 2 | 1 | 0 | 4 | 1 | 4 | 13 | -5 |
| Piotr Czaplicki | 33 | 41:47 | 14 | 5 | 12 | 41,7% | 4 | 7 | 1 | 5 | 20,0% | 3 | 4 | 75,0% | 5 | 2 | 3 | 4 | 2 | 0 | 2 | 2 | 2 | 15 | -9 |
| Marcin Ejsmont | 8 | 26:33 | 8 | 3 | 4 | 75,0% | 3 | 4 | 0 | 0 | — | 2 | 2 | 100,0% | 7 | 3 | 4 | 1 | 0 | 0 | 0 | 4 | 2 | 15 | -4 |
| Michal Kowalski | 15 | 23:22 | 6 | 3 | 3 | 100,0% | 3 | 3 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | 2 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 9 | -7 |
| Maciej Bonecki | 1 | 37:40 | 5 | 2 | 14 | 14,3% | 1 | 9 | 1 | 5 | 20,0% | 0 | 0 | — | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 3 | 0 | -6 | -7 |
| Pawel Latko | 34 | 24:37 | 3 | 1 | 2 | 50,0% | 1 | 1 | 0 | 1 | 0,0% | 1 | 1 | 100,0% | 2 | 1 | 1 | 2 | 0 | 0 | 2 | 1 | 1 | 4 | -4 |
| Marcin Tuz | 7 | 30:11 | 3 | 1 | 5 | 20,0% | 0 | 4 | 1 | 1 | 100,0% | 0 | 0 | — | 3 | 0 | 3 | 2 | 0 | 0 | 3 | 1 | 0 | 1 | -12 |
| Karol Denysenko | 47 | 21:26 | 2 | 1 | 5 | 20,0% | 1 | 4 | 0 | 1 | 0,0% | 0 | 0 | — | 3 | 0 | 3 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 2 | 1 | -7 |
| Razem | — | 239:55 | 57 | 19 | 54 | 35,2% | 14 | 37 | 5 | 17 | 29,4% | 14 | 15 | 93,3% | 27 | 7 | 20 | 13 | 4 | 0 | 13 | 13 | 11 | 52 | — |
| Zawodnik | #Numer na koszulce | MINMinuty na parkiecie | PTSPunkty | FGMRzuty z gry trafione | FGARzuty z gry oddane | FG%Skuteczność rzutów z gry | 2PMRzuty za dwa trafione | 2PARzuty za dwa oddane | 3PMRzuty za trzy trafione | 3PARzuty za trzy oddane | 3P%Skuteczność rzutów za trzy | FTMRzuty wolne trafione | FTARzuty wolne oddane | FT%Skuteczność rzutów wolnych | REBZbiórki razem | OREBZbiórki w ataku | DREBZbiórki w obronie | ASTAsysty | STLPrzechwyty | BLKBloki | TOStraty | PFPrzewinienia własne | PFDPrzewinienia wymuszone na przeciwniku | EFFWskaźnik skuteczności | +/-Różnica punktowa przy tym zawodniku na parkiecie |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Artur Saczuk | 10 | 38:52 | 19 | 8 | 15 | 53,3% | 7 | 13 | 1 | 2 | 50,0% | 2 | 2 | 100,0% | 2 | 1 | 1 | 2 | 0 | 0 | 1 | 1 | 4 | 15 | 16 |
| Artur Jastrzab | 45 | 38:28 | 16 | 7 | 12 | 58,3% | 6 | 9 | 1 | 3 | 33,3% | 1 | 3 | 33,3% | 12 | 3 | 9 | 4 | 2 | 0 | 2 | 0 | 2 | 25 | 8 |
| Michal Osowski | 3 | 32:02 | 11 | 4 | 6 | 66,7% | 3 | 4 | 1 | 2 | 50,0% | 2 | 4 | 50,0% | 2 | 0 | 2 | 2 | 1 | 0 | 3 | 1 | 2 | 9 | 14 |
| Grzegorz Szybieniecki | 30 | 36:22 | 10 | 4 | 7 | 57,1% | 2 | 3 | 2 | 4 | 50,0% | 0 | 0 | — | 1 | 0 | 1 | 2 | 3 | 0 | 1 | 2 | 1 | 12 | 8 |
| Krzysztof Mroz | 81 | 38:52 | 8 | 3 | 11 | 27,3% | 2 | 9 | 1 | 2 | 50,0% | 1 | 4 | 25,0% | 13 | 6 | 7 | 3 | 2 | 1 | 3 | 2 | 2 | 13 | 3 |
| Jakub Banaczkowski | 19 | 23:40 | 3 | 1 | 3 | 33,3% | 0 | 1 | 1 | 2 | 50,0% | 0 | 0 | — | 1 | 0 | 1 | 3 | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 7 | 4 |
| Pawel Stypulkowski | 34 | 31:38 | 1 | 0 | 2 | 0,0% | 0 | 1 | 0 | 1 | 0,0% | 1 | 2 | 50,0% | 4 | 0 | 4 | 3 | 0 | 0 | 1 | 4 | 2 | 4 | 2 |
| Razem | — | 239:54 | 68 | 27 | 56 | 48,2% | 20 | 40 | 7 | 16 | 43,8% | 7 | 15 | 46,7% | 35 | 10 | 25 | 19 | 9 | 2 | 11 | 11 | 13 | 85 | — |
- #
- Numer na koszulce
- MIN
- Minuty na parkiecie
- PTS
- Punkty
- FGM
- Rzuty z gry trafione
- FGA
- Rzuty z gry oddane
- FG%
- Skuteczność rzutów z gry
- 2PM
- Rzuty za dwa trafione
- 2PA
- Rzuty za dwa oddane
- 3PM
- Rzuty za trzy trafione
- 3PA
- Rzuty za trzy oddane
- 3P%
- Skuteczność rzutów za trzy
- FTM
- Rzuty wolne trafione
- FTA
- Rzuty wolne oddane
- FT%
- Skuteczność rzutów wolnych
- REB
- Zbiórki razem
- OREB
- Zbiórki w ataku
- DREB
- Zbiórki w obronie
- AST
- Asysty
- STL
- Przechwyty
- BLK
- Bloki
- TO
- Straty
- PF
- Przewinienia własne
- PFD
- Przewinienia wymuszone na przeciwniku
- EFF
- Wskaźnik skuteczności: punkty, zbiórki, asysty, przechwyty i bloki na plus, niecelne rzuty z gry, niecelne rzuty wolne i straty na minus. Przewinienia nie wchodzą do wzoru — ani własne, ani wymuszone.
- +/-
- Różnica punktowa przy tym zawodniku na parkiecie
Porównanie drużyn
| Statystyka | RUN'N GUN | INDEX MOCY |
|---|---|---|
| Punkty za 2 wyższy % = lepiej | 2814/37 · 37,8% | 4020/40 · 50,0%, lepszy wynik |
| Punkty za 3 wyższy % = lepiej | 155/17 · 29,4% | 217/16 · 43,8%, lepszy wynik |
| Punkty z wolnych wyższy % = lepiej | 1414/15 · 93,3%, lepszy wynik | 77/15 · 46,7% |
| Zbiórki w obronie | 20 | 25, lepszy wynik |
| Zbiórki w ataku | 7 | 10, lepszy wynik |
| Asysty | 13 | 19, lepszy wynik |
| Przechwyty | 4 | 9, lepszy wynik |
| Straty mniej = lepiej | 13 | 11, lepszy wynik |
Długość paska to udział w parze, liczony osobno w każdym wierszu — wiersze mają różne jednostki i nie leżą na wspólnej skali. Pogrubiona jest ta liczba, która w danym wierszu wypadła lepiej. W trzech wierszach punktowych pasek rysuje zdobyte punkty, a porównywana jest skuteczność, więc pogrubiony procent bywa przy krótszym pasku; przy stratach lepszy jest wynik mniejszy.
Skuteczności nie ma w bazie — liczy się z trafionych i oddanych rzutów przy każdym wyświetleniu. Kreska w kolumnie skuteczności znaczy „nie rzucał”, a nie „nie trafił”. Wiersz „Razem” liczy skuteczność z sum drużyny, nie jako średnią skuteczności zawodników, a kolumny „+/-” nie sumuje wcale: okna gry zawodników nakładają się, więc suma liczyłaby te same punkty po kilka razy.
Przebieg meczu
Zapisu zdarzeń i mapy rzutów tego meczu nie mamy jeszcze w bazie. Możemy je teraz pobrać ze źródła — potrwa to kilkanaście sekund, a potem zostaną tu na stałe.
Galeria
30 zdjęćalbum na Facebooku (otwiera się w nowej karcie)
Kto jest na zdjęciu?
Zaznacz, kogo widzisz. Nazwisko pojawi się przy zdjęciu, gdy potwierdzi je druga osoba.
RUN'N GUN
INDEX MOCY
Pozostałe mecze 26 października 2025
- 10:15
POLSKA KLUB SPORTOWY
BLAZERS77:73 - 10:15
MOLES
WHITE CHOCOLATES58:68 - 11:30
PIASECZUSETS
OSTAP RUSZTOWANIA67:49 - 11:30
WARSAW GREEN GOOSE
NIE DAJ ZA TRZY60:85 - 12:45
COURT CLAN
HUTNICZE WILKI83:72 - 12:45
BRICK CITY
HONEY BADGERS BIALOLEKA66:47 - 14:00
NLB
BBALL BOOMERS65:45 - 15:15
BLAZERS 2
PUMY BETONU81:59 - 15:15
HAWAJSKI SNIEG
YOUNG OLD TEAM ONE70:49 - 16:30
WARSAW RAPTORS
ORLY TEMIDY40:52 - 16:30
UKS BASKET TARCZYN
THAISTY TIGERS68:61 - 17:45
INIEMAMOCNI
HUTNIK WARSZAWA85:92 - 17:45
KOMANDOSI JEDZA GWOZDZIE
GRUBE RYBY67:73 - 19:00
POLIBUDA
TARGOWEK86:57 - 19:00
VABANK
TARCHO TERROR74:70 - 20:15
BANKSTERS
GET WOW TEAM54:50 - 20:15
KB
BASKET KOCJANA21:108






